АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво


Переводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

Конституція для народу чи компроміс між політиками?

20.03.2008р.
Старт конституційного процесу в Україні потребує відповіді на багато запитань, щоб не починати через кілька років знову. Головне питання, на яке необхідно відповісти – Конституція для народу чи компроміс між політичними силами?

Чому саме так я ставлю питання?

Бо таку оцінку давали і дають чинній сьогодні українській Конституції. При цьому якось стидливо замовчується положення Декларації про Незалежність, що”...єдиним джерелом влади в Україні є народ...” ... >>>>> БОРИС КОРПАНФізична економія

14.03.2008р.

Кінцева мета людей, котрі пропагують фізичну економію, теоретично довести, що іноземні курси валют по відношенню до гривні є штучними. Гривня у гривневій зоні і за її межами повинна бути найміцнішою.Ці ідеї добрі. Коли за них беруться тільки титуловані теоретики, то у результаті може бути утворена тільки теорія і ніщо інше, яка за межі аудиторії нікуди не вийде.

Далі розглянемо приклад, як перетворити фізичну економію у практичну фізичну економію, і дійдемо до реального курсу гривні. Але те, що далі буде написано, ніколи не буде діяти, бо… хмари титулованих теоретиків. >>>>> М.М. СОЛОВІЙПора стрілятись!

04.03.2008р.
В «щасливому» радянському дитинстві мені особисто дуже подобався лозунг, який зустрічався практично всюди в місцях скупчення піонерів, подобався своєю категоричністю і безапеляційністю: «Пионер – ты за всё в ответе!». Дивувало те, що дорослі дядьки, які керують (тобто розкрадають і гноблять) однією шостою частиною суші, вже знайшли крайніх – тих, хто буде відповідати за їх вчинки.

Часи змінились. В 1991 році Україна здобула омріяну майже тисячоліттям Незалежність. Та, на жаль, ентузіазм перших років незалежності змінився депресією і зневірою. Що змінилось в нашій державі? Та нічого, совок був і совок залишився. І винні в цьому, як виявляється зі слів влади, – знову «піонери». ... >>>>> СТАНІСЛАВ ПАВЛОВСЬКИЙПАРТІЯ РЕГІОНІВ - ПАРТІЯ ПЛЕБЕЇВ.

03.03.2008р.
...Таким чином, що турки в Німеччині, чи араби у Франції, що росіяни на територіях країн колишнього СРСР від Прибалтики до Туркменістану, чи навіть в Ічкерії, або що всі хто на ПМП в США – ВСІ ВОНИ, ФАКТИЧНО, Є ПЛЕБЕЯМИ.

І от коли під час так званого Сіверськодонецького шабашу проплачений народ при появі людиноненависника і мародера Затуліна почав скандувати: Расія, Расія, Расія! То інших доказів стосовно походження цієї партії, її членів, та взагалі, влади на місцях в Східній Україні, вже не потрібно. ЦЕ - ПЛЕБЕЇ. Тобто, особи некорінного походження, в основному російського, що з ряду причин опинились в Україні. Вони не визнають Голодомор, бо живуть в хатах та на землях тих хто загинув під час геноциду. Вони скаженіють від згадки про УПА, бо ті на своїй землі нищили цих непроханих приблуд за всі їхні злочини. Вони хочуть російської мови, бо хочуть російської влади в Україні. ... >>>>> ПАВЛОВСЬКИЙ АНДРІЙПРИВАТИЗАЦІЯ ЖИТЛА.

29.02.2008р.

Відносини з приводу приватизації державного житлового фонду регулюються в першу чергу Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду” від 19 червня 1992 року (останні зміни - від 19.01.2006 року). Ним визначено, зокрема, що приватизація державного житлового фонду - це відчуження квартир (будинків), кімнат у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, та належних до них господарських споруд і приміщень (підвалів, сараїв і т. ін.) державного житлового фонду на користь громадян України . Державний житловий фонд при цьому треба розуміти як житловий фонд місцевих Рад та житловий фонд, який знаходиться у повному господарському віданні чи оперативному управлінні державних підприємств, організацій, установ.

