АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону

НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

УКРАЇНСЬКА БУХГАЛТЕРІЯ (РАХІВНИЦТВО): „ВЗЯВ” - „ДАВ”.(продовження поч.04.12.2007 р.)

04.01.2008р.
ТЕМА № 6. 4. РАХУНОК „ГОТІВКИ”. Тут багато розуму не потрібно аби усвідомити кожному українцю у своїй рідній Україні, що готівку можна або тільки взяти і або тільки дати. Інших рухів з готівкою не буває. Але враховуючи те, що в Україні діє жидівський розум, тому нашим хлопам і молодицям нав’язали зовсім іншу ідеологію, а саме: рахунок „Готівки” назвали рахунком (Каси) і присвоїли шифр № 30. Саму готівку назвали „грошовими коштами” і в результаті запудрили голови українцям „розумними фразами” так, що ті не можуть дати ради навіть з таким простим обліком, як обліком готівки.

Мені залишається тільки зробити одне: подати облік готівки так українцям, аби їхні „грошові кошти” можна було тачками вивезти на гній. ... >>>>>(МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)МОВНЕ ПИТАННЯ: УКРАЇНСЬКА МОВА ЧИ ГАЛИЦЬКИЙ ДІАЛЕКТ. Я вчився з Віктором Ющенком.

27.12.2007р.
Подаємо до вашого розгляду трохи давнє інтерв’ю однієї з Львівських газет. Воно коротке, у ньому мало інформації, але воно в дечому яскраве. Особливо воно нас зацікавило в тому розумінні, що воно в основному дане на галицькому діалекті. Часто чуючи від російських фашистів (рашистів) про те, що в Києві не має української мови, а говорять на галицько-польському діалекті, добре було би з’ясувати чи це дійсно так. Так от, хто так говорить просто в житті не чули цього діалекту, втім як і не знають української мови. Ось вам приклад: Я вчився з Віктором Ющенком.... >>>>>


Тупий навмисне. ( продовження поч. 18.12.2007 р.)

26.12.2007р.

4. Обережно - господарські товариства!

У писаному Господарському Кодексі України (ГКУ) сказано, що “...Господарськими товариствами визнаються підприємства або інші суб’єкти господарювання, створені юридичними особами та/або громадянами шляхом об’єднання їх майна і участі в підприємницькій діяльності з метою одержання прибутку...”.Тут пасувало би звернути увагу на поняття участі у підприємницькій діяльності. Простими словами, це означає, що кожний учасник повинен бути у штаті підприємства і працювати. І ще: якщо врахувати, для прикладу, що гроші це не майно, то грошовими внесками створити господарське товариство не можливо. ... >>>>>(МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)КАРЛИКИ РУССКОЙ ВЛАСТИ.

26.12.2007р.
Они там, в Кремле, наконец-то, определились. Точнее, определился только один там в Кремле. Среди множества вариантов остаться Путину у власти, он как человек перепуганный решил сделать то, что сделал. То есть, почему бы не сказать прямо, я здесь хозяин и мне плевать на вашу демократию. Если так угодно, то проведём референдум в поддержку третьего срока, и вы убедитесь все, что я не хуже вашего Рузвельта. Но нет же, как он слаб, этот Путин! Он слаб и ничтожен. ... >>>>>


«Потные» окуляри Юрія Луценка 2.(продовження)

Готель Наталія-18 у Львові. Подарунок міліціонера дочці на повноліття.
24.12.2007р.

Нарешті сталося. А то що ж писати за «потные» окуляри Луценка, якщо він просто такий собі комсомолець, який пропхав своїх нових друзів по лінії МВС в парламент. Ну то й що, що всі вони з органів, от у регіонів взагалі як не масажист, то урка. Яка різниця? Всі вони дружньо і разом голосували за таку дику систему виборів. Справа не в цьому. Кому дозволили, той і став депутатом. І вони не підвели. Служиві навіть з такої не популярної в народі службі, добре знають ціну наказу, а тому одностайно, без істерики проголосували за прем’єршу і за новий Кабмін, де їхній "плуг" став на днях першим міліціонером. Отже, - йому сподобалось! Звичайно, що сподобалось! І всі знають чому, а ми і дещо нагадаємо. ... >>>>>(автор: Віктор Неврода)ЧОМУ ПРОБЛЕМА СПІВВІДНОШЕННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН Є ГОЛОВНИМ ПИТАННЯМ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ.

