АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• СпівробітництвоВони лякають, а нам не страшно
21.10.2013 р.

Минулий тиждень Україна жила боксом, футболом та антиукраїнською істерією сусідньої держави. Щоправда, сусідня держава, абсолютно з’їхавши з котушок, крім нас, своє божевілля перекидала на емігрантів, азербайджанців, голландців та інших представників прогресивного людства.

А росіянам все не йметься, бо рівень дозволеного московською владою російського нацизму як третього Риму вже став перевищувати нацизм Третього Рейху. Два тижня минуло, як «рускій пєльмєнь», нанюхавшись козацьких пахв Кличка, вчисту, але без нокауту програв свій бій, а ті ніяк не заспокояться. А нам і байдуже. Для нас тепер головне – попасти на чемпіонат світу з футболу в Бразилії. А Кличко нехай відпочиває та тренується.

Кремлівській агентурі залишився місяць, щоб перервати плани сучасного Мазепи, як вони стверджують, - Януковича. Особливо з цього приводу старається кум Путіна - Чахлик Невмирущий Віктор Медведчук, якому Кремль дає на антиукраїнську діяльність безліч коштів, які тануть, так і не змінивши ситуації на користь Імперії зла. Дійшло до того, що в Донецькій та Луганській областях відкрито, за відсутністю організаційних ланок, оголошеннями на стовпах закликають російськомовних стурбованих фашистів взяти участь в референдумі проти ЄС та у мітингах всього за тридцять гривень. І коли ця новина набула розголосу, «Путінський вибір» Медведчука почав відхрещуватися від цього.

А Росія тим часом все лякає і лякає – то дефолтом, то втратою незалежності, навіть голод пророкує Україні. А я так скажу: триста п’ятдесят років бути під російським ярмом Україна вже наїлася, то давайте хоча б заради справедливості та душевної рівноваги наступні триста п’ятдесят років побудемо європейцями, а там, в далекому майбутньому наші пра-пра-пра-правнуки нехай порівняють, що краще.

Хоча навіть те, що Європа обіцяє і, сподіваюся, виконає обіцянку надати простим українцям безвізовий режим – це дуже дорогого вартує. Бо я переконаний, що для того, щоб вилікувати людей від совкової інфекції, треба кожному громадянину – бажано у віковий період 18 – 25 років – провести дві екскурсії: першу – в нашу тюрму, щоб побачити совкове «щастя» в повній мірі на власні очі, а не з романтичних слів блатняка, який підло називають шансоном, а другу екскурсію – в будь-яку країну Західної Європи, щоб побачити, чого ми були позбавлені останні триста п’ятдесят років. Дві поїздки – і світогляд у маленьких українців змінюється кардинально. Навіть якщо ці маленькі українці – жертви тотальної русифікації.

Тим часом опозиція зовсім деморалізована. Хунта імені Януковича повністю перехопила ініціативу з євроінтеграцією і нашій улюбленій опозиції нічого не залишається, як чекати можливого провалу у Вільнюсі. А надіятися є на що. В опозиційних колах почали активно цікавитися астрологією, а це – головна ознака занепаду. Дехто вірить, що Віктор Федорович, який по гороскопу є раком, може в останню хвилину дати задній хід. З раками в природі це постійно трапляється. При цьому вони люблять співати: «А я рак-неборак, як укушу – буде знак». Думаю, це серйозно. Цікаво, що з цього приводу говорять чорна магія та адепти вуду?..

Осінь, вступивши в свої права, радує не тільки різнобарв’ям листя на деревах, але і змогою відчути себе пінгвінами – не всюди вчасно ввімкнули опалення. Навіть столиця, де, здавалося б, має бути краще, ніж всюди, милувала око людьми, закутаними в теплі пледи, під стінами Київради. Їм співчували, але в душі думалося: добре, що це не зі мною. В контексті можливої чергової майбутньої газової війни, коли Путін своїми кривенькими пальчиками закручуватиме газовий вентиль, ті, хто протестував біля Київради, мають перед іншими явну перевагу – вони вже натреновані. Так що поживемо – побачимо.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов