АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво


Переводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

Українець Фірташ незнайомий з Путіним, але заробив мільярд на «Газпромі»

22.07.2011р.

Історія Дмитра Фірташа, котрий вигадав коктейль з російського і туркменського газу і розбагатів

З вікон верхнього поверху «Паруса», найдорожчого в Україні офісного хмарочоса, видно весь Київ. В просторому кабінеті господаря хмарочоса Дмитра Фірташа крісла обтягнені шкірою алігатора. На підлозі пошитий з квадратів хутра, схоже, оленячих шкур, килим. Книжкові шафи негусто заповнені важкими томами: видатні економісти, висловлювання великих…

Фірташу не звикати робити справи з сильними світу цього. Він був знайомий з Туркменбаши, президентами України, а одного разу потрапив на прийом до англійської королеви. «З ким я ніколи не зустрічався, так це з Путіним», — запевняє він. ... >>>>>>>>>Новели антикорупційного законодавства. Або подарунки керівництву не дарувати!

20.07.2011р.

01.07.2011 року набув чинності новий Закон України «Про запобігання та протидію корупції».

Даний закон закріплює ряд новел, в тому числі і більш розширений склад суб’єктів корупційних діянь, вносить ряд обмежень для таких суб’єктів і т.д.

Тепер антикорупційне законодавство додатково поширюється на: ... >>>>>>>>>Закони здорового глузду

15.07.2011р.

Черговий мажор здійснив напад на «пересічну українку». Це вже для нас стає звичним явищем. Мало не щотижня то тут то там синок (дочка/внук/коханка тощо) депутата (судді/міністра/мера/президента/прокурора і т.д.) б’є, давить, стріляє, вбиває своїх менш удачливих співвітчизників. І жодного з них досі не покарали згідно кримінального кодексу.

Якщо проаналізувати всі попередні випадки сваволі нашої бидло-еліти, напрошується висновок, що ми живемо за абсолютно різними законами. Точніше, закони пишуться цими виродками лише для нас. Вони – над законом. Або поза законом. Для них існують лише їхні «понятія».

В країні, де закон існує не для всіх, закону не існує ні для кого. Якщо олігархи не сплачуватимуть податків, не платитимуть і інші. Якщо мажори матимуть право бити, стріляти, давити автівками громадян, скоро те саме почнуть робити громадяни з мажорами. Якщо міліціянти матимуть право вбивати українців у відділках, скоро цих відділків може не стати, бо їх зрівняють із землею. Якщо суди не будуть справедливо судити, громада сама подбає про правосуддя. І тоді представники сьогоднішньої влади втратять все. ... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКООстанній шанс легітимності

02.07.2011р.

28-го червня по всій Україні пройшли заливні дощі, місцями грози. Саме так – похмуро та непривітно – святкує Україна «велике» державне свято – День Конституції. Ніби оплакуючи загибель свого основного закону, скасованого Конституційним судом ще минулого року.

Вийшовши з під’їзду та ховаючись від негоди під хитким дахом зупинки, мені мимоволі довелось стати свідком розмови трьох молодих дівчат:

- Прівєт, с празнікам!

- С какім?

... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОМіжнародний Суд над Росією

30.06.2011р.

Злочинець повинен сидіти у в'язниці! Навіть якщо він росіянин.

Від перекладача: Вважаю моральним обов’язком усіх чесних людей світу, підтримати наведене нижче звернення. Особливо це стосується українців та представників інших поневолюваних Москвою народів. Докладімо зусиль до збору підписів з метою покарання кремлівських злочинців і встановлення справедливості. Це необхідно в інтересах наших власних народів і миру та стабільності в усьому світі.

Підтримавши вимогу до ООН, ЄС, та РЄ, провести незалежне розслідування і розглянути чеченське питання з позиції принципів та загальновизнаних норм міжнародного права, Ви підписуєте вимогу справедливості. З повагою до всіх прихильників справедливості, Саїд-Емін Ібрагімов. ... >>>>>>>>>В російських ЗМІ партію Путіна порівняли з партією Гітлера

24.06.2011р.

22 червня в газеті «Московская правда» вийшла стаття «Фронтовые вести», в котрій безпрецедентній критиці піддана ідея створення «Загальноросійського народного фронту» (Владіміра Путіна, - прим.) і проводяться аналогії з гітлерівською Німеччиною.

Фактично в цій статті ініціатива прем’єр-міністра Владіміра Путіна порівнюється з політикою Гітлера, пише gazeta.ru.

«Зараз нашому голові кабінету міністрів залишилось, напевно, лише пробити через парламент і свого друга-президента аналог німецького закону грудня 1933 року «Про забезпечення єдності партії і держави», котрим тодішня правляча в Німеччині партія оголошувалась носієм державної думки», – проводить історичні аналогії автор статті. ... >>>>>>>>>Президент підписав Закон, який повертає ПДВ для IT-послуг

21.06.2011р.

Президент України підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України і про ставки ввізного (експортного) мита на деякі види зернових культур", який передбачає повернення ПДВ для операцій по наданню консультаційних, інжинірингових, інженерних, юридичних (в тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних та інших подібних послуг консультаційного характеру, а також послуг з розробки, постачання і тестування програмного забезпечення.

НОРМАТИВНИЙ СУПРОВІД

Олександр Мінін, старший партнер ЮФ "КМ Партнеры", озвучив для ЛІГА:ЗАКОН свою думку про Закон: "Очевидний розворот на 180 градусів за півроку в питанні обкладення ПДВ ряду послуг. При цьому минулого року нас запевняли, що той варіант правильний і обґрунтований. І ухвалили такий єдино "правильний і обґрунтований". Тепер же ухвалюють неправильний і необґрунтований? Або тоді підхід був помилковий? Такі різкі зміни вектора вказують, що в дійсності жоден з варіантів нормально не прораховувався і не виписувався. Такий розвиток дозволяє припустити, що і ряд інших положень Податкового кодексу носить той же характер. ... >>>>>>>>>Президент підписав антикорупційний Закон

21.06.2011р.

Президент підписав прийнятий парламентом ще 7 квітня Закон "Про принципи запобігання і протидії корупції в Україні".

Законом визначене коло потенційних корупціонерів, а також значно посилюється відповідальність за вчинення корупційних діянь. Цей документ стосується не лише осіб, які займаюсь високі державні посади, але й великого масиву осіб, котрі можуть бути причетні до корупції у всіх сферах: починаючи від управління державою і закінчуючи корупцією на побутовому рівні, котра в нашій свідомості тісно пов’язана з поняттями "знайомств" і "зв’язків".

Корупцією запропоновано вважати використання наданих службових повноважень і пов’язаних з цим можливостей з ціллю отримання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе бо інших осіб, або, відповідно, обіцянка/пропозиція такої вигоди такій особі або на її вимогу іншим особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень. ... >>>>>>>>>Не гавкайте!