20.12.2007р.

Демократія – це баланс інтересів, і в першу чергу економічних. Існує об’єктивний макроекономічний показник, що характеризує цей баланс інтересів – співвідношення доходів 20% найбагатших громадян країни і 20% найбідніших її громадян. Тобто, мова йде про те, у скільки разів доходи 20% найбагатших громадян перевищують доходи 20% найбідніших громадян країни. В країнах Євросоюзу середній показник співвідношення доходів становить 4,8 до 1-го. у Швеції 3,5 до 1-го, в Португалії 7,3 до 1-го. Для порівняння, у Мексиці співвідношення доходів є на рівні 14 до 1-го, в Бразилії 24 до 1-го в Гондурасі 38 до 1-го. Не важко помітити, що в країнах, які у нас асоціюються з високими стандартами життя і високими стандартами демократії, різниця в доходах між багатими і бідними суттєво відрізняється від тої, яка є в Гондурасі.

Справжня демократія – це форма правління домінуючого середнього класу. Саме домінування середнього класу забезпечує високі стандарти життя і високі стандарти демократії....>>>>>(автор: ВОЛОДИМИР ІЛЬКІВ)Тупий навмисне.

18.12.2007р.

Українським підприємцям. Вступаючи свідомо в українську господарську систему , будьте пильними: на вас чекає український закон. А то є страшне! Ще ніхто ним не тішився, а тільки плакав! Відкриваємо спеціальну рубрику під назвою: ОБЕРЖНО - УКРАЇНСЬКИЙ ЗАКОН!

Відразу зазначимо, що до слів: обережно - український закон пасують такі слова, як тупий закон або тупий закон навмисне.... >>>>>(МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)РЕВОЛЮЦІЯ - ЦЕ СКОНЦЕНТРОВАНА В ЧАСІ ЕВОЛЮЦІЯ.

17.11.2007р.
На еволюційний шлях розвитку потрібно багато часу. Настільки багато, що до сих пір ніхто добре не пам’ятає чи то людина від мавпи еволюціонувала, чи то єврейський Бог Ієгова дивився в дзеркало і за своєю подобою ліпив людину, чи то інопланетяни створили нас, біороботів і розкидали по всій землі. Еволюція це так довго і нудно, що вже ніхто не пам’ятає, а що було раніше. За мільйони років динозаври удосконалились до такого рівня, що вимерли. І навіть біблія їх уже не згадувала, і не були вони в списку тварин яких створював Бог, або рятував Ной. Але це все казки, а ми поговоримо про реальність.

А реальність в тому, що в Україні хронічний занепад і відсталість. Парадокс, всі хочуть жити краще, але живуть краще тільки ті хто став олігархом, або працює з ними в безпосередній близькості. Живуть не погано також ті, що є чиновниками,... >>>>>(АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙ)„УНІВЕРСАЛИ НЕСПЛАТИ”. (продовження) УНІВЕРСАЛ №3

15.12.2007р.
3-ий УНІВЕРСАЛ НЕСПЛАТИ.

В Україні є такий закон, що має назву: „Про оподаткування прибутку підприємств”. В цьому законі є такі слова: „Об’єктом оподаткування є прибуток, який визначається шляхом зменшення суми скоригованого валового доходу звітного періоду…” „…на:

суму валових витрат платника податку…;” „суму амортизаційних відрахувань…”. Якщо вище приведені законні слова записати „незаконними” словами, то вийде так: прибуток = валовий дохід - (валові витрати + амортизація). Тобто, прибутку не буде при трьох святих правилах:

1-а, коли валовий дохід буде рівний валовим витратам плюс амортизації;

2-а, коли валовий дохід буде менший від валових витрат плюс амортизації;

3-а, валові доходи плюс амортизація будуть більшими від валових доходів.

