АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво


Переводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

Мій давній знайомий – фанат Адольфа Гітлера

29.06.2008р.
У мене є знайомий, якого я бачачи переконуюсь, що ми живемо в демократичному суспільстві, бо його не переслідують. Ім’я його не називатиму, бо він ярий прихильник Гітлера і всього, що з ним пов’язано. Живучи в Києві йому мріється, щоб над Дніпром стояв пам’ятник Адольфу, так би мовити, Алоїзовичу, і щоб той вказував Списом Долі (яким начебто римський легіонер проколов Ісусу Христу печінку) в сторону Москви.

...Але так як він ще має своє трохи цікаве почуття гумору, то знаючи мене вже років десь так двадцять, вирішив, що може мене привітати з 22 червням. Гумор досить таки чорний, бо як в нього так і в мене у війні в Червоній армії, за Сталіна, за Совєтскую Родіну загинули рідні і близькі. Можливо, таким чином, він мститься тим хто посилав їх гарматним м’ясом на вірну смерть коли тих же німців в пропорції до радянських загинуло 1 до 9-ти? Не знаю. Але він просто мій давній знайомий і він живе іншим, своїм життям. .... >>>>> ОЛЕКСАНДР МИРОНЕНКОКонституція України. Книга яку не читають.

28.06.2008р.
Два дні в році нагадують нам про державність України – День Незалежності і День Конституції. У всіх містах вивішуються державні прапори, щасливий народ проводить масові гуляння. З телевізора ті, що при владі і біля неї вітають громадян зі святом і пропонують цю саму Конституцію змінити. А вона ніяк не змінюється. Один раз порушуючи процедуру зміни її таки змінили і тепер всі ми живемо у бардаку.

...В нашій Конституції не записано жодної санкції з жодного приводу. За порушення чи не дотримання норм Конституції ніякого покарання не передбачено. Записано, що наприклад українська мова є державною мовою, але це для безлічі державних службовців це не означає, що вони спілкуватимуться при виконанні своїх службових державною мовою. І таких прикладів можна навести безліч. Конституцію не виконують ті хто зобов’язаний її дотримуватись. ЇЇ просто використовують і згадують про неї тоді коли вигідно про неї згадати або використати якусь норму для власних цілей. .... >>>>> АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙІнтернетівський рашизм

24.06.2008р.
Свого часу один з відомих письменників-фантастів Станіслав Лем передбачив в одному зі своїх творів виникнення і розвиток Інтернету. В його повісті все закінчилось не зовсім добре для людства. На щастя, не все так погано зараз, як він описав. Інтернет існує і з кожним днем все більше та якісніше розвивається. Не передбачив він одного – присутності в системі різного роду шовіністів, злегка помішаних на рашизмі.

Кожна людина, маючи доступ до всесвітньої мережі, першим ділом прагне поділитись своїми думками зі всіма і знайти тих, з ким можна приємно і якісно спілкуватись, але існує купа підводних каменів у Вашому прагненні до спілкування. Зі всієї групи слов’янських мов на форумах і в чатах Вам нав’язують, зазвичай, спілкуватись тільки російською, бо основна маса форумів та чатів є російськими творіннями. А переважна частина користувачів з України чомусь російськомовна (а ще кажуть, що на Україні кляті бандерівці викорінюють російські школи, - дивно, звідкіля ж їх стільки то береться). .... >>>>> СТАНІСЛАВ ПАВЛОВСЬКИЙСутність та особливості процедури кримінально-процесуального затримання

22.06.2008р.
Елементом правового регулювання держави є правозастосування, що становить одну з форм реалізації конституційних та інших правових норм у процесі затримання особи, яка підозрюється у вчиненні злочину.

Затримання – це тимчасова ізоляція підозрюваної у вчиненні злочину особи шляхом поміщення її до спеціальної установи.

До прийняття Конституції України затримання вважали невідкладною слідчою дією. В ч. 3 ст. 29 Конституції України вперше було зазначено, що затримання є тимчасовим запобіжним заходом. Пізніше затримання дістало відповідного статусу і в кримінально-процесуальному законі (ч. 2 ст. 149 Кримінально-процесуального кодексу (далі: КПК) України [1]). Так, ч. 3 ст. 29 Конституції України передбачає можливість затримання особи уповноваженими органами на строк до сімдесяти двох годин у разі нагальної необхідності запобігти злочинові чи його припинити, а також обов'язок негайно звільнити особу, якщо протягом 72 годин особі не вручено рішення суду про тримання під вартою. ... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. / ВГО "Влада закону" /САМООБМАН РОСІЇ

10.06.2008р.

