АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• СпівробітництвоМонголо-татарський набіг (ремікс)
31.07.2013 р.

Раніше монголо-татари з Москви набігали спалювати Київ, як це робив московський косоокий князь А.Боголюбський, тепер же московські монголо-татари час від часу роблять набіги на Київ «поотжигать». Кругла, як регбійний м’яч, святкова дата в 1025 років з дня, коли син рабині князь Володимир оголосив громадянську війну власному народу, - це потужний привід для чергового наскоку на Київ. Комісари і політруки з РПЦ кажуть, що це найщасливіший день в нашій історії, але якщо подивитися на результати цього щастя за немало як тисячу років, то результати гірше, ніж тепла горілка в спеку. «Ні риба ні м’ясо», «Раби, подножки, грязь Москви, варшавське сміття» і останнє місце в економіці в Європі – ось наші реальні результати за минулі тисячу двадцять п’ять років.

Ну і нехай. Політрукам своє робить, донецьким холуям з нашої з вами кишені на гундяєвський шабаш п’ятдесят мільйонів відслинили – і на цьому дякуємо, що не мільярди, як на Євро-2012.

А тим часом у Путіна – вождя путіноїдів минулого тижня стався черговий напад мачізму (як в анекдоті: мачо – не мачо, але чмо рідкісне). То горщик в морі знайде, то журавлям-стєрхам дорогу покаже, то в літак в небо підніме, то в батискафі під воду пірне. А тут взяв – і начебто піймав щуку, яка мало чим по розмірах і вазі поступається цьому карлику. Цікаво, що не показали, як він підсік нещасну рибку, а показано було, як він вже її нібито тягне, з чого можна зробити висновок, що піймав рибину хтось інший (крім Медвєдєва, звичайно) і передав вудилище своєму господарю, щоб той на камеру знову покрасувався. І ось так росіян вже другий десяток років зомбують, який він у них сильний та героїчний, забуваючи наголосити, що якщо він навіть і сильний, то обов’язково легкий, і справжня щука вагою 21 кг (а на фото щупачок менший за десять) затягла б Путіна під воду, що й ботокс не допоміг би йому сплисти.

Це все дурниці і ніяк не вражає, бо серед усіх геройських мачізмів громадянин РФ Путін на фото-, відео- і телекамери не зробить одного. І я знаю, чого він не зробить. Є те, на що він ніколи в житті не погодиться. Здогадайтеся, про що я. Даю останню підказку. Про те знають ті, хто був з ним в тісних робочих відносинах, тобто настільки в робочих, що разом їм прийшлося і пити, і похмелятися. А от і не вгадали. Не про випивку я кажу, не про те, скільки можна випити, а про те, про що розповідав перед смертю Борис Березовський, згадуючи ті часи, коли він, Березовський, приводив до влади сірого пересічного кагебіста. Тоді їм довелося не раз бути разом в російській бані та фінській сауні. Березовський запевняв, що саме мужністю Путіну в сауні і не було чим похвалитися. Хресний батько Путіна Березовський навіть жартував, що його обрізаний – просто гігант проти Путінського мізинчика. Отже, своє відео в сауні цей накачаний ботоксом друг всіх максимків нікому не покаже. А це означає, що ще не раз шоу біснуватого пенсіонера – президента буде тішити наші серця. Чим би дитя не тішилось…

Хоча всі ці новини ніякого інтересу не викликають за межами СНГівського колгоспу. У понеділок, 22 липня, Кетрін, герцогиня Кембриджська (Кейт Міддлтон) народила сина. Британія давно скучила за власною іконою поклоніння і нарешті знайшлася гідна заміна принцесі Діані. Весь світ в якомусь тихому божевіллі ставив ставки на ім’я первістка. Наші вітання тому, хто вгадав серйозну комбінацію в три слова: Джордж Александр Луї. У них там теж розважаються, як можуть.

А ще була катастрофа в Іспанії, в котрій загинуло 79 осіб і близько 130 отримали поранення, причиною котрої стала банальна розмова по мобільному телефону машиніста. І це вже далеко не перший випадок, коли причиною людських жертв стають сотові телефони і наша нова звичка до пустопорожніх розмов. Жертв телефонів стало значно більше, ніж жертв тероризму, але на сполох ще ніхто не б’є.

А так в Україні життя минулого тижня нічим особливим не дивувало. На обидвох наших морях багато людей, а ті, що лишилися вдома, щодня цікавлячись прогнозом погоди, відпочивають риболовлею та походами по гриби – цього року їх більше, ніж минулого. Часто в новинах просочується інформація про отруєння на весіллях – а що робити? Спека псує продукти прямо на очах. Тому будьте обережні з салатами на сметані та майонезі. Вітчизняним алкоголікам напиватися тепер стало легше, бо через теплу погоду розвозить швидше і ефективніше. Поки що це літо нічим особливим не запам’ятовується.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов