АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво


Переводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

Свавілля житомирської прокуратури, або «Бувають різні випадки…»

31.10.2011р.

Саме такий напис можна прочитати на вітрині офісу страхової компанії «Добробут». Дуже символічно, адже ще півроку тому за цією ж адресою (вул. В. Бердичівська, 10) в центрі міста знаходився найстарший (з 1998 року) і найкращий Інтернет-клуб Житомира – «КлубОК».

Це було доволі затишне місце, яке користувалось неабиякою популярністю у житомирян, та неодноразово було відзначене за результатами рейтингу «Народний бренд року» у відповідній номінації.

Співвласником та директором клубу був Дмитро Камінський. Знайомі характеризують його як порядну та чесну людину і висококласного спеціаліста. Зразковий сім’янин та батько семирічного сина. ... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОУкраїнська надія – інтелігенція ХХІ століття

31.10.2011р.

Наполегливі намагання Табачника перетворити систему освіти на систему продукування «молодої гвардії» Партії регіонів (національно-вихолощеної, морально-стерилізованої, громадянсько-пасивної) з допомогою нового закону «Про вищу освіту» наштовхнулися на активний студентський спротив. Влада, невдоволена надмірною громадською увагою, двічі відмовляла міністрові реєструвати законопроект у Верховній Раді. А Володимир Литвин просто пояснив – потрібно заручитися підтримкою освітян.

Табачник не опускався до рівня зустрічей з освітянами, студентами, щоб переконувати їх у перевагах нового закону. Замість цього вирішив влаштувати масовий студентський референдум. 24 жовтня він пройде у всіх великих університетах. ... >>>>>>>>>ОЛЕКСА ОЛИЧОсвітянин? Значить, за Табачника!

31.10.2011р.

Будь-який громовідвід є всього лиш громовідводом. Якщо він перестає виконувати свої функції, його змінюють. Дмитро Табачник, який звик отримувати ритуальні зауваження від президента та концентрувати на своїй бородатій персоні народне обурення, після своєрідного перемир’я в інформаційному протистоянні «Київ – Москва» знову міг відчути себе спокійніше. Якби не одна грандіозна авантюра, яку щонайдетальніше дослідили та висвітлили журналісти газети «Експрес». І яка здатна роздратувати Януковича. Мова йде про Андрія Слюсарчука, котрого донедавна українці вважали генієм та майбутнім української нейрохірургії. Натомість той виявився талановитим психологом та блискучим аферистом.

До чого тут Табачник? Справа в тому, що попередні справи проти Слюсарчука правоохоронні органи закривали через те, що він ніби то мав диплом лікаря і самовіддано трудився на ниві порятунку людей. А лист у міліцію, який підтверджував справжність усіх дипломів та регалій Слюсарчука, спрямувало міністерство освіти. За підписом Табачника. Він же ж висунув його на отримання премії президента у розмірі 150 000 грн. Опинитися причетним до скандалу з «професором-нейросвітилом» верховному «проффесору» надто неприємно. Довелося міністрові розгортати бурхливу діяльність. Адже погнати за «окремі недопрацювання» можуть негайно, з нейрохірургічною рішучістю. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКВибори наближаються – режими хвилюються

31.10.2011р.

4 грудня в Росії відбудуться вибори до Державної Думи. Створення виборчих блоків заборонено, вибори проводяться тільки за партійними списками. Зі семи офіційно зареєстрованих на даний момент в Росії партій ЦВК допустила до виборів п’ять: «Єдина Росія», «Справедлива Росія», КПРФ, ЛДПР, «Права справа». «Яблуко» і «Патріоти Росії» цього права позбавлені. Влада готується зміцнити власну вертикаль. «Допущені» активно борються за свої жмені мандатів. Відкинута, так звана «ліберальна опозиція» заявила про підготовку фальсифікації результатів виборів та відповіла кампанією «Фіктивні вибори - поза законом!»

24 жовтня в Москві біля будівлі ЦВК Росії відбулася чергова акція протесту. Влада відмовила в погодженні пікету, тому акцію планувалося провести у форматі одиночного пікетування. До місця проведення несанкціонованого мітингу одночасно підійшли представники «Лівого Фронту», партії РОТ ФРОНТ, РКП-КПРС, Партії народної свободи, «Солідарності», партії «Батьківщина: здоровий глузд», «Трудової Росії», руху «За відповідальну владу!», Московської Ради та інших організацій. Хоча разом їх назбиралося лишень близько 50 осіб, але це вже достатньо багато, як на російську опозицію. І поліція почала затримувати їх, жорстко і без пояснення причин. Серед близько 20 затриманих виявився кореспондент «Нової Газети» Євген Фельдман. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКСудовий збір: нове і обов’язкове

19.10.2011р.

8 липня 2011 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про судовий збір», який набирає чинності з 1.11.2011 року. До даного часу порядок сплати судового збору регулюється Декретом Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від 21 січня 1993 року і принциповою різницею між вказаними нормативними актами в тому, що за чинним на даний час Декретом Кабінету Міністрів ставки судового збору, визначені у відсотках, обчислюються з неоподатковуваного мінімуму доходу громадян (17 грн.), а за Законом України «Про судовий збір» (далі: Закон) визначено обраховувати аналогічні ставки з мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду. Для порівняння, на 1 січня 2011 року Законом України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» встановлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі 941 грн.

Новоприйнятий Закон визначає не лише розміри ставок судового збору, а також засади його справляння, платників, об'єкти судового збору, порядок його сплати, звільнення від сплати та повернення. ... >>>>>>>>>ДЕМІНСЬКА А.А.Де і як можна отримати безоплатну правову допомогу

17.10.2011р.

Мін’юст приступив до практичної реалізації положень Закону про безоплатну правову допомогу, затвердивши Порядок роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги замість Типового положення про правову громадську приймальню, що існувало з 2005 року. Приймальні будуть організовані центральними і місцевими органами виконавчої влади.

Тепер отримати безоплатну допомогу зможуть не лише малозабезпечені громадяни, але й будь-яка особа, яка "перебуває під юрисдикцією України". Правда, обмежуватися вона буде лише наданням правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань, складанням заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних) і сприянням у забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги і медіації. ... >>>>>>>>>Новітня партизанка

14.10.2011р.

Але чому це повторюється щороку? Чому кожен має свої конкретні ролі? Чому сценарій практично незмінний? Якщо ці проблеми не актуальні, чому ж ця технологія режиму спрацьовує з такою блискучою постійністю? Щось тут не те…

Система дійсно реалізує дуже ефективну технологію, яка дозволяє їй успішно існувати і паразитувати на тілі країни. Однак суть цієї технології не вміщається у вислові «розділяй і владарюй», який ми так часто чуємо з телеекранів. Більше того, цією думкою нас свідомо годують, щоб ми не заглиблювались у роздуми.

Націоналізм – це природний стан будь-якої здорової нації. Кожна зріла нація пишається історією своєї країни та шанує своїх героїв. І не виникає з цього приводу жодних дискусій. Історія сприймається як аксіома, а дебати можливі лише на рівні науковців. Українці – це пост геноцидна і постколоніальна хвора нація. Але Система навмисне її не лікує. Тому саме поняття націоналізму у нас має зовсім інше значення. ... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОЗнайте, за вами слідкують дедалі пильніше!