16.06.2011р.

В останній день травня українські сайти новин облетіло глузливе повідомлення: міська рада Херсона зобов’язала господарів собак, яких утримують в квартирах багатоповерхових будинків, попереджати гавкіт своїх вихованців у нічний час. Відповідна норма міститься в нових Правилах впорядкування Херсона, ухвалених міською радою сьогодні на сесії.

Згідно з документом, власники собак повинні "забезпечувати тишу — попереджати гавкіт собак у період з 22.00 до 8.00 ранку". Ця вимога також стосується власників інших домашніх тварин — кішок, кіз, свиней, нутрій, великої рогатої худоби та інших. За недотримання цих правил передбачається адміністративна відповідальність.

З одного боку шкода домашніх улюбленців. З іншого боку наводить на глибокі роздуми. Особливо символічним це рішення виглядає у переддень Дня журналістів… ... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОПутін вивчав концепцію освіти Гітлера?

10.06.2011р.

Кожен пересічний громадянин Російської Федерації знає (про це його щоденно інформують ЗМІ): президент, прем’єр, „Єдина Росія” і вся вертикаль влади дбають про його інтереси і покращення життя у майбутньому („вже сьогодні” – це в Україні). А майбутнє, як відомо – це молодь. Отож, про молодь треба дбати, зокрема, щоб вона зростала розумною, освіченою. Тому сфера освіти – надважлива сфера, а її фундамент – це школа.

Закінчився навчальний рік. Учні, батьки, педагоги потрохи почали поглядати у напрямку наступного 1 вересня. Аж тут несподівано пригадалися деякі неприємні минулорічні тонкощі турботливості кремлівської влади.

Ще 23 квітня 2010 року Державною Думою РФ (завдяки „Єдиній Росії”, яка одностайно віддала 314 голосів), і Радою Федерації 28 квітня було ухвалено федеральний закон „Про внесення змін в окремі законодавчі акти Російської Федерації у зв'язку з удосконаленням правового становища державних (муніципальних) установ”. Назва така нецікава, що пересічний росіянин навряд чи б зацікавився його змістом. Дуже даремно. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКЛистівка УПА

10.06.2011р.

Ця листівка з приватної колекції п. Правосудова створена невідомим художником у підпіллі УПА воєнного періоду. Припускаю, що це було у 1943-1944 роках на Волині.

Як і багато інших мистецьких творів того часу вона вирізняється граничною виразністю,образністю та лаконічністю. ... >>>>>>>>> ЮРКО АНТОНЯКПолювання на Гітлера

07.06.2011р.

Мабуть, нещодавня витівка Ларса фон Трієра на Канському кінофестивалі (той жартома зізнався в „розумінні” Гітлера і назвався нацистом), насторожила доброчесних європейців. Стільки років намагань максимально демонізувати цього обер-злочинця ХХ століття – а тут собі дозволялять кепкувати, послуговуючись його ім’ям та ідеологією! Кожному варто озирнутися, придивися, чи поряд не збереглося чогось такого, що може послужити для обвинувачення у тому чи іншому.

Звичайно, найпильніше роззирнулися довкіл себе досвідчені і пильні австрійці, аби знову якісь виплати чи компенсації не змусили платити праправнуків тих, що були не правильними. І, звичайно ж, знайшли.

Так, влада міста Амштеттен на півночі Австрії з жахом дізналася, що в 1939 році Адольфу Гітлеру було надано звання почесного громадянина цього добропорядного, європейського міста. Гітлер був в Амштеттені в 1938 році і через рік місто визнало його почесним громадянином. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКНавіщо книги, коли є майно?

07.06.2011р.

Українське письменницьке середовище неприємно вражене подіями у Львівській Спілці письменників. Втім, при такій владі та порядках в країні, спокійно працювати не можуть навіть творчі спільноти. Особливо, якщо хто дбає про майно, а не про літературу.

Марія Якубовська народилася в 1959 році на Волині, в с. Почапи Любомльського району. У 1981 році закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка. Працювала у середніх школах, педагогічному коледжі. Авторка численних навчальних програм з української мови, літератури, психології та філософії мовлення, культурології. Доцент кафедри українознавства Української академії друкарства. Відмінник народної освіти України. Працює над докторською дисертацією.

В літературі з’явилася як Марія Маткобожик (дівоче прізвище). Перші публікації з'явилися в 1974 році. Працювала керівником літстудії "Франкова кузня", вступила до Львівської Спілки письменників. Втім, творчість її літературна залишалася відомою у дуже нешироких колах. ... >>>>>>>>> ЮЛІЙ ХВЕЩУКВведення в експлуатацію по-новому.

03.06.2011р.

Кабмін спростив порядок прийняття в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів, однак надмірна свобода може потягти негативні наслідки

13 квітня 2011 р. У відповідності до Закону "Про регулювання містобудівної діяльності" Кабмін прийняв постанову № 461, яка регулює порядок прийняття в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів.

1. Категорія складності як фактор, який визначає порядок прийняття об’єкта в експлуатацію

Постановою № 461 передбачені два типи процедур прийняття об’єктів в експлуатацію: ... >>>>>>>>>О безграмотных тарифах на тепло и бандитских кодексах

01.06.2011р.

Так уже случилось, что в молодости я считался среднестатистическим украинским студентом. Потом среднестатистическим инженером и молодым учёным. Потом, внедряя свои разработки, я мотался по всему Союзу и перестал быть среднестатистическим. В настоящий момент я среднестатистический пенсионер со среднестатистической пенсией. То есть, как и раньше я – это тот народ, согласно Конституции, который и является высшей Властью Украины.

Вот и обращаюсь к Вам не как конкретный Владимир Васильевич Сиротенко(Вербицкий), а как тот народ, который Вас избирал и который теперь обдираете Вы!

Наступило лето. Вы скоро удерёте в отпуск на Канары, или ещё куда подальше от нас. Но перед этим примете очередной злодейский жилищный кодекс, который, по примеру России, позволит выбрасывать людей из их домов за мифические долги. Примете пенсионное законодательство, которое обречет на голодную смерть миллионы бабушек, каких тигипнутый налоговый кодекс оставил без работы, а это пенсионное законодательство отодвинет время получения на срок, достаточный для голодной смерти. ... >>>>>>>>> ВЛАДИМИР СИРОТЕНКО (ВЕРБИЦКИЙ)Фільми сайту "Свобода слова/Free speech": Два уроки російському бидлу. Людина-президент.

01.06.2011р.

Рекомендую до перегляду інтерв'ю Олександра Ткаченка з Президентом Грузії Міхаілом Саакашвілі для каналу 1+1. Нижче - коментарі до відео зі сайту Свобода слова/Free speech.

