АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво


Переводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

Українські граблі

14.06.2014р.

На початку 90-х в народі популярною була приказка «В нас політика така: обираєм Кравчука. А за те, що срака гола – проклинаєм Чорновола…». Тоді в першому турі перемогу здобув Леонід Макарович. Він, колишній комуніст, прикриваючись патріотичними гаслами, обійшов лідера Народного Руху В’ячеслава Чорновола.

Леонід Кравчук не добув на своїй посаді до кінця каденції – після масштабних протестів шахтарів, пішов на дострокові вибори і програв.

Історія циклічна. Україна в черговий раз наступає на одні й ті ж граблі. Ми знову обрали президента в першому турі. Він знову прикинувся патріотом. І йому знову повірили. Чи дотягне він до кінця свого терміну – покаже час… ......... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОКРЕДИТНО-ВАЛЮТНЕ ЗБИТКУВАННЯ (продовження)

02.06.2014р.

Списання безнадійних активів можливе таким чином:

- методом створення резервів – на взяв контрактивних рахунків сформованих резервів;

- методом прямого списання – на взяв групи рахунків 771 «Списання безнадійних активів».

Комерційний банк може самостійно здійснити списання безнадійної заборгованості за рахунок резерву під стандартну заборгованість відповідно до рішення Правління банку (за наявності оформленого у встановленому порядку протоколу засідання), але не пізніше останнього робочого дня поточного року, в якому кредитна заборгованість визнана безнадійною.

Списання безнадійної кредитної заборгованості за рахунок резерву під нестандартну заборгованість здійснюється за рішенням правління комерційного банку за умови виконання вимог чинного законодавства України.

Комерційні банки зобов’язані продовжувати роботу з клієнтами щодо повернення ними боргу, списаного за рахунок резервів, протягом строку позовної давності. ......... >>>>>>>>> СОЛОВІЙ МИХАЙЛО«Тоді догоріли вогні доріг …» ( із вірша Євгенії Найчук ). « Тоді догоріли вогні доріг До сонних багать підступили роси…»

01.06.2014р.

А од вогнів, неначе тіні, падали відблиски… Нічні дороги, непередбачувані загадки пітьми, віття дерев пронизані відблисками місячного сяйва. Від танцюючих відблисків, здається, та дорога прямує, веде до початку осені. Блисне блискавка , відблиски лягають на землю, дороги, стежини. Відблиски променів сонця, свічки, що горить, блимаючи… Відблиски фар автівки і відблиски під час роботи зварювальника, коли жмути іскринок – відблисків розлітаються довкруж. Відблиски вечірньої заграви на небі, яка віддзеркалюється від водної поверхні, і згодом, відблиски летять догори. Відблиски «бенгальських вогнів», котрі у нашій пам’яті пов’язані зі святкуванням Нового року, або, взагалі зі святом.

У дитинстві бачив відблиски росяної трави, чи то наснилося ? Відблиски лампади з- за напівприкритих гардинами вікон…

Відблиски з очей тих людей, у яких гаряче серце. І тоді, одержимість наповнює горінням думку і душу… ......... >>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧВійна світів. Русь vs Московія.

31.05.2014р.

Війна України з Росією почалась не з сепаратистського шабашу на Донбасі, не з окупації Криму, не з розстрілу активістів на Інститутській і навіть не з початком Євромайдану. Вона почалась сотні років тому – у 1169 році – з нападу князя Андрія Боголюбського на Київ.

Війна України з радянською Росією не завершилась, а продовжилась з моменту проголошення державної незалежності у 1991 р. Змінювались фази цієї війни, змінювались форми, і от сьогодні вона досягає свого піку, адже заговорила вогнепальна зброя та силові підрозділи обох держав.

Україна вже тривалий час живе у стані війни. В першу чергу – інформаційної. З путінських засобів масової дезінформації ведеться активне зомбування власного населення і тих, кого вдалось «підключити» до їхнього інформаційного поля. ......... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКО«Я продав Здіху 60 літрів» З чого починав свою трудову кар’єру в органах правопорядку Василь Пісний

30.05.2014р.

«Я продав Здіху 60 літрів» - писав Василь Пісний 20 років тому. Сьогодні він керівник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, а 20 років тому займався контрабандою спирту і «вибивав» борги за допомогою кримінального авторитета «Мухи».

