АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво


Переводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

Встановлено: режим Януковича є фашистським

21.11.2010р.

Якщо останнім часом представників влади Януковича люди почали називати фашистами, то це є істинна правда.

Режим Януковича і його приспішників ввібрав в себе все паскудство і весь негатив, які спостерігалися в ХХ сторіччі. В своїй безмірній жадобі влади і відсутності внутрішніх гальм (затята безсовісність) призвів до того, що в Україні склалася ситуація, яка може спричинити або революцію, або громадянську війну. В обох випадках це все вже не набуде форм народних гулянь – Майдану 2004 року, - а закінчиться кровопролиттям. Представники теперішньої влади і їхні спонсори вважають, що вони довічно узурпували керівництво Україною і тепер жодні вибори не взмозі будуть змінити їх у владних кабінетах. Все під їхнім контролем.

Ну що ж, фашистські режими завжди були такими. Ось цитата про визначення поняття «фашизм» з джерела, яке так люблять випускники вишів радянського розливу. Воно вибране не випадково, тому що для совка це джерело інформації є незаперечним авторитетом.

1. обґрунтування за расовою ознакою вищості і виключності однієї, проголошуваної в силу цього панівної нації; ... >>>>>>>>> АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙПроти чого протестують підприємці? Топ-10 положень проекту Податкового кодексу, які знищують спрощену систему оподаткування.

18.11.2010р.

Протести представників малого бізнесу проти ухвалення проекту Податкового кодексу поки що не знайшли відгуку в головах і серцях депутатів провладної більшості. Більше того, багато хто не розуміє, проти чого протестують підприємці, зводячи своє уявлення про причини протесту до окремих новел (в основному, до підвищення ставок єдиного податку). Видання "ЮРИСТ & ЗАКОН" виділило 10 найбільш "драконівських" норм другої редакції проекту Податкового кодексу, які знищують для більшості підприємців можливість перебування на спрощеній системі оподаткування.

1. Заборона на застосування спрощеної системи оподаткування юридичними особами. На сьогоднішній день, згідно Указу Президента "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" (далі - Указ Президента) "спрощеною" мають право користуватися юридичні особи, в котрих середньооблікова чисельність працюючих не перевищує 50 осіб, а об’єм виручки від реалізації продукції за рік не перевищує 1 млн. гривень. Тепер спрощену систему оподаткування зможуть застосовувати лише фізособи - підприємці. ... >>>>>>>>>Москва – це дорогий шмат несвіжого м’яса

17.11.2010р.

Я тут задумався, а що взагалі туристів приваблює в Москві? Жив кілька років у цьому місті. По-моєму, досить спірна місцина.

Пам’ятки. Ну так, трохи є. Червона Площа, мавзолей, МГУ. Пара музеїв середньої нудності з дрімаючими бабцями-наглядачками. Стара забудова різна, котрої вже майже й немає і котра не те щоб вся прям така чудова: трухляві будиночки далеко не завжди такі прекрасні, як в цьому нас переконують різні там спеціалісти з архітектури. Чисті пруди ще нічого. Патріарші. Парк імені Горького. І ще цей парк навпроти. Забув як зветься. Там виставки часто якісь влаштовують.

Але відверто скажу, навіть в порівнянні з пірамідами єгипетськими – пшик це все, розводка для туриків, котрим навішали локшини на вуха в турагентствах. Для місцевих – так, напевно, місця приємні, особливо тому що інших немає і потрібно ж десь хоч якось відпочивати. ... >>>>>>>>>ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ – СВЯТО ТА ПРОТЕСТИ

16.11.2010р.

9 листопада в Житомирі по різному відзначили День Української мови та писемності.

Яскравий приклад совкового офіціозу та шароварщини показала Житомирська обласна бібліотека для юнацтва, яка провела захід для студентів профтехучилища. Чотири тітоньки бальзаківського віку та об’ємних форм в урочисто-пафосних інтонаціях розповіли молодим переважно російсько- або суржикомовним дівчаткам-суденткам про те, що варто любити і говорити українською солов’їною мовою.

Спроба використати новітні технології – мультимедійний проектор та аудіосупровід – лише підкреслили безнадійну консервативність та застарілість підходів бюджетної бібліотечної установи. Техніка нова, однак слайди і саме розуміння їх використання – з минулого тисячоліття. ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОЯ бачив дивний сон…

10.11.2010р.

Після безсонної ночі підрахунку голосів на виборчих дільницях, мною оволодів міцний і глибокий сон. Він супроводжувався яскравими сюжетами сновидінь. Один з таких сюжетів залишився в моїй пам’яті і після пробудження.