Немає в світі ні Дагестану, ні Татарстану, ні Якутії, а є – Росія. Не обманюйте себе, як колись обманювались інші народи, що нібито жили в СРСР, але весь світ називав ту країну Росією. Є Росія, Москва, Кремль і більше не бути нікому. Нафтогазові долари вдаряють в голову путінській «камарильї», як церковний дзвін па Паску. Від Кремлівських мудреців до російських бомжів всі себе почали відчувати суперменами.

А тому, якщо не всі татари, буряти, удмурти і інші неслов’яни ще себе не називають “русскіми”, то це справа часу. В Росії, згідно Конституції, незважаючи на федералізм, одна мова - російська, одна армія – російська, і навіть маріонеточні уряди так званих вільних рівних республік Російської Федерації незабаром будуть скасовані.

>>>>> АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙ


Внесення змін до свідоцтва про право на спадщину, визнання його недійсним

05.06.2008р.
Після спливу строку на прийняття спадщини та проведення її розподілу в натурі між спадкоємцями спадкоємці мають право на внесення змін до свідоцтва про право на спадщину на підставі ст. 1300 Цивільного кодексу (далі: ЦК) України [1]. Так, спадкоємці, які отримали свідоцтво про право на спадщину, можуть звернутися у добровільному порядку з письмовою заявою до нотаріуса про перерозподіл спадщини між ними та зменшення їхньої частки у спадковому майні, у зв’язку з появою інших спадкоємців. В якому порядку це відбувається?

У такому випадку, як випливає із п. 227 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, спадкоємці зобов’язані повернути нотаріусу одержані ними свідоцтва. ... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. ( ВГО "Влада закону" )Закінчення війни провінцій чи тимчасове перемир’я?

02.06.2008р.
Щось незабаром має відбутися. Тіньова, темна українська політика вищих ешелонів притихла. Іде гра нервів. Або Тимошенко стомившись від невдач зірветься і, прихопивши з собою вічнобігаючого зі сторони в сторону Луценка, гримне дверима. Або зірветься Ющенко і, поставивши край авантюризму прем’єра, разом об’єднає своїх з партією регіонів в одну коаліцію.

Судячи по тому, що відбувається, це затишшя перед бурею або перед періодом літніх відпусток. Юлія Тимошенко не здатна керувати економікою, бо не знає, що саме вона хоче зробити. Вчора одне, а завтра інше, а через те, що зробити що-небудь до кінця в неї не виходить, то паралельно вона шукає крайніх у своїх провалах. Крайнім зараз призначений Президент і його вірний санітар Балога. .... >>>>> ВІКТОР НЕВРОДАПравовстановлюючі документи на нерухоме майно

28.05.2008р.
Всеукраїнське громадське об"єднання "Влада закону" на цьому сайті продовжує серію публікацій з вітчизняної юриспруденції, які мають практичне значення в повсякденному житті.

Які документи, що посвідчують право власності, необхідні для оформлення спадкових прав на нерухоме майно?

Перш за все, відчуження земельних ділянок і права на земельну частку (пай), посвідченого сертифікатом, здійснюється на підставі договорів, Порядок посвідчення яких затверджений спільним Наказом Міністерства юстиції України і Державного комітету України по земельних ресурсах від 06.06.1996 № 14/5/48 [1]. ... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. ( ВГО "Влада закону" )Бідний народ, бо дурний?

27.05.2008р.
Україна - багата країна, а народ України нікчемний і дешевий. Народ в основній масі своїй залишився совком, а тому і оцінює себе по ціні рубль двадцять. І ціна всім громадянам -рівно рубль двадцять, як за кілограм гнилої ковбаси в Радянському Союзі. Що Рашка, що Біла Рашка, що Україна, коротше кажучи, совок є дешевим, переляканим народом. Так вважають фактично всі більш-менш цивілізовані народи. Інакше, як про вихідців з колишнього Союзу, як про “дешевих” людей, про нас не говорять. Дивлячись на те, як народ замирюється з власним жебрацтвом, мимоволі погоджуєшся з цивілізованим світом.