Ті читачі, котрі не хочуть платити податку на прибуток і сповідують традиції наших УНІВЕРСАЛІВ НЕСПЛАТИ, мусять цих три святих правила затямити раз і назавжди та зосередити всі свої розумові здібності на дотриманні цієї святості. ... >>>>>(автор: МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)ЯКБИ ЮЩЕНКО НЕ БУВ СЛАБАКОМ.

13.12.2007р.
Демократична коаліція це натовп. Виглядає цей натовп, симпатичніше ніж натовп опонентів, «мєлкіх і нє очєнь ворішек». Але це хіба ззовні так. От судять зараз «пологівського маніяка», а на нього подивишся: милий такий дідок, і нічого жахливого він не навіює. А як почали рахувати жертви, скільки цей душогубець людей закатрупив, то починаєш сумніватися в зовнішності. Не у всякого милого личка душа світла. Ось так і у Верховній Раді: всі такі красиві – красиві, а якщо глянути в середину, та на вчинки їхні, то погань – поганню. ... >>>>>(автор: АТІЛ СТОПУД)

„УНІВЕРСАЛИ НЕСПЛАТИ”. (продовження) УНІВЕРСАЛ №2

12.12.2007р.
Другий УНІВЕРСАЛ НЕСПЛАТИ почнемо, так як ми обіцяли в першому УНІВЕРСАЛІ, з детального вивчення системи оподаткування України аби ви осягнули всю „законність” податків, зборів і обов’язкових платежів та аби вас не гризла совість, що комусь щось десь не заплатили.

У законі України „Про систему оподаткування” сказано, що (цитуємо): „Під податком і збором (обов’язковим платежем) до бюджетів та до державних цільових фондів слід розуміти обов’язковий внесок до бюджету відповідного рівня або державного цільового фонду здійснюваний платниками у порядку і на умовах, що визначаються законами України про оподаткування”.

Із прочитаного випливає, що суб’єкти господарювання повинні носити їм податки, збори, обов’язкові платежі при умові, що це все перераховане нами, передбачено законами про оподаткування. Хочу добавити, що тільки в Конституції України мова йшла про податок і збір. За слова ”(обов’язкові платежі)” не йшлося. А тут, на тобі?! ... >>>>>(автор: МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)СКОРО РОСІЮ ПЕРЕІМЕНУЮТЬ В ГАЗПРОМ.

11.12.2007р.
А там уже колись вже щось подібне було. В ті часи коли для племен та народів Північного-Сходу від Києва, ведмеді були братами і сестрами. Коли боярам вже повідрубували бороди, а ще в додачу і не двері, а вікно у Європу. І там в тій Європі захотілося їм виглядати культурними, навіть цивілізованими. То вирішили вони взяти, позичити, вкрасти все, що можна було б, аби лиш їм повірили, що вони такими є. Одягнулись як в Європі. Помились, московіти, кажуть навіть нігті постригли. І почались «реформи». ... >>>>>(автор: ВІКТОР НЕВРОДА)


„УНІВЕРСАЛИ НЕСПЛАТИ”.

10.12.2007р.
Пропонуємо нову рубрику під назвою „УНІВЕРСАЛИ НЕСПЛАТИ”. Вона є спеціальною. Думаю, що може її навіть і не відкриють. Але якщо відкриють, то майте на увазі, що тут думаємо дати відповідь на такі запитання:

-Що таке влада?

-Кому платити?

-Законність платежів?

-Куди конкретно та сплата йде?

-За що платити?

-Як не платити?

-Хто кого годує?, та багато інших. І якщо ви державі щось не заплатили і за це не переживаєте, то ми свого досягли. ... >>>>>(автор: МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)Гора породила Кролика. Радість помаранчевих.

05.12.2007р.
Команда Ющенка з кінця майданних подій одержала першу серйозну кадрову перемогу. Головою Верховної Ради став кроликоподібний Арсеній Яценюк. Яценюк,- це той, що кіндерсюрприз, а кролик - з радянського мультика про Віні Пуха. І вушка , і зубки, і манера говорити та мислити – один до одного, що в мультяшного кролика, що в Яценюка. Регіонали виють, Литвин сумує, а Юля в екстазі від майбутнього свого прем’єрства. ... >>>>>(автор: АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙ)


УКРАЇНСЬКА БУХГАЛТЕРІЯ (РАХІВНИЦТВО): „ВЗЯВ” - „ДАВ”.