Коротко викладу його суть. У старому (напевне, ще довоєнного зразку) багатоквартирному будинку була одна «нєхарошая квартира». Час від часу там відбувались гулянки-застілля, після яких і господарів, і гостей знаходили за святковим столом з проломленими черепами. Сон розпочався з розповіді про цю історію від одного старожила, а далі у згадану квартиру зібрались гості зі всього будинку, щоб відзначити новосілля її нових мешканців. Закінчилось воно, зрозуміло, за законами жанру, тим, що один гість в момент кульмінації застілля зайшов до кімнати з розвідним ключем і взявся бити всіх присутніх по голові, весело жартуючи і розповідаючи про своє життя…

Після цього я прокинувся. ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОХолодна зброя, як вона є

08.11.2010р.

Практично кожний чоловік є небайдужим до холодної зброї, є щось в ній таке, що змушує відчути себе справжнім чоловіком, може це мисливський інстинкт добувача, може бажання захистити себе, або рідних, може це глибинне бажання домінувати та владувати, або усе разом, може ще щось - не знаю, у кожного свої відчуття з цього приводу.

Але Кримінальний кодекс України вносить свої корективи в стосунках між холодною зброєю та громадянином. Так ст. 263 КК України за незаконне носіння, виготовлення, ремонт або збут холодної зброї без передбаченого законом дозволу передбачає кримінальне покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Щоб не було ніяких незручностей (проблем) із законом або з працівниками внутрішніх справ при виявленні ними у Вас предмету, який за конструктивними особливостями схожий на холодну зброю, пропоную прочитати цю статтю ... >>>>>>>>>Військовий переворот? Кремль в паніці. Політична ситуація в Росії.

29.10.2010р.

Кремль в паніці. Реальні «господарі Росії» почали пакувати валізи і виводити рештки капіталів за кордон. Багато хто вже виїхав. Тим часом, інформація про серйозні тілорухи в верхах просочилася в блоги, точніше кажучи не просто в блоги, а саме в так звану «кремлівську бригаду», котра теж не знає, що їй робити, і, схоже, тепер діє на свій власний розсуд, публікуючи взаємно протилежні речі. Одні кажуть, що «переворот» (звільнення Росії) буде, інші, що ні, треті, що «за всім стоять американці» (ага, можна подумати, що це не Путін з Менделєм розвалили країну і виводили стабфонд за кордон, а дядя Петя…).

Чудінов Андрій пише: «Військовий переворот в Росії буде на початку листопада, швидше за все 7 листопада. Попереджаю: це не стьоб і не фейк, докази нижче. До мерії вже подана заявка на проведення військового перевороту. Заявка подана 25 жовтня до мерії, на 10 000 десантників. Збір колони призначено на Поклонній горі. Приблизний час перевороту – початок листопада, точну дату керівник перевороту – голова Спілки десантників Росії, екс-командуючий ВДВ СРСР генерал Владислав Ачалов озвучить трохи пізніше, коли вона буде остаточно узгоджена в мерії. ... >>>>>>>>>«Без мене мене оженили». Або як можуть стягнути борги за комунальні послуги без відома боржника і чим це загрожує

28.10.2010р.

Не одноразово вже згадуваний, що і не дивно, Закон України «Про судоустрій…», який вніс відповідні зміни до Цивільно-процесуального кодексу України (далі ЦПК), набагато полегшив комунальникам можливість стягнення комунальних послуг.

З однієї сторони, це ніби позитивний момент, але з іншої сторони, процедура цього стягнення стала носити незаконний характер, що порушує права боржника.

Так, тепер комунальники мають право «додатково» стягнути заборгованість з урахуванням індексу інфляції та 3 % річних на суму боргу. ... >>>>>>>>>Спеціаліст в галузі права (представник) або адвокат? Або один голос проти так званих «представників»

20.10.2010р.

Як не дивно, в нашому сучасному вітчизняному суспільстві це дві конкуруючі професії. При чому для перших – це більше підприємницька діяльність, а для других більш професійна.

Вже не один «правовий спис» був зламаний в чисельних словесних «битвах» між представниками юридичної сфери на сторінках правових видань. Склалась і певна судова практика (Рішення КСУ від 16.11.2000 року «справа про право вільного вибору захисника», котре було покликане покласти край монополії адвокатури на надання юридичних послуг; постанова ПВСУ і т.д.)

І в даній статті ми зупинимося на питанні про правомірність діяльності спеціалістів в галузі права і негативних тенденціях їх діяльності для безпосередніх споживачів юридичних послуг.

У зв’язку із вступом в силу 03.08.2010 року нової редакції Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ставиться під сумнів сама можливість надання юридичної допомоги спеціалістами в галузі права (представниками). Як таке може бути? Дуже просто, якщо уважно подивитись на диспозицію ч. 2 ст. 10 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», в котрій сказано, що «порядок і умови надання правової допомоги визначаються законом». Таким чином, з однієї сторони, доки не буде відповідного закону про надання правової допомоги, то виходить, і діяльність спеціалістів в галузі права стоїть поза законом. Але з іншої сторони, якщо торкатися лише представництва в порядку цивільного судочинства, то тут жодних правових проблем виникати не повинно. ... >>>>>>>>>КУДИ ЙДЕШ

17.10.2010р.

