АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво


Переводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

У Росії все ще проводять вибори

23.03.2011р.

13 березня там відбувся черговий єдиний день голосування. У 72 суб'єктах Федерації відбулося понад три тисячі виборів різного рівня. За попередніми даними, на виборах до парламентів 12 регіонів - республік Адигея, Дагестан, Комі, Калінінградської, Кіровської, Курської, Нижегородської, Оренбурзької, Тамбовської, Тверської областей, а також Ханти-Мансійського автономного округу, перемогла „Єдина Росія”. Максимальний результат здобуто на виборах у Думу Чукотки - 71,19%. Мінімальний відрив партії від найближчих переслідувача (КПРФ) зафіксований в Кіровській області: „Єдина Росія” там отримала 35,74% голосів, комуністи - 23,66%.

КПРФ утримує друге місце, ЛДПР – третє, хоча на Чукотці, в Комі та Ханти-Мансійському АО навіть випередила КПРФ. Четверте, подекуди третє місце – у „Справедливої Росії”. З політичних сил, не представлених у Державній думі, певного успіху добилася партія "Патріоти Росії", що зуміла подолати семивідсотковий виборчий бар'єр в Дагестані і Калінінградській області.

Звичайно, політики зайнялися коментуваннями результатів. ... >>>>>>>>> ЮЛІЙ ХВЕЩУКПублічна інформація: особливості доступу. Про деякі аспекти Закону "Про доступ до публічної інформації"

21.03.2011р.

Закон "Про доступ до публічної інформації", який очікує набрання чинності, покликаний забезпечити прозорість і відкритість інформативної політики суб’єктів владних повноважень і створити механізм реалізації права кожного на доступ до публічної інформації. Основна ціль і цінність даного Закону – майбутня доступність інформації про використання бюджетних коштів та деякої іншої інформації, котра є необхідною для реалізації прав громадян. Про особливості нового законодавства йшлося в ході тематичної інтернет-конференції на порталі ЛІГА:ЗАКОН. На запитання учасників відповідали спеціалісти ЮФ "Місечко і партнери" - адвокат, керуючий партнер Володимир Місечко і юрист Антон Марченко.

Закон визначає публічну інформацію як відображену і задокументовану будь-якими засобами і на будь-яких носіях інформацію, отриману або створену в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством. Також публічною є інформація, яка знаходиться в володінні суб’єктів владних повноважень та інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом. ... >>>>>>>>>Аварія – дочка мєнта

17.03.2011р.

Ще коли Радянський Союз здихав-собі в конвульсіях і громадяни тієї бездарної держави стояли в кілометрових чергах за продуктами з талонами в руках, на кіностудії «Мосфільм» зняли фільм «Аварія – дочь мєнта». Коротко сюжет такий, що Аварія — школярка, малолітня металістка, тоді як її батько — простий радянський міліціонер. Між ними виник конфлікт, визначений зміною епох, коли навіть діти вже зрозуміли брехливість системи, в якій тоді жили. Безшабашне доньчине життя доводить Аварію до групового зґвалтування бандою мажорів. Нещастя примиряє батька і дочку. Тепер міліціонер мстить насильникам, інсценуючи дорожньо-транспортну пригоду.

Але все це не про наш випадок, в нашому випадку все навпаки і тільки назва фільму підходить, як ніколи.

Так от, коли видання «СтопкомUA» на головній сторінці розмістило фото-загадку, чий саме автомобіль мало не щодня створює аварійну ситуацію перед головним корпусом Львівського національного університету, то на диво досить багато читачів правильно відповіли на наше питання. Мало того, читачі доповнили відповідь такими інформаціями, що можна дивуватись, що дарма ті, що вважають себе богами або напівбогами на нашій злиденній землі, думають, що про них ніхто нічого не знає. І що про всі їхні проступки чи злочини ніхто не дізнається. – Люди знають все. ... >>>>>>>>>Набрала чинності нова редакція Закону "Про виконавче провадження". Що нового? Про деякі новели, внесені до правил виконавчого провадження новою редакцією Закону

16.03.2011р.

Набрала чинності нова редакція Закону "Про виконавче провадження". В цілому, внесені зміни, на думку цілого ряду експертів, повинні підвищити ефективність примусового виконання судових рішень. Аналізу нової редакції присвячений випуск аналітичного тижневика "ЮРИСТ & ЗАКОН" № 34 від 14 грудня 2010 року.

Зупинімося на деяких новелах, внесених до правил виконавчого провадження новою редакцією Закону.

Позитивним моментом з точки зору зручності користування новим Законом є те, що обов’язки і права держвиконавців встановлюються окремою статтею (ст. 11 Закону). В попередній редакції цього не було. В той же час неможна сказати, що вказані права державні виконавці набули заново, просто вони систематизовані і виведені в окрему норму Закону.

Безперечний інтерес викликає пряме закріплення в Законі права держвиконавця у випадку ухилення боржника від виконання рішення суду звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження на право виїзду боржника – фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи за межі України до виконання рішення. ... >>>>>>>>>Регіонали також плачуть…

14.03.2011р.

Зовсім нещодавно у вітчизняному Інтернеті на політичних сайтах та форумах з’явився текст за авторством Олега Медведєва під назвою «Региональная мафия: Львовский облсовет в лицах». З перших слів статті стверджується, що (далі мовою оригіналу): «Традиционно почему-то именно Донецкая область считается родиной украинской мафии. Однако, профессиональные правоохранители скажут вам, что, к примеру Львовская область всегда обгоняла восточные области Украины по количеству организованных преступных группировок, по числу заказных убийств, взрывов и похищений. Особый криминальный оттенок придавало Львовской области наличие близкой границы. Львовский криминалитет всегда «кормился» от контрабанды и всегда был наиболее сложным в этом отношении. Особо опасная ситуация сложилась на Львовщине сейчас из-за того, что сросшиеся с криминалом сотрудники правоохранительных органов на последних выборах массово «зашли» в Львовский облсовет. Фактически, сейчас вся область оказалась под властью преступников с мандатами, на каждого из которых имеется обширное, но, увы, так и не использованное досье в базе ГУБОП «Скорпион».»