10.10.2011р.

Згадав собі стару пісеньку:

Я в міліцію вступив,

Нову форму начепив,

З револьвером на боку

За порядком я сліжу!

Приспів:

Гав, гав-гав, гав-гав-гав-гав-гав-гав!

Гав, гав-гав, гав-гав-гав-гав-гав-гав!

Ні для кого з громадсько активних людей, які займаються проведенням акцій прямої дії, мітингів, демонстрацій. пікетів, не є жодною таємницею, що за цими діями пильно слідкують працівники правоохоронних органів (СБУ, МВС), ведуть спостереження, проводять відеофіксацію, пишуть звіти.

З часом ці працівники стають знайомими, майже "своїми", з ними вітаються на вулиці, розмовляють, часом навіть заходять "на каву". ... >>>>>>>>>ЮРКО АНТОНЯКЧому селяни з вилами штурмують парламент?

07.10.2011р.

Намір уряду скасувати мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення стало черговим протиріччям в українському суспільстві. Близько двох тисяч аграріїв пікетували приміщення парламенту з вимогою призначити всеукраїнський референдум з питання земельної реформи, а також продовжити мораторій на продаж землі.

У випадку прискорення ухвалення законопроекту «Про ринок земель», в Україні вже з 1 січня 2012 року почнеться практично неконтрольований оборот земель сільськогосподарського призначення. Тим не менш, результати опитування Центру соціальних експертиз Інституту соціології НАНУ і Державного агентства земельних ресурсів кажуть про те, що більше половини селян виступають проти скасування подібного мораторію. ... >>>>>>>>>Третя велика вигадка «жидівського голокосту». "Шустер live. П'ятниця" присвячується.

06.10.2011р.

У відповідь на черговий антиукраїнський випад Шустера та маячню, поміщену тут (на Politiko) Скороходовим і К пропоную до прочитання публікацію, присвячену одній із московських історичних фальшивок.

Таких і подібних, документованих і аргументованих спростувань є безліч, але шустери, табачники, червоненки, порошенки, мірські і К із маніакальною настирливістю і далі намагаються зробити з нас головних винуватців всіх бід "вибраного народу" і взагалі ледь не всіх лих світової історії.

Що ж, вибіркове ставлення до власної та чужої історичної пам'яті і створення її варіантів "для себе" та "на експорт" є одним із ефективних прийомів інформаційної війни.

Чомусь саме зараз мені згадався давній випадок, коли один мій співробітник при чергових ста грамах у львівській забігайлівці, з не меншою настирливою переконливістю говорив мені: "Юра, нєужєлі ти думаєшь, што ми кагда-нібудь прастім вам князя Святаслава!?" ... >>>>>>>>>Полінезійська звитяга кремлівської дипломатії

06.10.2011р.

Улюблені кремлівські лялечки Абхазія та Південна Осетія визнані ще однією країною – Тувалу (є такий архипелаг в Тихому океані, з населенням 10 472 особи). Прем'єр-міністр Тувалу Віллі Телаві вже встиг побувати в обох «республіках». Мабуть, тувалійський уряд має великі сподівання на співпрацю з цими «державами», якщо профінансував такий далекий і недешевий візит. Зрештою, осетинський вождь Едуард Кокойти, розчулений черговим несподіваним визнанням, назвав Тувалу прогресивною державою і пообіцяв тісну співпрацю з цим островом в «політичній, культурній та освітній сферах». Так що витрати на переліт з Океанії може й справді були вмотивовані. Навіть якщо оплачувалися самими тувалійцями, а не з Кремля.

Голова комітету із зовнішніх зв'язків парламенту Грузії Акакій Мінашвілі, натомість, дивиться на цю подію більш критично і вважає, що визнання двох окупованих територій Грузії означає провал російської політики. Справді, наприкінці 2008 року, коли Москва прийняла рішення про визнання незалежності «республік», вона сподівалася, що її підтримають серйозні союзні держави. Однак очікування не справдилися. Навіть у випадку з Нікарагуа і Венесуелою, визнання відбулося лише на рівні перших осіб виконавчої влади, а самі угоди не були ратифіковані через відсутність повної підтримки. Довелося Москві шукати інші місця для дипломатичних звитяг. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКВіднині водії самі зможуть складати повідомлення про ДТП

30.09.2011р.

З сьогоднішнього дня (з 19 вересня 2011 року) діє Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно дорожньо-транспортних подій і виплати страхового відшкодування" № 3045-VI від 17.02.2011 р.

Зміни торкнулися порядку оформлення дорожньо-транспортних подій. Водіям надали право складати "повідомлення про дорожньо-транспортну подію" без обов’язку інформувати Державтоінспекцію МВС України.

Складання такого повідомлення можливе за дотримання наступних умов: в ДТП брали участь "забезпечені" транспортні засоби (ТЗ) (поняття забезпеченості також змінилося, про що дещо згодом); ДТП не потягло травм і загибелі людей; у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння, вони не перебувають під впливом лікарських препаратів, які знижують увагу та швидкість реакції; обидва водії мають єдину думку щодо обставин скоєння ДТП (висловлену в повідомленні). ... >>>>>>>>>Ринок юридичних послуг: зріс попит на розлучення і спадщину

30.09.2011р.

Ще рік тому ринок юридичних послуг України "розсьорбував" наслідки кризи. Особливу актуальність мали справи, пов’язані з реструктуризацією заборгованостей, визнанням недійсними договорів позики і забезпечення боргових зобов’язань. В поточному році інтереси українців розвернулися на 180 градусів і вперше за останні кілька років на першому місці за запитами виявилися сімейні відносини. Що ще змінилося на ринку юридичних послуг – вирішили з’ясувати журналісти "PROXIMAИнформ".

В 2011 році в Україні стабільно зберігається попит на юридичні послуги. При цьому в рейтингу запитів юридичних консультацій спостерігаються помітні зміни. Такі дані оприлюднила Інформаційна служба 1559.

Так, все більше інтересу українці виявляють до категорій запитів про юридичний супровід податків. При цьому лідирують сімейні питання про розлучення і спадщину, котрі випередили ДТП в порівнянні з минулим роком. Разом з тим, в цьому році до топ-10 запитів не потрапили земельні питання. В цілому, порівняльна таблиця запитів на юридичні послуги виглядає так: ... >>>>>>>>>Девальвація тероризму

28.09.2011р.

22 вересня, під час Форуму міністрів освіти європейських країн «Школа XXI сторіччя: Київські ініціативи», 17-річна студентка-історик Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко ляснула букетом квітів по обличчю Дмитра Табачника. Телеведуча Юлія Бориско поділилася в інтернеті емоціями: «у Буша - черевиком, у Сороса - майонезом, в Януковича - яйцем, у Табачника - квітами. Просто щасливчик якийсь…». На думку прийшло ще інше: яка ж девальвація тероризму... Мінімізуються цілі, змінюються засоби, а влучності усе бракує...

У жодному випадку – це не заклик до тероризму. І навіть не приховане привернення уваги потенційних прихильників так званих «насильницьких» методів боротьби до того чи іншого об’єкта.