Справа в тому, що якщо взяти багатство найбагатших громадян України, то стає зрозумілим, що там немає чому заздрити. Як можна заздрити 14,620 мільярдам доларів Рината Ахмєтова? Що можна робити з цими грошами? Скільки цій людині треба, щоб вона вже зрештою нажерлася і не вдавилася? Не зрозуміло. .... >>>>> ПАВЛОВСЬКИЙ АНДРІЙСистема місцевого самоврядування в проекті нової Конституції України

21.05.2008р.
Відмінність від існуючого на сьогодні базового рівня полягає у тому, що цей рівень місцевого самоврядування базується не на одиниці в рамках населеного пункту, а на принципі певної мінімальної кількості населення та ресурсної бази, що дозволяє забезпечити покладені на громади повноваження.

На практиці це означає, що ряд дрібних населених пунктів об’єднуються в одну громаду (приблизно з мінімальною кількістю 5 тис. осіб). При чому це об’єднання не зазіхає на територіальні межі населеного пункту, які залишаються сталими, але орган управління є єдиним сконцентрованим та спільним для декількох населених пунктів. .... >>>>> АНДРІЙ СОКОЛОВ


Порядок підтвердження фактів, що мають юридичне значення при спадкуванні

19.05.2008р.
Для отримання свідоцтва про право на спадщину на підставі ч. 2 ст. 1269 ЦК України та п. 207, 208 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України спадкоємець зобов’язаний особисто подати заяву про прийняття спадщини (див. Додаток) до нотаріальної контори за місцем відкриття спадщини, або надіслати її поштою, попередньо засвідчивши справжність підпису на заяві у нотаріальному порядку [1]. Спадкоємець, який не подав у зазначений шестимісячний термін заяву про прийняття спадщини, але фактично вступив в управління спадковим майном протягом шести місяців з дня відкриття спадщини, має право на підставі ч. 3 ст. 1268 ЦК України, подати заяву про прийняття спадщини після спливу зазначеного терміну і отримати свідоцтво про право на спадщину. Спадкоємець, якому за рішенням суду встановлений додатковий строк для подання заяви про прийняття спадщини, зобов’язаний в межах встановленого судом строку прийняти спадщину шляхом подання нотаріусу за місцем відкриття спадщини заяви про видачу йому свідоцтва про право на спадщину. ... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. ( ВГО "Влада закону" )


Технологія розробки, обговорення і прийняття нової форми державного управління України та закріплення її Конституцією

16.05.2008р.

Оскільки бездуховний, непрофесійний і злодійкуватий урядовець ніколи не буде керуватися ні досконалим ні недосконалим Законом, а лише особистими шкурними інтересами, то найголовніша причина хаосу в Україні криється в недосконалості добору народом керівних урядових кадрів. Свою Богом дану владу народ має відстоювати, а не випрошувати у політичних шулерів.

Крім цього, для розробки досконалої нової форми державного управління та відповідної Конституції потрібно декілька років кропіткої праці найталановитіших провідних вчених та обговорення і погодження її з народом – носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні.

Тож будуватимемо таку Україну, яку собі запроектуємо! >>>>> БОГДАН КОЛОСПорядок прийняття нової Конституції України

15.05.2008р.
«Із нормативно-правового змісту положень частин другої, третьої статті 5 Основного Закону України, за якими народ є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні та народові належить право визначати і змінювати конституційний лад в Україні, випливає, що народ має право приймати нову Конституцію України».

Опираючись на положення статті 5 Конституції України і офіційне тлумачення Конституційного Суду України, пропонується наступний порядок прийняття нової Конституції України: .... >>>>> МИРОСЛАВ НАГІРНИЙУ КОЖНОГО ПОКОЛІННЯ ПОВИННА БУТИ СВОЯ ВІЙНА

13.05.2008р.
. Тему війни приватизовують в політичних цілях, її використовують для розпалювання ворожнечі, для власного безпідставного звеличення та приниження противників, навіть якщо противники надумані та вигадані.

А тому, всі оці прищаві малолітки з гергієвськими стрічками нічого окрім огиди не викликають.

...кожний росіянин це ефесбешник-кагебешник-енкаведист-опричник, або секретний співробітник (сексот).

