АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво


Переводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

Синдром Вакарчука

05.06.2009р.
Подаємо до Вашої уваги статтю про теперішнього міністра освіти Івана Вакарчука. Текст упереджений і повний ненависті вже не на стільки до Вакарчука, але і до всього українського. Проте, хоча редакція і не поділяє думку автора, але вважаємо, що неприпустимо, щоб одночасно поруч з правдивим висвітленням Голодомору та Визвольної війни 40-их років в підручники, користуючись службовим становищем, були внесені імена близьких родичів високопосадовців.

На запит «министр Вакарчук дурак» yandex знаходить 4364 сторінки. На запит «министр Вакарчук козел» — 2662. За час свого перебування на чолі міністерства культури Іван Вакарчук зробив дві важливі речі: вписав сина до підручника з музики та організував чергову виставку картин дружини-ветеринара. Тепер ось — ідея скасувати вивчення історії України. Правий yandex, що тут сказати…

Як мовиться, не зарікайся, але поки я не збираюся здобувати вчених ступенів і працювати в системі вищої або навіть среедньої освіти, можу говорити, що думаю. В Україні й раніше були міністри-тупиці, ректори-хапуги, декани-придурки і викладачі, які звалилися з Місяця. ... >>>>>>>>Слідчий у «справі Ющенка» загрузла в криміналі?

04.06.2009р.
Рясні негласні обшуки приміщень, «прослушка» і негласна ж відеозйомка в службових і приватних приміщеннях у «справі про отруєння Ющенка», схоже, вже обурили саме керівництво Генеральної прокуратури України. За противоправні «дивацтва» слідчого Галини Климович і куратора слідства замгенпрокурора Миколи Голомші колеги відповідати не хочуть. Адже і їх обшуковують та «пишуть»!

Начальник головного управління із розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури Петро Коваль просить усунути від розслідування справи про отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка замгенпрокурора Миколу Голомшу. ... >>>>>>>>Криза Кремля Чи змусить економічний спад здійснити реформи в Росії?

02.06.2009р.
В червні 2008 року, незважаючи на те, що розпочався обвал світової економіки, російський прем’єр-міністр Владімір Путін був сповнений оптимізму з приводу економічних перспектив економіки країни. «У нас немає кризи», - заявив він. В той момент він був на вершині гори. З 1999 по 2007 року російська економіка зростала на сім процентів в рік, і Путін передбачав, що до 2020 року вона випередить Німеччину в гонитві за п’яте місце в рейтингу найбільших економік світу.

Однак це швидко виявилось ілюзією. Спочатку Путін і його спільники в Кремлі продовжували робити вигляд, що вони неушкоджувані, або заперечуючи загрозу кризи, або вважаючи її чудовою можливістю для російської економіки. Але в міру погіршення ситуації, більш ліберальні фігури, наближені до президента Дмітрія Мєдвєдєва, змогли проштовхнути початковий пакет таких необхідних змін в економічній політиці. ...>>>>>Європу закликають зайняти «далекоглядну» позицію стосовно України

01.06.2009р.
Експерти з Вашингтону закликають Євросоюз ризикнути і запропонувати більш тісні зв’язки своєму великому сусіду на сході. Але чиновники Єврокомісії розповіли EurActiv, що на даний час настрої в Європі розходяться з подібним підходом.

Старший науковий співробітник вашингтонського Інституту Петерсена з міжнародної Економіки (Peterson Institute for International Economics) Андерс Аслунд (Anders Åslund) закликав ЄС укласти з Україною «Договір про асоційоване членство». ... >>>>>>>>Особисті немайнові права та обов’язки подружжя (поради юриста)

30.05.2009р.
Одружитися – це означає наполовину зменшити свої права і вдвоє збільшити обов’язки. /А. Шопенгауер/

Особисті немайнові права та обов’язки подружжя врегульовані насамперед статтями 49 – 56 Сімейного кодексу (далі: СК) України [1], однак для їх більш повного розуміння варто взяти до уваги і норми, якими врегульовано особисті немайнові права, викладені в Цивільному Кодексі (далі: ЦК) України [2]. ... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. / ВГО "Влада закону" /Поневолені народи закликали до демонтажу імперії зла в особі сучасної Російської Федерації