(Відкритий Лист до кожного Громадянина України)

Передання пов”язує з перебуванням апостола Петра в Римі таку подію. Рятуючись від гонінь жорстокого імператора Нерона, Петро вночі втікає з Риму. За міськими воротами він зустрічає Христа і питає його: “- Quo vadis, Domine?” (Куди йдеш, Господи?”) “- Ти ж залишаєш мій народ, і я йду в Рим, на нове розп”яття”– відповів Христос і вознісся на небо. А Петро повернувся назад до Риму, де його розіп”яли на хресті, за його бажанням - вниз головою, щоб не рівнятись до Христа...

НОВА ВИБОРЧА ТЕХНОЛОГІЯ: “НАРОДНА ТОЛОКА” ... >>>>>>>>>Вовки в овечій шкурі?...

16.10.2010р.

У житті трапляється чимало дивних речей. Особливо у стосунках між людьми. І найбільше дивуєшся тоді, коли відкриваєш для себе істинне обличчя свого візаві.

4 жовтня 2010 року я зустрівся з депутатом Житомирської районної ради, головою Житомирської обласної організації Всеукраїнської партії духовності і патріотизму (ВПДП) Юрієм Вербилюком в приміщенні офісу його партії. На зустріч мене запросив сам Юрій Федорович, адже хотів надати мені матеріали і свій коментар стосовно, на його думку, корупційної діяльності Житомирської райради.

Я був знайомий з Юрієм Вербилюком близько місяця, і раніше я вже висвітлював його позицію стосовно останньої сесії житомирської райради, а також відвідав конференцію Житомирської організації ВПДП, де відбувалось висунення кандидатів у депутати. Жодних нарікань з його боку на мою роботу не було. >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОПутіна застерігають: Імперські плани вилізуть Кремлю боком

13.10.2010р.

Британська преса говорить про можливу втрату Росією своїх найближчих спільників.

Оглядач газети The Times Річард Бістон пише про те, що імперські амбіції Росії на пострадянському просторі можуть вилізти їй боком. В той же час журналіст відзначає, що Путін досяг немалих успіхів в тому, аби «підім’яти» під себе територію колишнього СРСР.

«Використовувались переконання, залякування, угоди, гроші, контракти, старомодна дипломатія, а іноді навіть насильство», - перелічує інструментарій російського прем’єра британська газета. І віддає йому належне: «За допомогою всього цього йому вдалося відновити вплив Росії в багатьох із 15 республік, котрі свого часу входили до складу Радянського Союзу». Останні досягнення російського керівництва виглядають переконливо: на виборах в Україні переміг президент Віктор Янукович, Грузія серйозно ослабла після війни, а Саакашвілі і взагалі став виглядати соціопатом, на парламентських виборах в Латвії більшість отримала проросійська партія.

І ось плоди цих успіхів. В Україні Віктор Янукович вже уклав з Росією договір про продовження строку перебування Чорноморського флоту в Криму. ... >>>>>>>>>НЕ ЧІПАЙТЕ МУЗИКУ РУКАМИ…

11.10.2010р.

Кільканадцятеро обдарованих дітей стали заручниками конфлікту, який тліє роками між адміністрацією і викладачами Львівської державної музичної школи №6. Через суперечності між дорослими малюків не прийняли до музшколи. Відтак, аби продемонструвати свої здібності, вони з ініціативи батьків планують влаштувати перед Ратушею концерт під гаслом «Втрачені таланти Львова». Про це розповів голова Вільної профспілки освіти і науки Львівщини Андрій Соколов журналістам.

За його словами, цього року до музичної школи не вступили діти, які мали навчатися у викладачів, що є членами Вільної профспілки. Існує практика, що в заяві про зарахування до музичної школи батьки мають право вказувати прізвище викладача, в якого хоче вчитися їхня дитина. Андрій Соколов зазначив, що адміністрація 6-ої музичної школи намагається позбутися вчителів, які звикли відстоювати свої права через профспілку. Їм постійно зменшують кількість годин викладання, щоб потім було легше звільняти з роботи. ... >>>>>>>>> ІЛЬКО КОЛОДІЙЗавоювання. Варвари. Україна.

05.10.2010р.

В час, коли чужинці, внутрішні емігранти, вороги державності вже не на порозі, а у нас вдома, і вони не гості, а керівники держави, хочеться з’ясувати, чому вони насправді є ворогами і чому їх якнайшвидше треба усунути від влади.