04.12.2007р.
Недавно у Львові вийшло три книги відомого сертифікованого аудитора Соловій Михайла Миколайовича під назвою УКРАЇНСЬКЕ РАХІВНИЦТВО „ВЗЯВ” - „ДАВ”. Все нове, це давно забуте старе, каже прислів"я. І здавалось би, в такій законсервованій галузі економіки, як бухгалтерія вже не може бути ніяких новацій. Але ж ні, може бути інший погляд на давно вже встановлені речі. Щоб наші читачі зрозуміли про що йдеться у наших публікаціях, наведемо два витяги із цих книг.... >>>>>(автор: МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)


Результаты выборов в Госдуму РФ: прогнозированная диктатура.

03.12.2007р.
„В России на выборах две пропрезидентские партии одержали более 70%, ЛДПР - около 10%, столько же взяли коммунисты. Таким образом, с ними всё ясно, но не ясно, что будет дальше вообще. Всё под контролем, все под колпаком, овцы добровольно встали в очередь на бойню. Те, кто типа ропщет, это как обычно американские шпионы, отщепенцы и враги народа, если их даже нет, то для пользы дела их надо бы было придумать. Всё это тупо уже было. А значит, пора готовится к войне. Если народ как бараны, значит, этих баранов будут учить скалиться и кусаться. Ведь надо же империю возрождать! Какая великая страна была, СССР, и как нам всем плохо без неё. То есть, войны теперь уже не миновать? И маленький диктатор это уже не только понял, но и начал над этим работу? ... >>>>>(автор: МИХАИЛ ТОЛСТОВИЧ)


ПУТИН ЗОВЁТ!!! РОДИНА ЖДЁТ!!! (заявление ВОО «Власть закона»)

Актуально!
Президент Российской федерации В.В.Путин, являясь ответственным лидером своей страны, выдал Указ от 22 июня 2006 г. № 637 «О мерах по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом» Этим указом В.В.Путин в целях создания дополнительных условий для обеспечения добровольного переселения в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом, постановил утвердить государственную программу по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом. А также план мероприятий по реализации этой Государственной программы... >>>>>(автор: ВОО «Власть закона»)


Вислід для живих патріотів всіх національностей.

30.11.2007р.
„…В кровавом болоте московского рабства, а не в суровой славе норманской эпохи стоит колыбель России. Сменив имена и даты, увидим, что политика Ивана III и политика современной московской империи являются не просто похожими, а и тождественными… Россия порождена и воспитана в противной и унеженной школе монгольского рабства. Сильной она стала лишь потому, что в мастерстве рабства стала непревзойденной. Даже и тогда, когда Россия стала независимой... >>>>>(автор: КАРЛ МАРКС."Разоблачения дипломатической истории 18-ГО ВЕКА" дослідив: МИХАЙЛО СОЛОВІЙ)


Політична проституція у Верховній раді - 2 (початок від 04.11.2007 р.).

28.11.2007р.
Ну ми так і думали. Все дійсно прогнозовано дико у нас проходить побудова, так званої, демократії. Демократія з українським лицем, точніше пикою це такий собі, вибачте, гамняний іудушка. Хитра, підла бестія, яка завжди готова зрадити друга або поліцаю, або гебісту. Завжди ця українська натура хоче і сісти і з’їсти, і тримає вона в кишені дулю, бо в цій дулі вся її незалежність. Але з іншого боку, чи дуже ви багато бачили українців у Верховній раді? Їх там не більше ніж в Кнесеті чи Госдумі. Тому, вважатимемо, що національності тут ніби-то не при чім. ...>>>>>(автор: АНД ПАВЛОВСЬКИЙ)


Юля Тимошенко, як прогнозований абсурд.