28.05.2009р.
"В Гельсінкі відбулась нарада представників поневолених народів. В нараді взяли участь 10 делегатів з Білорусі, України, Узбекистану, від гірських народів Північного Кавказу, тюркських народів Ідель-Уралу і фінно-угорських народів”, - передає інформаційне агентство “Фарвест”. Далі наводимо повний текст повідомлення, присвячений нараді поневолених народів, яка відбулася в столиці Фінляндії:

“Учасники наради підтвердили рішення, ухвалені на Конференції поневолених народів Сходу Європи і Азії, яка відбулася в листопаді 1943 року, про необхідність координації дій національно-революційних сил всіх поневолених народів, вироблення ними єдиної лінії та єдиної тактики спільної боротьби із спільним ворогом. ...>>>>>Систему навчання водіння впорядкували

27.05.2009р.
Кабмін затвердив Порядок підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів. У відповідності до цього документа навчати водіння зможуть лише ті навчальні заклади, котрі пройшли акредитацію в реєстраційно-екзаменаційному бюро ДАІ.

Також Порядок визначає, кого і як навчають і оцінюють вказані заклади. Але якщо процес прийому і навчання істотно не змінився, то порядок здачі іспитів дещо впорядкували. Так, обов’язковим став двоетапний іспит з практичного керування транспортним засобом - на майданчиках для водіння і на встановлених ДАІ маршрутах. ... >>>>>>>>В Україні з’явиться приватна служба виконання судових рішень

27.05.2009р.
Уряд ініціює створення приватної служби виконання судових рішень.

Міністерство юстиції України ініціює, поряд з державною службою виконання судових рішень, створення її приватного прототипу. Про це заявив Міністр юстиції України Микола Оніщук у вівторок на брифінгу для преси, повідомляю прес-служба Мін’юсту. Зі слів Міністра, у вівторок на засіданні урядового комітету повинен бути розглянутий законопроект "Про присяжних виконавців", який передбачає створення приватної служби виконання судових рішень. ...>>>>>>>>Росія та Україна ділять спільну історію

25.05.2009р.
Не встиг завершитись січневий конфлікт щодо газу, як між Росією та Україною знову розгорілася запекла битва – цього разу щодо спільного радянського минулого двох країн. Цього тижня український президент Віктор Ющенко скорботно заявив, що Україна «виявилась заручницею в боротьбі двох тоталітарних режимів – фашистського і комуністичного», і закликав очистити країну від радянської символіки, тим часом, як його російський колега Дмітрій Мєдвєдєв розпорядився створити президентську комісію «із протидії спробам фальсифікації історії на шкоду інтересам Росії». ...>>>>>


Знову про права водія. - Не сідайте в автомобіль даішника

23.05.2009р.
Читач «УК» «просигналив» генералу Коломійцю про «пофігізм» його підлеглих-ДАІшників. Результат.

З цього приводу мною було написано офіційну заяву, до якої приєднано фотографії на підтвердження викладеного. Конверт відправлений до Києва начальнику Департаменту ДАІ генерал-майору міліції Коломійцю С.Г.

Пізніше мене запросили до Львівського УДАІ для співбесіди з приводу викладеного мною факту. ...>>>>>«Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих» (справа Хмельницького)

22.05.2009р.
Хто вірить у справедливість української Феміди? Питання риторичне.

Більшість наших співвітчизників, зіткнувшись із «машиной правосуддя», особливо в якості підсудних, вважають, що рішення судів переважно, на жаль, несправедливі.

Величезна кількість прикладів судового безчинства і беззаконня висвітлено у мальовничих сюжетах телеефіру, мережі Інтернет, газетних публікаціях.