Терор – крайній засіб. Чеченці захищали незалежність республіки Ічкерія в боях з регулярними російськими військами доти, доки у них вистачало бійців та ресурсів. Потім перейшли до терористичних дій. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКПолітична сатира як індикатор психологічного стану влади

28.09.2011р.

Ставлення влади до критики, іронії та сатири на власну адресу визначається не лише рівнем розвитку у її очільників почуття гумору. Але й психологічним її станом.

Влітку 2006 року 33-річний німецький кінорежисер і сценарист Рудольф Герцог опублікував дослідження про особливості гумору німецьких громадян в епоху Третього Рейху – книгу «Гайль Гітлер, свиня здохла». Назвою послужив рядок з одного з анекдотів про Гітлера. Автор не намагається розвеселити читача, він, крізь призму тогочасних анекдотів, намагається визначити ті елементи суспільного життя, які дійсно в ті роки хвилювали, веселили чи дратували німців. І влучно зауважує, що політичні анекдоти не були формою активного опору, однак грали роль клапанів для стримуваного соціального невдоволення. Це розуміло і нацистське керівництво. Тому на початках ставилося до політичних анекдотів поблажливо. Розповісти черговий жарт про фюрера чи його найвище оточення можна було абсолютно відкрито. Наприклад: високопоставлений нацист відвідує завод і запитує керуючого, чи є ще на заводі соціал-демократи. «Так, 80 відсотків», - відповідає той. «А чи є у вас члени католицької центристської партії?». «Так, 20 відсотків». «То у вас немає жодного націонал-соціаліста?». «Та ми тепер всі нацисти!». Або ж: Гітлер приїжджає до божевільні. Пацієнти вітають його нацистським салютом. Гітлер проходить повз них і раптом помічає людину, яка не здійняла руку. «Чому ти не вітаєшся мене, як інші?!» - «Мій фюрер, я санітар, а не божевільний!». Зрештою, сам Гітлер на початках політичної кар’єри стверджував: «Нехай критикують, аби згадували». ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКЛатвійські політичні уроки

20.09.2011р.

Парламентські вибори в Латвії стали холодним душем для латвійських патріотів, несподіваним сюрпризом для Кремля та неприємним – для Європи.

Ще 28 травня президент Латвії Валдіс Затлерс вперше скористався конституційним правом й ініціював розпуск сейму, громадяни підтримали його рішення на референдумі. Сам Затлерс, після своєї історичної ініціативи, зрозуміло, не був затверджений парламентом на другий президентський термін. А 17 вересня, при рекордно низькій для Латвії явці виборців (58%), в країні – члені ЄС, вперше більшість виборців проголосували за відверто промосковську партію, яка прямо відстоює інтереси російськомовної частини виборців - «Центр згоди» (31 мандат зі 100 у складі Сейму). Партія реформ Затлерса (ПРЗ) отримує 22 мандати, проурядова «Єдність» прем’єра Домбровскіса - 20. Націоналістична партія «Все Латвії!» (Visu Latvijai!-Tevzemei un brivibai/ДННЛ), очолювана Райвісом Дзинтарсом, матиме 14 депутатів, Союз зелених і селян (СЗС) – 13. Фактично, відбувся поєдинок між латишами і, так званими, російськомовними. Поєдинок латиші програли. Але ще не війну. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКГидке Каченя: Осиковий кілок Росії

20.09.2011р.

Русь погана

Завжди найбільшим страхом для росіян було відновлення незалежності і, як результат, втрата їх найбагатшої природними та людськими ресурсами колонії - України. Україна, з її родючими землями, м'яким кліматом, багатомільйонним працьовитим християнським населенням (в своїй абсолютній більшості слов'янським, - «білим», як це сьогодні актуально говорити в Росії), з її тисячолітніми храмами і духовними цінностями, була воістину головним «діамантом» у короні Російської імперії. Для Росії Україна завжди була «вікном в Європу», і геополітичним плацдармом для агресії проти країн Заходу.

Втрата України, її багатств, а головним чином безцінного людського ресурсу та потенціалу мільйонів «хохлів» - гарматного м'яса, рабської робочої сили, талановитих письменників, учених, геніальних інженерів і конструкторів, втрата мільйонів тонн (пудів) зерна, виходу до теплого Чорного моря, - означала ізоляцію, повільну і вірну смерть для росіян. ... >>>>>>>>>Боротьба з екстремізмом, як ознака усвідомлення приреченості

20.09.2011р.

Інколи здається, що представники Партії регіонів десь знайшли і досконало вивчили нікому не відомий методичний посібник «Що варто робити, щоб досягнути поховання власного рейтингу». В час, коли прийшла осінь, громадяни, після літнього відпочинку, знову починають уважніше слідкувати за політикою, а поступово наближається період зимового загострення комунальних проблем – регіонали продовжують систематично плодити ініціативи, які можуть втішити хіба їх самих, вперто уникаючи принаймні спроб покращити життя українців хоч би «післязавтра». Хоча, можливо, це є не ознакою прочитання якогось специфічного довідника, а просто панічним намаганням захиститися від неминучого суспільного протесту проти влади, яка цілковито заблукала десь під ялинкою.

В кожному разі, Вадим Колесніченко розробив новий законопроект «Про протидію екстремізму». Екстремізм, як відомо, явище не толерантне, і повагою не користується. Тому депутат запропонував законодавчо закріпити поняття «екстремізм» і нагороджувати терміном «5 років ув'язнення» за екстремістську діяльність. На його думку, екстремізмом слід вважати «діяльність фізичної особи або організації, спрямовану на насильницьке захоплення влади або незаконне втручання в діяльність органів влади, посягання на основи конституційного ладу і національної безпеки». А, власне, екстремістська діяльність – це «перешкода законній роботі державних органів, органів місцевого самоврядування, виборчих комісій, громадських і релігійних об'єднань або інших організацій, посадовців вказаних органів, комісій, об'єднань або організацій, вчинене із застосуванням насильства або загрозою його застосування». ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКПідручники історії Росії формують україноненависництво в свідомості учнівської та студентської молоді Російської Федерації

14.09.2011р.

Першого вересня мільйони учнів та студентів Російської Федерації прийшли у навчальні заклади і розкрили свої підручники, зокрема з історії Росії. У них вони знайдуть відомості не тільки про минуле народів, що проживають в межах РФ, але й про історію своїх сусідів, які нині живуть в незалежних державах. Ці відомості залишаться в пам'яті читачів назавжди, бо підручник – це один з небагатьох засобів масової інформації, який "працює" на десятиліття. Як стверджують науковці: "…образ інших народів або власний образ, який живе в нашій душі, залежить від того, як в дитинстві нас вчили історії. Це закарбовується на все життя".

Який же образ українського народу та його держави формують у свідомості багатонаціональної учнівської та студентської молоді Російської Федерації підручники історії, схвалені федеральним міністерством освіти ?

Так, в основі офіційної російської концепції історії України лежать наступні тези:

1. Археологічні культури кам’яного віку, мідного віку (Трипільська культура) і бронзового віку розвивалися "у південних районах Євразії", а, отже, належать і російській "євразійській" культурі. ... >>>>>>>>>СЕРГІЙ РУДЮККамуфлювання, як метод маніпулювання увагою?

14.09.2011р.