Як все добре і правильно написано. Тільки не зрозуміло, чому регіонали розводять плач Ярославни по всій Україні, що вони безсилі навести порядок. Що саме їм заважає? Пішов другий рік абсолютної влади президента Януковича і його спільників у владі, а громадяни замість того, щоб бачити якісні зміни по боротьбі зі злочинністю та корупцією, читають наступне:

«Если начинать классификацию преступных группировок, ныне входящих в состав Львовского облсовета, то, начать, безусловно, придется с Василия Михайловича Писного, экс-начальника ГАИ, экс-начальника областного УБОПа, экс-начальника Главного управления МВД в Львовской области, а ныне депутата Львоского областного совета от партии «Фронт перемен». ... >>>>>>>>> УСТИМ КОЛОДАПро підтримку ініціативи ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ щодо проведення справжніх реформ

14.03.2011р.

21 лютого 2011 президент України Віктор Янукович підписав указ “Про підтримку ініціативи щодо створення Конституційної Асамблеї”. Чи потребує Україна зміни основного закону? Безумовно. Конституцію держави необхідно доповнити статтею приблизно такого змісту:

“Україна є державою соціального партнерства. Гранично-допустима величина співвідношення доходів 20% найбагатших і 20% найбідніших громадян країни не повинна перевищувати 5 до1.

Перевищення гранично –допустимої величини співвідношення доходів громадян є підставою для обов'язкового проведення дочасних виборів. ... >>>>>>>>> ВОЛОДИМИР ІЛЬКІВПорядок судового засідання у справі

11.03.2011р.

Судовий розгляд справи є основною частиною діяльності суду, її ядром. Переважно судовий розгляд справ відбувається в судовому засіданні, хоча в деяких виняткових випадках може здійснюватись і без судового засідання та виклику сторін. Поговоримо, зокрема, про загальні особливості судового розгляду цивільних та адміністративних справ.

Судовий розгляд цивільних справ позовного та окремого провадження здійснюється в судовому засіданні, справ наказного провадження (за заявами про видачу судового наказу) – одноособово суддею без виклику сторін. Судовий розгляд адміністративних справ (наприклад, про оскарження постанови ДАІ, про нарахування надбавки до пенсії, про виплату недоплаченої допомоги матері на дитину до досягнення нею трирічного віку) дуже подібний за загальними правилами до розгляду справ цивільних, хоча і має деякі суттєві особливості. Найбільш відчутною відмінністю адміністративного процесу, очевидно, є те, що в ньому можливий розгляд справ в порядку письмового провадження та в порядку скороченого провадження, про що більш детально поговоримо згодом. ... >>>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А.9 / 11 - Відбитки пальців Кремля

28.02.2011р.

Хто стоїть за великою американською трагедією 11 вересня?

Безприкладний і безпрецедентний терористичний акт в історії людства - такі досить поширені слова, якими характеризують події 11-го вересня 2001 року в Нью-Йорку і Вашингтоні. Справді: в очі кидається і число жертв, обчислюване тисячами, і, обчислюваний мільярдами доларів, матеріальний збиток. Та й багато іншого теж. Але можна пригадати багато подій – природні та техногенні катастрофи і, як приклад більш доречний, чиї-небудь зловмисні дії, що спричинили спів мірні, або навіть більші, жертви, і спів мірний збиток. Траплялося всяке: і події дуже трагічні, і вельми скандальні. Траплялися й атаки на досить захищені об'єкти. Що ж дає підставу вважати теракт 11 вересня дійсно унікальним? Усього одна його характеристика – це небувалий резонанс – "9 / 11" на тривалий час став чи не єдиним предметом політичного життя всього світу. Також у медіа-просторі тема атак на Нью-Йорк і Вашингтон "конкурентів" не мала, і теж досить довго.

Однак, чітко означивши цей суттєвий аспект подій 11-го вересня і залишивши за дужками по-суті другорядні моменти, ми змушені будемо зробити парадоксальний, на перший погляд, висновок: цей "дійсно унікальний" терористичний акт унікальним НЕ є ... ... >>>>>>>>>Отримання дублікатів статутних документів юридичної особи в зв’язку із їх втратою

25.02.2011р.

Для попередження рейдерських захоплень майна і цілісних майнових комплексів підприємств до законодавства були внесені зміни. Найбільш значущими з них став Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств» від 17.11.2009 р. N 1720-VI.

Але в процесі попередження рейдерських захоплень законодавець створив певні проблеми і добропорядним громадянам, засновникам і керівникам підприємств.

Так, Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців», а саме стаття 9 однозначно стверджує, що у випадку втрати свідоцтва про державну реєстрацію, реєстратору необхідно надати довідку про реєстрацію заяви про втрату оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію з районного управління внутрішніх справ МВС України. Закон нічого не говорить, що робити у випадку втрати статуту, цей пробіл "заповнений" існуючою практикою держреєстраторів і вона аналогічна процедурі відновлення свідоцтва. Нюанс лише в тому, що законодавство України не передбачає порядку видачі дублікатів статуту, тому замість попередньої редакції установчих документів (статуту) подається підтвердження публікації оголошення в друкованих засобах масової інформації про втрату таких документів і дві нові редакції статуту. >>>>>>>>>Ірина Луценко – дружина декабриста чи спільниця афериста?

24.02.2011р.

В Україні успішно працює схема, за котрою все майно чиновників вищого рангу «виводиться з-під удару» на випадок конфіскації шляхом оформлення на родичів. Саме на дружин, дітей, бабусь і дідусів записуються фірми, автомобілі і земельні ділянки. Виходить, що чиновник працює на благо вітчизни, ніскільки не турбуючись про добробут своєї сім’ї, в той час як його рідня багатіє рік за роком.

Інформацію про доходи сім’ї Юрія Віталійовича Луценка, котра потрапила в пресу, неможна списати на вельми відоме «політичне замовлення», і на вигадку зловтішників, які бажають засадити «польового командира Майдану» за грати навіки. Інформація не є чуткою, і залізобетонно підтверджена серйозними документами. Окремі схеми збагачення людини, яка очолювала МВС, вражають своєю цинічністю.