Всі ті, хто були попередниками, були не кращими хоча б тому, що всі вони вийшли з КПРС, а значить, були на службі в Імперії зла. І в компартію йшли виключно зі шкурних інтересів, бо як відомо, справжніх ідейних «большевіків», якщо й такі були взагалі, ще в тридцятих минулого століття перестріляли за наказом кавказця Джугашвілі. І так як українська влада новітнього часу була заражена комуністичним сифілісом, то так їм до останніх їхній днів і бути з цією хворобою. А якщо хвора голова – то і тілу спокою не буде.

Це найперша, найголовніша причина того, що Україна так і не стала процвітаючою, самостійною державою. Люди у владі не помінялись, а перефарбувались. Сексоти і їхні діти стали міністрами, законодавцями і президентами. Нащадки вертухаїв та «заградотрядівських» нелюдів в адміністрації президента готують Укази і Закони, а народ розчарований в українській державності і не знає, чи переживе цю зиму, бо ціни на продукти космічні, опалення дороге, як ніколи, а серцями людей потрохи заволодіває страх. І цей страх не тільки перед завтрашнім днем, але і перед сказаним вголос словом проти існуючих порядків, точніше, порядного беззаконня. Люди знову почали боятися. ... >>>>>>>>> АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙХто вислав на села бригади заготівельників?

01.10.2010р.

Аргентинський варіант цієї зими? Ні, український зо всіма наслідками. Хіба ми не бидло, хіба ми не козли, ми звичайні кращі в світі раби.

Від почутої інформації у мене волосся стало дибки від ницості, від нашого б.. ства, що стало офіційним курсом держави. Ці великодержавні мурлоподібні покидьки жирують, тр..ються на Канарах та жруть за наш рахунок морські делікатеси, а народ розставляє свої вуха для локшини, яку прислуга з кількома вищими освітами розвішує в три зміни.

Гречки нема. Купимо? Авжеж, ми ж багаті. Бараболі нема? Щось та зародило, але вже не буде бараболі. Купимо? Купимо якусь генетично-модифіковану, яку для нас вже виростили. Нормальна поїде за кордон. >>>>>>>>> АНДРІЙ СКАКОДУБЗемельний сервітут

30.09.2010р.

Сервітут являє собою один з видів речового права на чуже майно (ст. 395 Цивільного кодексу від 16.01.2003 р. № 435-IV, далі – ЦК). Сервітути можуть встановлюватись не лише відносно земельних ділянок. Згідно ст. 401 ЦК право користування чужим майном (сервітут) може бути встановлено відносно земельної ділянки, інших природних ресурсів (земельний сервітут) або іншого нерухомого майна для задоволення потреб інших осіб, котрі не можуть бути задоволені іншим способом. Однак сьогодні ми будемо говорити лише про земельні сервітути.

Згідно ст. 98 Земельного кодексу України від 25.10.2001 р. № 2768-ІІІ (далі — ЗК) право земельного сервітуту — це право власника або землекористувача земельної ділянки на обмежене платне або безоплатне користування чужою земельною ділянкою (ділянками).

Аби було зрозуміло, про що йдеться, наведемо приклад: будівельна організація здійснює будівництво на виділеній їй ділянці землі. Однак провести до об’єкта, що будується, комунікації (тепломережу, водопровід і т.п.) можна лише через сусідню земельну ділянку, власником якої є фізична особа. На сусідню земельну ділянку встановлюється обтяження у виді земельного сервітуту на користь будівельної фірми на право прокладання та експлуатації комунікаційних ліній (як саме це відбувається, скажемо нижче). При цьому будівельна організація вправі використовувати певну частину сусідньої земельної ділянки винятково для вказаних цілей. ... >>>>>>>>>«Передсмертний дерибан»

29.09.2010р.

«Перед смертю не надихаєшся» - говорить народна мудрість. Це твердження можна застосувати і до діяльності органів місцевого самоврядування в останні дні своїх повноважень. Ситуація є типовою для всієї України, але розглянемо її на прикладі Житомирської районної ради.

23 вересня 2010 року відбулась сесія райради. Першим питанням порядку денного – звісно – земельні питання.

За словами члена комісії з земельних питань Юрія Вербилюка засідання комісії не відбулось, а отже, рада не мала права приймати рішення з цих питань. Однак депутатам було необхідно як можна швидше розподілити між собою громадське майно, а тому слова депутата почутими не були. >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОЯк обрати адвоката? Думка практикуючого адвоката.

27.09.2010р.

Досить часто можна почути питання: «Як обрати адвоката? Який адвокат кращий?». Вибір адвоката є дійсно непростим завданням. Спробую розглянути дану проблему, так би мовити, зсередини, але зроблю ремарку одразу: викладена думка носить виключно рекомендаційний характер. Думка ґрунтується на особистих спостереженнях практикуючого адвоката і не поширюється на вибір юристів.