26 травня велике національне свято Грузії - День відновлення державної незалежності (26.05.1918) Дорогі наші грузинські друзі! Щиро вітаю вас усіх з нагоди великого національного свята вашої державності – Дня відновлення державної незалежності - головного ДЕРЖАВНОГО свята Грузії.

Свобода народам - свобода людині! ... >>>>>>>>> ЮРКО АНТОНЯКВолодя Путін: Монолог ворога України

26.05.2011р.

Я люблю ваш рабський менталітет. Я люблю, коли ви плачете. Та й зізнайтеся самі собі - ви й самі любите плакати. Уткнувшись мордою в жилетку - адже так легше, правда? А я вас пригорну і по голові погладжу. Плачте, пані та панове! Слиньки мене потішають. І з ними легше працювати.

Голодуючий народ, який гризеться про питання 100-річної давності, чи це не потіха? Давайте, панове, більше крові! Вчепися йому в горло і запитай, що він робив у 2004-му? За кого він голосував? Давай, давай. Я купив ваших лідерів. Ха, це так просто! Такі різні, а коштують майже однаково. Я купив ЗМІ, я купив депутатів. Бачиш? Це ти сидиш, втупившись у зомбоящик, і дивишся програму Савіка Шустера. Це буде через кілька днів. Але я знаю, що тобі покажуть, я замовив сценарій. Дивіться уважно і не подавіться попкорном! Я знаю, що ви прочитаєте у завтрашніх газетах, бо я їх написав. Читайте уважно кожну літеру! ... >>>>>>>>>Увага! Медвєдєв заговорив!

25.05.2011р.

У травні в Росії, вперше за період президентства Медвєдєва, рейтинг схвалення його роботи зрівнявся з рейтингом Путіна. Оскільки наступні президентські вибори вже у березні 2012 року, саме час зміцнювати позиції. І Медвєдєв вперше провів в прямому ефірі велику прес-конференцію.

18 травня близько 800 журналістів приїхали в підмосковне Сколково. Медвєдєв протягом 2 годин 17 хвилин відповів на чотири десятки питань. Пряму трансляцію вели два найбільші державні телеканали – „Перший” та „Росія 1”. Медвєдєв привернув до себе увагу 38,4% телевізійної аудиторії міста Москви, при чому протягом усього ефіру кількість глядачів прес-конференції не тільки не скорочувалося, але навіть зростала. Та досягнути телевізійних рекордів свого попередника не вдалося. Так, у 2007 році, на двох держканалах Путін здобув увагу 60,3% аудиторії, а в лютому 2008-го його прес-конференцію дивилося в Москві 49,4% аудиторії.

Путін любив довгі прес-конференції, любив сидіти перед натовпом піднятих рук. Медвєдєв обрав інший стиль – відмовився від послуг ведучого, стояв за трибуною, тримався досить невимушено і впевнено. ... >>>>>>>>> ЮЛІЙ ХВЕЩУКВідпустка по догляду за дитиною не входить до "лікарняного" страхового стажу

24.05.2011р.

На думку Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, викладу в листі від 04.05.2011 № 04-29-1068, починаючи з 1 січня 2011 года, період перебування застрахованої особи у відпустці по догляду за дитиною не зараховується до страхового стажу для цілей страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Також не враховується у страховий стаж період отримання застрахованими особами допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. ... >>>>>>>>>Знайшовся ще один нацист

23.05.2011р.

Як звичайно, черговий Канський фестиваль не міг обійтися без скандалу. Цього разу його автором став Ларс фон Трієр, відомий датський кінорежисер. А причиною – Адольф Гітлер.

Ларс фон Трієр – один із засновників чи не найпровокативнішого руху у сучасному кінематографі «Догма 95». Роботи фон Трієра неодноразово отримували нагороди. Зокрема, він 8 разів був номінований на Золоту пальмову гілку на Канському фестивалі, і отримав її в 2000 році за стрічку „Та, що танцює в темряві”. Цього разу він запропонував до уваги глядачів та журі свою нову стрічку „Меланхолія”, яка високо оцінена критиками, як одна з головних претенденток на перемогу.

І ось, 18 травня, під час прес-конференції, Ларс фон Трієр, відомий своїм специфічним почуттям гумору, вирішив, трохи пожартувати. Щоправда, обрав надто ризиковану тематику. Відповідаючи на запитання про своє походження, спочатку він заявив, що попередньо вважав себе євреєм і був цим задоволений. Та в його родині виявилися німці на прізвище Гартман. І тому: „Я розумію Гітлера, але думаю, що дещо він все-таки зробив не так. Я розумію його як людину - сидів він там у своєму бункері. Я йому трохи співчуваю. Але я не за війну, і не проти євреїв. Я за них. Але не занадто, тому що Ізраїль, дійсно, це той ще головний біль (варіанти творчого перекладу філологами – „як кістка в горлі”, „як більмо в оці” тощо)”. Після цього продовжив: „Взагалі-то я кажу про мистецтво. Про талановитого архітектора-нациста Альберта Шпеєра, який мені дуже подобається. Гаразд, о'кей, я – нацист”. І „логічно” продовжив свій жарт висновком, що тепер йому доведеться зняти фільм про „остаточне вирішення журналістського питання”. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУК9 травня по-ізраїльськи

20.05.2011р.

Події 9 травня настільки захопили увагу українського суспільства, що все, що відбувалося цього дня в інших країнах, практично пройшло повз увагу. А подекуди теж відбувалося дещо цікаве.

Ізраїльтяни поводяться з власним календарем досить специфічно. Так от, День незалежності – це день утворення держави Ізраїль (14 травня 1948 р. або ж 5 іяра 5708 р. за ізраїльським літочисленням). Напередодні (4 іяра) – День пам’яті загиблих у війнах Ізраїля та терактах. Так от, дата святкування щоразу визначається щонайближче до 5 іяра, але так, щоб проміжок від передодня Дня пам’яті до закінчення Дня Незалежності не випадав на п’ятницю, суботу або понеділок, також День Незалежності ніколи не випадає на неділю. Щось зрозуміти важко, тим не менш цього року ізраїльтяни обрали днем для святкування Незалежності 9 травня.

Традиційно святкування проводяться урочисто і гучно, з масовими гуляннями, співами, танцями тощо. А такий формат розваг часто сприймається ортодоксальними віруючими як неприйнятний, що приводило до численних інцидентів. Уряд вирішив, що не можна позбавити людей розваг, але й потрібно якось заспокоїти ортодоксів. В результаті було прийнято „соломонове рішення”: запровадити спільно з місцевими органами влади альтернативні релігійні святкування. Тож цього року замість феєрверків і різноманітних шоу можна було обрати для себе урочисту молитву, своєрідні „майстер-класи” з вивчення „Тори” з провідними рабинами, виступи з релігійними піснями або індивідуальні танці. Видавалося, що нарешті свято відбудеться без скандалів. Але... ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКGazeta Polska: Росіяни зробили крок до прірви

20.05.2011р.