Які самі помешкання можна приватизувати? Вище вказаний Закон визначає, що об’єктами приватизації можуть бути квартири багатоквартирних будинків, одноквартирні будинки, кімнати у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, які використовуються громадянами на умовах найму. >>>>> ДЕМІНСЬКА А.А.Гра у фантики.

25.02.2008р.

Січневий обвал на фондових ринках, поступове, але невпинне, сповзання курсу долара і коментар до цих явищ фінансової та бізнесової еліти у Давосі спонукали до оприлюднення альтернативної оцінки вищезгаданих тенденцій з позиції фізичної економії.

Для загалу зазначу, що на відміну від смітівської теорії походження капіталу (або додаткової вартості) за рахунок експлуатації праці, фізіократи виводять його (капітал) із природного приросту енергетичних одиниць завдяки фотосинтезу, який має місце в землеробстві. Через їжу ця біоенергетика бере участь у всіх видах людської діяльності в т.ч. і у фізичній праці робітників.

Цього року людство згадує про геніальний витвір основоположника фізичної економії Франсуа Кене (1694 – 1774 рр.) – «Економічну таблицю» з нагоди 250-річчя виходу у світ. Карл Маркс називав Ф. Кене батьком економіки, але повністю осягнув слушність фізіократів лише під кінець життя, про що й зізнався на останніх сторінках четвертого тому «Капіталу», де розглядаються джерела додаткової вартості: ...>>>>> В. ЦАПОВСЬКИЙ


Ще трохи, і фак покажуть Юрію Луценку.

22.02.2008р.
Сцикливий «термінатор» Луценко не даремно ніяк не хотів іти з посади головного мєнта у 2006-му, і дуже вже просився на призначення у 2007-му році. Йому сподобалось! Психічні комплекси очкаріка, ботаніка нарешті компенсувались. У кожному соціалісті живе Каганович і Ягода, і їм завжди хотілося, якщо не замочити пальчики в крові, то хоча би уповатись владою. І владою реальною.

Хіба не в кайф буде будь-якому хлюпіку, як Луценко, командувати міліціонерами? Сказати мєнту сядь і він сідає, правда, не за перевищення влади і не в тюрягу, а просто задницею на крісло. Сказати мєнту: «Хочу пива», а він тобі зірочку з неба. Ну прямо як коханому принесе. За таких же заступатись треба, а то ви всі хто вірить в рожевого апельсинового бійця Юріка, все думаєте, що задурно на всі ці хлібні посади саджають, де машинки собі купляють за 200 тисяч доларів? ... >>>>> ВІКТОР НЕВРОДАІ ЗНОВУ ЛЮДЕЙ МАЮТЬ ЗА БИДЛО.

21.02.2008р.
Так звані перевізники «відстояли» можливість возити пасажирів, тобто громадян України, як худобу!

Слабка та слизька влада не заперечує, щоб людей возили у старих, списаних вантажівках, автобусах, яких підібрали на сміттєзвалищах Західної Європи. Потім дяді Васі поприварювали крісла, знову ж таки без дотримання навіть елементарних норм здорового глузду, де навіть діти сидячи не мають куди ноги поставити. За те, бажання гребти бабла з людей, які вже не люди, а худоба є дуже великим. ... >>>>> ВІКТОР НЕВРОДАЧЕТВЕРТА ВЛАДА.

20.02.2008р.

Чому українське суспільство настільки заполітизоване? Чи лише самі політики у цьому винні?