28.11.2007р.
Дивлячись на політичну кар’єру Юлії Тимошенко починаєш розуміти, що не має нічого неможливого. І на відміну від Януковича, який є ставлеником Ахмєтова, а отже особою підневільною і залежною, Тимошенко є повністю самодостатнім політиком. Це феномен. Ну як так сталося, що єврейка з російськими домішками, олігарх, жінка з небездоганною репутацією, яка тримає свого чоловіка за ганчірку, політик до якої міцно прилипло поганяло «воровка», інтриганка, яка своїми інтригами довела ситуацію до втрати нею посади прем’єр-міністра,... >>>>>(автор: АТІЛ СТОПУД)


Не бути єдиній партії.

27.11.2007р.
Ідеєю фікс захворів наш Президент. Він хоче мати велику партію. М’ясо для цього зібране в блоці «Наша Україна-Народна самооборона» аж з дев’яти партій і одного громадського руху, який так і не відомо чи став організацією, чи був зареєстрований чи легалізований. Жодної інформації на офіційному сайті Мін’юсту чи урядовому порталі не було. Виглядає так, що «Народної самооборони» Юрія Луценка і його друзів-міліціонерів просто в природі не існує. Ця самооборона існує тільки на передвиборчих відкритках. Решта партій є мало чисельними або тінню колишньої слави Народного руху України. Тобто, група невдах, які самостійно ні на що не здатні... >>>>>(автор: ВІКТОР НЕВРОДА)


Заява ВГО "Влада закону".

21.11.2007р.
Всеукраїнська громадська організація "Влада закону", проаналізувавши найбільш суттєві проблеми, які потребують негайного вирішення в Україні, прийняла рішення про наступне. Розпочати роботу по відновленню прав та інтересів громадян України у випадках, де держава прямо зобов'язана, як власник або уповноважена особа, неухильно дотримуватися чинного законодавства України, захищати інтереси громадян. А так, як рішення по даних питаннях приймає не сама держава, а особи яким делеговані дані повноваження, то ВГО "Влада закону" розпочинає ведення боротьби в рамках чинного законодавства з чиновниками та організаціями які їх порушують... >>>>>(автор: За дорученням Ради ВГО "Влада закону" Голова ВГО "Влада закону" АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙ)


Убий олігарха!

19.11.2007р.
Україна, - це провалля між дуже багатими, яких мало, та бідними, які є саме народом України. Середнього класу не існує, але існує три мільйони різного рівня чиновників, які харчуються за рахунок реально працюючих людей. Країною керує не президент і не Верховна Рада, яка не поспішає починати працювати, а олігархи. І це держава з комуністичним вихованням? Нам безкоштовно надавали освіту, а взамін на політінформаціях та уроках політекономії, історії партії вчили ненавидіти капіталістів. І де ця ненависть? Чому жодний «Лексус» не згорів від праведного гніву молодої людини, яка не знає як реалізувати себе в цій третьосортній державі?... >>>>>(автор: АТІЛ СТОПУД)


Громадяни і міліція. ( Якщо до вас несподівано прийшла міліція (практика)).

16.11.2007р.
Міліція не стала авторитетною в народі навіть тоді, коли нею керували цивільні громадяни. По комуністичним традиціям цей правоохоронний орган і далі називається міліцією. Це означає, що все гірше там залишилось ще з тих часів, бо зло живуче, а краще розчинилось в болоті корупції. Міліція ,- це зброя влади, яка хоче за її допомогою тримати, як кожного громадянина зокрема, так і всю націю в страху і в безпомічності. Правда, слово поліція їй теж не підходила би, бо поліція це державна служба, яка за рахунок платників податків оберігає цих же платників податків. А тут якось нібито кожний сам по собі... >>>>>(автор: АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙ, Голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Влада закону», юрист)


I наш саботаж, і їхня Грузія. (оцінка ситуації націонал-анархіста).

12.11.2007р.
Цей тиждень, як і попередні, починається з нічогороблення влади. Що робить президент? Відвідує книгарні. Що робить ще діючий уряд Януковича? Докрадає те, що ще можна украсти і шукає варіанти залишитися біля корита. Що роблять БЮТ та БНУНС? Готуються до цього ж корита дорватися, а тому складають плани свого ситого майбутнього життя. Що роблять обрані нещодавно депутати Верховної Ради? Саботують свою роботу. Що робить народ? А теж особливо нічого, просто живуть кожний в міру своїх доходів. ... >>>>>(автор: АТІЛ СТОПУД)


«Потные» окуляри Юрія Луценка.