Я ж хочу навести приклад дуже показового випадку, коли суд змушений бути чесним і справедливим, а вирок законним буде неодмінно. ...>>>>>ДІДЕНКО АндрійСтягнення моральних та матеріальних збитків з медичних працівників

21.05.2009р.
Медичні установи (або приватні лікарі) можуть бути притягнуті до цивільно-правової (майнової) відповідальності з двох підстав: на підставі укладеного між ними та пацієнтом договору (договірні відносини) та на підставі заподіяння пацієнту шкоди (деліктні відносини, в тому числі із заподіяння шкоди джерелом підвищеної небезпеки, в тому числі компенсація завданої моральної шкоди). Особливості притягнення до відповідальності за обома цими підставами містяться, перш за все, в Цивільному кодексі (далі: ЦК) України. ... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. / ВГО "Влада закону" /


Ріелтори «надувають» ціни та своїх клієнтів

20.05.2009р.
На ринку нерухомості України визріла спекулятивна змова. Ріелтори щосили трублять про те, що ціни на житло досягли свого дна і тепер буде лише підвищення вартості. В цей же час вони шепочуть на вухо бажаючим продати квартиру, вмовляючи підвищувати ціни, аби не прогоріти. По суті ж усе навпаки – ціни знижуються, і будуть знижуватись.

Переглянувши пропозиції в друкованих та електронних ЗМІ, можна переконатися в тому, що ціни дійсно зросли: квартири, за котрі ще місяць тому просили 40 тис. доларів, тепер виставлені за 60 тис. і більше. Пропозиції вартістю 1 тис. доларів за кв. м. практично повністю щезли. ... ... >>>>>>>>Чому О. Радецький ще не Голова Служби безпеки України?

19.05.2009р.
Ось і минуло 40 днів з дня присвоєння Начальнику управління Служби безпеки України в Тернопільській області полковнику Олександру Радецькому (нар. 14 червня 1974 р.) військового звання генерал-майор. На цій посаді полковник О. Радецький пропрацював півтора року. Крім того, цього ж заплившого жиром до непристойності 34-річного генералика одночасно з присвоєнням звання нагородили орденом Данила Галицького. Спитаєте, за що? Відповім офіційно: «за вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку, бездоганне виконання військового і службового обов'язку щодо захисту державних інтересів України та з нагоди Дня Служби безпеки України». Відзначу, що Орден Данила Галицького — це державна нагорода, що призначається за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу. Отже — за ОСОБИСТИЙ внесок і за БЕЗДОГАННЕ служіння Українському народу.

Ну що ж, перевіримо. ...>>>>>НЕВРОДА ВікторТарас Козак або чому ж мафія безсмертна?

18.05.2009р.
Іноді диву даєшся, наскільки одіозні фігури трапляються в структурах нашої влади. І наскільки вони живучі. Взяти хоча б митника Тараса Козака. Вибити його з обійми не змогли ані кричуща, не приховувана корумпованість, ані кримінальні справи, порушені прокуратурою, ані підозри в причетності до вбивств Степана Сенчука і кримінального авторитета «Рокеро», ані «тисяча і одне» неподобство, вчинене ним раніше і зараз, на посаді заступника головуючого ГТС, на котрій він поновився через суд. ... ... >>>>>>>>


Львівський скандал: отприск контрабандних «баронів» - наркоман з гранатометом - залишився безкарним

16.05.2009р.
...Із простих оперів і слідчих вкотре зробили опудала і «чіста канкрєтних лохів» — вони просто затримали не того, не там, не з тим, і не тоді. Не виключено, що невдовзі у таємних міліцейських інструкціях може з’явитися запис: «Якщо по вулиці їде джип з обкуреним водієм, запасом метадону і гранатометом, який стирчить з вікна — таке авто категорично не затримувати — не виключено, що це представник «золотої молоді» їде відпочивати до дядька-митника в Альпи»... ... >>>>>>>>


Обережно, вас обважують! Від обважування покупця не страхують навіть електронні ваги

15.05.2009р.
Якщо вам до названої суми за товар бракує копійок 10-20, то навряд чи вам хтось його віддасть – так не прийнято! А от обрахувати, обважити покупця – це в торговій сфері вважається майже «справою честі». Враховуючи очманілу пристрасть торговців до обману, на ринках і в торгівельних точках міста все частіше встановлюють електронні ваги. Але не будьте наївними – навіть у цих «охоронців торгівельного порядку» завжди існує з продавцями повна ідилія. І аби присікти «маневри» продавців, покупцеві доводиться виявляти не лише кмітливість, але й нахрапистість!... >>>>>>>>


Патова ситуація

13.05.2009р.
Коли засіб забезпечення позову з гарантії виконання судового рішення перетворюється на перешкоду

Як відомо, вимоги держвиконавця щодо судових рішень є обов’язковими для всіх фізичних та юридичних осіб, а за їх невиконання настає відповідальність. Однак як бути, якщо існує два протилежних (з позиції виконавця) провадження, і виконання однієї вимоги тягне за собою порушення іншої?... >>>>>>>>Потьомкінська країна

12.05.2009р.
Радянський Союз був країною третього світу зі зброєю першого світу. Його економіка, так як і економіка Росії наразі, була фактично заснована на мисливстві та збиральництві, на добувній промисловості, котра виробляла нафту, газ, корисні копалини і хутро.