Чим живе звичайна нормальна людина? Звичайна нормальна людина, перш за все, живе звичайними буденними проблемами. Хтось їх вирішує краще, хтось гірше. Досвід тих, хто навчився краще вирішувати свої буденні проблеми, міг би бути не лише цікавим але і корисним. Натомість, нам постійно нав’язують думку про те, що головним предметом нашого зацікавлення має бути розподіл повноважень і багатства держави між “великими» українцями. Хто нав’язує? Нав’язує ЗМІ. Для того, аби цікаво розповідати про реальні життєві проблеми людини і позитивний досвід їх вирішення, потрібні значні затрати часу, зусиль, таланту, грошей. На політиків багато витрачатись не потрібно, бо вони завжди готові говорити про «гострі» суспільні проблеми. Зведіть до купи двох протиборствуючи політиків, і шоу забезпечене. Дешево і сердито. Дешево для ЗМІ і сердито для суспільства. ...>>>>> ВОЛОДИМИР ІЛЬКІВВаші права як покупця в разі придбання неякісного товару.

15.02.2008р.
Всім відомо, що продавець повинен передати покупцеві якісний товар, - у більшості випадків саме так і відбувається. Проте нерідко трапляються випадки продажу неякісних товарів. Не всі знають про права покупця, які законом передбачені для захисту порушеного права на придбання якісного товару.

Такі права передбачені, перш за все, статтями 673 – 711 Цивільного кодексу (далі: ЦК) України та Законом України “Про захист прав споживачів”, а також рядом підзаконних нормативно-правових актів. Законодавець надає покупцеві неякісного товару досить широкий спектр прав, ставлячи його в очевидно привілейоване порівняно з продавцем (виробником) неякісного товару становище. ... >>>>> (ДЕМІНСЬКА А.А. (практикуючий юрист))Ющенко, - не президент, він жалюгідна тінь Балоги.

15.02.2008р.
Ющенко назвавши Кучму своїм батьком, через сумнівне ДНК успадкував гріхи та слабості самого Кучми. І найбільший гріх та слабість Ющенка,- це Балога. Діло СДПУ (о) живе і процвітає, а Віктор Медведчук,- це воістину батько української демократії, самої української демократії в світі. А Балога вірний апостол її.

І як колись Медведчук, так зараз Балога повністю поводить себе так як той колись. Так само поставив свого шефа в залежність від своєї персони, так само як і Медведчук Балога вирішення важливих і не дуже питань проводить через свій кабінет, і так само як Медведчук з Адміністрацією Президента, тепер секретаріат Президента фактично собою замінюють Главу держави. Балога, як його колишній шеф Медведчук так само як і той, стає фігурою одіозною та демонічною. Як один так і інший вже не в силі зупинитись і приборкати свої апетити. ... >>>>>БЕЗБОЖНИКИ !

13.02.2008р.

Ніхто не піднімає проблему того, що Україна розділена на дві частини не тільки Дніпром, мовами чи сталінською промисловістю, але і за рівнем віри в Бога та впливу церкви на суспільство. Делікатна тема. Але ця тема повинна бути висвітленою. Особливо в контексті постійного нав’язаного ворогами протистояння в середині самої держави.

Так от, Східна Україна в масі своїй – безбожна, а Західна – релігійна. Безбожна в тому розумінні, що епоха войовничого атеїзму так дала по-печінках, що крім рідної мови забули ще й про Бога. А ті що понаїхали з російської глубінкі в хати тих, хто загинув від Голодомору, репресій чи війни, Бога не знали і до приїзду, для них Бог,- це князь Потьомкін або Совєтская власть, яка забрала їх з дикого нечєрнозємья і переселила в благодатну Україну. ... >>>>>Тупий навмисне. ( продовження поч. 26.12.2007р.,18.12.2007 р.)

10.02.2008р.

6. Обережно - вклади учасників.

Писаний Господарський Кодекс України (ГКУ) - “...1. Вкладами учасників та засновників господарського товариства можуть бути будинки, споруди, обладнання та інші матеріальні цінності, цінні папери, права користування землею, водою та іншими природними ресурсами, будинками, спорудами, а також інші майнові права ( включаючи майнові права на об’єкти інтелектуальної власності ), кошти, в тому числі в іноземній валюті.... >>>>>(МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)КРАХ ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ (великий бардак).