Можу виділити наступні критерії:

- офіс – приміщення, де приймає адвокат, його безпосереднє робоче місце, наявність технічного обладнання. Сам факт наявності перерахованого свідчить багато про що, оскільки багато адвокатів-початківців можуть приймати вдома (в інших місцях);

- адвокат може працювати сам по собі, або бути в складі групи приватнопрактикуючих адвокатів (колегії, адвокатські об’єднання). Як правило, в таких колегіях між адвокатами з часом відбувається певна диференціація по категоріях справ. Хтось займається кримінальними справами, хтось трудовими, сімейними, соціальними, ДТП і т.д., ... ... >>>>>>>>>Тюнінгована УРСР?

25.09.2010р.

Під час робочого візиту до Німеччини «президента» України зустріли пікетом громадсько-активні українці, яким пощастило в той час також перебувати у цій країні. Вони тримали транспаранти з написом «назад в СРСР?» та гасла проти утисків свободи слова і інших громадянських свобод в Україні. Акція правильна, я б і сам до неї долучився, якби мав таку нагоду. Та і напис такий можна побачити на різних протестних акціях українців. Однак у мене виникло одне єдине питання: «А чому назад?». Чи виходили ми з нього коли не будь взагалі? Чи можна вважати, що змінивши вивіски, ми змінили суть самої держави? Та і взагалі, чи можна вимагати від тих, кого змалечку вчили прислужувати, одразу стати господарями?..

Всі, хто претендував на роль господаря в радянських колоніальних «республіках» (тобто мали свої погляди і виявляли ініціативу), були ліквідовані фізично. Решту готували до ролі рабів головного і єдиного господаря – Сталіна. Однак Сталін помер, а раби залишились. Україна отримала свою «незалежність» випадково. Внаслідок розвалу Радянської імперії представниками нації рабів, які вислужили собі владу, однак не знали, що з нею робити. Нажаль, вони досі визначають політику найбільших республік колишнього союзу, і планомірно ведуть їх до краху… >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОЯк убити Хама …

23.09.2010р.

… одним словом!

Як часто нам доводиться захищатися від хамства. Від реакції на агресивні випадки на нашу адресу залежить наше майбутнє, взаємовідносини з людьми, іноді навіть доля і життя. Слово - не горобець, вилетить - не впіймаєш. Але згарячу в спорі ми можемо таких дров наламати, що мало не здаватиметься. Залученість до конфлікту шкодить здоров’ю, впливає на роботу і часом просто вимикає людину з нормального плину життя.

То чи варто спорити з хамом? Чи не краще просто відійти в сторону або заткати вуха?

• Найкращий спосіб - не втручатися, не звертати уваги.

Але як же складно іноді буває залишитись осторонь, якщо йдеться про найбільш трепетні питання твого життя. Якщо тебе нагло і прямо в обличчя ображають на виду у всіх. Перша і закономірна реакція будь-якої нормальної людини – виправдатись, відповісти на хамство. Зупинити його. ... >>>>>>>>>Україні – бути!

22.09.2010р.

Наша державне псевдо керівництво заліпило всю Україну новими біл-бордами: «Любіть Україну!», «Будуємо нову країну» тощо… Не знаю, що вони там будують, але дивлячись на це обличчя, стає зрозумілим – нічого доброго для нас… Мовляв: «Ви собі любіть Україну, а ми збудуємо нову країну, яку полюбимо самі, без Вас! Можливо навіть перейменуємо у Малоросію або Хохляндію. Ви ж так любите все перейменовувати…». Ось які асоціації викликають такі гасла…

Скільки раз раніше нам доводилось чути міркування нашої політичної псевдо еліти про Національну ідею України. Одні стверджують, що такою ідеєю має стати вступ України до Євросоюзу чи НАТО, інші – високий рівень ВВП, або соціального забезпечення. Для когось національна ідея видається у ефемерному «покращенні життя вже сьогодні». Або бувають взагалі маразматичні твердження: «Проведення в Україні Євро-2012 має стати новою українською національною ідеєю!». А хто ж хоч раз чув з вуст цих «політиків» хоча б натяк на «стару» ідею?.. ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОІВАН ФЕДОРОВ (ФЕДОРОВИЧ): КОМУ НАЛЕЖИТЬ ЙОГО ДРУКАРСЬКА СПАДЩИНА?

15.09.2010р.

Винесене у заголовок запитання було б абсолютно неможливе за радянських часів, коли панувала (як панує до сьогодні в Російській Федерації) міфологема про Івана Федорова як посланця-просвітника Московського князівства, який, залишивши Москву, відправився на слов’янські землі Центральної Європи спасати тамтешні народи від неуцтва, запроваджуючи у них книгодрукування (при тому, що європейські слов’янські народи вже у другій половині XV чи на початку XVI ст., тобто набагато раніше Московії, скористалися винаходом Гутенберга).