Не рахуючи горілки, які ще промислові товари виробляються в Росії? Ікра? Її добувають із риб, котрі її виробляють.

Сьогодні, коли світ повен нових загроз, наш президент пропонує дати раду старій – ядерному арсеналу Росії. Цей арсенал залишається потенційно небезпечним, особливо якщо частина його потрапить не до тих рук. Але яке майбутнє очікує відсталу і таку, що котиться по похилій, клептократичну бандитократію (thugocracy), котрою є Росія Владіміра Путіна? ...>>>>>«Даішники» зі своїм «Візиром» програли суд простому сільському водієві

11.05.2009р.
Житель села Білики Кобеляцького району Полтавської області довів в суді, що методи визначення швидкості автомобілів за допомогою скандально відомого приладу «Візир» не гарантують об’єктивності, а штрафи, накладені нібито за перевищення швидкості руху, можуть бути скасовані. ... >>>>>>>>


Давайте в День Перемоги не купляти німецьких товарів

08.05.2009р.
Раз ми так цінуємо ту перемогу не по рознарядці, а душею і серцем, то, може, замість того, щоб бути «лєнточниками», краще просто взяти і в той день, навіть три дні, не купляти нічого німецького. Нехай їхня економіка здригнеться. І нехай це буде ударом і нагадуванням німцям, що нічого нами не забуто. Підпалити автосалон BMW чи Mercedes-Benz і хай вони теж все згадають.

Чому на 8 чи 9 травня нема в Берліні Параду Перемоги? Де червоний прапор над Рейхстагом? Чи недолугим комуністам тільки під силу їх вивішувати десь в Луганську чи Запоріжжі, а в Берліні слабо? Так, слабо! Бо для всіх війна давно закінчилась і тільки ми так і залишаємось гарматним м’ясом тієї війни. ...>>>>>ПАВЛОВСЬКИЙ Андрій"Молодших сестер" Росії покликали до нової сім’ї. Колишнім республікам СРСР пропонують тісніше співпрацювати з Європою.

07.05.2009р.
В Празі сьогодні відбудеться самміт Євросоюзу, під час котрого повинен бути даний старт програмі "Східне партнерство". Завдяки цій ініціативі ЄС повинна зміцнитись співпраця європейських країн з шістьма країнами колишнього СРСР.

"Східне партнерство", до котрого Євросоюз бажає залучити Азербайджан, Арменію, Білорусію, Грузію, Молдавію і Україну, офіційно оголошено ініціативою, котра допоможе розвинутись громадянському суспільству в цих країнах. Але зближення з ЄС передбачає і фінансову допомогу Євросоюзу його східним партнерам і певні нові виклики для Росії. Можливо, доведеться вирішувати, як бути з союзом Росія-Білорусія, якщо остання порине інтегруватися з ЄС. ... >>>>>>>>Чому пенсіонери не платять за проїзд?

05.05.2009р.
І це вони називають справедливістю? – Чому пенсіонери не платять за проїзд?

...Так от, пасажир поруч – дідусь – здивував мене і всіх навколо, що почав обурюватись тим, що це у нас за такі дурні закони, що той, хто точно має гроші, тобто пенсіонер, який гарантовано одержує пенсію, їздить в громадському транспорті задурно. А той, хто безробітний, або дитина, яка не може заробляти, - повинні платити. Десятирічній дитині заборонено працювати, але дитина частину проїзду обов’язково оплачує, а пенсіонер – катається узаконеним зайцем. Це справедливість по-українськи, совково по-українськи. ...>>>>>НЕВРОДА ВікторІНТЕРВ’Ю. Сергій Мельникофф – людина, котра публічно називає президента Росії “дегенератом на троні”

05.05.2009р.
"Ми маємо справу не просто з політичною шантрапою. Ми маємо справу зі злочинною державою. Злочинною впродовж всієї новітньої історії!..».