З'являється все більше доказів про злочини росіян у справі Леха Качиньського.

За повідомленням варшавського видання Gazeta Polska у статті "Росіяни замітають сліди після вибуху?", у незалежній польської парламентської комісії, що розслідує черговий геноцид росіянами польської національної еліти, із кожним днем з'являється все більше доказів, що літак був підірваний у повітрі.

Наприклад, на фото, зробленому відразу після катастрофи, сопла двигуна зім'яті і мають V-подібну форму. Однак на фотографії, представленій у звіті московського МАК 15 квітня 2010, ті ж самі сопла дивним чином виявилися вирівняними і стали круглими. ... >>>>>>>>>Успіх шотландських націоналістів – успіх шотландського народу

18.05.2011р.

Щоразу, коли націоналісти в котрійсь країні демонструють ідеологічну чіткість, талановиту інформаційну роботу та наполегливу організаційну працю, до них приходять громадські симпатії та політичній успіх. Цього разу це трапилося в Шотландії.

Національний парламент Шотландії було створено в 1999 році, і відтоді ним керували коаліції лейбористів і ліберал-демократів. Нарешті їхні політичні, соціальні, економічні кроки набридли шотландцям, і вони довірили законотворчу владу Національній партії Шотландії (Scottish National Party, SNP). Вперше партії, яка виступає за відділення від Сполученого Королівства, вдалося здобути більшість місць у парламенті.

Шотландська національна партія набрала 69 місць. На другому місці лейбористи, які втратили сім мандатів і одержали 37, далі - консерватори з 15 мандатами. Найбільшим провалом вибори обернулися для ліберал-демократів, які втратили 12 місць і тепер мають тільки п`ятьох депутатів. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКЦиклічне коло, або «де два українці – там три гетьмани…»

17.05.2011р.

Якщо прослідкувати за подіями української історії, можна побачити цікаву особливість – кожен її наступний період відбувається за одним і тим самим сценарієм. Українців об’єднує певна справа чи ідея (переважно – ідея власної держави), вони починають разом її реалізовувати, при цьому творять дива і неймовірні подвиги. Але на певному етапі, коли, здавалося б, перемога вже в кишені, українці неминуче починають чубитись між собою і враз втрачають все.

Ця особливість української ментальності характерна не лише політичним та державним діячам. Ми можемо спостерігати подібну картину майже всюди, де колектив складається з українців. І в політичних партіях, і у громадських організаціях, і в бізнес-структурах, і у спорті (скажімо, у футболі)… всюди, де необхідна злагоджена командна робота.

І ще одна характерна особливість українців – ми ніяк не можемо навчитись на цій помилці. Ми її ніби забуваємо і тому щоразу повторюємо. Та і взагалі – ми майже повністю втратили власну родову пам'ять. Ми не знаємо нічого про своїх предків, не підтримуємо родинних традицій та не шануємо батьків. Можливо, саме тому ми не спроможні об’єктивно проаналізувати, що і чому з нами відбувається?...

Але я все ж таки спробую. ... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОКоли зникне Росія?

16.05.2011р.

Питання не в тому, чи нападе Китай на Росію, а в тому – коли. Автор, заступник директора Інституту політичного та військового аналізу, вважає: якщо проти Росії будь-коли буде скоєна великомасштабна воєнна агресія в «класичній» формі, то з вірогідністю 95% (якщо не 99,99%) агресором буде Китай.

Детальна фотографія мобільної МБР DF-31А. В китайській пресі вкрай рідко публікуються знімки цієї ракети, яка в даний час продовжує проходити цикл льотних випробувань. На фотографії видно, що головна частина МБР увінчана конструкцією дископодібної форми, призначення котрої невідоме. Така форма ГЧ помітна і в ряді знімків запуску DF-31A, виконаних в безперервному режимі. З 1999 року ракета бере участь у військових парадах, але її зовнішній вигляд був прихований транспортно-пусковим контейнером. 2 серпня 1999 року китайські державні ЗМІ повідомили про успішні випробування МБР. За оцінками розвідслужб західних країн, дальність ракети збільшена до понад 11200 км. На початку 2008 року міністерство оборони США повідомило Конгрес про те, що 10 ракет цього типу вже розгорнуті у складі Другого артилерійського корпусу НОАК.

Тупі, – значить щасливі ... >>>>>>>>>Круги Пекла «святого» народу. Куди подів народ богоносець калік-переможців?

12.05.2011р.

Довгий шлях до острова Валаам

Висилали не всіх поголовно безруких-безногих, а тих, хто жебрав, просив милостиню, не мав житла. Їх були сотні тисяч, тих що втратили сім'ї, житло, нікому не потрібних, без грошей, зате обвішаних нагородами.

Їх збирали за одну ніч з усього міста спеціальними нарядами міліції і держбезпеки, відвозили на залізничні станції, вантажили в теплушки типу ЗК і відправляли в ці самі «будинки-інтернати». У них відбирали паспорти і солдатські книжки – фактично їх переводили у статус ЗК. Та й самі інтернати були у відомстві мєнтури.

Суть цих інтернатів була в тому, щоб тихо-ша спровадити інвалідів на той світ якомога швидше. Навіть те убоге утримання, яке виділялося інвалідам, розкрадалося практично повністю. ... >>>>>>>>>Людина - ніщо, держава - все!

05.05.2011р.

Вважається, що не прославляння Сталіна є справжньою метою російських пропагандистів.

"Людина - ніщо, держава - все!" - Ось яку думку нав'язують кожній особі окремо ... Це і так, і не так. Ця думка є самою суттю російської душі. Відповідь на її, так звану, загадковість.

Навіть побіжний огляд російських новин переконує нас у смертельній хворобі не суспільства, а кожного індивіда. Хвороби на генетичному рівні.

«Свобода Слова» незліченну кількість разів писала про цю жахливу для світу проблему – величезну популяцію людей з вивернутими навиворіт мізками, яка поголовно страждає тією чи іншою формою імперського синдромом у XXI столітті. Давайте подивимося найближчий прогноз для Росії, а потім поговоримо про методи і право протидії, як з точки зору моралі, так і простої логіки захисту спільних для всього людства цінностей. ... >>>>>>>>>"Місіонер"

05.05.2011р.

Московський патріарх Кіріл знову відвідав Україну. Спостерігаючи, як він регулярно переймається проблемами української пастви, закрадається сумнів: а чи ж виконала РПЦ свою місію в Росії? Навіщо їхати в Україну, де населення значно релігійніше, ніж у Росії? Справа тут не в релігійності чи місіонерстві.