Подробиці кримінальної справи, яка була порушена проти Василя Пісного у 1995 році і в рамках якої він відсидів 5 місяців у СІЗО, стали відомі завдяки його судовому позову до ZAXID.NET та журналістів «Н.Г. Львів». Нагадаємо, керівник департаменту у центральному апараті МВС вимагає спростувати факти наведені в статті «З економічною злочинністю боротиметься "Антибіотик"» і оштрафувати авторів статті на 100 тис. грн. Ці гроші пообіцяв витратити на благодійність. Це стало б першим його благочинним внеском, оскільки досі він не був поміченим у безкорисливому наданні допомоги потребуючим.......... >>>>>>>>>Полтавський подвижник українського мистецтва

24.05.2014р.

Робочий кабінет може чимало « сказати» про свого господаря. І коли там на полицях красується велика кількість книжок, а на стінах – професійні, творчі роботи митців Полтавського краю, не важко здогадатися, що власник кабінету має прямий стосунок до літератури і мистецтва.

Давайте познайомимось ! Олексій Петренко, директор видавництва «АСМІ», дослідник мистецтва, колекціонер, меценат і надзвичайно цікава людина. Народжений у селі Лихачівка, що на Котелевщині. Там і ходив до школи з 1 го по 4 й клас. Надалі навчався у школі села Шевченкове, що розташоване за 5 км від Лихачівки. Це знаковий період у житті Олексія, тоді ще школяра. Палка любов до читання книжок з’явилася завдяки рідній тітці, - Наталія Каністратівна , вчителька української мови і літератури. Хлопчина цілісінький день міг провести у сільській бібліотеці. Власну книгозбірню почав формувати , ще будучи студентом Полтавського інженерно – будівельного інституту. До 1991 го року працював за фахом , інженером – будівельником. Відтоді і до сьогодні нерозривно споріднений з товариством «АСМІ» , яке є видавцем і виготовлювачем поліграфічної продукції. Ця діяльність , стала справою усього його життя. Нині приватна бібліотека Олексія Петренка нараховує близько шести тисяч книжок, з них – дві тисячі ,про мистецтво. Починаючи від 2004 го року , колекціонує твори живопису. ......... >>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧКРЕДИТНО-ВАЛЮТНЕ ЗБИТКУВАННЯ (продовження)

23.05.2014р.

Коментар. Між Комерційним банком «Чужі» та ТзОВ «Наші» мав бути обов’язково укладений договір на розрахунково-касове обслуговування, який був підставою для здійснення банком розрахунків відповідно до потреб підприємства.

Крім того, банк був зобов’язаний реєструвати всі здійснені операції по руху коштів на рахунку по виписці з рахунку, до якої потрібно додавати підтверджуючі документи. ......... >>>>>>>>> СОЛОВІЙ МИХАЙЛОПередвиборчі програми і проектний менеджмент

21.05.2014р.

«Ці вибори мають стати вибором програм та ідей», - говорить з телеекранів лідер громадського руху «Третя Українська Республіка» Юрій Луценко. Важко з ним не погодитись. Проте, коли дивишся на передвиборчі програми кандидатів та їхні гасла – здається, ніби всі вони правильні. Зі всім погоджуєшся… але ж згодом не отримуєш того, чого очікував. Як же так?

А ви вчитайтесь у програми. Зазвичай вони написані без надмірної конкретизації. Щось на кшталт «за все хороше проти всього поганого». Інколи з них можна винести навіть базові позиції і погляди, з якими йде кандидат, та напрямки, в яких він планує рухатись у разі своєї перемоги.

Однак, якщо діло доходить до того, щоб розповісти про конкретні цілі, методи і етапи їх досягнення – ось тут вже виникають проблемки… з текстів програм зазвичай не зрозуміло, якого результату і в які терміни планує досягнути кандидат. Тому після перемоги важко, а то й взагалі не можливо, оцінити реалізацію його програми. ......... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОИдеология борьбы с Россией

20.05.2014р.

Чем сильна Россия?? Я имею ввиду не танки и не ракеты. Чем сильна Россия как общество??