...Безумовно. Російськомовна популяція зведена до скотинячого стану. Мені думається, що моральних виродків в Росії не менше, ніж 60 - 70 відсотків. Якщо у фермера поголів’я худоби буде складатися наполовину зі скажених особин, що він з таким стадом зробить? Росію необхідно розчленувати на множину дрібних держав і в більшій частині з них вести зовнішнє управління. ...

... Російський народ – повністю деградована більша частина населення, котра вбога морально, етично, розбещена до повної втрати понять добра і зла. Врешті-решт, вони просто дурні. Найпримітивніші дурні. ...>>>>>Позбавлення батьківських прав

04.05.2009р.
Як відзначається у п. 15 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав», позбавлення батьківських прав (тобто прав на виховання дитини, захист її інтересів, на відібрання дитини в інших осіб, які незаконно її утримують, та ін.), що надані батькам до досягнення дитиною повноліття і ґрунтуються на факті спорідненості з нею, є крайнім заходом впливу на осіб, які не виконують батьківських обов'язків [1]. ... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. / ВГО "Влада закону" /


Як ошукують українських туристів на закордонних курортах

30.04.2009р.
На носі травневі свята, а там і до сезону літніх відпусток рукою подати. Багато хто з українців, незважаючи на кризу, на всю готуються до відпочинку за межами країни. Більшість отримають масу задоволення, але багато хто ризикує зіткнутися з тамтешніми аферистами і лохотронщиками. Отож, що потрібно знати, аби не потрапити у тенета до курортних шахраїв. ... >>>>>>>>


Боротьба водіїв з ДАІ - на піку успіху! (Судова практика, забійний документ!)

29.04.2009р.
Водійська братія, буквально взята в облогу ДАІшниками, «озброєними» непомірними штрафами і ще більш надмірними наглістю та цинізмом, виявила разючу солідарність в боротьбі за свої ПРАВА. Боротьбу водіїв за праве діло очолили юристи. Рекомендуємо всім постраждалим від ДАІшного беззаконня додану постанову суду - використовуйте в судах, прокуратурі і навіть при зустрічі з працівниками ДАІ. Забійний документ!

Разюче спостерігати, як співпадіння окремих економічних, правових, соціокультурних і часових факторів породжує воістину чудодійні і суспільно корисні результати, про котрі за звичайних умов можна було б лише мріяти. Доречно згадати арабське прислів’я: навіть єдина пір’їнка може зламати спину верблюду, виявившись останньою. ...>>>>>Споживачеві на замітку. Як дурять на СТО

28.04.2009р.
Аби з’ясувати це, кореспондентам довелося довго і ретельно втиратися в довіру до деяких столичних автомеханіків. Отож, якими методами нас дурять на СТО, на яких видах робіт найбільше «нагрівають» механіки і як захиститися від обману? ...

Ах, надурити мене нескладно.

На яких же роботах найчастіше нас дурять? Люди, які обертаються в цьому бізнесі, вважають, що найпростіше надурити клієнта при ремонті двигуна і при плановому обслуговуванні автомобіля: від заміни масла до заміни ременів ГРМ. ... >>>>>>>>Харків – столиця Голодомору

27.04.2009р.
Українській державі буде 18 років. І всі можуть по пальцях порахувати, скільки за вісімнадцять років у нас було столиць. Точніше, палець буде тільки один, на цьому рахунок припиниться. Столицею Незалежної України був, є і буде виключно Київ. Принаймні, в найближчому майбутньому, якщо не постане потреба побудувати в Україні свій Вашингтон, Астану, Бонн – тобто місто-столицю, яка виконуватиме в країні виключно адміністративні функції. То звідки береться дурня про Харків як першу столицю? Навіть в далекі часи була Київська Русь зі столицею в тому ж Києві, а Харківської Русі і впомині не було, як і самого Харкова не існувало тоді. До 1650 р. тут взагалі не було ніякого осілого населення. Якби, звичайно, тут не осів в своєму хуторі козак Харко, від якого все і почалось. ...>>>>>МИРОНЕНКО Олександр


Головна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Наступна сторінка>>>
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Завантаження...bigmir)net TOP 100