08.02.2008р.
Прийшов час рішуче покінчити з наслідками афери Медведчука-Мороза-Симоненка. Верховна Рада з процедурними порушеннями (а отже, незаконно) встановивши так звану парламентсько-президентську форму державного правління, розпочала період в історії України, який потім називатимуть, наприклад, - ВЕЛИКИЙ БАРДАК. Або якось інакше, але з таким же змістом.

Нам потрібна сильна, багата, успішна держава, де її громадяни також будуть успішними та багатими. В Україні для досягнення цієї мети практично є все необхідне. Навіть залежність від російської труби можна швидко і ефективно вирішити, якщо в цьому буде зацікавлення тих, хто при владі. Всі наші проблеми в нас самих. Але є такі проблеми, які ніхто, тим більше з числа простих смертних, просто так вирішити не може. Головна проблема в Україні: коли вже нарешті в державі буде порядок?! А порядок починається там, де панує відповідальність. ... >>>>> ( Павловський Андрій )УКРАЇНСЬКА БУХГАЛТЕРІЯ (РАХІВНИЦТВО): „ВЗЯВ” - „ДАВ”.(продовження поч. 06.02.2008р., 04.01.2008 р., 04.12.2007 р.)

07.02.2008р.

6.РАХУНОК „ОБІЦЯНКА ЗАПЛАТИТИ”.

- Ох, ці обіцянки !? Згадаймо: кому ми обіцяли заплатити, а не заплатили; хто нам обіцяв заплатити, а не заплатив. Обіцянки - то є страшне. За них деколи і голови відкручують.

Уявімо господарську операцію. До директора прийшов пан Василь і каже: - Дайте мені пане директоре цегли, а я даю обіцянку вам заплатити. Хлопи „моцні”, сказали і зробили. Рахівники директора записали у рахівництві наступне проведення:

Взяв рахунок „Обіцянка заплатити пана Василя”, а Дав рахунок „Цегли”.

... >>>>>(МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)Держава знищує народ,- споює його до смерті.

06.02.2008р.
Прогулянка теплого і приємного вечора по вулицях будь-якого більш-менш великого міста нашої України, завжди несе в собі певну долю неприємностей і дискомфорту. Проявляється це в тім, що практично не знайдеться місця, де б Вам не зустрілись неприємні молоді люди напідпитку або вже відверто п’яні. Ця проблема переслідує всюди. Ви не почуваєте себе в безпеці. Постійно озираючись і обдумуючи кожний наступний крок – ваша прогулянка перетворюється на подолання пересічної місцевості з елементами ризику для вашого здоров’я і загрози безпеці честі та гідності для вашої половинки (дружина, смикаючи вас за рукав, нагадує, що краще було посидіти вдома і переглянути черговий раз русифіковане чудо «Криве дзеркало» чи щось ще банально-ідентичне, а якщо ви з дітьми вийшли на прогулянку, то ви самі починаєте бути впевнені в правильності і доречності домашнього споглядання телевізійних передач).

У вас кілька варіантів уникнути неприємностей. ... >>>>>( автор: СТАНІСЛАВ ПАВЛОВСЬКИЙ )УКРАЇНСЬКА БУХГАЛТЕРІЯ (РАХІВНИЦТВО): „ВЗЯВ” - „ДАВ”.(продовження поч. 04.01.2008 р., 04.12.2007 р.)

06.02.2008р.

5.РАХУНОК „БЕЗГОТІВКИ”.

Вище з готівкою ми дали раду, то тепер пасувало би взятися за „Безготівку”. Аби кожне підприємство тримати на контролі і в любий момент поховати його на цвинтарі, влада заставляє всі підприємства тримати гроші в банку. Крім того та біда (влада) примушує проводити розрахунки між підприємствами в основному тільки безготівковим методом. Отже, якщо тверезо підійти до рахунку „Безготівки”, він же рахунок „Банку”, то він як і всі інші рахунки буде виконувати тільки дві дії: буде брати і буде давати. За нашою теорією, це теж саме, що Взяв і Дав.