Непомітно для громадськості Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект Закону №4585 від 19 листопада 2010 року «Про внесення змін до деяких законів щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки». Мабуть, нудна «армійська» назва не спонукала нікого знайомитися з його текстом. А тим часом, віддавши за нього свої голоси, 263 депутати із 345 зареєстрованих у сесійній залі готують для всіх чимало веселого.

Законопроект передбачає, що забороняється носіння військової форми, форми одягу інших військових формувань та знаків розрізнення і відзнак особами, які не мають на це законних прав. Здається, нормально.

Але… Символіка об’єднань громадян, політичних партій і громадських організацій не повинна відтворювати державні чи релігійні символи, а також символіку Збройних сил України, інших військових формувань, а також органів виконавчої та судової влади, затверджену відповідними постановами Кабінету міністрів України. Тобто, наприклад, хрест та тризуб, медична змія, що обвиває чашу , – це ексклюзивна державна власність?! Залишається лише викупити авторські права на податковий жезл в грецького бога Гермеса. А Жванецький із Задорновим можуть йти на пенсію. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКЦвіте і процвітає…

14.09.2011р.

Цвіте і процвітає буйною цвіллю в Україні корупція та хабарництво. Вищі ешелони влади на чолі з Януковичем та його кримінально-політичним угрупуванням навіть не приховують своєї злочинної діяльності. Так, стало відомо, що новопризначені указом Президента України В.Ф.Януковича судді Борисенко П.О.та Рудюк О.Ю. були призначені, проваливши кваліфікаційні іспити на зайняття посади судді. Вся показуха з судовими реформами втрачає сенс, коли за хабар і гроші призначають того, хто дасть хабара, а не того, хто має кращі спеціальні знання для одержання цієї посади. За фактом цього кричущого випадку чекаємо на реакцію пристойної та цивілізованої Європи, до якої так прагнуть корупціонери Янукович і його команда. (СтопкомUA) ... >>>>>>>>>ЮРКО АНТОНЯКВойна с собственным народом в Керчи, как зеркало процессов в Украине

13.09.2011р.

Керчь – особый провинциальный город, где за время независимости Украины у представителей государственной власти сложились специфические отношения с населением. Общее состояние экономики Украины и уровень жизни населения в городе оставляет желать лучшего. По сравнению со столицей и крупными промышленными центрами, город нищий. Молодежь оставляет город в поисках лучшей жизни. Наркотики и коррупция, взяточничество и проституция стали обыденностью. На фоне обнищания населения, руководство силовых структур, пользуясь служебным положением, занимается «крышеванием» наркобизнеса, проституции и нелегального предпринимательства. Также в качестве источника дохода используют решение вопросов граждан, обвиняемых в совершении различных преступлений. Для сохранения подобного «бизнеса» и для отчетов перед столичным руководством, местные чины МВД демонстрируют раскрытие громких преступлений, не афишируя при этом методы противозаконного раскрытия преступления, превышение служебных полномочий и совершение откровенных преступлений в отношении обвиняемых, их семей и свидетелей.

Так, в период с апреля 2011г., осуществляется уголовное преследование граждан города Киева Рыбьякова А.О., Челпан О.Г. и Тарасюка Ю.Г., против которых сфабриковано обвинение в совершении тяжких преступлений. Дело находится на рассмотрении в Керченском городском суде. Судья – Ковалев А.В., о котором уже многое писали в СМИ. ... >>>>>>>>>ОЛЬГА ПАВЛЕНКО1 вересня – день акцій та надій

07.09.2011р.

Цей день вже традиційно став не лише Святом знань, а й ще одним робочим днем для тих, хто вважає неприйнятним перебування Табачника на посаді керівника освіти України (а також науки, молоді та спорту). Отож, молодь вкотре нагадала: невідомо, де місце Діми, але точно не в міністерському крісельці. Громадянський рух «Відсіч» став організатором всеукраїнської акції «З Табачника реформ – як з козла молока». Заходи з відповідними гаслами пройшли у 8 містах: Києві і Донецьку, Вінниці, Черкасах, Луцьку, Острозі. В кожному – зі своїми родзинками. Зокрема, у Києві автентичний бородатий «міністр» привіз порожню цистерну з написом «Молоко» під Адміністрацію президента. В Донецьку мешканцям міста показали міністерську кухню, куди потрапляє усілякий непотріб. У Дрогобичі, біля педагогічного університету ім. І. Франка, «міністр» роздавав повітряні кульки із написаними на них обіцянками: «Інтернет у кожну школу», «підвищення стипендій», «кожній сироті по нетбуку», «відкриття українських шкіл у Росії» тощо. А поруч бабуся торгувала привезеними із міністерства молочними продуктами під торговою маркою «Реформи Табачника».

У Львові студенти підійшли до питання по-філософськи. Якщо Табачника стільки людей прагнуть прогнати, а він (і його покровителі) вперто «зацапилися» – міністр заслужив пам’ятника. Якщо не своїми славними справами, то принаймні надприродною впертістю. І стоятиме цей пам’ятник доти, доки цап’яча впертість не буде зламана, бородатий українофоб - позбавлений «капусти» та спрямований подалі від очей людських. Як нагадування усім – з рогатими нечистю заведено боротися цілою громадою. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКСІМЕЙНЕ РАХІВНИЦТВО. (книга)

07.09.2011р.

За вікном весна 2011 року. Незабаром має бути Великдень. Ось у такий передсвятковий період, починаємо писати цю книжку. Закінчимо тоді, коли нам Бог допоможе.

Почнемо з того, що дана книга пишеться для українців. Це люди, котрі розмовляють українською мовою, думають українською мовою і яким сни сняться українською мовою. Ми не хочемо, щоб дану книгу перекладали в Україні іншими мовами. Ми не хочемо, щоб чужинці вивчали українську мову і знищували нас українців на генетичному рівні. Нехай все вороже до української мови, розмовляє не українською мовою і тоді ми легко побачимо ворога. ... >>>>>>>>> МИХАЙЛО СОЛОВІЙ, аудиторОсінній етап реформ починається?

07.09.2011р.

Микола Азаров - за якнайшвидше об'єднання Державних податкової та митної служб. Цією думкою він поділився 2 вересня на брифінгу в Києві, після відвідання приватного підприємства «Ярослав», повідомили неприсутніх журналістів в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України.

«Прояви корупції в цій системі і різного роду неефективної роботи якраз свідчать на користь того, що чим швидше ми проведемо таку реорганізацію, тим якіснішою буде робота», - сказав він, зокрема. І, попри традиційний білоруський акцент, кожен українець повинен був чітко зрозуміти – готується черговий етап не просто реформування, а реформування в рамках боротьби з гідрою контрреволюції (пробачте, корупції).

У свою чергу Азаров, в травні, висловився делікатніше – він «припустив» реорганізацію податкової та митниці в іншу службу у разі неможливості їх ефективного реформування. Тобто, треба все зважити. Мабуть, підрахувати, скільки через ці структури (і куди) коштів протікає. Скільки – в державний бюджет, а скільки - в «приватні». ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКВалютними кредитними стежками (продовження)

04.09.2011р.