... З ворогами в Росії вже визначились: Україна, Грузія, США. Україна ж настільки самодостатня, що їй чужого не треба, а тому ніякої агресії зі сторони українців не спостерігатиметься. Тому наша війна буде оборонною війною, священною війною проти загарбників.

І дай Боже, щоб ця війна припала на моє покоління..... >>>>> АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙОформлення спадкових прав: свідоцтво про право на спадщину та строки його видачі

07.05.2008р.
Правове оформлення спадкових прав являє собою сукупність правових дій, з вчиненням яких установлюється частка кожного спадкоємця у спадковому майні, і він сам набуває права розпоряджатися цим майном. Закінчується оформлення спадкових прав видачею свідоцтва про право на спадщину. Зокрема, відповідно до ст. 1296 ЦК України [1] та ст. 66 Закону України “Про нотаріат” [2], спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину, при цьому в разі, якщо спадщину прийняло кілька спадкоємців, свідоцтво про право на спадщину видається кожному з них із визначенням імені та часток у спадщині інших спадкоємців.

Свідоцтво про право на спадщину – це процесуальний нотаріальний акт, який посвідчує перехід права власності на майно спадкодавця до спадкоємців. Тоді, коли успадковане майно підлягає обов’язковій державній реєстрації, то свідоцтво про право на спадщину є для спадкоємців правовстановлюючим документом. ... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. ( ВГО "Влада закону" )СВІЙ ІСТОРИЧНИЙ ШЛЯХ

06.05.2008р.

Україну можна побудувати імперією. Україну можна збудувати самодостатньою, цивілізованою і ситою. Україну можна взагалі не будувати.

...Якщо у вас характер впевненої людини, то ви завжди будете мати на хліб щоденний. Вам завжди буде легше відібрати те, що належатиме вам по праву у відповідності до вашої природи. Врешті-решт перегризете горло за своє і нікому й краплі свого не віддасте. Таким заздрять за їхню хватку і здатність протистояти негараздам. ... >>>>> ВІКТОР НЕВРОДАСпадкування земельних ділянок та спадкування нерухомого майна в особистому селянському, фермерському господарстві

30.04.2008р.
Об'єктом спадкування може виступати право власності на земельну ділянку. Так, ч. 1 ст. 1225 Цивільного кодексу України підтверджується можливість спадкування земельної ділянки на загальних підставах. Спеціально підкреслюється, що на спадкоємців поширюється положення про можливість використання земель за цільовим призначенням [1], як це випливає із ст. 19 – 21 Земельного кодексу України [2].

Якщо до спадкоємців переходить право власності на житловий будинок, іншу будівлю чи споруду, до них переходить і право на земельну ділянку, яке належало спадкодавцеві (зрозуміло, йдеться про земельну ділянку, на якій розміщені названі нерухомі речі). ... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. ( ВГО "Влада закону" )ВЛАДА ГРОМАДЯНИНА

26.04.2008р.

У ВУЗах юристів цьому не вчать, бо це не правильно. Ця технологія мною отримана від досвідчених юристів.

Я особисто її використовував разів п’ять. Одного разу ця технологія була використана проти мене.

Це керівництво для тебе, як що ти бажаєш жити в іншій Україні. В такій, про яку мрієш. В такій, яку бажаєш побудувати.

Якщо ти вважаєш, що для того щоб щось змінити в Україні тобі спочатку потрібна якась посада, що Україну змінить хтось з бюрократів, що ти маленька людина, що політична активність не для тебе – тоді і це керівництво не для тебе. >>>>> МИХАЙЛО ПРИТУЛАСуржик – перший крок десовковізації суспільства

25.04.2008р.
Мовне питання в Україні - це чорно-біле сприйняття реальності. Або-або: або насильницька русифікація як продовження традицій совка в знищенні національностей і створення гомо совєтікуса, або українізація, яку влада проводить настільки бездарно, що здається, що подібними заходами ставиться мета добити цю нещасну Україну та її народ.

Чия мова, того і влада. На Донбасі, наприклад, владу міцними руками тримають російські нацисти Партії Регіонів, відповідно їм і в голову не може прийти, що це тупо і ненормально, якщо українець говорить не українською. А поняття «русскоязычный» є відрижкою колоніальної політики Москви і взагалі не є юридичним поняттям, щоб можна було цим терміном серйозно оперувати.