Ім’я Івана Федорова і нині використовується, як використовувалося й раніше, в імперсько-пропагандистьких цілях. Адже нічого не змінилося: він залишається “засновником книгодрукування в Росії і на Україні”, як за радянським енциклопедичним словником “Книговедение” (1982 р.), так і за сучасною російською енциклопедією “Книга” (1999 р.). >>>>>>>>> Професор МИКОЛА НИЗОВИЙ (Харків)Материк Ігоря Панейко.

14.09.2010р.

Від дня ознайомлення з картинами Ігоря Панейко, до безпосереднього знайомства з автором промайнуло близько 17 років. Зустріч припала на 24 серпня, в Ужгороді,саме в цей Великий день для кожного українця, вона і повинна була відбутися, не раніше і не пізніше… Всі ці роки уважно споглядав з відстані за творчістю одного з найнеординарніших митців Закарпаття. Цікавий факт, пан Ігор, уродженець міста Стрий; видно якоюсь такою невидимою, притягальною силою наділена Карпатська Україна, бо і Сидорук з Маріуполя, Громовий з сонячної Миколаївщини, Олег Гораль ( якого вже немає серед нас), галицький українець з походження, всі вони, обдаровані, талановиті, творчість кожного вражає індивідуальністю, знайшли свою другу, малу Батьківщину в Карпатському краї.

Зовсім нещодавно, під час приватної розмови з одним відомим митцем Закарпаття, він сказав наступне: « З нині сущих художників нашого краю, найобдарованіший Панейко,а всі його роботи – загадка !».

>>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧЕпоха «бєспрєдєла» або знову про факти корупції помаранчевої міліції

08.09.2010р.

...Так, нещодавно, екс-начальник ГУ МВСУ у Львівській області Василь Пісний очолив Управління з розслідування особливо важливих справ ДПА України у західному регіоні. Дивно, але здається, що цю посаду навмисно створили саме для нього, так би мовити, під замовлення, бо на цю посаду навіть немає посадової інструкції, чим він там буде займатись. І взагалі цікаво, як це улюблений і найкращий в грошовому еквіваленті для Юрія Луценка обласний начальник міліції серед всіх обласних начальників виплив саме в податковій, якщо, нагадаємо, у березні 2010 року наказом міністра МВС Василя Пісного було звільнено з посади начальника міліції Львівщини за власним бажанням та зараховано його у розпорядження МВС, але де податкова, а де МВС. Чи за хабар це вже не має значення?

Як сталося, що вірний товариш Юрія Луценка, який завжди зустрічав його у Львові, наче арабського шейха, – з квітами, оркестром і дівчатками в коротких спідницях, а проводжав з повними мішками грошей, тепер при владі і в донецьких регіоналів? Після того Луценко в Києві мав за що проводити різні заходи своєї "Народної самооборони". Хто не полінується, той нехай прослідкує, що Луценкова політична активність завжди розпочиналася після візитів у Львів, - це пан Василь Пісний проводжав дорогого гостя не з порожніми руками. ... >>>>>>>>> ОСИП САМІЙЛЕНКО«Отці –василіяни: 400 років служіння – Богові, Церкві, Україні».

07.09.2010р.

IV століття нашої ери. Це той час, який дав чималу кількість видатних подвижників Христової церкви, це і Григорій Богослов, Миколай Чудотворець, Пахомій Великій (якого вважають першим засновником монастирів), Іван Золотоуст. Саме в цей час жив, навчався, діяв Василій Великий. Він народився у місті Кесарії, це місто входило до складу Кападокійської провінції, на теренах Малої Азії. Народився в християнській родині, з якої вийшло троє єпископів і дві черниці. Ця родина була заможною, володіла чималими маєтностями, тому, зречення мирського світу аж трьома братами і двома сестрами викликає істинну повагу до такої самопожертви. Майбутній святий у молодечі роки був залюблений у різні науки і світське життя, навчався після домашньої підготовки – у Кесарії Кападокійській, Константинополі і Афінах. Опісля здобуття високих знань, повернувся до рідної Кесарії, де очолив кафедру риторики і здобув заслужену славу, як любомудр і талановитий промовець. Мабуть, можна твердити, що велику роль у його подальшому житті відіграла рідна сестра Макрина, яка доклала чималих зусиль, щоб Василь навернувся до Христової віри. А опісля того, як у їхній родині трапилося лихо, втопився рідний брат Навкратій, Василь охрестився і прийняв суворі правили аскетичного життя. Щоб краще пізнати чернече буття відправився до Єгипту, Палестини, Сирії, чернецтво в тих краях було в розквіті. Відбувалися ці події у 357-358 роках. ... >>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧЩо таке «коктейль Молотова»

06.09.2010р.

«Коктейль Молотова» — пляшка, наповнена запалювальною сумішшю. Перед використанням корок (часто зі шматка онучі), підпалюється. Пляшка кидається в об’єкт атаки, розбивається. Рідина розливається і спалахує.