В 2010 році дружина колишнього Міністра Луценка стала співвласницею частки в ТОВ «Українські новітні телекомунікації». Їй стала належати частина даного підприємства в розмірі 48 млн. гривень. Чотирма роками раніше побачило світ розпорядження МВС за номером 763. Розпорядженням визначено всім підрозділам міліції в обов’язковому порядку перейти на тарифні плани ТОВ «Українські новітні телекомунікації», зареєстроване на кума Міністра – такого-собі Юрія Воскобойнікова в 2005 році. ... >>>>>>>>>Будуємо нову руїну?

22.02.2011р.

Ну от і прожили ми цілий рік з новообраним президентом. Чи отримали українці «покращення життя вже сьогодні»? Чи «почув кожного» новообраний керманич? На ці питання кожен має свою відповідь. Єдине, що можна впевнено стверджувати – жити стало веселіше!

Отже, що відбулось за останній рік?

Після оголошення сумнівної перемоги Віктора Януковича, його політична сила відразу ж взялася за створення чіткої владної вертикалі, чим довела, що президентська посада навіть після політ реформ була і залишається найголовнішою (чого так і не усвідомив його попередник). Але зміцнення влади не завжди відбувалось в конституційний спосіб. Так, не фракціями, а «тушками», була створена «більшість». Без подання коаліції президентом було внесено на голосування уряд. Незаконно перенесено місцеві вибори… ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОЯНУКОВИЧ – ОСТАННІЙ ПРЕЗИДЕНТ “УКРАЇНИ”

16.02.2011р.

Україна отримала незалежність як подарунок до якого не була готова. Саме тому історія владних еліт “України” – це історія дискредитації владних еліт.

За 18 років незалежності Україна встигла пережити трьох президентів, і кожен наступний завершував своє правління ще більш ганебно ніж його попередник. Багатообіцяюча тенденція. Особливо для сьогоднішнього президента Януковича. Хоча, після Ющенка, відверто кажучи, уявити ще більш ганебне завершення - фантазії не вистачає. Але початок правління Януковича був символічним і провісним. У день прийняття присяги, двері на вході до будівлі Верховної ради, мало не зачинилися перед самим носом новоспеченого президента. Потім на Януковича падає вінок(!). Потім Янукович звітує не за 100, а за 50 днів свого правління. Тобто за половину того терміну, за який вперше звітують новообрані президенти.

Президент Кравчук був представником колишньої партеліти. І цій колишній партеліті, для остаточної дискредитації, необхідно було прийти до влади. ... >>>>>>>>>ВОЛОДИМИР ІЛЬКІВБізнес сім’ї Луценка: з «бикоти» в буржуазію

14.02.2011р.

Дружина Юрія Луценка, екс-міністра внутрішніх справ, закликала всіх українців підтримати її чоловіка: «Люди добрі! Мій чоловік стояв за вас багато років! Він втратив здоров`я на Майдані, відстоюючи ваші інтереси!»... Насправді Юрій Віталійович всі роки правління Ющенка не лише весело колобродив на Майдані, але й успішно «косив монету», відстоюючи зовсім не народні інтереси. Детально про те, як стрімко зростав добробут родини Луценка, записного борця з корупцією, в його буття міністром МВС.

Війна на знищення, котру ведуть зараз політичні верхи в Україні, має ту безперечну перевагу для суспільства, що відкривають справжній стан та справжні обличчя наших можновладців. Що ми знали раніше про Юрія Віталійовича Луценка до його арешту?

Польовий командир Майдану, відомий гуморист і забіяка, екс-міністр внутрішніх справ зробив собі кар’єру, працюючи виключно на державній службі і в політичній партії. Причому, будучи опозиціонером в часи Кучми, ані Луценко, ані вся його родина не мали навіть найменшого шансу займатися підприємницькою діяльністю. В деклараціях Ю.Луценка і його дружини Ірини за 2004 рік головним джерелом доходу числиться відносно скромна депутатська зарплата Юрія Віталійовича. ... >>>>>>>>>ФІЛАНТРОПИ – КАНІБАЛИ

14.02.2011р.

Древні римляни не лише створили величезну могутню імперію, але, що найважливіше, напрацювали методи творення цивілізації. Сучасна Західна цивілізація стоїть на фундаменті давньоримської імперії. Саме у цьому слід шукати головну причину "успішності" Західної цивілізації. Саме у цьому прихована головна загроза її існуванню.

Перше століття до н.е. для Римської імперії було особливо важким. Спочатку кровопролитна війна з союзниками в Італії, потім Рим пережив ряд громадянських війн. Війна за владу між Марієм та Суллою, війна між Цезарем і Помпеєм, війна між прихильниками Цезаря і прихильниками республіки, війна між Марком Антонієм та Октавіаном. Усі ці війни , окрім традиційних втрат на полі бою, супроводжувалися обопільними кривавими репресіями протиборствуючих сторіню. Згідно перепису населлення 45 року до н. е. чисельність римських громадян становила лише 150 тис. Для успішного управління величезною імперією Октавіан збільшив цю кількість у 27 разів за рахунок надання римського громадянства жителям провінцій. Таким чином, уже за часів Октавіана корінні римляни становили менше 4% від тих хто мав римське громадянство.

Але війни були не єдиною і не головною причиною демографічних проблем у древньому Римі. ... >>>>>>>>>ВОЛОДИМИР ІЛЬКІВТероризм як норма життя

09.02.2011р.

Один дагестанський знайомий недавно розповідав мені про спецоперації в багатоповерховому будинку, де жили його родичі. Спецслужби штурмом брали квартиру двома поверхами нижче, а родичі розповідали йому про це по телефону. Вели, можна сказати, прямий репортаж про те, що відбувається внизу. В той же час, поки внизу тривала операція зі стріляниною, поверхом вище хтось продовжував робити ремонт — звідти лунали звуки дриля і відбійного молотка.

В Дагестані давно перестали сприймати озброєні сутички і вбивства як щось надзвичайне. З цим тут просто живуть. Місцеві чиновники заспокоюють: за статистикою, в ДТП гине вп’ятеро більше людей, ніж від дій кримінальної і терористичної спрямованості. Ця статистика дозволяє жити без відчуття приреченості.