Россия сильна убеждённостью, убеждённостью в своей правоте. И правота эта не простая, а глобальная, вселенская. Россия позиционирует себя как носительницу святой правды, сакральной истины. … ......... >>>>>>>>> АНАТОЛИЙ КРЫМСКИЙ«Совок головного мозку» найдемократичнішого кандидата

14.05.2014р.

Нещодавно (6 травня) Кіровоград відвідав Петро Порошенко. Він став третім кандидатом в президенти цієї кампанії, який завітав до Кіровограду, і першим, який зустрівся з виборцями на центральній площі. Йому передували Олег Тягнибок, який здійснив візит в якості керівника партії влади (представник ВО «Свобода» нині очолює Кіровоградську ОДА) зі всіма атрибутами такого заходу – зустрічами в приміщеннях державних установ, підприємств, використання адмінресурсу… і Анатолій Гриценко, який обмежився лише прес-конференцією.

Всі кандидати - демократичні, як один. Однак чомусь у діях цього не помітно. Тягнибок зустрівся з виборцями і чиновниками, однак проігнорував пресу, тому ми так і не почули, чому його одно партієць, що очолив Кіровоградщину, залишив на посадах команду регіоналів, залишив всі ларінські проекти, а з ними, і корупційні схеми… чому, зрештою, кіровоградці не відчувають себе переможцями у боротьбі з корумпованою владою?... ......... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОСлобожанська князівна українського малярства, або «Сміюся до зорі, бо зоряна й сама». ( з поезії Надії Степули )

11.05.2014р.

Давненько вже нема у Києві, й Полтаві, інших містах, Інститутів шляхетних панянок. Та на щастя, шляхетну панну, зрідка, ще можна зустріти, у наш швидкоплинний час. Її ім’я в перекладі з грецької (Катаріос ), означає – чистоту, справжність. Ця молода, прекрасна, вродлива мисткиня, такою і є – з чистою душею, і справжнім талантом, це те, що не придбаєш ні за які гроші… Шляхетні манери поведінки, гортанно – ніжний голос, голос, як квіти на її полотнах… Ледь не бездоганне володіння українською розмовною. І ,дуже важливо, час від часу, у неї спалахує блиск ув очах, без якого, таки не було створено нічого видатного у царині гуманітарного простору.

Мову поведемо про панну Катю Ткаченко. Уродженка Харкова, велетенського міста, де багато бетону й асфальту. Але зі слів художниці :» Місто інтелігенції, з високим культурним рівнем.» Батько родом з Полтавщини, мама – Харківської області. У 2002 році успішно завершила навчання у Харківському художньому училищі. Опісля, студентка і випускниця Харківської академії дизайну і мистецтв. Пряма учениця відомого харківського художника Віктора Гонтаріва. Ще за життя якого, студенти шепотіли:»Дивись, йде живий класик» . Катя Ткаченко переконана, що їй пощастило, мати такого наставника у мистецтві. Потім, у процесі спілкування, з її уст неодноразово лунало словосполучення – мені пощастило… Відчула потребу змін – переїхала до Києва. Київ подобається, це місто, яким хочеться прогулюватися, зауважує художник. ......... >>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧКРЕДИТНО-ВАЛЮТНЕ ЗБИТКУВАННЯ (продовження)

09.05.2014р.

У ті страшні часи, про які йдеться в умовному прикладі, згадані статті Господарського кодексу України звучали так, цитую: «…Стаття 18. Обмеження монополізму та сприяння змагальності у сфері господарювання.

1. Держава здійснює антимонопольно-конкурентну політику та сприяє розвиткові змагальності у сфері господарювання на основі загальнодержавних програм, що затверджуються Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України.

2. Державна політика у сфері економічної конкуренції, обмеження монополізму в господарській діяльності та захисту суб'єктів господарювання і споживачів від недобросовісної конкуренції здійснюється уповноваженими органами державної влади та органами місцевого самоврядування. ......... >>>>>>>>> СОЛОВІЙ МИХАЙЛОП(и?)жити чесно…

05.05.2014р.

Нарешті відбулась презентація виборчого штабу кіровоградських порошенківців. Довгий час кіровоградці були заінтриговані війнами за трон, які відбувались як публічно, так і підкилимно. Ходили чутки про різних можливих очільників і про різні впливи. Спершу штаб нібито мав формувати і фінансувати перебіжчик Березкін, потім перебіжчик Кузьменко, і от, схоже, вибір Порошенка зупинився на людях Табалова. Всі крапки над «і» начебто розставили на прес-конференції.