...Бо якщо кожний, хто хоче перейти на українську мову, сам разом з своїми близькими почав би в розмові застосовувати хоча б одне українське слово в день, то вже, незважаючи на чистоту мови, через рік словниковий запас людини українською був би в межах трьохсот слів. .... >>>>>>>>Спадкування нерухомого майна, яке перебуває в процесі приватизації.

22.04.2008р.
Всеукраїнське громадське об'єднання "Влада закону" продовжує серію публікацій на теми, з якими кожний громадянин України стикається, або може стикатися в своєму повсякденному житті. Життєві ситуації, що пов'язані з суспільними відношеннями потребують юридичного вирішення. Сподіваємось, що наші публікації допоможуть Вам в цьому.

Стосовно квартири може статись ситуація, коли громадянин подав документи на її приватизацію і помер, тобто на момент смерті свідоцтво про право власності на квартиру ще не отримане. Що робити в подібній ситуації? Як вирішити проблему? .... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. ( ВГО "Влада закону" )ПІДІРВАТИ ТРУБУ.

18.04.2008р.
Російський нацизм, який раніше прикривався то православ’ям, то комуністичним інтернаціоналізмом, вийшов на нову стадію війни зі всім світом. Діючи через агентурну сітку стукачів, провокаторів, саботажників, диверсантів та іншої путінської кагебешної братви на територіях суверенних держав, вони вирішили, що вони відновилися і готові для нової імперії.

Нафта та газ - те, що дається на дурничку, є основою нахабства сировинної держави, якою є Російська Федерація. Манія величі косить рівні ряди нормальних людей Росії. Влада РФ через повністю їм підконтрольні ЗМІ вдовблює в голови своїх громадян удавану велич всього «русского». І пора вже всім до цього звикнути, що це «обыкновенный фашизм»,так би мовити. .... >>>>>>>> Павловський АндрійЯкщо Вас затопили сусіди (юридична практика)

15.04.2008р.
Існує два традиційних способи вирішення питання відшкодування шкоди, завданої затопленням квартири, - добровільний і судовий.

При затопленні (залитті) квартири в тому разі, якщо Вам завдано збитки, в першу чергу необхідно офіційно зафіксувати факт самого затоплення та “по свіжих слідах” оцінити приблизну вартість завданих збитків.

Це можна зробити, звернувшись до відповідної житлово-експлуатаційної організація (далі: ЖЕО), котра обслуговує будинок, в якому знаходиться Ваша квартира. ЖЕО зобов’язана відправити до вас працівника (або кілька), аби скласти акт затоплення. В такому акті зазвичай вказується дата події, описуються характерні пошкодження, завдані залиттям квартири, перераховуються пошкоджені предмети і орієнтовна вартість завданої залиттям шкоди. Як правило, вартість шкоди при оцінці працівником ЖЕО може бути дещо заниженою, адже ним не провадиться експертної оцінки при підрахунках. .... >>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А. ( ВГО "Влада закону" )Революція з телевізора та Інтернету.

14.04.2008р.
Кажуть, що коли винайшли письмо, то мудрі люди казали, що людство остаточно тепер отупіє, так як перестане запам’ятовувати знання. І справді, з тих пір мозок людини завантажується десь тільки на 10%. Щоправда від початку записували тільки щось важливе, в основному закони, закони людські та закони Неба. Тобто на дрібниці не розмінювались, бо важко було на камінцях (скрижалі) багато писати чи потім переписувати. Носії інформації були важкими та незручними. Папір врятував лінивих і цікавих. Інформації стало більше і вже писати та читати вже можна було що завгодно.

З винаходом друкарських верстаків написане взагалі стало масовим здобуттям. Інформація вже не просто писалася, але й поширювалася в тираж. Знання стали доступними, але і одночасно масовими. .... >>>>>>>> ОЛЕКСАНДР МИРОНЕНКОПутінська параноя як гарант незалежності України.

08.04.2008р.
Попереджений, - значить озброєний. Спочатку пригрозив ракетами націленими на Україну, а тепер коли це мовчки проковтнули, то він в стилі Адольфа Алоїзовича вже погрожує забрати собі шматок України, яку він ще будучи ленінградським таксистом на початку 90-их нібито подарував українцям. На таких кажуть: хворий і не лікується. Хай згадає чим той же Гітлер закінчив, який також починав з Судети і який нібито захищав німецькомовне населення цієї чехословацької території. Дозахищався. Путіна, якщо не перестане біснуватись чекає така ж доля.