Точно так само, наприклад, вже давно живуть в Ізраїлі. Правда, громадяни Ізраїлю знають, що такою є плата за їх державність. В Росії ж тероризм — плата за помилки влади на Кавказі. За те, що Кавказ в пострадянській Росії перетворився в трамплін до влади і великих грошей. ... >>>>>>>>>Діяльність компанії WebMoney Transfer в Україні може стати незаконною?

07.02.2011р.

Діяльність, котра пов’язана з випуском електронних грошей в Україні, регулюється Положенням про електронні гроші в Україні, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 04.11.2010 року № 4812. У відповідності до даного акту, випуск електронних грошей в Україні мають право здійснювати банки, котрі узгодили з Національним банком України правила системи електронних грошей.

Положенням, зокрема, встановлено:

• випуск електронних грошей в Україні мають право здійснювати лише банки;

• банки мають право здійснювати випуск електронних грошей, виражених лише в гривнях, за винятком випуску завчасно оплачених платіжних карток; ... >>>>>>>>>В Україні перемогли корупцію - скасувавши законодавство про неї

02.02.2011р.

Увага! Завдяки тому, що в Україні до влади дорвалася донецька організована злочинність, - в державі зараз навіть немає антикорупційного законодавства! Поховані будь-які сподівання на те, що в цій державі коли-небудь наведеться порядок і свавілля чиновників буде виявлено та покарано. Країна, яка і до того належала до країн третього світу, тепер завдяки діяльності напівграмотного та захланного президента з кримінальним минулим, стала на порозі її знищення як зсередини, так і ззовні.

Нагадуємо, що першим законом в цій сфері був Закон України «Про боротьбу з корупцією» від 05.10.1995 року. Далі В 2009 році був ухвалений Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції». Набрання ним чинності неодноразово відкладалося і все-таки з 01.01.2011 року він повинен був набрати чинності. Він таки набрав чинності, але проіснував до 05.01.2011 року, оскільки іншим Законом, від 21.12.2010 року «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції», даний закон і ще ряд інших втратили чинність. ... >>>>>>>>>ВІКТОР НЕВРОДАПитання до колабораціоністів

27.01.2011р.

Коли слова розходяться з діями, то нічого доброго з цього не вийде. Побачив я київські та львівські святкування до Дня Злуки і зайвий раз переконався, що перспектива того, що донецький кримінал дорвався до влади всерйоз і надовго, є правдивою реальністю. І причина навіть не в тому, що Тимошенко вірять все менше і менше людей, бо відчувають, що вона відстоює тільки свої шкурні інтереси і більш нічого, а тому в її БЮТ-і шкурників не менше, ніж у регіоналів, тому не дивно, що всі її структури розповзаються по швах. І не тому, що Ющенко виявився бездарним керівником держави. А ще й тому, що весь, абсолютно весь протестний опозиційний бомонд складається з одних і тих же осіб, з тих же пристосуванців, які одночасно ганьблять цю владу і тут же працюють на неї у різних службах, установах, навчальних закладах тощо. Список цих діячів величезний і сумний, вони належать до різних партій, але нутро їхнє одинакове.

І як таке можливо, щоб патріоти і навіть ті, котрі називають себе націоналістами, теперішню владу називають окупаційною, але тут же ці ж люди працюють в державних організаціях і одержують від всіх цих ненависних януковичів, табачників чи азарових зарплату? Як можна плювати в той колодязь, з якого п’єш, і гадити в те корито, з якого їсиш? Чому всі ці опозиційні діячі, які є вчителями, лікарями, викладачами у ВУЗ-ах, не пішли працювати в політичні партії, які вони представляють, а продовжують займатися тим, що давно в нормальних державах називається колабораціонізмом? Тобто співпраця з окупаційним режимом. ... >>>>>>>>> АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙТуалет в каплиці з розписами Розена

19.01.2011р.

Фейлетон

Перед Новим роком мене як кореспондента закордонних видань разом з колегами із загальноукраїнських газет, радіо і телебачення вперше запросили на зустріч з мером Львова Андрієм Садовим. На наше здивування нас запрошено не на каву з тістечками, а на обід в новому вірменському ресторані.

Обраний на другий термін пан Садовий спочатку сказав, що хотів би неофіційно, за столом порозмовляти з журналістами, котрі можуть поставити йому різні питання. І покотилася бесіда про різні постійно нерозв’язані комунальні проблеми і клопоти міської господарки, стосунки мера депутатською більшістю зі «Свободи» та з найвищою владою України, яку представляє Партія Регіонів, й, зрозуміло, про велику підготовку міста до Євро-2012. Андрій Садовий запевнював, що стадіон буде збудовано вчасно. Також вчасно відремонтують всю вулицю Городоцьку. Задля того, аби Львів виглядав гідно, а його жителям було легше жити, міські власті навчають молоді кадри на Заході, а за кодоном, зокрема в Польщі, вивчають досвід міського керівництва. Тож, залишається подякувати!

Сипалися питання. Як ще довго триватиме зриме руйнування споруди українського академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької (колишнього театру Скарбека)? - з тривогою запитав присутній з нами на обіді відомий актор Святослав Максимчук. Небайдужий до справ культури свого місті Андрій Садовий виявив солідарність зі слугою Мельпомени. Відразу відповів, що, на жаль, не має впливу на зміну такої ситуації, оскільки цей театр не знаходиться у власності міста. Порадив акторам, щоби разом із громадськістю Львова активніше домагалися від центральних властей у Києві виділення коштів на ремонт театру. ... >>>>>>>>> КОСТЯНТИН ЧАВАГАВисловлювання Кравчука: свідома провокація, чи хід на випередження?

18.01.2011р.

Пишучи цю статтю, відчуваю якусь внутрішню розгубленість, але не писати, промовчати означало б визнати, що тишком-нишком Україна втрачає не лише матеріальні надбання, але і що є в десятки разів коштовніше – морально-етичні еталони, соціальні цінності та дороговкази.