Кіровоградці дізнались, що одним з головних пунктів програми Порошенка стало гасло «жити чесно». Однак вже на самій прес-конференції я почув чимало, м?яко кажучи, неправди, яку можна спростувати інформацією з відкритих джерел або елементарною логікою. ......... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОВибори, дестабілізація і саботаж

25.04.2014р.

Всі, хто бажав спробувати себе в якості кандидатів в президенти, зареєструвались на вибори. Соціологи оприлюднюють рейтинги. Нібито формуються штаби… Однак відчуття, що ніяких виборів в країні не буде…

Практично відсутня звична агітація – борди, листівки, вуличні намети, відео та аудіо ролики, концерти, зустрічі… ми досі не знаємо ані програм, ані гасел, ані ключових повідомлень кампаній наших претендентів на найвищу в державі посаду… Чому?

Ця кампанія особлива принаймні з двох причин. По-перше, до неї ніхто не готувався. Вона виявилась повною несподіванкою. І для влади, і для опозиції, і для іноземних впливів. По-друге, ряду гравців ці вибори не вигідні, тому вони роблять все, щоб їх зірвати.

Передусім мова йде, зрозуміло, про Кремль. Його диверсанти будь-якою ціною намагаються дестабілізувати ситуацію в нашій державі, аби в перспективі повністю її захопити. ......... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОЦерковна політика і політична церква

19.04.2014р.

Ми ще не до кінця усвідомили значення Майдану 2013-2014 років. Чекаючи на реформи, люстрацію та євроінтеграцію, випускаємо з поля зору надзвичайно важливу річ. На Майдані у відкритому протистоянні люди, готові померти, перемогли людей, готових убивати.

Тих, хто жертвував життям в ім’я ідеалів, було надзвичайно багато. Критично багато порівняно з найманими вбивцями. Для країни і суспільства це безумовний плюс.

Величезний внесок у перемогу зробили церкви загалом і зокрема велика частина духовенства. Вони надихали людей, додавали їм віри у справедливість. І закономірно здобули величезну повагу суспільства. Як використають українські церкви цей кредиту довіри? ......... >>>>>>>>>Сага про Ріната (Леонідовича)

17.04.2014р.

У давнину про нього однозначно написали б поему, кілька балад і солідний епос з переліком звершень та подвигів. Штат висококваліфікованих трубадурів, особисті літописці, рейтингові глашатаї не залишили б нащадкам жодного сумніву – епоху творив він.

Донедавна все приблизно так і відбувалося: сильний лідер згуртував роз’єднані ватаги, збудував стадіон і змусив рахуватися з інтересами «своїх» решту королівства (країни). Донедавна у це можна було повірити.

Щоправда, в інших літописах містилися б відомості далекі від компліментів, та й епоха відображена була б не так однозначно. Конкуренція між правдами була завжди. Як і принцип конвертації ідей та впливу у владу, а отже – у гроші. А також зворотні процеси, коли за гроші можна було купити владу і створити власний міф. ......... >>>>>>>>>«Буде жити Мамай- не погине й народ…»

15.04.2014р.

Козак Мамай, це міфічний образ, але образ універсального психотипу українця, у якому поєднані в значній мірі протилежні начала – мудрість брахманів і активність кшатріїв. Цей міфічний образ мав і має велику притягальну силу , до нього звертались митці, поети, письменники, скульптори, науковці. ......... >>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧПодлость Путина

14.04.2014р.

Тяжело комментировать это обращение. Практически по каждому предложению есть вопросы или возражения. Обращение Президента Российской Федерации 18 марта 2014 года Москва, Кремль В.ПУТИН: Добрый день, уважаемые члены Совета Федерации, уважаемые депутаты Государственной Думы! Уважаемые представители Республики Крым и Севастополя – они здесь, среди нас, граждане России, жители Крыма и Севастополя! В голосовании приняло участие более 82 процентов избирателей. Более 96 процентов высказалось за воссоединение с Россией. Цифры предельно убедительные. Цифры предельно лживые. Именно ради них так спешили с референдумом. ......... >>>>>>>>>КРЕДИТНО-ВАЛЮТНЕ ЗБИТКУВАННЯ (продовження)

04.04.2014р.