Зверніть увагу, що у верхньому абзаці ми використали аж дві назви одного і того ж рахунку, а саме; „Безготівки” і „Банку”. У принципі назв може бути і більше. Основа не в назві рахунку, а у його справжній суті. Називайте його як хочете, але механізм буди тільки один: Взяв і Дав. ... >>>>>(МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)Путін - син Степана Бандери? ХІБА НЕ ПОДІБНІ?

04.02.2008р.
Ми довго вагались чи друкувати цей матеріал. Він недостатньо серйозний, щоб ним перейматись. Скорше до цього можна віднестись з гумором, або тупо і зациклено. Вільному воля, так би мовити.

Отже. Це велике відкриття зробив гість з Росії, з Ленінградської області, який в Київ приїхав до далеких родичів. Гість столиці України, старший чоловік, для якого Інтернет це щось з життя інопланетян попросив: «А покажитє мнє какой бил Бандера». ... >>>>>ДОПОМОЖИ СУСІДУ, УКРАЇНЕЦЬ!

01.02.2008р.
Якось непомітно відбувається велике переселення росіян на Батьківщину. Непомітно для країн Прибалтики, Білорусії та України, хоча з країн Середньої Азії якраз все навпаки. Не слухають росіяни своїх єдинокровних вождів, Росію люблять на відстані. А щоб так, по чесному виїхати на допомогу своєму народу, так ні. Сидять де їм тепло, або вже якщо виїжджати, то виїжджають на Захід Європи чи туди, де просто живеться краще ніж в колишньому совку. Вони патріоти своєї великої держави хіба на продуктовому ринку та форумах в Інтернеті, де всяк хто не рускій, це як мінімум ««свідомий» фашист». Цим самим вони отруюють життя собі та оточуючим, і нема їм спокою в душі. Злість та ненависть панує в їхніх душах.

Так довго не може продовжуватись, бо жовч, вона роз’їдає російський організм, а постійне психічне збудження не дозволяє розслабитись. Навіть горілка недопомагає вже. Жодних реальних можливостей спустити пар, не має. Хіба, наприклад, може довго продовжуватися ця параноя з розпалюванням громадянської війни російськими націоналістами, за встановлення статусу державної російській мові? Це ж ніяка нормальна людина не витримає. Це ж клініка! У декого з них піна з рота, скажені очі одержимих рускоязичієм, доводять їх самих, цих одержимих, і суспільство в якому вони проживають, до божевілля..... >>>>>ТРЕБА МІНЯТИ ЦЮ НЕНОРМАЛЬНУ СИСТЕМУ.

31.01.2008р.
Україна, свого часу, завдяки Пилипу Орлику ввійшла в світову історію, як держава, яка дала для планети поняття конституції. Демократія була закладена в основах держави. Америка дала світові свого часу саме сучасне поняття «демократія» - а принцип все таки створила Україна. Та на жаль, на початку ХХІ століття, Україна переживає всі принади середньовіччя. Подивіться навколо, візьмемо ланки влади, які зараз існують від самого верху до низів. ... >>>>>(СТАНІСЛАВ ПАВЛОВСЬКИЙ)


БЕЗНАДІЙНІСТЬ. ПРАВО ГРОМАДЯН НА ЖИТЛО В УКРАЇНІ НІКОЛИ НЕ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ.

30.01.2008р.
ALIGN=JUSTIFY> Кожна молода сім’я коли приймає рішення бути самостійними і жити окремо від батьків починає переживати найбільшого приниження. Втілити в життя принцип «мій дім – моя фортеця» можна тільки в тому випадку, коли ти вільно розпоряджаєшся власною свободою в своєму власному помешканні. Звичайно дуже пощастить якщо батьки, свого часу, працюючи на підприємствах до Незалежності змогли отримати (всякими правдами і не правдами) дві квартири, або одну але, наприклад, велику і трьох-чотирьох кімнатну. В такому випадку питання вирішені, обмін - навіть з невеликою доплатою, і ви щасливий квартировласник. Але якщо такого щастя вам не припало - то ви починаєте гарячково перебирати яскраві буклети різноманітних банків з чудовими і вигідними, на вигляд, пропозиціями кредитування. ... >>>>>(СТАНІСЛАВ ПАВЛОВСЬКИЙ)


ЯКЩО ДАІ ВІДБИРАЄ У ВАС ПРАВА ВОДІЯ.