Кіріл спить і бачить Україну часточкою свого „Русского міра” (осучаснена доктрина „Москва - Третій Рим”, один з центрів глобалізації, до якого горнуться православні народи). Здавалося б, не надто значна подія на фоні все більшого калькування Януковичем кремлівських порядків. Але тут є одне маленьке „але”.

Путін з Мєдвєдєвим навипередки змагаються у тому, як би міцніше припнути Україну до Москви. Янукович ставиться до цього достатньо лояльно, коли б не питання економіки. Тут інтереси відрізняються докорінно, економічні протиріччя олігархів гальмують досягнення цілковитого розчинення українців у братніх чекістських обіймах. Натомість це добре розуміє Кіріл. І у питанні духовно-культурного домінування в Україні він може досягнути значно більших успіхів, скориставшись менталітетом теперішнього президента. Адже Януковичу і компанії „російськість” – „ето радноє”, і якоюсь церквою-мовою-культурою легше поступитися, ніж мільйоном-другим. Тому в, на першій погляд, „русскомірській” маячні, може виявитися значно більше загроз, аніж видається на перший погляд. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКРосійські кати Росії. Міф про «велику вітчизняну» війну

04.05.2011р.

На місці знищеної Росії більшовики створили свою власну тоталітарну державу - СРСР, яка завжди і демонстративно підкреслювала, що у неї з «царською Росією» нічого спільного немає. У СРСР саме збереження підданства Російської імперії вважалося державним злочином, і кожен росіянин з «царським» паспортом, наздогнаний Червоною армією в Європі або Китаї, підлягав арешту, висилці або розстрілу.

Автори фантастичних історій про спадкоємність СРСР і Росії, про СРСР як про продовжувача Великої Росії, ніби не бачать, що цей «продовжувач» ніколи, жодного дня наступником Росії себе не визнавав. Бо якби він це зробив, то довелося би все накрадене в революцію повернути колишнім власникам, а радянську владу визнати узурпаторською. Вони не бачать, що творці Радянської імперії за законами імперії Російської є злочинцями, і що, якщо би дійсно Друга Світова війна привела до відновлення Росії, то з СРСР відбулося би те ж саме, що зробили совєти з Німеччиною: Сталіна і все Політбюро були би повішені , мавзолей Леніна - зруйновано, ЦК ВКП (о) у повному складі пішов би на каторгу, КПРС, ВЛКСМ і ЧК-ОГПУ-НКВС були би заборонені як організації злочинні, а їх члени піддані відповідальності за законом. Червона армія була би розпущена, «народний герой» маршал Жуков перетворився би на звичайнісінького червоного ката, дезертира, зрадника присяги, а всі його ордени з сатанинським пентаклем - у знаки безчестя, носити які ганебно.

Справжнє відродження Росії і російської держави може початися не раніше, ніж буде знищена радянська (нині перебудована у російську) система, і це знищення є головною і необхідною, хоча, звичайно, і не достатньою умовою такого відродження. Поки юридично, політично і духовно не буде розірвано спадкоємство з СРСР і не відновлено спадкоємство з Білою Росією, всі розмови про відродження Росії є лише розмовами, якщо не свідомою брехнею. ... >>>>>>>>>Російська Феміда у пошуках давніх проявів екстремізму

03.05.2011р.

Відповідно до федерального закону „Про протидію екстремістській діяльності” на території Російської Федерації забороняються поширення екстремістських матеріалів, а також їх виробництво або зберігання з метою розповсюдження. Ще 24 грудня 2009 р. Ленінський районний суду міста Кірова шукав ознаки екстремізму в брошурі „Волхви” лідера та ідеолога російського неоязичництва Олексія Добровольського (Доброслава). За висновком експертизи, в брошурі „автор пропагує перевагу язичництва і його прихильників над неповноцінними, на його думку, іудаїзмом і християнством”. Витяг зі судового рішення: „Позовні вимоги прокурора Ленінського району міста Кірова до Д. про встановлення наявності ознак екстремізму в брошурі Д. „Волхви” - задовольнити. Встановити наявність у брошурі Д. „Волхви” ознак екстремізму. Визнати брошуру Д. „Волхви” екстремістськими матеріалами. Конфіскувати брошури Д. „Волхви” шляхом їх знищення”. В 2010 р. при розгляді вже кримінальної справи суд встановив, що Добровольський у ході своєї лекції в Будинку культури імені Ціолковського, допустив ряд висловлювань, які були кваліфіковані як висловлювання, спрямовані на збудження ненависті і ворожнечі, а також приниження гідності групи осіб за ознакою національності. А саме - у ставленні до євреїв, до християн, до соціальної групи державних службовців. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУККРАЇНА ПАНУЮЧОГО БИДЛА

29.04.2011р.

З настанням 9-го травня у професійних покидьків загострюється шизофренія на тему «япомнюягаржусь». Однак з поточного року ця дата в Україні офіційно оголошена святом бидла.

Почалося все с Одеси, де міськрада постановила в «День звільнення» 10 квітня на всіх офіційних установах вивісити червоні прапори. В підсумку на закупку кумача було виділено грошей в півтора рази більше, ніж на допомогу ветеранам тієї війни, котру пам’ятають і пишаються.

Але це був початок. 21-го квітня Верховна Рада пропрезидентською більшістю ухвалила закон, який зобов’язує всі державні установи 9-го травня поряд з державним вивішувати і червоний прапор.

Але вже наступного дня міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що закон про червоний прапор йому не указ: «На посольствах України за кордоном ніхто, принаймні, я не планую вивішувати червоні прапори. На посольствах України за кордоном висітимуть винятково державні прапори України». ... >>>>>>>>>Ми вже в дефолті?

28.04.2011р.

Останнім часом щоразу більші підозри викликає офіційна статистика макроекономічних показників. Оцінюючи цифри зростання економіки та зниження інфляції, в той же час ми спостерігаємо, як божевільно зростають ціни в магазинах та на послуги. Крім того, зростають податки і акцизні збори, що також негативно відображається на економічних показниках. Однак при цьому ми спостерігаємо стійкий, як в олов’яного солдатика, курс гривні відносно долара і бадьорі запевнення уряду про правильність обраного курсу. З місяця у місяць на кілька гривень підвищується пенсія. Але збільшуючи одні показники, не вийде ніяк пов’язати з ними суперечливі інші. Дефіцит пенсійного фонду поки що нікуди не зник, бізнесу легше не стало, чисельні банки на межі банкрутства, як би не хотілося їм це приховати. Може, ми вже в дефолті?