Звання Президента в Україні охороняється законом і зберігається довічно. Саме це і накладає на носія такого звання певні обмеження у діях чи висловлюваннях. Така людина, першою чергою, має бути суспільно-соціальним взірцем, етичним авторитетом, прикладом для наслідування усією нацією.

Приводом до написання таких рядків стали слова Леоніда Кравчука сказані в інтерв’ю для «5 каналу». Було сказано майже дослівно таке: «Я подивився на ці парламентські бійки, на цей непотріб, який зараз в парламенті. Я не можу вжити іншого слова! Я дійшов до висновку, що парламент вийшов за межі розумного, доцільного». ... >>>>>>>>> АНДРІЯН ФІТЬОХто спровокує кров на «Майдані» 22 січня

17.01.2011р.

Заява міністра внутрішніх справ України про можливе кровопролиття під час протестних виступів опозиції в Києві 22 січня змушує до попереджувального аналізу.

Кому це вигідно? Чи зможуть лідери опозиції контролювати учасників акції?

Кому це вигідно?

Не вигідно ні Януковичу, ні Тимошенко.

Для Януковича це може закінчитися ізоляцією з боку розвинених країн. А це відсутність надходження новітніх технологій для модернізації економіки, яких немає ні в Росії, ні у Китаю, повне згортання інтеграційних процесів і втрата євроатлантичного ринку, перетворення Президента України у васала «Москви». ... >>>>>>>>>Україна, чи «Матриця»?

14.01.2011р.

Останнім часом мене переслідує відчуття, що ми живемо у вигаданій державі вигаданого світу. Ми їмо несправжню їжу з напівфабрикатів, п’ємо несправжню джерельну воду, яку щойно набрали з крану гнилих каналізаційних систем, носимо взуття та сумки зі шкірозамінника, читаємо брехливі статті джинсових газет, дивимось брехливі новини які з телеекранів нам розповідають тітоньки з фарбованим волоссям та натягнутою посмішкою…

Чому ж у нас все саме так? Чому бути справжнім – просто не вигідно?

Українська влада – не легітимна, і сьогодні це зрозуміло всім. І громадянам, і закордонним оглядачам, і самій владі. Легітимним є лише той керівник, якого визнає і сприймає суспільство. Чи можна вважати за актуальне таке твердження у відношенні до нашої держави? Судіть самі. ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОСЛОВО до патріотичних депутатів і службовців місцевого самоврядування

14.01.2011р.

Цей 20-й рік з часу останнього проголошення Незалежності України мусить стати для Українського Народу – вирішальним у всьому, що стосується основ незалежної держави: кордони, соборність, законність, самостійність, захищеність,..

2011 рік є винятково багатий на “круглі дати” – річниці знакових подій. Найвеличнішими з них є: - 20-річчя останнього відновлення Незалежності України, 150-й РІК Пам”яті Тараса Шевченка; 15-річчя Конституції України, і гривні. А ще, чи насамперед – РІК 1000-ліття Собору Святої Софії Київської, посвяченої в Ім”я Христа. У праці прот. Георгія Флоровського “О почитании Софии, Премудрости Божией в Византии и на Руси” стверджується: “В известном смысле имя “Софии” становится как бы нарицательным для обозначения “великих” или главных церквей. Нужно думать, что часто Софийские храмы воздвигались скорее ... – в свидетельство национальной или церковной независимости. При этом не изменялось богословское понимание имени: вплоть до ХV в. под именем Премудрости (Софии) разумели в Византии Христа, Слово Божие...В древнейших русских памятниках мы не раз встречаемся с традиционным обьяснением: Премудрость (София) есть Христос...” ... >>>>>>>>>Адмінреформа чи імітація?

03.01.2011р.

Звершилося! В Україні відбулась довгоочікувана адміністративна реформа! Героїчним реформатором, який спромігся на такий надзвичайний та сміливий крок, став його світлість президент Віктор Янукович! Він звільнив низку міністрів, ліквідував частину міністерств та призначив на новостворені посади нових-старих керівників… Принаймні, приблизно так про це «співали» переважна більшість українських мас-медіа. Однак, спів цей був якимось фальшивим, неначе «під фанеру»…

То в чому ж річ? Невже можна поставити під сумнів значне досягнення нової влади? Це питання доцільно було би задати, якби влада дійсно зробила досягнення. Якби здійснені перестановки і ротації справді називались адмінреформою… То чи можна назвати цю подію справжньою адміністративню реформою?

За часів Леоніда Кучми кабміни змінювались мало не щороку. І щоразу змінювався і їх персональний склад, і назви міністерств та відомств, і їхні повноваження… але ніхто такі зміни «адміністративною реформою» не називав. Тому що це і не було адміністративною реформою. Це були звичайнісінькі реорганізації уряду. І сьогодні відбулось саме ЦЕ. Тоді навіщо так «гучно» називати ці процеси? ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОСвяте малювання або райські квіти та її життя

28.12.2010р.

7 грудня 2010 року виповнилося 110 років від дня народження Катерини Білокур, це день святої Великомучениці Катерини, до речі, найбільше святих у Вселенській Церкві з ім'ям Катерина. Люди, названі на честь одного з святих, у чомусь повторюють його долю. Українська художниця виняткового таланту була мученицею долі. Її долю можна порівняти з долею Тараса Шевченка, який будучи кріпаком, сягнув найвищих творчих вершин. Історія світового малярства нараховує сотні і сотні видатних, великих художників, які писали в різних творчих стилях. Але навряд чи яка країна може гордитися художником, подібним до манери письма Катерини Василівни. Катерина Білокур зачинатель власної школи, напрямку у живописі, якому характерні висока філігранність, одухотвореність. Вона створила свій райський фантастичний світ квітів, неподібний на інші світи. Не будь-хто, а сам Пабло Пікассо назвав її геніальною!

XX століття, якщо дивитися крізь призму малярства, пройшло під знаком іменитого “Чорного квадрату” Казимира Малевича. Перша і друга світові війни, три голодомори на винищення українського люду, голокост євреїв, тоталітарні режими, гонка озброєнь, ряд можна продовжувати… Отож, XX століття пройшло під знаком панування темних сил. ... >>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧЛьвівські перевізники вимагають підняття ціни за проїзд у маршрутних таксі до 2.50 грн. А що натомість?