Психічний стан Путіна, бажає бути кращим. Чисто по-людськи його шкода. Головокружіння від успіхів це справа серйозна, особливо коли серйозно надувати щоки. «Ви не дивіться, що я маленький. Я щоки гарно надуваю, і лисина, як у Леніна». А нам що до того? Пригрозив, дурник, значить треба чекати від нього пакості, він же все «из под тишка» звик діяти. .... >>>>>>>>Вільний ринок чи спекуляції?

03.04.2008р.
«Ринок відрегулює все» - так говорили та говорять прихильники ринкової економіки. Це ж дуже просто, все само по собі регулюється, бо є попити і є пропозиція. Про державне регулювання за таких умов можна забути, бо в такий момент головною метою було привласнення цієї самої державної власності, щоб було на чому заробляти. А якщо все майно розібрали, то немає державі чим керувати, а значить і регулювати. Для тих хто при владі, вільний ринок є величезним благом. Ні за що не відповідаєш, ні за підвищення цін, ні за напругу в суспільстві, але зате живеш на повному державному забезпечені, та долю маєш від прибуткових монополій. Правда, є ще внутрішня політична боротьба за місце біля корита, але вона не має ніякого відношення до економіки, а якщо і має то тільки в частині перерозподілу коштів державного бюджету.

І справді, ринок багато що відрегулював. В країні немає дефіциту товарів, але у народу є дефіцит грошей, щоб все це купити. В країні нема дефіциту дуже багатих людей, але бідні становлять 90% від всього населення. .... >>>>> АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙОсновні напрямки зміни конституційного регулювання адміністративно територіального устрою та місцевого самоврядування в Україні.

31.03.2008р.

... Метою даної статті є окреслення основних, на думку автора, проблем існуючого адміністративно-територіального устрою, пов’язаних з ними недоліків в системі місцевого самоврядування та напрямків їх вдосконалення....

...В Україні залишено “в спадщину” з радянської моделі трирівневу систему адміністративно-територіального устрою, а відповідно і місцевого самоврядування, тоді як практика європейських країнах показала дієвість існування також дворівневої моделі. (2, С. –70 – 211). Питання існування територіального одиниць у вигляді районів повинно пройти громадське обговорення для вироблення оптимального саме для України шляху розвитку адміністративного устрою. Запровадження другої ланки адміністративно-територіального устрою випливає з принципу субсидіарності, тобто максимальному забезпеченні рівномірності надання соціальних та публічних послуг органами місцевого самоврядування базового рівня...>>>>> ОЛЬГА КОЦЮРУБАПроблеми виборчого законодавства представницьких органів місцевого самоврядування

31.03.2008р.

«Владо, а чому серед твоїх друзів 9 з10 знають, що робиться в Києві, уряді і парламенті, і лише один знає, що робиться у Львівській ратуші» — запитав Мене Іржі Топінка, професор Карлового університету в Празі — «у нас – навпаки».

А власне, чому?

Бо система місцевого самоврядування у нашій Державі є класичним рудиментом Радянського Союзу і в силу об’єктивних умов є не здатною в повній мірі вирішувати проблеми громади, а фактично обслуговує інтереси центральних органів влади в Україні. >>>>> ВОЛОДИМИР СТЕПАНИШИНЗаява ВГО «Влада Закону» з приводу громадянської акції «Россия зовёт! Родина ждёт!».

Наше об’єднання вдячне громадянам, які відгукнулись та активно підтримують поширення інформаційних листівок оголошеної нами громадянської акції «Россия зовёт! Родина ждёт!» (на нашому сайті http://www.100p.com.ua) . Листівки було поширено в містах: Київ, Донецьк, Харків, але особливу увагу ЗМІ було звернено на популяризацію цієї інформаційної акції у м. Львові, що викликало особливий інтерес у громадськості України та Росії. Прагнення ВГО «Влада Закону» забезпечити максимальну поінформованість населення про їх права знайшли відгук в душах ініціативних людей. Ми впевнені, що добровільні ініціативні групи та окремі громадяни України і надалі активно допомагатимуть в цій важливій справі. Окрема подяка етнічним росіянам, які правильно зрозуміли інформаційне спрямування цієї акції.