У 2006 році вийшла у світ моя книга під назвою «Рахівництво «Взяв» – «Дав». У ній на сторінці №136 та №137 було написано таке (цитую): «…Одне львівське товариство з обмеженою відповідальністю тримало гроші на рахунку в банку. Люди того товариства думали, що гроші – то є цінність. Але якщо ви не забули те, про що читали вище, а саме – у цій книзі українцям пропонуються інші цінності, зокрема ті, які самі мають цінність (земля, будинки, споруди, діаманти, золото і т. д.), то буде добре. Але за такий підхід до цінностей у тому товаристві нічого не знали і у кінцевому підсумку попеклися: банк спеціально збанкрутував і ті „цінності” перетворилися на пшик. ......... >>>>>>>>> СОЛОВІЙ МИХАЙЛОМирний відступ. Хто винен і що робити

03.04.2014р.

Оце мені згадалось, як на початку року, ще до кривавих подій на Майдані, всі жартували над нашим "Млявим сектором" або "трьома царевичами". Мовляв, якби Юля була на свободі, то ми би не тільки перемогли режим Януковича, але вже взяли би Білорусь і йшли звільняти Кубань... ну от, Юля вийшла, а ми не те, що не йдемо на Кубань, ми втрачаємо Крим... ......... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОТИСАБЕЧ — ЖАНДАРМ ЄВРОПИ І ГАНЬБА УГОРЩИНИ

02.04.2014р.

Зробити такий висновок нас заставила звичайна спроба просто сходити на той бік кордону — в благословенну і милу Європу. Так-так, просто перейти красуню Тису, поставити штамп у паспорті на пішому переході в селищі Вилок Виноградівського району, купити кілька шоколадок і повернутися з новими силами для розбудови рідної України. Боже, як ми чекали приязних посмішок угорських митників після Майдану, який гнітюче вплинув на нас, двох громадян України. ......... >>>>>>>>>Корупція як іржа...

01.04.2014р.

Що найбільш заважало, стояло на перешкоді державі Україна і сущим в ній українцям, стати однією з найбільш прогресуючих держав Європи і світу, за 23 роки відновленої державності. Кожен на це питання відповість по-різному, бо скільки людей, стільки і думок. Але чи не є однією з головних помилок те, що ми частенько намагаємося знайти причини «пораженчества» в наслідках того, що відбулося, не бачачи впритул причин? Чи була серйозна спроба за підтримки громадянства повністю замінити стару «Систему», до останнього часу – ні! І тільки його величність Майдан цю спробу робив, намагаючись завалити стіну «вчорашнього» світу і почати не реконструкцію, а побудову ледь не з «чистого аркуша», нового. Про що це ми? В першу чергу про питання кадрової політики в державі -- від найвищого рівня до найвіддаленішого українського хутора. Адже в цій архіважливій проблематиці є аксіоматична основа – кадри, які дійсно вирішують ледь не все. ......... >>>>>>>>>АНДРІЙ БУДКЕВИЧУ майбутнє – без «Свободи»

31.03.2014р.

Нещодавно до мене зателефонувала знайома тележурналістка із пропозицією прийти на її авторську програму, щоб дати гідну відсіч кремлівській пропаганді. Погоджуюся, що пропаганду треба виявляти і деконструювати, але зауважу, що контрпропаганда – справа абсолютно невдячна і наперед програшна.

Замість того, щоб вправлятися у контрпропаганді, треба творити свій якісний і максимально правдивий інформаційний продукт, тобто, перш за все, не брехати собі. Читаючи й оглядаючи останнім часом міжнародні медіа, можна постійно натрапити на неприємні для українців твердження або ж інтерпретації. Зазвичай український читач списує це все на непоінформованість західних журналістів або ж на банальний російський підкуп. Напевно, ці підозри можуть мати місце, але не завжди і не скрізь......... >>>>>>>>>Лист колектива Державної пенітенцарної служби Вінниччини

24.03.2014р.