27.12.2010р.

У сучасній українській державі творяться речі парадоксальні, і мене дуже турбує те, що ми до такого починаємо звикати. Як результат, речі «паранормальні» ми сприймаємо як належне, що спричиняє занепад нашого суспільства і нашої держави загалом.

Львівські маршрутки, це вже точно явище «паранормальне». Про це говорять не тільки львів’яни, але й далеко за межами Львова. Загалом нижчеописана ситуація характерна для всієї України, проте ми у Львові позиціонуємо себе як європейці, і тому, мені видається, проблема потребує якнайшвидшого вирішення.

Вже кілька днів обговорюється питання підняття тарифів на перевезення у львівських маршрутках. Розібравшись у економічній ситуації, і, зокрема, податковій системі нашої держави, погоджуєшся, що ці тарифи таки треба підвищувати. Але мене тривожить питання, що натомість за оцю додаткову плату отримає пересічний львів’янин? ... >>>>>>>>> СОФІЯ ФЕДИНАІван Федоров (Федорович): російський, український чи якийсь інший друкар-просвітник?

24.12.2010р.

У заголовок попередньої статті ми винесли запитання: «Іван Федоров (Федорович): кому належить його друкарська спадщина?» й відповіли на нього таким чином: «творча спадщина Івана Федорова «українського періоду» (1572 – 1583 рр.) його життя і творчої діяльності є невід’ємною складовою розвитку української культури».

Одночасно ми застерегли, що, «ставлячи винесене в заголовок запитання і ствердно відповідаючи,… ми ніяк не збираємося «приватизувати» спадщину Івана Федоровича. Бо добре усвідомлюємо, що повний її обсяг не належить якомусь одному народові, а належить, передусім, Європі, батьківщині книгодрукування, де він, безсумнівно, здобув освіту, сформувався як особистість, оволодів друкарським мистецтвом…».

Однак, сказавши а, необхідно сказати й бе, тобто спробувати відповісти й на запитання про самого друкаря: хто він такий – за національністю і громадянством, коли і де народився, звідки, коли і як опинився у Москві, чому не намагався повернутися чи хоча б встановити зв’язки, якщо Москва була насправді його батьківщиною, тощо? ... >>>>>>>>>МИКОЛА НИЗОВИЙВідгукніться залишенці!

23.12.2010р.

Ця книжка – потрясіння. Це літературна Говерла Василя Шкляра. Написати сильніший роман буде дуже важко, майже неможливо. Давненько сучасна українська література не бачила такого чесного, правдивого, глибинного, без будь – якого пафосу художнього твору. Були свого часу створені талановиті «Ключ», «Елементал», але «Залишенець», як вищий прояв осяяння. Щось таке подібне до дивного катарсисного стану людини, опісля завершення генеральної сповіді за все попереднє життя …

Ніякої компліментарності, лише констатація тих відчуттів, думок, які переповнювали все єство після прочитання небуденної художньої розвідки в 20 – ті роки ХХ століття.

Книжка про тих хлопців, які в часи найбільших потрясінь, воєн, окупацій, залишаються на своїй землі, тому що рідна … ... >>>>>>>>>Зупини вбивчий законопроект «Про мови» ЗАХИСТИ УКРАЇНУ!

23.12.2010р.

Партія Регіонів, комуністи та Блок Литвина внесли до Верховної Ради законопроект «Про мови в Україні» (№ 1015-3). Він передбачає «українсько-російську двомовність» і є інструкцією зі знищення укра¬їнської мови.

У ЧОМУ НЕБЕЗПЕКА ЗАКОНУ?

Помиляються ті, хто вважає, що закон не зачепить їх особисто. Важливо усвідомити: це небезпека для всієї країни. Створення штучних переваг для російської мови і необов’язковість української створять проблеми для всіх:

Кожен навчальний заклад буде зобов’язаний запровадити навчання російською, якщо цього забажають кілька батьків. В садочки, школи та вузи буде штучно внесений мовний конфлікт. ... >>>>>>>>>Історія з грифом "Секретно": Бандерівець Ющенко

20.12.2010р.

Зазвичай статті чи книги починаються з обґрунтування того, чому автор вирішив її написати та надрукувати. Пропонована читачеві публікація буде особливою - я почну з того, чому я її не писав і не друкував. Матеріал, який ліг в основу цієї статті, віднайдений в архіві СБУ у вересні минулого року. Спокуса опублікувати відразу була дуже великою, але я чудово розумів, що в ситуації початку президентських перегонів така публікація буде сприйнята виключно як їх елемент.

Унікальна інформація замість того, аби припинити політичні маніпуляції довкола трагічної долі людини, тільки надасть нового поштовху. Копії усіх виявлених документів передано для ознайомлення сину їх головного героя, тодішньому президенту України Віктору Андрійовичу Ющенку. Він, попри ймовірний політичний зиск, утримався від використання виявленої інформації у власній виборчій кампанії.

Зараз, коли, здається, вже відгули усі можливі вибори, настала пора оприлюднити документи, які проливають світло на долю Андрія Ющенка. Для того, аби відгородити від брудних наклепів долю однієї людини, котру в деяких публікаціях перетворили з жертви нацистського режиму у його прислужника. Для того, аби спростувати сотні інших наклепів і пропагандистських кліше, що стосуються діяльності націоналістичного підпілля у післявоєнний період. ... >>>>>>>>>В тіні „табачної” війни так зручно чується мені...

17.12.2010р.

Дмитро Табачник, окрім науки і освіти, буде опікуватися ще й проблемами молоді та питаннями спорту. Його нове міністерство варто було б назвати „міністерство майбутнього”, адже чоловік дбатиме про наступні покоління українців, з наукової точки зору підходячи до їхнього навчання та фізичного виховання. Схоже, навіть на спортивній арені, де українці встигли неодноразово прославити свою країну, нас тепер очікують закономірні труднощі.