07.11.2007р.
Ця людина в приступах самозакоханості називає себе термінатором, а насправді він скоріше нагадує опущеного Гаррі Поттера. Він вчасно змився від твердолобих, але жадібних соціалістів, але свою партію так і не створив, бо надає перевагу паразитувати на інших. Він ще той учень провокаторської ленінської школи сексотів, який здає в тюрму тих, хто за ним пішов проти режиму, а сам залишився не те, що на волі, але і при чудовому, квітучому здоров’ї. У нього виникає тваринячий страх перед перспективою бійки, бо боїться бути побитим, але він був першим міліціонером країни тоді, коли мєнти убивали мирних громадян ... >>>>>(автор: ВІКТОР НЕВРОДА)


Рашизм - звірячий оскал російського фашизму

06.11.2007р.
Чия влада, того і мова, і закон, і право сильного. Владу в Україні на місцях поголовного проживання жертв русифікації утримують російські фашисти (рашисти), і така влада є огидною. Територія рашистської влади в Україні не маленька, а так як жертв русифікацій є мільйони, то рашисти з легкістю вже сімнадцятий рік утримують там владу. Як до, так і з моменту заснування української держави і по сьогоднішній день, вони залишилися керувати органами місцевого самоврядування і державними підприємствами. Рашизм,- це російський нацизм, мета якого, як і будь-якого нацизму проголошення своєї (в даному випадку російської) раси ... >>>>>(автор: Андрій Павловський)


Бий синіх доки не запомаранчіють,- бий помаранчевих доки не посиніють. (погляд націонал – анархіста).

05.11.2007р.
Особливості української політики такі, що її, неньку, поділили між собою клани олігархів і стравлюють одну частину населення на іншу. Кров ще не льється і напевно таки не прольється, бо при всіх цих провокаціях український народ, як народ справедливий і лінивий проявляє ту святу мудрість, яка забезпечує мир. Люди не бажають втрачати своє життя за мільярди Ахмєтова і класти голову за будь-якого Порошенка, Азарова, Фельдмана, Коломойского, Таруту тощо. Народ займається своїми справами, тобто виживає. І якщо Ахмєтов, наприклад, захоче створити в Києві ... >>>>>(автор: АТІЛ СТОПУД)


Політична проституція у Верховній раді.

04.11.2007р.
У відповідності до судового Рішення ВАСУ про дозвіл опублікувати результати виборів до ВРУ 2007 року, приймаємо ставки і пропозиції на те, які курви з числа БНУНС та БЮТ зруйнують їхню коаліцію. Які такі політичні проститутки купляться за гроші чи посади і перебіжуть на панель іншої політичної сили. Це, щоправда, зможе знову спровокувати Президента на підписання смішних, з точки зору українського законодавства указів про розпуск Ради, але для переможених це буде шанс на майбутню перемогу. Хай собі видає ці укази, але політичних проституток в свої ряди приймуть з великою радістю. То ж хто вони, ці дешеві люди? ...>>>>>(автор: АНД ПАВЛОВСЬКИЙ)


«Блядсская Одесса», а был красивый город.

04.11.2007р.
Блядской бабе, поставили в Одессе памятник. Я рад за этих кацапов, которые молятся на австрийскую сучку Софию Ангальт-Цербст перекрещённой в Катерину под номером 2, называя её русской матушкой. Извращенцы! Грязней Одессы города со времён совка в Союзе не было, а сейчас это уже точно гробовая тошниловка. Человечки, которые стали русскими после указа царя Петра Романова в 1713 году, а до того они как для себя, так и для всего мира были не кем другим как московиты - очень рады такому поводу напиться. Бьют салюты, играет оркестр, а глупые одесситы бросают в воздух даже не чепчики, а кокошники. Это очень красивое зрелище! - Кокошник в воздухе! Севастопольский синдром озабоченных кацапов: всё должно принадлежать Москве... >>>>>(автор: МИХАИЛ ТОЛСТОВИЧ из Парижа)


Головна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
bigmir)net TOP 100