29.01.2008р.
Наводити порядок на дорогах треба обов"язково, бо рівень порушень і як наслідок цього кількість смертельних впадків на дорогах перевищує всі можливі рівні здорового глузду. Але порядок треба наводити законним шляхом, а не вседозволеністю працівників Державтоінспекції. Пропонуємо Вашій увазі способи уникнення позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів за порушення Правил дорожнього руху, у випадку коли даішники самі порушують чинне законодавство України.... >>>>>(ДЕМІНСЬКА А.А. (практикуючий юрист))


Секс і НАТО

28.01.2008р.
Секс і НАТО. Промосковські політичні угрупування вже не збуджуються на слово гроші, - вони ними наїлися. Вони збуджуються при слові «НАТО». Вони як ті коти, які через потепління переплутали пору року і в січні виють під вікнами.

Похітливі морди в передчутті тваринячого сексу коли їм влада знову впаде, а Україна і її народ ляже під них. Як їм цього хочеться! Гормони грають, від цього збудження їм хочеться побігати по залі Верховної Ради, піднімати ногу і мітити територію для своїх хазяїв: « Украина для русских. А все кто не русский, тот оккупант». ...>>>>>(автор: АТІЛ СТОПУД)ПЕРВЫЕ ЛАСТОЧКИ.

25.01.2008р.

Наконец-то лёд тронулся, и полетели первые ласточки. Большое дело, которое начал Президент России Путин В.В., заработало и в Украине. Вчера первые девять человек русского происхождения получили официальное подтверждение о возможности переехать жить, и получить гражданство Российской Федерации.

Об этом сообщили почти все телевизионные СМИ Украины. Вот репортаж одного из самых популярных передач новостей в стране (ТСН (1+1)):... >>>>>(ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ")ЦЕЙ БАРДАК НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ.

24.01.2008р.

Напевно кінця бардаку в цій державі нам ще довго чекати. Всі, що у владі чи у парламентській опозиції шукають нових шляхів для особистого збагачення. Бардак у всьому. Так звані протиборчі сторони грають роль влади і опозиції. Янукович на три тижні пропав, потім об’явився у Ющенка, після чого тут же на другий день почав роботу опозиційного уряду. А ті члени і не зовсім члени цього тіньового (а вони і при владі не дуже світились) уряду так возрадувались, коли побачили, що журналісти приїхали, що мало хто зміг приховати свою радість, щоб з серйозним лицем розказати про гріхи вже теперішнього уряду. ... >>>>>Пане Президенте, «не позорьтесь», негайно звільніть цього клоуна з посади!!!

22.01.2008р.

Як можна легко, одним махом зіпсувати всю малину і втратити авторитет. Ющенко старається, Юля старається, а ця комсомольська босота – Луценко, пацан пацаном і поводить себе не як державний муж, а таки як пацан. Міліціонерам України соромно, народна самооборона не знає куди стидливо подіти очі. Хоча, він як прищавий студент першокурсник , каже, що він мужчина. То на це слід йому сказати: «Юрасю, в твоєму віці мужчини стріляються, а не з долоньками лізуть тіпа битися, як інститутки ляпаси давати». ... >>>>>РАШИЗМ. Процвітання російського націоналізму в Україні.

21.01.2008р.

Істина знаходиться там, де речі називають своїми іменами. І якщо всі знають і говорять про існування націоналізму в Україні, то чомусь говориться виключно про тих осіб, які називають себе українськими націоналістами. І ніхто не звертає увагу на те, що реальну владу в Україні, на значній її території, мають представники саме російського націоналізму. І саме ці люди шкодять державі свідомо та цілеспрямовано.

