АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• СпівробітництвоПереводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
СТОРІНКА - 25. Топ статті. Політика. Правознавство.

Дискримінація за партознакою

17.05.2019р.

ЗОБОВ’ЯЗАТИ ЖУРНАЛІСТА СПРОСТУВАТИ ОЦІНОЧНІ СУДЖЕННЯ СУД НЕ МОЖЕ

Межа допустимої критики політичного діяча чи іншої публічної особи є значно ширшою.

Якщо поширена інформація щодо публічної особи не містить безспірних тверджень про достовірні факти, а базується на оціночних судженнях, вимагати її спростування через суд не варто. Про це йдеться в постанові Верховного Суду від 22.04.2019. >>>>>>>>>Кодекс з процедур банкрутства: важливі аспекти перехідного періоду від судді ВС

14.05.2019р.

Довгоочікуваний Кодекс України з процедур банкрутства нарешті був офіційно опублікований і суди почнуть його застосовувати з 21 жовтня 2019 року.

Передбачена кардинальна реформа процедури відновлення платоспроможності боржників. Зокрема, вводиться новий для України інститут банкрутства фізичних осіб. Всі ці справи розглядатимуться господарськими судами, які й застосовуватимуть нові правила. А остаточну судову практику з застосування Кодексу сформує Верховний Суд, який відповідає за її сталість і єдність. Проблемні питання правозастосування вирішуватимуться у судовій палаті для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду Верховного Суду.

На питання ЮРЛІГИ щодо новел Кодексу та прогнозів правозастосування люб'язно погодився відповісти секретар цієї судової палати - суддя КГС ВС, к.ю. н. Володимир Погребняк. >>>>>>>>>ПРАВА ВОДІЯ ПРИ НАКЛАДЕННІ ПОЛІЦІЄЮ ШТРАФУ

11.05.2019р.

Якщо поліцейський має намір накласти на Вас штраф, Ви маєте наступні права:

- знайомитися з матеріалами справи, тобто на Вашу вимогу поліцейський зобов’язаний надати Вам можливість переглянути докази порушення, зокрема відеозапис з нагрудної камери;

- давати пояснення, подавати свої докази, зокрема зроблені Вами відеозаписи на телефон чи відеореєстратор, які підтверджують відсутність порушень з Вашого боку... >>>>>>>>>ВАС ОШТРАФУВАЛА ПОЛІЦІЯ! АЛЕ ВИ НЕ ВИННІ! ЩО ДАЛІ?

11.05.2019р.

Якщо на вас наклали штраф безпідставно, Ви маєте право оскаржити такий штраф. Якщо постанова поліції не оскаржена, вона набирає законної сили і Ви автоматично вважаєтесь порушником, навіть якщо фактично не скоювали правопорушення.

На оскарження постанови про накладення штрафу передбачено надзвичайно стислі строки - лише 10 днів. Тому зволікати не варто. >>>>>>>>>ПЕРЕМОГА БРУДНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

01.05.2019р.

Дива не сталося – в корумпованій, тоталітарній державі олігархів, де 90% національних багатств належить мафіозній купці бандитів, а населення ще не спромоглося переродитися в націю, вибори закінчилися з цілком прогнозованим результатом. Переміг дрімучий совок, несмак, популізм, фейки, брехня, водка, сєльодка і бліни з лопати. Правда, хотілося, щоб підсунули нам президента трохи компетентнішого і грамотнішого. Але навіщо? А раптом грамотний почне вести власну політику, як попередник на прізвище Порошенко, і що тоді? – Прощавайте, надприбутки, до побачення, дерибан. Тому чим дурніший – тим краще. Все заради власних, сакральних інтересів.

Що потрібно народу? Радянській людині завжди хочеться «халяви» і це слово стало святішим за слово Боже. «Дайте нам низькі тарифи!» – волають трутні. А ще краще, хочеться, щоб квитанції приходили з нулями, а не з цифрами. Справді хочеться? І саме це об’єднає країну від Чопа до Харкова? Та будь ласка. >>>>>>>>>Щоб дати хабар, зловмисник змінив власне прізвище.

15.03.2019р.