Виявляється, що попередня стаття, яка була надрукована в електронних засобах масової інформації, викликала велике зацікавлення у читачів. Появилось немало відгуків, за які ми щиро вдячні. Нікого обманювати не збираємося і зазначимо, що відгуки були різні: як позитивні, так і негативні. Щодо негативних, то ці дописувачі стоять на боці комерційних банків. У принципі, якби всі відгуки були однорідні, то це було би неправдою. Всі однаково думати не можуть.

Перед тим, як продовжити дану публікацію, зазначимо, що матеріали, які описані у цій та попередній нашій публікації, знаходяться у 22-х фактичних судових справах. Тому у свій час ми повідомимо вас, на яку користь ці судові справи завершились. Якщо вищезазначене описати іншими словами, то наші статті скидаються на репортажі із залів судових засідань (насправді так воно і є).

А далі продовжимо наш умовний приклад, але вже з юридичною особою. ... >>>>>>>>> Аудитор Х.М.СОЛОВІЙПокращення нашого життя вже сьогодні

04.09.2011р.

Офіційні дані Державної служби статистики містять інформацію про те, що кожен п’ятий громадянин отримує сьогодні місячний дохід, менший за прожитковий мінімум (911 грн.), а кількість тих, кому грошей не вистачає навіть на їжу, за півроку зросла від 13,7% до 17,5% (дані КМІС). При цьому за даними ООН, за рік, що минув, реальні доходи українців знизилися в середньому на 10%. Разом з тим, активи 100 найбагатших українців, за різними оцінками, 2010 року зросли порівняно з попереднім роком на 20–30%, тобто до $80–90 млрд, що можна співставити із двома третинами ВВП.

Що ж. Покращення нашого життя вже сьогодні є абсолютно очевидним. А хто того не бачить, того слід відправити лікувати зір - у санаторій для короткозорих, де вже лікувалися і лікуються мерзопакосні корупційні урядовці попередніх урядів та інші хворі опозиціонери, націоналісти, тризубівці, патріоти тощо.

Також очевидним як Божий день є те, що Україна - для людей! І ми з вами знаємо цих людей! ... >>>>>>>>>ЮРКО АНТОНЯК«І я би вийшла за генерала, та генералів чомусь так мало…»

04.09.2011р.

Віктор Янукович немов прислухався до співачки Алли Кудлай, яка вже давно тужить зі сцени ции словами. І сотворив ще одного генерала – генерала армії Валерія Хорошковського.

Так, офіційно екс-головному митнику, чинному голові СБУ це звання було присвоєне. А насправді – подароване. Як батьки дарують дитині чергову цяцьку, або як європейці брязкальця – папуасам (при всій повазі до корінних мешканців Папуа-Нова Гвінея). Вручення подарунків викликає захоплення обдарованих та усмішки свідків. Цей подарунок породив дещо інший жмут емоцій – від різкого обурення до іронічних насмішок.

Наприклад, директор Українського інституту публичної політики Віктор Чумак щиро дивується: «Ну який з нього генерал армії? Генерал армії олов’яних солдатиків? Тоді давайте йому ще докупимо набір таких солдатиків – нехай грається». ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКСпирт і “нова команда Януковича”!

04.09.2011р.

У Господарському кодексі України (надалі ГКУ) глава № 8 має назву «Державні та комунальні унітарні підприємства», а її стаття № 73 – «Поняття державного унітарного підприємства». Заглиблюватись у ці поняття не будемо, а лише зазначимо таке, що всі спиртові заводи України є державними комерційними підприємствами, або державними унітарними комерційними підприємствами.

Подаємо витяг із статті № 74 ГКУ: «…Державне унітарне комерційне підприємство може бути перетворено у випадках та порядку, передбачених законом, у корпоратизоване підприємство (державне акціонерне товариство). Особливості діяльності корпоратизованих підприємств визначаються цим Кодексом та іншими законами…».

Як видно із вищезазначеного, спиртовий завод може бути перетворений законно тільки в державне акціонерне товариство, або іншими словами – у юридичну особу. Тобто, спиртовий завод не може бути перетворений у філію, відокремлений виробничий підрозділ, цех та щось інше, що не вписується у рамки того, що зазначено в ГКУ. ... >>>>>>>>>«Фронт змій» - це не партія, а політична секта…»

04.09.2011р.

Депутата райради Дмитра Филипчука в Сквирі знає багато хто. Це той рідкісний випадок, коли народний обранець після отримання заповітного мандату не зник на просторах неосяжної батьківщини, а продовжив активно працювати на благо своїх виборців. Сотні великих і малих добрих справ, тисячі взятих до роботи звернень громадян, активний захист інтересів мешканців Сквирського району, цільові програми соціальної підтримки «дітей війни» і працівників соціальної сфери села – ось далеко не повний список того, чим сьогодні займається Дмитро Филипчук. Не кажучи вже про те, що антикорупційна правозахисна робота депутата добре відома і далеко за межами Сквири. Так, кілька років тому, не бажаючи миритися з незаконними діями керівництва Держкомзему, він став ініціатором створення незалежної Профспілки працівників галузі земельних відносин України. Під керівництвом Филипчука організація працює до сьогоднішнього дня, захищаючи працівників галузі і роз’яснюючи людям, що несе їм земельна реформа, котра стартувала в країні.

Правда, принциповість депутата досі не принесла йому інших дивідендів, крім поваги мешканців багатьох сіл Сквирщини. Навпаки, партійні боси «Фронту змін», побоюючись чи то конкуренції занадто активного і популярного товариша по партії, чи то його незалежної позиції, поспішили Дмитра Филипчука позбутися. Як мовиться, «без оголошення війни», заднім числом і з надуманого приводу депутата виключили з партійних рядів. Про те, як і чому це відбулося, Филипчук розповів журналістам на прес-конференції УНІАН, котра відбулася наприкінці минулого тижня.

- Розкажіть про те, як Ви дізналися про своє виключення з партії. ... >>>>>>>>>МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

Дню Незалежності присвячується

04.09.2011р.

ЩО Є ВИХОВАННЯ? Добрі задатки Дитини розвиваються за сприятливих умов: добрий вплив батьків, оточення, суспільства,.. “ Залізні стовпи, які підпирають небо” над Україною і всім світом, Тарас Шевченко шукав із раннього дитинства і кріпив їх усе своє життя. Ними були, є і завжди будуть Духовні Правди-Істини: Моральність, Мужність, Мудрість, Мова, Правда, Добро, Справедливість,..

ЗАРАДИ ДОБРОБУТУ всіх і кожного з нас - ми маємо розбудовувати Шевченкову Україну:

“Самі собі..., без холопа й без пана.., бо “В своїй Хаті своя й Правда, І Сила, і Воля!” ... >>>>>>>>>Кінець літа: партійні смаки українців.

04.09.2011р.

Центр Разумкова оприлюднив рейтинги політичних сил України станом на серпень. Відповідне дослідження проводилося його соціологічною службою з 10 по 17 серпня 2011 року. Як відзначають соціологи, рейтинги не змінилися або майже не змінилися порівняно з травнем 2011 року. Як кажуть, «в межах соціологічної похибки». Але для кращого розуміння цих цифр та тенденцій, варто порівнювати їх з даними дослідження за травень.