Дешевий і простий у використанні «коктейль Молотова» завдяки таким його характеристикам часто називають зброєю бідних. Перш за все він використовується проти бронетехніки. Однак сучасна танкова техніка, як і зброя ближнього бою, значно вдосконалилася, тому у промислових масштабах пляшки з запалювальною сумішшю припинили випускати. «Коктейль Молотова», як і раніше, залишається зброєю вуличних демонстрантів по всьому світу.

>>>>>>>>>«Розруха в головах», або як вирішити проблеми теплопостачання в системі житлово-комунального господарства

05.09.2010р.

Щороку наприкінці літа в житлово-комунальній сфері нашого життя одним з найактуальніших питань постає підготовка до опалювального сезону. Щороку ми говоримо про катастрофічну зношеність основних фондів, про потребу реформ та фінансування галузі. Однак віз і нині там. І ми знову підіймаємо цю вічну тему.

Тема «Житлово-комунальне господарство Житомира: стан, проблеми та шляхи вирішення. Теплопостачання» була піднята і в Житомирському прес-клубі. Захід відбувся у формі відкритого засідання Робочої групи експертів з питань стратегічного розвитку Житомира в рамках галузевих круглих столів. На засіданні йшлося про проблеми теплопостачання та інноваційні шляхи розвитку системи теплопостачання Житомира. ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОBack to USSR, або мистецтво витинанки з підручника історії

03.09.2010р.

Протягнуті «за вуха» зміни до програми, на підставі яких чиновники від освіти змусили авторів переписувати підручники, не оформлені наказом. Так само, попри перехід на 11-річну освіту, на сайті МОН неможливо знайти програму з історії для школи – там де вона має бути, є лише файлик із програмою для п’ятикласників. Виглядає, що зараз у поті чола цензурують історію як Русі, так і козаччини, і, звісно, - буремного ХХ століття.

Сьогоднішня влада, перебуваючи в опозиції, нещадно критикувала «помаранчевих» за надмірне захопленням гуманітарною сферою. Проте вже перші кроки нових керівників держави показали, що це захоплення успадкували й вони. Розмов про репресії, Голодомор, УПА чи інші проблеми українського минулого в суспільстві стало не менше, і головними їх тлумачами виступають не професійні історики, а всезнаючі політики. ... >>>>>>>>>За програмою переселення з Естонії до Росії за три роки виїхало 20 людей

02.09.2010р.

З 2007 по жовтень 2009 року за програмою сприяння добровільному переселенню в Росію з Естонії виїхали 20 людей. Загальна ж кількість тих, хто за цей період взяв участь в програмі, складає близько 6 600 осіб, а з урахуванням членів сімей переселенців — близько 14 500 осіб.

Зі слів співробітника Федеральної міграційної служби РФ, який входить до складу тимчасової групи при посольстві Росії в Таллінні Віктора Городищева, Естонія не потребує постійної групи сприяння переселенню. З якої причини, чиновник не уточнив, пославшись на те, що це питання політичне.

Віктор Городищев приїхав в Естонію недавно. "Мене здивувало, що про працюючу при посольстві вже з 2007 року групу сприяння переселенню в Естонії всі ці роки було мало що чути. Ми працюємо повністю відкрито, з дозволу уряду Естонської республіки. Ми інформуємо про ринок праці в Росії громадян Естонії, російських громадян та осіб без громадянства, які постійно проживають в Естонській республіці. Якщо їх цікавлять вакансії одного з суб’єктів РФ, вони можуть стати учасниками федеральної програми на два роки, виїхати в Росію і потім вже визначатися на місці, які їх подальші плани — повернутися до Естонії чи залишитися і згодом набути громадянство", — сказав Городищев порталу Delfi. ... >>>>>>>>>Як українців зробити заможними

28.08.2010р.

Пройшло 19 важких для більшості років. За цей час виросло ціле покоління українців. За 19 довгих років більше 3 млн. українців виїхали на заробітки до інших країн світу. Зробили вони це не від гарного життя і не тому, що Україні вони стали не потрібні. В Україні просто не знайшлось для них роботи. Або ж за цю ж роботу за кордоном вони отримували набагато більше.

Хіба для цього треба було виборювати незалежність? Отримати незалежність від одних і перейти в залежність до інших? Оце українська Незалежність? Хто дійсно став незалежним, так це той, хто був і залишається при владі?

А що ж залишилося пересічному українцю? Йому залишилось лише одне – виживати. Риба шукає де глибше, а людина де краще. ... >>>>>>>>> РОМАН МОЛЧАНОВОрієнтовний перелік питань у різних галузях права, за якими проводиться кваліфікаційний іспит на засіданні кваліфікаційної комісії суддів загальних судів

27.08.2010р.