Головний герой розслідування 42-річний агент поліції для підкидання хабарів Ярослав Слоцяк (Сухоставський) фігурує ще у щонайменше одній справі про підкидання хабара в Івано-Франківській області. Окрім того, він проходить як свідок в інших кримінальних провадженнях. А його рідний брат – Олександр Слоцяк, виявляється, фігурував у скандальній справі затримання на хабарі посадовців Держгеокадастру на Закарпатті.

Брати Слоцяки фігурували у розслідуванні , яке стосується використання поліцією агентів для підкидання хабарів. Зокрема, ми розповідали про п’ять справ, у яких фігурував 42-річний Ярослав Слоцяк, та три справи його рідного брата – Олександра Слоцяка. Одна із останніх справ Ярослава Слоцяка – підкидання хабара заступнику мера Пустомит Володимиру Кардашу, напередодні якої він навіть змінив прізвище і став Ярославом Сухоставським. >>>>>>>>>Україна не забезпечує виконання щонайменше 10 статей Міжнародного пакту про громадянські та політичні права - правозахисники

14.03.2019р.

Про це заявили під час презентації висновків автори Тіньового звіту щодо виконання Україною положень Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.

Правозахисники проаналізували різні аспекти дотримання громадянських та політичних прав осіб, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні, а саме про: дискримінацію внутрішньо переміщених осіб, обмеження свободи пересування, збір персональних даних щодо ВПО, реалізацію свободи совісті та релігії на окупованих територіях, обмеження виборчих прав ВПО тощо. >>>>>>>>>Як Дональд Туск «забув» про римо-католиків Львова

02.03.2019р.

Голова Європейської ради Дональд Туск відвідав Україну. Ця подія була широко висвітлена в ЗМІ. Сильний і впевнений виступ Туска у Верховній Раді сподобався багатьом, крім, звісно, п’ятої колони, яка спить і бачить, як Україна сходить зі шляху Євроантлантичного вибору і розвертається в сторону Тайожного союзу, тобто знову стає колонією Москви.

У Дональда Туска була широка програма відвідин. Він був не тільки в Києві, але й у Львові. Там його бачили і в книгарні, де він купив книгу доньки українською мовою, і в університеті, де отримав звання доктора Honoris Causa та виступив з промовою, і ще багато де, але ніхто не бачив, щоб він відвідав хоч якийсь католицький храм, не кажучи вже про Кафедральний собор на Катедральній площі 1. Випадково? Як так, там же правлять поляки, такі ж громадяни Польщі, як і він, але за їхніми словами більш духовні та просвітлені. Але чи так це? Що ж сталося? >>>>>>>>>Горбатого могила справить. Знову Василь Пісний.

22.02.2019р.

Що має трапитися, щоби комерційна фірма, яка заробляє на прокладанні шляхів, раптом будувала їх власним коштом. Такий вияв благочинності ТСН зафіксувала в селі Лопушани на Тернопільщині. Безкоштовний асфальт вивів журналістів на цілу схему, за якою доброчинці непогано заробляють на тендерах.

Знову фігурує колишній генерал міліції Василь Пісний, в кримінальних колах відомий, як «Антибіотик», на якого свого часу було відкрито кримінальні справи за корупцію, хабарництво, вимагання. Він навіть деякий час сидів в СІЗО, проте в зв’язку з покровительством тодішнього міністра внутрішніх справ, а теперішнього Генерального прокурора України – Юрія Луценко, з яким Пісний ділився награбованим, цей міліціонер раптом став генералом СБУ і далі продовжує свою злочинну діяльність. >>>>>>>>>Сергій Лещенко – ворог українського націоналізму!

24.04.2018р.

«У світі вже надто багато вигадано, щоб вигадувати власні рецепти». Така риторика гріховна у випадку нашої державності й нашої ситуації. Проте її вперто проштовхує відомий журналіст та українофоб, народний депутат Сергій Лещенко. Згідно з його розумуваннями, Україна не може взагалі розраховувати на успіх чи, елементарно, зростання. Адже відомо, що внесення новизни, інновацій у світовий розвиток підіймає країну на вищий рівень. А де вищі цілі?? Де позитивне спрямування? >>>>>>>>>ДЕСЯТЬ психологічних фактів

02.04.2018р.