Отож, лідером серед політичних сил все ще залишається Партія регіонів. За неї висловили намір проголосувати 15,4% усіх опитаних (-1,1% у порівнянні з травнем), або 20,3% тих, хто має намір взяти участь у голосуванні (-2,4%). Рейтинг ПР продовжує повзти донизу, не зважаючи на літній період, коли політична активність падає, люди відпочивають і мало зважають на політичні події. Вочевидь, з приходом осені, активізацією опозиції, загостренням комунальних проблем цей процес буде тільки пришвидшуватися. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКУкраїнська ідея – замирення заради добробуту

04.09.2011р.

Дорогі брати і сестри!

Як і кожен державний народ, ми маємо державну мову, закони, гімн, герб, кордони та армію. За Конституцією (ст. 5) «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади». Проте існуюча нині в Україні влада діє за принципом «розділяй і володарюй», заробляючи рейтинги на поділі українців на «західняків» і «східняків», україно- та російськомовних, за релігійною та територіальною ознакою. Величезні кошти витрачаються для протиставлення одних громадян – іншим. Усе це створює нездорову напруженість всередині країни і сприяє наростанню взаємного протистояння між різними групами громадян. Потрібно розірвати це замкнене коло взаємної нетерпимості.

Людина є продуктом середовища, в якому народжується і живе. Різні частини України в різні часи і на різні терміни були окуповані іншими народами. Кожен окупант намагався стерти з пам’яті українців все національне, етнічне, рідне – усе, що дає природне законне право на свою спільну власність: землю, віру, мову, культуру. Найбільше постраждав схід України, що ще до 1939 р. зазнав від російського комуно-соціалізму: колективізації, голодоморів, масових розстрілів, депортацій, нищення культурної, наукової та церковної еліти. Саме тому на сході України менше вижило національного, ніж на заході. Але це не причина винуватити у проблемах України її східні регіони, рівнозначно як і вважати наші здобутки заслугою західних територій – різні умови життя сформували людей з різним світоглядом. >>>>>>>>>ТАРАС ПУШКАР-БАГАЗІЙ, ІГОР ПУШКАРЛенін і його єврейський прадід ("Sueddeutsche Zeitung", Німеччина)

Теорія змови

31.08.2011р.

В Радянському Союзі цей факт був суворо охоронюваною таємницею – у Леніна, виявляється, були єврейські предки. Ну то й що? На цьому можна було б поставити крапку, однак це питання було і продовжує бути підставою для теорій змови. Про все це детально розповідається в недавно виданій книзі.

Існують малозначні питання, на котрі можна знайти значущі відповіді. Чиказький історик Йоханан Петровський-Штерн (Yohanas Petrovsky-Schtern) переконливо доводив це в своїй новій книзі. Якщо говорити про хід історії, то, по суті справи, цілковито байдуже, мав Ленін єврейських предків чи ні. Якби він був ірландцем або італійцем, то про це можна було б сказати лише в посиланні присвяченого йому біографічного дослідження.

Але з огляду на те, що улюбленим зайняттям теоретиків змови є пошук доказів єврейського характеру світової революції, єврейському прадіду Леніна Мошкові Бланку приділяється значно більше уваги, ніж німецьким або шведським прабатькам вождя російської революції.

Петровський-Штерн в цьому компактному і важливому дослідженні дає відповіді на п’ять питань: Яким було життя містечка Старокостянтинів, де виріс Мошко Бланк? Ким був Мошко Бланк? Яким було ставлення Леніна до євреїв? Як радянське керівництво поставилося до «виявлення» єврейських предків Леніна? Як використовують це «відкриття» сучасні праворадикальні автори? ... >>>>>>>>>Дайте мені парабелум!

28.08.2011р.

Без особливої помпезності минули ювілейні святкування Дня незалежності України від Російської імперії зла. Минули вони не пафосно, щоб весь світ бачив і заздрив, а так, як і завжди, – в основному по-совковому з домішками русофільського лизоблюдства зі сторони представників теперішньої влади. І тільки народ – прості люди – в містах і селах, одягнувши вишивані сорочки, просто вийшли на вулиці і від цієї справжньої краси навіть морок фашистського режиму Януковича-Ахметова відступив назад в темряву донбаських копанок.

Та то нічого - завтра настануть трудові будні і олігархи ще більше багатітимуть, а народ – ще більше біднішатиме. Кажуть, що запасів сала для виживання після правління Кучми та оранжевих має вистачити ще на пару років. А тому ні на які різкі рухи зі сторони народу навіть не сподівайтесь.

Народ нібито починає закипати, але до точки кипіння ще далеко. За тим, коли це стане реальною загрозою для олігархату та їх прислужників, з Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів слідкує Сергій Льовочкін і його команда. І на цей випадок у них є чимало домашніх заготовок. То можна Табачника буде зняти, то весь Кабмін разом з капустяним пенсіонером Пахлом-Азаровим відправити з кабінетів на Грушевського пастись на дачний город. А ще можна буде Тимошенко з Луценком відпустити. Або спровокувати побоїще, або підпал, вибух чи замах на життя на цей раз вже страусиним яйцем його високості Президента, якого так по-чоловічому люблять фанати київського «Динамо»: «Спасіба житєлям Данбаса, за прєзідєнта…». І цю чисто чоловічу любов поділяє вся Україна. ... >>>>>>>>>АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙСповідь продавця: нові хитрощі супермаркетів

25.08.2011р.

Продавці розповіли про нові хитрощі продуктових супермаркетів і магазинів одягу. Працівники м’ясокомбінату також розкрили свої "секрети".

Браковані мікрохвильовки – зі знижкою!

- Якось я влаштувався на роботу в столичний мережевий гіпермаркет, - згадує Віталій. - Був розпродаж дуже відомої кухонної техніки. Продавали з доброю знижкою, але була тут одна заковика... Ця партія від початку була бракована. Таке іноді трапляється.

Добросовісний виробник, дізнавшись про помилку, відкликав товар, відремонтував і повернув за ціною на 30-50% менше. Так що під виглядом розпродажу в магазині штовхали вже від початку дешеву, нашвидкоруч залатану техніку. ... >>>>>>>>>Справедливість по-латвійськи

17.08.2011р.

Понад півроку інформаційний простір Латвії періодично поповнювався повідомленнями зі згадуванням прізвища місцевого журналіста Руслана Єфімова. Його доля викликала переживання багатьох. Щоправда, переважно, російськомовних. Латиші або знаходили для себе цікавіші новини, або ж бажали чим скорішого завершення цієї неприємної епопеї.

Руслан Єфімов відомий своїм надкритичним ставленням до латвійської влади та, схоже, загалом до всього латвійського. Ще в червні 2010 року на російськомовному інтернет-порталі gorod.lv («Новини Даугавпілса») була опублікована його стаття «Депортація - надмірний прояв гуманізму радянської влади». В ній автор висловлює своє схвалення здійсненою владою СРСР депортацій латвійського населення у 1941 та 1949 роках і виправдовує їх, називаючи проведення цієї акції занадто м'яким і незавершеним. Зокрема, повторюючи офіційні радянські цифри про втрати серед населення Латвійської РСР в роки німецької окупації, а також про повоєнні бойові дії «лісових братів», він вважає депортацію 1949 року відповіддю на «масовий бандитизм». ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКВалютними кредитними стежками

17.08.2011р.