Згідно даних, котрі наводить Економічна Правда, загальний консолідований борг України склав на початок 2011 року 433 мільярди гривень (для порівняння – на початок 2008 – 89 млрд.), кредитна заборгованість населення перед банківською системою на кінець 2010 – близько 101 мільярда гривень, що накралось і на загальний відтік капіталів з банків в 2009, а також ніяк не перекрилось новим припливом в 2010 сумою в 61 мільярд. ... >>>>>>>>>УТВЕРДЖЕНА МЕТА

27.04.2011р.

На початку незалежності перший президент України постійно наголошував: головне – це уникнути кровопролиття. Кровопролиття в Україні нібито і не було. Але у 1991р. ми гордо говорили “нас 52 мільйони”, а сьогодні невпевнено говоримо про 46 мільйонів. А кровопролиття нібито і не було.

Менш ніж за 20 років незалежності чисельність населення в Україні скоротилась більше ніж на 10%. Зате різко зросла кількість дорогих і дуже дорогих автомобілів. Мільйони ненароджених дітей – це ціна розкішного життя “не мільйонів” українців, ...чи не українців. А тому, мільйони ненароджених дітей можна прирівняти до вбитих. Вбитих в ім’я чужого багатства. Кровопролиття, у прихованому вигляді, в Україні таки має місце, рахунок убитих іде уже на мільйони. ... >>>>>>>>>ВОЛОДИМИР ІЛЬКІВЧЬИ ДЕНЬГИ УБИЛИ ГЕОРГИЯ ГОНГАДЗЕ

23.04.2011р.

Никогда не думал, что насмелюсь писать о заказчиках убийства Георгия Гонгадзе, которого я даже не знал. Никогда не думал, что заказ на его убийство будет следствием дела моего лучшего друга- изобретателя Саши Екимовских. Никогда не думал, что в деле организации убийства, буду подозревать причастность Сергея Тигипко, которым я восхищался больше 30 лет, за которого голосовал на этих президентских выборах и за плохое слово о котором ещё год назад набил бы любому морду.

Я с Сергеем встречался в 1979. Тогда я заканчивал аспирантуру, а пока работал и.о.главного инженера Раменского мясоперерабатывающего предприятия Кремлёвского райпотребсоюза. Внедрял там новые виды ветчинных консервов и технологии их производства. Это была вершина моей -Той Жизни. Я - потомок «врагов народа» ... >>>>>>>>>ВЛАДИМИР СИРОТЕНКОКорупцію узаконили

19.04.2011р.

З 1 липня набирає чинності новий антикорупційний закон, котрий був прийнятий з подачі Президента України Віктора Януковича. І хоча в документі прописані реальні кроки по боротьбі з хабарництвом державних діячів, експерти вбачають в ньому безліч лазівок для подальшого безбідного життя чиновників. До яких наслідків призведе прийняття нового документа, вивчали журналісти порталу «Политика и деньги».

Якщо говорити про країну в цілому, моду боротися з корупцією у всіх ешелонах влади започаткував Віктор Янукович, закликавши всі силові структури розпеченим залізом випікати такі явища, як хабарництво і вимагання. СБУ і Генпрокуратура «козирнули», і почалося! Сьогодні в Україні майже щодня надходять відомості про затримання чиновників за підозрою у хабарництві. Причому, до честі правоохоронних органів, - затримання відбуваються на місці злочину.

До цього часу на слуху справи суддів Зварича, Ганича, мера Немирова Качура, мера Зугреса Павленка, мера селища Орджонікідзе (Велика Феодосія) Дубініна, мера Олександрії, мера Харцизька, в.о. Качинського селищного голови, службовці мерії Кам’янець-Подільського, Херсонської мерії, заступника міського голови г. Вишневе, Київської мерії та інших незліченних чиновників та суддів, вже затриманих за отримання хабара. ... >>>>>>>>>„Регіональні” новації військової доктрини України

18.04.2011р.

Турбуючись про обороноздатність України (точніше, власного режиму), „регіонали” витворили нову військову доктрину країни. Яку тихенько прийняли на засіданні Кабміну 13 квітня. Документ цей має бути введений в „життя” указом президента. Судячи з його положень, такий указ не забариться.

Як і попередня доктрина, затверджена в 2004 році указом президента Кучми, ця теж має оборонний характер. „Регіонами” не вважають жодну державу (коаліцію держав) своїм воєнним противником. Однак будуть вважати потенційним військовим супротивником ту державу (коаліцію держав), дії або наміри якої будуть містити ознаки загрози застосування військової сили проти них.

У новій доктрині чітко прописана політика позаблоковості України, тобто відмова від перспективи вступу до НАТО. „Регіонали” припускають, що Україні може бути втягнута у військовий конфлікт між іншими державами. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКGermanych: Іфан, здавайся!

17.04.2011р.

Інформація про те, як воювала "непереможна" Червона Армія у 1941 році.

За 4 перші місяці боїв у найбільших котлах в німецький полон здалися 2 285 тисяч 898 солдатів і офіцерів Червоної Армії!

Давно збирався звести воєдино цифри німецьких трофеїв у перші місяці "російської кампанії" 1941 року. Справа в тому, що "військові стратеги" з табору радянських патріотів тупічкового розливу, всіляко применшують втрати полоненими. Тобто те, що бої були жорстокими і втрати вбитими величезними – цього начебто ніхто не заперечує. А ось про полонених якось не дуже хочуть говорити, всіляко применшуючи їх чисельність. Тому просто наведу коротку довідку про кількість полонених і військової техніки, захоплених вермахтом у найбільших "котлах" в період до листопада 1941 року, тобто в перші 4 місяці війни.

Резонне питання: звідкіля дровенята? Тобто, звідки взято дані? Дані взято із капітальної праці "Історія Другої світової війни" генерала Курта фон Тіппельскірха, який служив під час війни в генеральному штабі сухопутних сил Німеччини. Звичайно, радянським патріотам зразка 2009 року німецький генерал не указ. Однак ... >>>>>>>>>У Львові дали відсіч. Табачнику і сектантам.

17.04.2011р.

13 квітня львівське студентство, змобілізоване активістами громадянського руху „Відсіч”, вийшло на акцію протесту проти деградації освіти. Кілька тисяч молодих людей, зібравшись перед національним університетом ім. І. Франка, вголос і з допомогою плакатів задекларували своє ставлення до Дмитра Табачника, стану вищої освіти та владного режиму загалом. Пролунали вимоги припинити деградацію освіти, переглянути розмір студентських стипендій, які зараз є нижчими за офіційний прожитковий мінімум, припинити невмотивоване і незаконне підвищення окремими ректоратами оплати за проживання в гуртожитках.