Доведеться знову спрямовувати на нього весь народний гнів. Рятувати молодь від запеклого українофоба. Але чомусь виникає дивне відчуття, що, воюючи з Табачником, ми не помічаємо ще чогось важливого. Бо війна війною, тут треба концентрувати всю свою енергію, всі свої зусилля. Але чи не є „табачний маневр” лише методом відвернення уваги від чогось іншого? Варто придивитися...

Згадаймо місяць березень. Янукович та Медведєв домовились про спільні військові паради 9 травня. Янукович уславився фразою: „Всі дороги ведуть у Москву”. Не знайшовши кращого дня, саме 9 березня зменшив розмір Шевченківської премії зі 170 до 130 тисяч грн. 11 березня проголошено створення коаліції „тушок”, затверджено уряд Азарова. На посади начальників обласних УМВС повертаються одіозні Варцаба, Русин, Сало. Нове керівництво НТКУ – Бенкендорф з Арфушем... ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУК“Берегиня живого, рівного слова.”

16.12.2010р.

“Є у світі народ музикант – це українці”, - так писав геніальний композитор Петро Чайковський.

Наш народ, це і народ письменників, художників, скульпторів, поетів. Це народ який явив світу Т. Шеченка, І. Франка, Л. Українку, а пізніше Є. Маланюка, В. Стуса, М. Вінграновського, Л. Костенко.

І посеред талановитих, високообдарованих поетів ХХ століття є поет, поезія якої – наче оголений нерв пульсуючої української душі. Її поезії – це акапельний спів, що долинає до нас з пра-прадавніх часів, зберігши свою чистоту і мелодику, притаманну українському пісенному слову. До цих поетичних рядків непотрібен музичний супровід, щоб не порушити первозданну цілісність слова, що йде від серця і душі, а зрештою, таке слово саме по собі є чарівною музикою. ... >>>>>>>>>АНДРІЙ БУДКЕВИЧА тепер, дітки, всі разом піднімаємося і стільчиками міняємося...

15.12.2010р.

Президент Віктор Янукович рішуче розпочав адміністративну реформу. Ціль – зрозуміла, благородна і корисна: скоротити чиновницький апарат, зменшити витрати на нього бюджетних коштів, підвищити ефективність управління. Центральні органи влади повинні „схуднути” щонайменеше на 50 відсотків працівників, місцеві – на 30. І хто б то міг би хоч слово криве сказати стосовно таких добрих намірів? А те, що про скорочення апарату Адміністрації президента якось скромно забулося, то легко можна зрозуміти – сам один він все в країні не змінить, всіх проблем не помітить.

Варто згадати недалеке минуле. Як собі давав ради з вантажем президентства Леонід Кравчук, маючи таку невеличку, скромну адміністрацію? А наскільки більше добрих, мудрих справ звершив би Леонід Кучма, май він більше ефектних управлінців такого ґатунку, як от Віктор Медведчук? Хоча його Адміністрація свого часу мала рекордну кількість працівників – 643 (на 1 січня 2004 року), але ж Медведчук був лише один, талант. Та залишимо цю справу історикам і дослідникам проблем ефективного управління. Повернімося до президента нинішнього і його команди. У нього в Адміністрації всього-то 424 працівники, і то з них – 24 „віртуальні” (бо це вакансії), а ще 38 в декретних відпустках. Так сайт президентський пише.

Отож, треба скріплювати урядову „азарівську команду”. Задля збільшення навантаження, тепер віце-прем’єри стали ще й міністрами. Надійному першому віце-прем’єру Андрію Клюєву довірена надважлива сфера - міністерство економічного розвитку і торгівлі. Борис Колесніков отримав пагони віце-прем’єра – міністра інфраструктури. Таким чином, в руках цієї пари зосереджено питання, які влада вважала і вважає для себе головними (тому що гроші там обертаються, великі). ... >>>>>>>>>ЮЛІЙ ХВЕЩУКВ Україні на повну потугу працює тіньовий механізм заповнення суддівських крісел

13.12.2010р.

Реальні рішення по посадах суддів де-факто ухвалюються кулуарно і за участі вузького кола впливових осіб. Чисельні підтвердження такого стану справ можна спостерігати заледве не на кожному засіданні відповідальних органів, перш за все — Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС). В таких умовах суди можна скільки завгодно називати судами, а суддів — суддями, але за своєю суттю вони такими просто не можуть бути. А українським громадянам потрібно добре замислитись, чи цього вони очікували від здійснення владою судової реформи.

На останньому засіданні ВККС, присвяченому кадровим питанням, можна було спостерігати цілу серію епізодів, що свідчать про тривожні мотиви в роботі даного органу. Як наслідок, ще більше посилилась підозра, що практично всі рішення по суддях ухвалюються за межами офіційних засідань ВККС, а безпосередньо на засіданні Комісії відбувається лише їх формально-ритуальне схвалення.

В таких умовах українське суспільство позбавляється взагалі будь-якої можливості зрозуміти мотивацію обрання або переходу того чи іншого судді до того чи іншого суду. Іншими словами, реальна мотивація загалом зрозуміла, але навряд чи вона вкладається в рамки демократичних цінностей і стандартів. ... >>>>>>>>>Правительственный Аферист Б. История тайной жизни одного ушлого бюрократа

13.12.2010р.

Наш сегодняшний герой – очень ушлый и пронырливый человечек. Будучи действующим заместителем министра...

...Кабинета министров Украины - Правительственным уполномоченным по вопросам антикоррупционной политики, он умудрялся пачками совершать откровенные криминальные действия и получать за это… огромные бонусы. В виде конкретных материальных ценностей в личный карман.

Соучастие в большой афере, о которой мы расскажем ниже, уже принесла Андрею Иосифовичу Богдану, этому самому заместителю министра Кабинета министров Украины и по совместительству едва ли не главному в стране спецу по борьбе с коррупцией, около 2,5 млн. долларов. Зеленых денег, абсолютно не учтенных налоговой инспекцией. Кратко деятельность «зама-решальщика» выглядит следующим образом: ... >>>>>>>>>Відкритий острівець закритого суспільства

08.12.2010р.