У свій час із благословення Президента України Національний банк України (надалі - НБУ) встановив офіційний курс, за яким 100,00 доларів США дорівнювали 505,00 гривням. Водночас, із того ж благословення і ті ж дозволили комерційним банкам України (надалі - КБ) видавати валютні кредити юридичним та фізичним особам під відповідні відсотки річних, які були набагато нижчими за відсотки по кредитах, які видавалися у гривнях. Відповідно, отримувачі кредитів на це «клюнули», як риба на наживку. Простішими словами, юридичні та фізичні особи масово почали брати кредити в іноземній валюті. Через деякий час знову із благословення того ж Президента України той же НБУ встановив офіційний курс, за яким 100,00 доларів США вже дорівнювали 800,00 гривням. У результаті КБ отримали шалені прибутки, а ті що «попалися на вудку» - шалені збитки. Такі «мудрі» дії «месії» України та НБУ привели до того, що юридичні та фізичні особи не могли і не можуть повернути кредити, бо це насправді неможливо!!! Почалися та тривають дотепер масові судові справи. Так ось, для тих, хто хоче добитися у судах правди від незаконних дій Президента України, НБУ та їхній дітищ КБ, подаємо дану публікацію, яка надіємося, може придатися вам у нагоді.

Почнемо із умовного прикладу.

Дія № 1. 01.12.2008 року КБ дав фізичній особі, яка не була його клієнтом, а остання отримала кредит у розмірі 10000,00 доларів США. Кредит видали на 3 роки під 11% річних. Іншими словами, КБ мав би через 3 роки отримати 10000,00 доларів, як повернення тіла кредиту та 3300,00 доларів, як проценти. Останні, були би доходом КБ. 01.12.2008 року за офіційним курсом НБУ 100,00 доларів США дорівнювали 505,00 гривням. Під час видачі кредиту у бухгалтерії КБ було зроблено наступне рахункове проведення: ... >>>>>>>>> Аудитор Х.М.СОЛОВІЙРозширювати Росію! Хто краще?

17.08.2011р.

Безцеремонність у стосунках із сусідніми країнами та специфічна імперська «любов» до прилеглих територій Володимира Путіна давно відома. Ось і нещодавно, під час відвідування проурядового, всеросійського молодіжного форуму «Селігер-2011», на запитання, чи можливе приєднання Південної Осетії до Російської Федерації, він відповів, що «майбутнє буде залежати від самого осетинського народу». Мало того – прозвучало ще й запитання про можливість об'єднання Росії і Білорусі, «як за часів СРСР». І Путін, який ще в 2005 році називав розпад Радянського Союзу «найбільшою геополітичною катастрофою» XX століття, твердо відповів: «Це можливо, дуже бажано і повністю залежить - на 100% залежить - від волевиявлення білоруського народу». І додав: «Боріться за це» (оскільки автором запитання був молодий білорус).

Москва залишається однією з небагатьох світових столиць, які визнали «незалежність» Південної Осетії, окупованої російськими військами після війни з Грузією в серпні 2008 року. І може багато собі дозволити. Але навіть у цьому маріонетковому утворенні просторікування Путіна захоплення не викликали. «Посол» Південної Осетії в Росії Дмитро Медоєв акуратно і досить тихо заявив: «Наш народ зробив вибір про незалежність, і ніяких планів стати суб'єктом Російської Федерації у нас немає». І відразу додав, що його «республіка» готова увійти до складу Союзної держави Росії і Білорусії, тобто, як рівна до компанії рівних. Справді, одне – жити собі «самостійно» під охороною російських танків, зовсім інше – стати для Москви «суб’єктом Федерації», тобто, офіційним об’єктом експлуатації. Натомість у Тбілісі черговий переконалися, що справжньою метою Росії в 2008 році була анексія грузинських територій – про це сказав перший віце-спікер грузинського парламенту Михайло Мачаваріані. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУК«Facebook» - Нетаньягу: 1-0

17.08.2011р.

Хвиля арабських «Facebook»-революцій прокотилася під політичними гаслами. В Ізраїлі вона починається під соціальними.

Ізраїльтяни служать в армії, багато працюють, сплачують високі податки, а платні не вистачає, щоб дотягнути до кінця місяця, утримувати дітей. Людям набридло виживати. Нарешті спалахнув протест проти соціальної нерівності, несправедливості та корупції влади. Зрештою, кожному ж потрібно десь жити…

Житлова криза в Ізраїлі загострилася в останні два з половиною роки, з моменту приходу до влади уряду Біньяміна Нетаньягу. Багато економістів відзначають ті позитивні заходи, зроблені ним для порятунку національної економіки після світової фінансової кризи 2008 року. Водночас, в рамках цих заходів було радикально знижено відсоток по банківських кредитах, який досяг найнижчої позначки в історії країни - 0,5%. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКЗатверджений порядок видачі будівельного паспорта на забудову земділянки

11.08.2011р.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України наказом № 103 від 05.07.2011 р. затвердило Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

Будівельний паспорт забудови земділянки являє собою комплекс містобудівних і архітектурних вимог до розміщення і будівництва присадибного житлового будинку, садового, дачного будинку не вище 2-х поверхів (без урахування мансарди) площею до 300 метрів квадратних, а також господарських будівель і споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення.

Параметри цих ділянок визначаються з урахуванням норм: "Державні будівельні норми України. Будівлі і споруди. Жилі будинки. Основні положення ДБН В.2.2-15-2005" і "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень. ДБН 360-92". ... >>>>>>>>>Буря в стакані води

08.08.2011р.

«Пошумлять, пошумлять – і перестануть», - надіється верхівка Партії регіонів, проїжджаючи на «Майбахах» повз перехід до Печерського суду міста Києва. «Люди збунтуються і занесуть Юлю в президентське крісло на Банковій прямо з СІЗО», - там же думають наближені до Тимошенко бютівці, зазираючи на натовп з вікон своїх «Мерседесів» і сигналячи водіям «Майбахів» - не затримуйтесь, проїжджайте далі.

Так одні хотіли показати свою силу, а показали свою слабкість, бо з бабою воювати такими методами, навіть якщо баба істерична, - це якось не по-чоловічому. Тут великого геройства не треба. Інші радіють, що рейтинг Юлі за три дні виріс з 9% до 18%. Що відбувається? – «Янукович знову показав, що він є всього лиш жирною каланчею із заячим серцем.» Ну так, звісно. А такі проявляють силу виключно перед тими, хто слабший або перебуває у службовій чи сімейній підлеглості. Недарма час від часу від оточення Януковича просочується інформація про побиття ним то одного, то іншого міністра. Він добре знає, що серед тих кроликів ніхто йому здачі не дасть. «Во мужик!», - радіє бидло. «Та хіба це мужик, якщо він від розбитого яйця непритомніє?» - кажуть інші. ... >>>>>>>>>АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙСмерть і політика

05.08.2011р.

22 липня - масове вбивство, скоєне Андерсом Берінгом Брейвіком. Загинули 77 людей.

26 липня – катастрофа літака в Марокко. Загинули 78 людей.