Після короткого мітингу, його учасники вирушили колоною до приміщення облдержадміністрації. Задля захисту влади від молоді вишикувалися бійці спецпідрозділу внутрішніх військ „Беркут”. Депутати обласної ради (представники „Свободи”), що вийшли до студентів, поставили питання достатньо гостро – або чиновники прибирають костоправів в шоломах, або обласна рада „прибирає ЛОДА” – тобто, перегляне питання про дозвіл для ЛОДА перебувати в приміщенні обласної комунальної власності. „Беркут” швидко зник у невідомому напрямку. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКЛьвівське цвинтарне рейдерство

14.04.2011р.

Личаківський цвинтар, спланований, як паркова зона, був відкритий австрійською владою в 1786 році. Тут ховали духовних осіб, відомих політиків, діячів культури, науки, військовиків, чиї надгробки прикрашала пластика випускників римської, віденської, паризької, краківської, львівської художніх академій. В 1997 році директором музею-заповідника „Личаківський цвинтар” став заслужений діяч мистецтв України Ігор Гавришкевич.

Володимир Степанишин, виконавчий директор фестивалю „Сурми звитяги”:

„Личаківський цвинтар – пантеон української еліти. Тут поховані Іван Франко та Іван Вагилевич, Анатоль Вахнянин та Анатолій Кос-Аналольський, Станіслав Людкевич і Філарет Колесса. Соломія Крушельницька, Олена Кульчицька, Олекса Новаківський, Іван Труш. Знищені різнокольоровими окупантами Дмитро Вітовський, брати Микола та Петро Дужі, Катерина Зарицька і Михайло Сорока, Володимир Івасюк та Ігор Білозір. І безліч інших видатних українців. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКАнтикорупційний ковпак

12.04.2011р.

Антикорупційне законодавство торкнеться мільйонів українських громадян

Вчора Верховна Рада прийняла Закон "Про принципи попередження і протидії корупції", котрий стосується не лише народних депутатів, міністрів і державних службовців. Під ряд антикорупційних обмежень підпадає практично кожен, хто посідає скільки-небудь відповідальну посаду на підприємствах публічного і/або приватного права.

Окрім державних службовців та осіб, які посідають високі державні пости, антикорупційне законодавство поширюється, наприклад, на: ... >>>>>>>>>Криму зривають сезон

09.04.2011р.

Росія активно виборює узбережжя Чорного моря. Щорічно навесні починається кампанія зі зриву курортного сезону в Криму. Причому ведеться не лише інформаційна пропаганда, але й економічна боротьба за туристів.

Щороку відносно Криму на всю Співдружність Незалежних Держав транслюється інформаційний потік новин і чуток під загальною назвою «Курортний сезон на півострові під загрозою зриву». Галузеві експерти в Україні у всьому звинувачують росіян. Нібито саме сусіди закидають різноманітні чутки, аби відвадити курортників від півострова.

І дійсно — саме Крим забирає левову частку потенційних клієнтів з Чорного моря в Росії — міст Сочі, Анапа, Адлер, Геленджик, Туапсе. При цьому в теперішньому році «хіт» сезону поганих новин про Крим — інформація бочки з хімічною зброєю, виявлені біля берегів Чорного моря. «Цього року також не обійшлося без викиду негативу, котрий може згубно позначитися на проведенні курортного сезону в Криму»,— заявив перший заступник голови Верховної Ради Криму Костянтин Бахарєв. ... >>>>>>>>>Замість „проросійських” політиків Кремль буде підтримувати Московський патріархат

07.04.2011р.

Наприкінці минулого тижня у Державній Думі Росії відбувся круглий стіл „Про російський і російськомовний рух України”. Представники „української” делегації, поміж іншим, заявили, що оптимальним вирішенням всіх проблем стало би створення в Україні нової політичної партії, і... попросили грошей.

Голова „Російської громади Криму” Сергій Цеков: „Я впевнений, що протягом п'яти років в Україні буде створена єдина організація російських співвітчизників і впливова єдина проросійська партія – істинна, справжня, а не та, яка просто використовує проросійські гасла в період передвиборних кампаній. При цьому ми розраховуємо на вашу допомогу, на підтримку Росії”. Він уточнив, що мова йде про фінансування створення партії, здатної пройти до Верховної Ради України.

Заступник голови ради ВГО „Правозахисний громадський рух „Російськомовна Україна” Руслан Бортник (очолює рух регіонал Вадим Колесніченко): „Російський рух може вижити в Україні лише завдяки великій російській партії, яку повинні підтримувати 3-5% населення, й вона повинна пройти до парламенту. Ця партія має отримати достатнє фінансування, яке отримати в Україні, від українських бізнесменів, практично неможливо”. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКСтрахування майна фізичних осіб – на що звернути увагу?

06.04.2011р.

Як свідчить статистика, з кожною двадцятою квартирою раз на рік обов’язково трапляється одне з трьох нещасть — залиття, пожежа або крадіжка. Однак страхувати житло власники не поспішають. А якщо страхують, то часто переплачують. Як уникнути помилок?

Укладення власником майна договору добровільного страхування має за свою мету забезпечити компенсацію збитку цього майна у випадку його знищення або пошкодження в результаті подій, визначених договором страхування. Саме очікувана компенсація затрат на відновлення об’єкта майна є для власника змістом співробітництва зі страховою компанією. Успішність такого співробітництва може бути оцінена за двома основними критеріями: вірогідності отримання від страхової компанії страхового відшкодування і вартість страхового поліса як відносна величина регулярного страхового платежу.

Страхова сума залежить від вартості майна, переліку страхових ризиків, наявності франшизи та її розміру. ... >>>>>>>>>Пам’ятаймо, „регіональна” влада сувора, але справедлива!

05.04.2011р.

2 квітня спокій вихідного дня мешканців Львівщини потурбувала незвичайна новина – міліція затримала голову Турківської райдержадміністрації (і голову відповідної районної організації Партії Регіонів) Василя Чернянського. Хіба ж таке буває?! Але про це повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області Денис Харчук.

Посадовець разом зі спільницею (керівником місцевого відділу „Центру державного земельного кадастру”), за попередньою змовою із посередником вимагали від приватного підприємця з м. Львова хабар у сумі 120 тис. доларів США (960 тис. грн.) за сприяння у підписанні та погодженні документації щодо надання у власність земельної ділянки площею 2 га рекреаційної зони Карпатського регіону Львівської області, що розташована поблизу спортивної бази „Тисовець” параолімпійської збірної України для будівництва готельно-відпочинкового комплексу.

Міліцією було задокументовано отримання першої частини хабара в сумі 33 тис. доларів США, з яких голова Турківської РДА 15 тис. доларів залишив собі, а решта коштів були розподілені між іншими учасниками злочинної групи. 31 березня 2011 р. прокуратурою Львівської області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК України. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКСергєй Мельнікофф: Народ попелиця (тля)

04.04.2011р.