Для кращої поінформованості та забезпечення правовими матеріалами щодо переселення просимо звертатись за адресою:

Так само ми оголошуємо ініціативу по створенню фонду добровільних пожертв для матеріальної допомоги етнічним росіянам в переселенні на історичну батьківщину.

Всі Ваші пропозиції по даному питанні надсилайте на електронну адресу: stopcom@ukr.net .

Координаційна Рада Всеукраїнського Громадського Об’єднання «Влада Закону»
17 РОКІВ САБОТАЖУ.

27.03.2008р.
Найбільше джерело людської мудрості та знань GOOGLE повідомляє світу, що Україна посідає перше місце в світі за темпами вимирання населення, що в порівнянні з цивілізованими країнами, тривалість здорового життя у нас на 15 років менше, що за показником індексу глобальної конкурентоспроможності, Україна займає 78 місце з 125 країн, що Україна займає 133 місце із 162 в рейтингу економічних свобод, що Україна посідає 128 місце у світі за привабливістю умов ведення бізнесу, що за даними Світового банку, за кількістю прийнятих мігрантів Україна зараз посідає четверте місце у світі, і те, що Україна на 82–му місці в світі за рівнем поширення Інтернету та інших технологічних технологій.

А те, що Україна займає перше місце в світі по споживанню алкоголю підлітками, то про це навіть всі вітчизняні ЗМІ з радістю та злорадством повідомили всіх тих хто дивиться телевізор. Україна займає 51 місце в рейтингу найбільших економік світу, учасники якого визначались за рівнем внутрішнього валового продукту, і так далі, і тому подібне. Тобто Україна це недорозвинута, жебрацька, слабка країна.... >>>>> АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙУвага!!! Громадянська акція. «Россия зовёт! Родина ждёт!»

Суть цієї акції проста. Кожний, хто користується мережею Інтернет, персональним комп’ютером, має можливість роздрукувати та поширити листівку з текстом, що закликає до переселення росіян на їхню історичну Батьківщину в Росію. Бо тільки своя земля, своя держава може дати можливість реалізувати їхні культурні, мовні та інші права, які утискаються на чужині. ВГО «Влада закону» провела моніторинг щодо причин слабкого темпу переселення етнічних росіян з України. За результатами даного моніторингу ми прийшли до висновку, що причиною недостатньої активності переселення є брак інформації про програму переселення до РФ.

Таким чином, хто відчуває важливість та необхідність втілення в життя програми переселення росіян додому, той повинен долучитися до акції. Кожний з нас без особливих витрат для себе може роздрукувати листівку та розповсюдити її в домі свого проживання, в під’їзді, на вулиці, на дошках оголошень, в поштових скриньках етнічних росіян, на роботі або лишити листівку на робочому столі росіянина тощо. Такими діями брак поінформованості знівелюється, справедливість торжествуватиме. Це взаємовигідна програма, бо для громадян України внаслідок переселення росіян в Росію звільняться робочі місця, звільниться житло, та і розпалювання міжнаціональної ворожнечі буде поборене. Росіяни, переїхавши на свою історичну Батьківщину, перестануть страждати, а отже і весь світ стане значно добрішим та гармонійним.
Необхідність конституційного регулювання економічних відносин

22.03.2008р.

... Зазвичай декларовані добрі наміри влади в економічній сфері не досягають мети, бо вони є прикриттям для досягнення політичних цілей. Дуже великою спокусою є можливість користуватись чужим майном і грішми для досягнення власної вигоди („немає приємнішого привілею, аніж можливість витрачати чужі гроші”). А звідси випливає підвищення цін внаслідок обмеження конкуренції та непотрібних обмежень на виробників та продавців, що збільшує їхні витрати.

Від державного регулювання економіки виграють багаті особи та корпорації, оскільки вони мають ширші можливості впливати на цей процес. Законодавчий процес створює ринок законів, на якому політики „продають” захист закону тим, хто може вплинути на їхнє переобрання чи то за допомогою грошей, чи голосів, або того й іншого разом. Таким чином залежно від визначених джерел поповнення державної скарбниці формується олігархічно-клановий чи загальнонародний тип управління державою. Визначити напрям розвитку держави можна, встановивши конституційні принципи та обмеження на державне регулювання економіки.>>>>> БОРИС КОРПАНГоловна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Наступна сторінка>>>
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Завантаження...bigmir)net TOP 100