Тероризм в Норвегії, це наче хуртовина в Сахарі – цього просто не може бути, тому що бути такого не може. Однак сталося. Тому про авіакатастрофу помалу забувається (а більшість навіть не помітила повідомлень про неї, вишукуючи в новинах першочергово повідомлення з Норвегії). Зате терористичний акт Брейвіка ще довго залишатиметься однією з найвідоміших кривавих драм. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКВороги преси

05.08.2011р.

Якось, слухаючи на кухні «брехунець», почув новину, що Ірландія дозволила в’їзд на свою територію для громадян України без віз. Новина була подана як неймовірний здобуток зовнішньої політики України. Зменшення бюрократичної тяганини, крок до безвікого режиму з ЄС, можливість налагодження тісніших взаємозв’язків для бізнесу, науки, культури – це неповний перелік тих перспектив, які для себе відкрила наша держава таким чином.

І все це дійсно було би правдою, якби не одне «але» - безвізовий режим буде доступним лише для тих громадян, які вже мають відкриту візу у Великобританію. Громадяни, що бували за кордоном, в один голос вам підтвердять – це надзвичайно складно. Складніше, ніж отримати «шенген» або візу тієї ж Ірландії…

Тож, який це здобуток? Ніякий. Але принцип Гебельса спрацьовує. Влада говорить ніби то й правду, але не всю. І вважає, ніби це і є свобода слова… ... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОІсторичні «медвєдизми» на тлі 2012 року

05.08.2011р.

Цього року Віктор Янукович вирішив зекономити кошти на відзначенні 20-річчя Незалежності України. Справді, дата ювілейна, але ж не надто вражаюча, так би мовити, давністю. Натомість, є адекватна контрпропозиція – зосередитися на підготовці до відзначення в наступному, 2012 році, 1150-річчя… російської державності. Її озвучив 22 липня у Москві президент Медвєдєв, принагідно згадавши, звісно ж, про «спільні історичні та духовні корені» трьох країн (Білорусія теж запрошення отримала), про те, що «державність наша відповідно до канонічної теорії поширювалася, що називається, з півночі - північного заходу на південь».

А відповідний указ («в цілях подальшої консолідації російського суспільства») Медвєдєв видав ще 3 травня. Зустрівшись зі «своїми» вченими-істориками, роз’яснив: святкування повинне охопити всі народі, що живуть в Росії, оскільки окремої історії одного народу не існує. Розійшовшись у демонстрації своїх наукових знань, Медвєдєв патетично резюмував: «Наша історія була дуже бурхливою та драматичною. Ми можемо багато зрозуміти, вивчаючи її. Але, сподіваюся, що головне за останні 1150 років ми зрозуміли: свобода завжди краща, ніж несвобода». Мабуть, чеченці, дагестанці, татари та інші народи Росії одностайно з ним погодилися, відчувши в серці глибоку вдячність Москві, яка свого часу їх «освободила». ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКЧому критикують Європу?

05.08.2011р.

Суспільство визначає своє ставлення до того чи іншого питання залежно від того, яку позицію займають стосовно нього влада та політики. В епоху Леонідів (Кравчука-Кучми) в Україні панував своєрідний «євроспокій». Леоніди спокійно маневрували поміж сусідами, потихенько тяжіючи таки до західних, але так надпотихенько, щоб не сполохати і не роздратувати східного. Пора Ющенка (через тривалість президенства Віктора Андрійовича назвати її епохою важко, на жаль) може бути охарактеризована як «євроентузіазм»: ми хочемо в ЄС, ЄС хоче нас (так офіційно стверджували, якось забувши перепитати з цього приводу думку ЄСу, та це дрібниці). Одним словом – «Дайош євроінтеграцію!». Так, по-совєцьки… Але ж по-інакшому не вміємо.

Прихід на президенство Януковича означав рішуче змінювання усього, що хоч трішки за змістом, духом чи кольором нагадувало «оранжевий морок». Зокрема, ейфорію «євроентузіазму» повинен був змінити похмурий «євроскептицизм» («а нащо то нам, нам і так не зле»). Але, оскільки «данєцкі» якщо копають, то копають, а як міняють, то ламають… Прийшов час «євроістерії». Залунало: «а хто нас там чекає?!», «нам газ Росія відключить, а Європа нам поможе?!», «Європа – закрита, сита і сонна, а Росія – це вільний економічний простір, це ринки збуту!». Резюмуючи – «Далой євроінтергру!». ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКСтвол "дві труби". В Росії народ озброюється 100-рубльовими саморобками

01.08.2011р.

На Уралі великого поширення дістали саморобні стріляючі пристрої. Дві труби, одна з котрих має приварений всередині цвях, дозволяє стріляти картеччю із задовільною прицільністю.

Зупинити розповсюдження таких пристроїв влада не в силі, оскільки неможна заборонити виробництво і продаж звичайних труб.

При цьому подібні пристрої не залишають слідів, які дозволяють ідентифікувати особу, котра стріляла. ... >>>>>>>>>Уряд передав в Раду законопроект про ринок земель.

27.07.2011р.

Проект Закону про ринок земель № 9001-1, розроблений урядом, зареєстрований у Верховній Раді 19 липня 2011 року. Дещо раніше законопроект про ринок земель № 9001 був поданий в Раду також народним депутатом Григорієм Смітюхом (з фракції Партії регіонів).

У відповідності з урядовим проектом придбавати і відчужувати земельні ділянки і права на них можуть громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування, держава в особі своїх компетентних органів, а також іноземці.

Придбаватися і відчужуватися можуть земельні ділянки державної і комунальної власності (відповідного цільового призначення і способу використання, в межах визначеної категорії земель), в тому числі разом з розміщеними на них об’єктами, а крім того – земельні ділянки громадян і юридичних осіб, права на земельні частки (паї), права оренди на встановлений строк, емфітевзис (право користування чужою землею для сільськогосподарських потреб) і суперфіцій (право користування чужою землею для забудови). Придбаватися і відчужуватися можуть і частки в праві спільної власності на землю. ... >>>>>>>>>Як спалити буржуйську тачку і не попастися: поради початківцям

26.07.2011р.

Ну що, панове, настало літо. Пора вечірніх та нічних прогулянок, темних дворів і, звісно ж, бензину. Зрозуміло, це ніяке не підбурювання) Просто пара слів з особистого досвіду для тих, хто хоче приєднатися до компанії підпалювачів.

Сподіваюсь, що класова свідомість дозволяє вже не обговорювати питання типу чому люди по всьому світу палять машини, і я зможу розглянути більш цікаві аспекти цього питання. Це дуже простий метод протесту і не потребує ніяких складних навиків, виходу з двіжу або чогось ще.

Отож, вас почали відвідувати такі думки, що було б непогано спалити мерседеc чиновника в сусідньому дворі з будинком улюбленої матусі. Цим можна займатися як у випадку якихось протестів, так і на знак солідарності, ну або просто відзначити день народження сестри татової тітки. Впевнений, що кожний другий з тих, хто читає ці стрічки, замислювався над подібним питанням, але до діла доходило лише в кожного тридцятого. Зараз я спробую розвіяти міф про складність такої акції і про те, як: "скоро вас всіх гамнюків пересаджають! Ви відповісте за мій лексус!". Перше, що необхідно, - це знайти ще одного-двох помічників. Ніколи не пропонуйте подібне відкритим текстом: ... >>>>>>>>>Головна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Завантаження...bigmir)net TOP 100