Згідно з новими дослідженнями, народження крилатих попелиць може бути викликане й особливими ароматичими речовинами, які виділяються попелицями, коли вони піддаються нападу з боку ворогів, наприклад, сонечок. Ці попереджувальні речовини викликають у колонії велике занепокоєння й підвищений рух. При цьому створюється ефект перенаселення, що викликає швидке відтворенням крилатого потомства.

Паразити

Ім'я Цапко стало прозивним. Типовий росіянин: вбивця з ученим ступенем, неодмінно всенародний депутат, ефективний менеджер... Прокурор – дах, міліція на підхваті, губернатор Ткачов, така ж російська сволота, втративши від злості над собою контроль, в серцях підтвердив: так, у Мене в краї кожна станиця – Кущевська! І в кожній Кущевскій – по Цапко!

Що, не мої слова? Якогось Владіміра Надєїна? Не про російський народ? А про який, дозвольте запитати?... Про той, у якого вуха сторчма? Волосся біляве? Дупа не білосніжна? ... >>>>>>>>>Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

03.04.2011р.

Ставлення до влади в українців є достатньо специфічним. Визначається воно тим, що, відповідно до історичних обставин, практично кожна влада, яка зафіксувалася в національній пам’яті, була окупаційною. Одна – трошки м’якшою, інша – жорстокішою. Тому постійно тривають пошуки міфів про те, що при австрійцях ми взагалі ледь не демократією насолоджувалися, що польська була краща за московсько-комуністичну. А критикувати владу українську (від 1991 року) – це взагалі злочин. Бо це вже, нарешті, свої. На щастя, Кучмі вдалося розвіяти ілюзії про „свою, українську владу”, і народ дещо відкоригував політичний режим. На жаль, замало.

Замало тому, що українцям притаманна ще одна особливість. Це ірраціональне захоплення окремими політиками, які, коли влада, м’яко кажучи, не ідеальна, ведуть з нею принципове протистояння (боротьбу тощо), дбаючи виключно про інтереси держави і народу. Ці люди не помиляються – вони зазнають тактичних невдач задля великої, лише їм відомої і зрозумілої „Української Стратегії” (наступу тощо). Ці люди день і ніч думають лише про Україну. А палацові комплекси, угіддя, машини їм дають у „тимчасове користування” віддані (любі тощо) друзі, або ж підсувають підступні вороги, щоб потім дискредитувати. Але народ їх любить, довіряє їм своє майбутнє. Так простіше – довірити, і потім спокійно очікувати, що життя зміниться вже завтра, чи принаймні наступного року. І політикам набагато простіше теж – можна нескінченно довго готувати „стратегічний етап боротьби”, періодично навіть „рятувати” Україну, принагідно змінюючи партійність чи навіть ідеологічні орієнтації. Бо цього вимагає Вища Ідея і Вища Доцільність. І суспільство їм вірить. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКВони знов нагадали про себе... А ми знову згадали про вас...

02.04.2011р.

Леонід Данилович.

Звичайно, кожна країна повинна пам’ятати своїх „героїв” (навіть, коли цей їхній статус доцільно писати у лапках). Втім, екс-президент навряд чи колись мріяв про те, щоби про нього згадали саме у такому контексті, як відкриття кримінальної справи. Журналісти отримали блискучий інформаційний привід, а громадськість – добру нагоду насолоджуватися найрізноманітнішими версіями розгублених політиків та експертів стосовно причин саме такого розвитку подій (якого ніхто не прогнозував). Справді, не в кожній країні і не щодня колишні лідери держави змушені витрачати свій час на спілкування зі слідчими...

Заява заступника Генерального прокурора Рената Кузьміна 22 березня на прес-конференції про те, що у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе порушено кримінальну справу проти екс-президента Кучми стала несподіванкою для самого Леоніда Даниловича. Перехвилювавшись, він у коментарі журналістам охарактеризував дії ГПУ словами „Це як сніг серед ясного неба”, злегка сплутавши атмосферні явища (зрештою, мовні помилки властиві деяким президентам України). Кучмі пред'явлено звинувачення за статтею 166 старого, що діяв у 2000 році, Кримінального кодексу („перевищення влади і службових повноважень, яке призвело до загибелі”).

Та на цьому неприємності для Кучми не завершилися. Далі з'ясувалося, що в ході розслідування передбачається його очна ставка зі всесвітньо відомим майором Миколою Мельниченком. ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКЗ суддів слід брати плату за вхід

30.03.2011р.

Для задоволення первинних потреб судів в 2011 р. Необхідно більше 1 млрд. грн. Близько половини цієї суми не вистачає лише для виплати зарплати суддям і співробітникам судів. І тут складно визначити, яке питання слід задавати першим: з якої причини держава знущається із судової системи або чому більшість суддів не шукають собі значно більш вигідне і передбачуване місце роботи? Чесна відповідь на будь-яке з цих питань принесе мало радості українським громадянам.

В п’ятницю відбулося чергове засідання Ради суддів України (РСУ), одним з центральних питань котрого знову був бюджет системи правосуддя і його численні фінансові діри. Нагадаємо, що в поточному році всі судді першої і другої інстанції отримали загалом близько 2,5 млрд. грн. і — як наслідок — фінансуються практично на тому ж рівні, що й у 2010 р.

Однак з урахуванням збільшеної кількості суддів, створення нових судів, рівня інфляції, необхідності втілення у всіх судах системи автоматизованого діловодства і тих проблем, котрі залишаються невирішеними в судах ще з попередніх років, цих коштів органам правосуддя категорично не вистачає. ... >>>>>>>>>За що беруть хабарі в українських ЖЕКах

28.03.2011р.

В українських ЖКС (житлово-комунальна служба) наживаються на аварійному житлі і приватизації. Хабарі беруть всі — від сантехніка і майстра дільниці до начальника ЖКС мікрорайону. Про корупцію - на прикладах житлово-комунальних служб Одеси.

Днями голову одного з одеських ЖКС впіймали на хабарі. Чиновник вимагав з мешканця підвідомчого будинку $300 за самовільну реконструкцію квартири, повідомляє прес-служба облУВС. Хто і на чому «робить» гроші в одеських ЖКСах. Газета «Сегодня» з’ясувала, за що беруть «на лапу» в житлово-комунальних службах Одеси.

Юрист В’ячеслав Каритківський регулярно стикається з корупцією в житлово-експлуатаційних управліннях Одеси, відстоюючи інтереси власників квартир в судах. «Хабарі беруть усі — від сантехніка і майстра дільниці до начальника ЖКС мікрорайону. ... >>>>>>>>>Головна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Наступна сторінка>>>
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Завантаження...bigmir)net TOP 100