Соціально-психологічний факультет Житомирського Державного Університету ім. І.Франка до Дня студента презентував Систему «Універсум», якою відкрив себе для всесвітньої мережі. Ніби то й рядова подія в масштабах України, однак наштовхує на глибокі роздуми.

«Комп’ютерна система управління навчальним процесом «Універсум», розроблена Олександром Музикою та Юрієм Оснадчуком, існує вже 8 років. Покращується, удосконалюється, робить навчання зручним, а планування швидшим. Студенти вже звикли користуватися індивідуальними сторінками: переглядають навчальний план, розклад занять, власний рейтинг навчання, працюють з електронною літературою та навчально-методичним забезпеченням. Викладачі мають можливість переглянути навантаження, зареєструвати теми курсових та дипломних, створити звіт. Відтепер всі переваги програми - вдома на дивані. Вона буде високошвидкісним помічником у навчанні студентам-заочникам, студентам з особливими потребами. І що головне, завдяки СУНП «Універсум» українські студенти будуть на одній інформаційно-комп’ютерній хвилі зі своїми ровесниками з Польщі, Німеччини, США та інших розвинених країн».

Принаймні, саме так презентують цю подію місцеві ЗМІ. ... >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОСпрощена система оподаткування і майбутнє України

02.12.2010р.

У зв’язку з розробкою та прийняттям Податкового кодексу Україною прокотилася хвиля протестів приватних підприємців. Чому редакція Податкового кодексу у виконанні уряду Азарова викликала таке різке несприйняття? Як наслідки матиме прийняття і введення у дію Податкового кодексу?

Спочатку необхідно розглянути, чому в Україні була введена спрощена система оподаткування та яку соціальну функцію на цю систему було покладено.

Економічна криза кінця 90-х років поставила Україну у надзвичайно складну ситуацію. Виробництво не забезпечувало потреб країни, доходи населення одні з найнижчих у Європі, виконувати соціальні зобов’язання держава була не в змозі. ... >>>>>>>>> БОРИС КОРПАНСправжня демократія

01.12.2010р.

Для корабля, що не знає – куди пливти – немає попутного вітру.

Вже минає 20 років з початку демократичних перетворень на території СРСР, які, врешті решт, призвели до його розпаду. Які зміни стались за цей час у нових незалежних республіках? Які нові виклики перед нами постали? Чи зуміли ми все ж збудувати на руїнах тоталітарної системи омріяну демократію?

Безперечним світовим центром «демократичних процесів» останніх п’яти років по праву можна було вважати Україну. Однак ситуація стрімко змінюється… Ще рік тому лейтмотивом зборів демократів центральної та східної Європи з посткомуністичних країн (міжнародна конференція «За нашу і вашу свободу!») стало криком про звуження демократії. Особливо це виражалось у виступах української делегації – мало не кожен «скиглив» про можливість авторитарного реваншу та згортання демократичних перетворень після президентських виборів. Власне, сьогодні нічого дивного не відбувається. Все йде «за планом»… Реванш відбувся! А чи була в нас взагалі та демократія? А чи дійсно демократію мають США, країни ЄС?... ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКООх вже ці колектори, або на кожну дію є протидія…

30.11.2010р.

Чіткого поняття «колектор» або «колекторські послуги» законодавство України не передбачає. Так чи інакше колекторські організації – це перш за все юридичні особи (суб’єкти господарської діяльності), котрі спеціалізуються у сфері роботи з проблемною заборгованістю банків, страхових компаній, кредитних спілок, комунальних підприємств. При цьому, колекторська організація може повністю супроводжувати як досудову, так і судову стадії стягнення заборгованості, включно з виконавчим провадженням. У своїй діяльності колекторські організації користуються різноманітними методами, які часто знаходяться на межі незаконних.

Серед колекторів широко розповсюджено розсилання листів з погрожуючими заявами про зростаючу заборгованість, смс, телефонні дзвінки родичам боржника, має місце навіть розсилка несправжніх рішень суду з постановами про накладення арешту на майно боржника. Мають місце навіть візити до боржника на роботу або безпосередньо до керівництва боржника або організовують розсилання листів діловим партнерам боржника з повідомленням про те, що в їх контрагента наявна заборгованість. Тим самим формується негативна думка про боржника як про людину, з котрою не варто розпочинати ділові стосунки.

Трапляються випадки, коли друкують в місцевих газетах звинувачувальні матеріали про небажання боржника розрахуватися з кредитором або навіть розклеюють такі оголошення в під’їзді боржника. Імідж і репутація – ось на що тиснуть колектори.

Як боротися з колектором ... >>>>>>>>>В Януковича гелікоптер втричі дорожчий, ніж у Обами та Меркель

23.11.2010р.

Інформагентства живо пошили звістку про гелікоптер, нібито вже придбаний «Дусею» для глави держави. Майданчик для нього, нагадаймо, добудовують на Парковій алеї. Як виявилося, гелікоптер... далеко не новий. Він був виготовлений в 2008 році на замовлення американської фірми «AeroToyStore», потім був проданий в Чорногорію місцевій авіакомпанії. А до України машина перебралася в серпні 2010 року і зареєстрована в «Центр-авіа» з бортовим номером UR-CRB. Янукович вже випробував гелікоптер, в минулий четвер злітав у Івано-Франківську область. [...]

Італо-американська «AgustaWestland-139» — те ж саме, що «Ферарі» для автомобілістів. «В ній втілились найновіші розробки конструкторів, а також найбільш ефективні інженерні рішення», — стверджують виробники на сайті компанії «Аеросоюз», дистриб’ютора таких гелікоптерів в Росії. Серед подібних машин лише AW може оснащуватися комплексною системою антиобмерзання, вміщує до 15 людей і розвиває крейсерську швидкість більше 300 км/год.

Гелікоптер AgustaWestland 139 UR-CRB

Гелікоптер напханий найновішою електронікою. За один політ AW здатний подолати майже 1000 км, що дозволить Януковичу літати всією Україною. Зручна й колісна система посадки «Агусти», здатна сідати навіть на м’який грунт — тобто для президента не доведеться будувати нові посадкові майданчики. ... >>>>>>>>>Головна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Наступна сторінка>>>
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Завантаження...bigmir)net TOP 100