Звертається до Вас колектив Державної пенітенцарної служби Вінниччини з вимогою надати принципову юридичну оцінку діяльності «головного покращувача» кримінально-виконавчої системи області «гейнерала» В. Люха. Творець німецького «економічного дива» канцлер К. Аденауер в одній із своїх промов влучно зазначив: «Господь дарував людині розум, але згадав про його обмеження, та «нагородив» людину дурістю, і власне забув встановити її кордони». Так і в нашому випадку - з приходом нового керівництва тюремної системи Вінницької області в липні 2010 року в особі Люха – управління з питань виконання покарань, як правоохоронний орган, втратило своє обличчя та стало інструментом, за допомогою якого вирішуються питання особистого характеру, а діяльність підпорядкованих йому установ звелась до задоволення його особистих потреб та власного збагачення за рахунок держави. Отже, В’ячеслав Люх – особа, яку після перемоги в президентських перегонах «Віктора Межигірського», витягнули із небуття не менш одіозні фігури тодішній очільник Вінницької ОДА М. Джига та тодішній керівник Вінницької міліції « дєдушка Нолік»........ >>>>>>>>>Кредитно-валютне збиткування (спецвступ)

23.03.2014р.

Спецвступ.

До форуму видавців у Львові – 2013, Літературна агенція «Піраміда» мала надрукувати книгу «Кредитно-валютне збиткування». Але того вона не зробила, «витко сє спудила». Тобто, для неї «ше той чєс не настов». Автор думає «по єнчому» і вважає, що для українських читачів той «чєс вже давно настов». Кохані читачі, до вашої уваги ненадрукована книга.

Автор Соловій Михайло, син Миколи.

Книга, яку ви читаєте, писалася на основі фактичних матеріалів. Тому назви юридичних осіб, назви фізичних осіб підприємців та назви звичайних фізичних осіб змінені. ....... >>>>>>>>>СОЛОВІЙ МИХАЙЛОКрим, щури і Москва

17.03.2014р.

По дорозі до-дому у маршрутному таксі довелось поспілкуватись із українським військовим. Він мені намагався довести, що «кримський народ» сам повинен визначитись зі статусом Криму на референдумі, адже, на його думку, Крим – «не наша територія». Він, цей військовий, служить народу України, однак не збирається воювати з «братнім народом», поки російські чоботи не топтатимуть землю Кіровоградської області…

Така позиція мене збентежила і шокувала. Передусім тому, що я почув її від того, хто повинен зі зброєю в руках захищати кожен сантиметр української території. Однак думку про те, що заради збереження миру ми маємо «пожертвувати» Кримом, чув неодноразово. Вважаю, що люди, які це говорять, не в повній мірі розуміють ситуацію. Наведу один приземлений до буденного життя приклад. ....... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОГромадські антикорупційні організації викривають "тедерні мафії", що лобіюють електронні аукціони

13.03.2014р.

Громадські моніторингові організації вітають схвалення нової редакції закону про державні закупівлі, але вкрай стривожені прихованим спротивом "тендерної мафії", яка намагається лобіювати ідею електронних аукціонів. Щоб попередити можливі проблеми, громадські експерти звернулися до Уряду України з відкритим листом.

Ми вважаємо своїм обов’язком проінформувати громадськість про те, що законодавчі положення щодо е-аукціонів в поточній редакції тендерного закону за правління Віктора Януковича були запозичені із законодавства Росії. Вони прямо суперечать стандартам Європейського Союзу та нічого не додають до відкритості процесів державних закупівель......... >>>>>>>>>Як змінити Систему. Інструкція для чайників

13.03.2014р.

За подіями в Криму ми дещо відволіклись від наших внутрішніх трансформацій у владі. А вони продовжують відбуватись. Схоже на те, що нам готують «договорнячок» у Раді, аби швидко, без громадського обговорення, без залучення експертів, не спитавши народу, протягнути таку редакцію Конституції, яка би влаштовувала Юлію Тимошенко та Москву.

Верховна Рада приймає постанову «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України». Ця постанова прийнята. В цій комісії ми бачимо прізвища Писаренко, Пилипенко – це люди Портнова, а Шуфрич – Медведчука. Водночас, Портнов та Медведчук можуть піти на угоду з Тимошенко в конституційному процесі. ....... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОЗ економічною злочинністю в Україні боротиметься «Антибіотик»

11.03.2014р.

Заступник голови Львівської облради Василь Пісний, відомий у певних колах за прізвиськом «Антибіотик», очолив Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України. Як йому це вдалося?