Факт 1. У незнайомому місці більшість людей повертає праворуч. Тому, якщо ви не хочете опинитися в натовпі або стояти довго в черзі, йдіть ліворуч або займайте ту чергу, що лівіше.

Факт 2. Між зовнішнім виглядом і злочинністю є пряма залежність. Злочинці менш привабливі, ніж середня людина. А люди, які більш привабливі, набагато рідше йдуть на злочини. >>>>>>>>>Як не нашкодити собі і компанії під час обшуку

29.03.2018р.

Часи змінюються, а традиції залишаються!

Завдяки старій і гаряче улюбленій традиції, представники правоохоронних органів готові знову і знову доводити свою принципову позицію «невтручання» в бізнес. Яскравим прикладом цього може слугувати нещодавнє «невтручання» у діяльність «Нової пошти». Саме з цієї причини вирішив скласти коротку пам'ятку на допомогу бізнесу.

Пам'ятка співробітнику компанії при проведенні обшуку. >>>>>>>>>Систематично повторювана випадковість насправді є закономірністю! (Кремлівська гекатомба)

27.03.2018р.

Я не міг зрозуміти, чим був зумовлений такий масовий завіз дітей до того злощасного ТРЦ у Кемерово, доки не прочитав, що це були квитки, видані на школи периферії безкоштовно до виборів кремлядського сатани! Гекатомба до інавгурації!?

Норд-ост, Беслан, Кємєрово ... Совпаденіє? Не думау! >>>>>>>>>Як змінити прізвище, ім'я, по батькові: з якими проблемами можна зіткнутися

07.03.2018р.

Бувають випадки, коли людину не влаштовує її ім'я, прізвище або по батькові (далі - ПІБ) або вона одружилася. Чи можна змінити своє ім'я на інше? Куди для цього потрібно звертатися? Що відбувається з документами громадянина при зміні імені? В які терміни вирішується питання про зміну ПІБ? Про це і не тільки піде мова далі, і ми дізнаємося, які ж підводні камені нас чекають при зміні імені і чи варто взагалі це робити.

Хто може змінити ПІБ?

Як ми знаємо, ім'я фізичної особи - громадянина України - складається з прізвища, власного імені та по батькові, якщо інше не випливає із закону або звичаю національної меншини, до якої вона належить. >>>>>>>>>Прийом на військову службу до ЦСО «А»

02.03.2018р.

Ми поважаємо мужність і силу духу військовослужбовців нашої країни і закликаємо їх, а також цивільних осіб розглянути перспективу кар’єри в СБУ, можливість стати поруч з нами для захисту Батьківщини від загроз.

Сьогодні Центр спеціальних операцій «А» надає можливості для кар’єрного розвитку фахівцям різних спеціальностей, які можуть застосувати свої навички, талант і відданість у команді, яка працює для забезпечення національної безпеки.

З урахуванням завдань, покладених на Службу безпеки України, існує система добору та вивчення кандидатів на службу, реалізація якої здійснюється з урахуванням тенденцій розвитку Служби, підвищених вимог до її співробітників, а також тривалих термінів вивчення і перевірки кандидатів та процесом оформлення необхідних документальних матеріалів. >>>>>>>>>Документи, які наберуть чинності з 1 по 31 березня 2018

01.03.2018р.

Вашій увазі підбірка документів, які наберуть чинності з 01.03.2018 по 31.03.2018 р.

01.03.2018

– Постанова від 28.09.2017 N 95, Національний банк... >>>>>>>>>Польські солдати Гітлера: у Вермахті воювало близько 450 тисяч громадян довоєнної Польщі

12.02.2018р.

Одним з питань, на які сучасні історики не хочуть давати відповідь, є питання участі поляків в бойових діях на стороні Третього Райху. Якщо ж розглянути історію Другої Світової війни, то виявиться, що поляки воювали на трьох фронтах – на боці СРСР, на боці союзників (Англії, США) і на боці Німеччини. Чисельність поляків, які брали участь у війні на перших двох фронтах відома. Але третій фронт на стороні Третього Райху утаємничений. >>>>>>>>>Головна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
bigmir)net TOP 100