Російські націоналісти це реальність. Це сімнадцятирічна історія саботажу, провокацій, пропаганди людиноненависницької ідеології, це систематичне приниження всього, що може бути на користь розвитку української державності. Чому того хто захищає українську мову називають українським націоналістом, а того хто за російську мову не називають ніяк? Логічно буде те, що ті, що за офіційний чи державний статус російської в Україні відповідно є російськими націоналістами. І якщо вже так, то слід розуміти який націоналізм кращий, а чи потрібний взагалі націоналізм в окремо взятій, не карликовій державі.... >>>>>(автор: АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙ)ТРЕТЬОСОРТНА УКРАЇНА (тисяча гривень, як істина).

14.01.2008р.
Ми всі є частиною закомплексованого населення. Щоб позбутися комплексів треба мати щось величне. Це може бути походження, талант, геній, освіта, неповторна особливість особи, місце проживання (наприклад: «Я – городской с Кієва»), багатство, приналежність до якоїсь групи осіб (партія, земляцтво ( ми с Донбаса и вождь наш – Януковіч), нація, клас, професія) тощо. Хто не має чим гордитись відчуває себе неповноцінним. Якщо сам невдаха, то лишається гордитися за своїх дітей, якщо вони є. Як виявилося з останніх подій, населення Україні немає чим гордитися по-справжньому, відповідно у населення занижений рівень честі та гідності. ... >>>>>(автор: АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙ)


ВСІ ВОНИ - ОДНА БАНДА! (погляд націонал-анархіста)

10.01.2008р.
І помаранчеві, і синьо-голубі, і постійно примикаючі до когось комуністи: всі вони одна банда. У них спільне коріння, одне партійне, або зеківське виховання, а те, що їх різнить то це хіба апетити та деякі анатомічні властивості їхніх лідерів.

І при всій наявній, показушній боротьбі між ними, то це все-таки не політична боротьба, а тараканячі біга. І цьому підтвердження рівень правосуддя в Україні, та всесильність олігархів. Перше доводить те, що ніхто із крупних злочинців, які є або перебували при владі не покараний. Що одні, що інші, просто втративши владу, спокійно переходять у опозицію. І там більш-менш активно чекають свого реваншу, час від часу створюючи провокації та саботаж. Друге доводить те, що реальну владу в Україні має не Президент, не прем’єр-міністр, ні Конституційний суд, а група свіжоспечених олігархів, до лап яких прилипла значна частина народних багатств.... >>>>>(АТІЛ СТОПУД)ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПИТАННЯ. «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КАЛХОЗ».

04.01.2008р.

Для українців європейське питання на сьогоднішній день звучить, як «єврейське питання» за часів Гітлера. В Європі українці відчувають утиски, зневагу, презирство навіть від таких ще недавно, як і колись прокомуністичних та росіянами окупованих прибалтів чи поляків. Про країни так званої розвинутої демократії можна вже не говорити. Всі наші там «раша» - параша. Ідеї Гітлера про єдину Європу здійснилися через 50 років після завершення його політичної кар’єри. Відповідно до нас там і відносяться, як свого часу відносилися до Степана Бандери в німецькому концтаборі: Вбивати не вбивають, але свободи теж не дають, бо раптом вони, українці, ще їм знадобляться. Хто ж їм буде старчі задниці підтирати та сміття прибирати? Звісно, українці.

Правда за тим парканом нічого особливого не змінилося. І ті ж поляки п’ють не менше нашого, а що вкрасти люблять, то тут може навіть вже більше нашого. Європа для нас закрита. Ми відкрили «залізну завісу», а Європа тут же її зачинила. Українці є сміттям на чистих вулицях Європи. Нас тримають в резервації на території по розміру більшою за Францію. ... >>>>>(автор: АТІЛ СТОПУД)Головна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Наступна сторінка>>>
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Завантаження...bigmir)net TOP 100