У Львові Пісного знають, насамперед, як екс-керівника обласної міліції, депутата Львівської облради, члена “Фронту змін” та людину, що нібито користується покровительством відразу двох екс-міністрів МВС – Геннадія Москаля та Юрія Луценка.

Незважаючи на такий серйозний послужний список, публічні скандали із завидною регулярністю супроводжують діяльність Пісного........ >>>>>>>>>Спецоперація «Революція навиворіт»

10.03.2014р.

Південно-східними регіонами прокотилась хвиля мітингів, захоплень адміністративних будівель, підняття російських та радянських стягів, створення загонів самооборони, на мітингах «обирали» або проголошували нову владу, закликали міліцію і інших силовиків переходити на «бік народу»… У Росії відбулись мітинги, марші, демонстрації, автопробіги, марші на підтримку «братнього народу»… Нічого не нагадує?

Так, нам намагаються показати, що це все – народні ініціативи, самоорганізація. Що там відбувається Євромайдан, але без «Євро». Майдан – навпаки… ....... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОПравдива революція починається від себе

09.03.2014р.

Події, які розгорнулися в Україні, тривожать кожного українця. Але чи змінивши людей при владі зміниться сама система? – Ні! Як змінити «систему наживи»? – Почавши від себе! Що спричинило до такого стану зубожіння в Україні? – Можна шукати багато відповідей та скидати відповідальність на когось, але правдива причина є гріхи народу. Бог це на нас допустив. Ми, українці, відійшли від живого Бога! Це наша спільна провина....... >>>>>>>>> ВАСИЛЬ ПИЛИПЮК«Хто там крокує лівою?Правою, правою, правою!»

06.03.2014р.

Так про новий тип українських людей писав історіософ і великий провидець Дмитро Донцов: «Без їх духа – країна не воскресне. А той предківський дух, - казав автор «Заповіту», - тільки «воскресне знов серед мечів», мечів фізичних і духовних. Будуть це люди окресленого психічного типу, не психіки плебеїв, закоханих в приваті, в плотськім щасті, в ідилічним побуті і спокою». І у розвиток і продовження першої думки, друга наступає, теж Донцовська: «Хто хоче, щоб його народ не обернувся в череду худоби, - мусить перед усім і над ним любити Боже. Хто прагне добра для своєї країни, мусить це, а не своє приватне добро любити і ненавидіти зло, - активно його поборюючи»...... >>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧЕйфорія і рефлексія

05.03.2014р.

Сьогодні можна вже впевнено говорити про те, що режим Януковича повалено. Хтось вже встиг полегшено видихнути, хтось – зрадіти, хтось – розслабитись… Я би так не поспішав. Революція не закінчилась. Ми здобули лише першу тактичну перемогу – замінили режим кримінальної диктатури. Але корупційна система нікуди не поділась.

Так, наші побратими вже на свободі. Так, кровопролиття вдалось зупинити. Так, повноваження президента обмежено, а сам диктатор з найближчим оточенням втекли… але чомусь їх ніхто не намагається знайти і заарештувати. Чомусь досі не вжито жодних дій для того, щоб знайти і затримати всіх тих, хто винен у кровопролитті, у затриманні та засудженні активістів, у їх викраденнях, побитті, вбивствах… ..... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОЛист зі Сходу

21.02.2014р.

Нещодавно, у відповідь на свою статтю «Лінія фронту», отримав електронного листа від мешканця південно-східної України.

«Очень показательное сравнение жителей юго-востока с квартирантами. Так вот знайте, что мы не квартиранты, а такие же граждане этой страны, как и Вы. И не стоит нам навязывать свои ценности. Мой знакомый привез с майдана 3500 грн. И после этого Вы будете утверждать, что там стоят люди за идею? Те кто стоят за идею, они приходят туда после работы или приезжают на выходные. И если Вам так невмоготу, что у части страны другие герои и другие ценности, то я не против, чтобы моей столицей был Харьков. Я не хочу жить в одной стране с людьми, которые меняют власть не на выборах, а путем конституционного переворота. Значит у нас разные страны. А вот живем мы на своей земле и уходить не собираемся.»

Хочу подякувати за небайдужість і за Вашу реакцію на статтю, шановний читачу. Нам потрібен діалог, для того, щоб одне одного краще зрозуміти..... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОГоловна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Завантаження...bigmir)net TOP 100