На прохання читачів нашого сайту подаємо Орієнтовний перелік питань у різних галузях права, за якими проводиться кваліфікаційний іспит на засіданні кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Одеського апеляційного округу, а також тем рефератів. ... >>>>>>>>>«Не допустіть, щоб наш народ знову потрапив у неволю»!

23.08.2010р.

31 липня 2010 року о 5 годині 40 хвилин на 81 році переставився до Господа, ієромонах, о.Василь Вороновський. Сумна звістка швидко розлетілася не тільки по Львову,а й по всій Україні. Молитви зцілення лунали над хворими кожного понеділка у храмі св.. Архистратига Михаїла, їх відчитував відомий всій Україні отець – екзорцист Василь Вороновський. Серед людей частенько можна було почути: « Їдемо до того отця, який виганяє нечистого.» До львівської церкви св..Архистратига Михаїла прибували люди з усіх куточків України, і з-за кордону. Ієромонах, о.Василь звільняв їх від нападів гріха, зла, різних хвороб.І не було посеред них поділу на православних і католиків, священник , наділений Господньою харизмою, огортав всіх силою цілющих молитов, всіх, хто шукав порятунку у Господа Бога. За більш ніж 50 років священства ієромонах- студит Василь Вороновський об’їхав ледь не всю Україну, від Закарпаття до Дніпропетровська, та Донбасу. Це були не мандрівки, він ніс слово Господа, рятуючи людські душі. ... >>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧВбивці в білих халатах

19.08.2010р.

За стрімким наступом нової влади на свободу слова, здачею національних інтересів, численними порушеннями Конституції і Законів, смертями у відділках міліції, згортанням демократичних процесів… якось зовсім забулось, що нас може вбити не лише свавілля міліціянтів, але і безвідповідальність та халатність медичного персоналу.

Вже досить давно медичні установи перетворені на бізнес-центри, для яких пацієнт дорівнює клієнт. І їм, відповідно, вигідне кількісне зростання своєї клієнтури.

І проблема української медицини не у відсутності фінансування, а у неправильних принципах, закладених у відносини між пацієнтами і лікарями. Це можна чітко прослідкувати на конкретному прикладі, про який і піде далі мова. ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОПорядок та програма (питання) складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури

18.08.2010р.

На прохання читачів нашого сайту подаємо Порядок складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури та Програму складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури. ... >>>>>>>>>Прокурорське «Сафарі» по-українськи або Як стати «ворогом» народу

16.08.2010р.

Пропонується один досить таки показовий матеріал діяльності нашої влади – мачухи, який, мов лакмусовий папір в усій повноті демонструє її ганебну сутність про що, на превеликий жаль, переважна частина українців за відсутністю належної інформації ще не задумується .

Для недосвідчених та «приспаних» співвітчизників спробую розвинути та описати на власному життєвому прикладі причини і умови, які закономірно привели українське суспільс-тво до вищенаведених явищ. По іншому і бути не могло. І це ще тільки квіточки!...

Отже короткий екскурс у власну життєву історію. ... >>>>>>>>>МИКОЛА ДМИТРЕНКООсобистість, влада, політика, суспільство

13.08.2010р.

Задля вирішення всіх питань, що стосуються життєдіяльності, як окремої особистості так і всієї України, громадськість мусить об'єднатися навколо пошуків механізму впливу на владу та політиків.

Для того, щоби громадяни були одностайними по відношенні до влади і політиків, за ідеологічні основи слід брати загальнолюдські цінності. Таким чином ми уникнемо всяких штучних протистоянь і є надія, що зрештою в Україні постане громадянське суспільство здатне реально визначати як діяльність влади так і життя держави.

Двадцять останніх років існування України, дають змогу пересвідчитись у тому, що тільки згуртоване суспільство здатне виправити ситуацію. Все решта не варте уваги. UIC.INFOКавказ - ярмо Росії

11.08.2010р.

— Кавказ - ярмо Росії. Можна віддати цим семи республікам увесь бюджет Росії. Все одно нічого не вийде, все одно стрілятимуть з автоматів і мерседесів. Влада це не розуміє. Північний Кавказ - це тільки витрати, тільки негативна дія на населення. При Російській імперії ще було терпимо. Щойно радянська влада утворила національні республіки, почався шлях до створення держав. Республіка вже означає державу. Не може бути в республіці республіка. Це збочення. Росія - свиноматка, і її дитинчата-республіки врешті-решт відваляться від неї. Ось зараз у нас 20 республік. Це майбутні 20 держав. Це помилка Леніна, Сталіна, Брежнєва, Зюганова. Крім того, Росія з Кавказом несумісна по чотирьох позиціях.

Ми дві різні цивілізації, у нас різна релігія: православ'я і іслам. Ми різні етнічно. Різна історія: у нас була імперія, а вони завжди були об'єктом нападу. Різна географія - в горах неможливо побудувати цивілізацію: стадіони, філармонії, музеї, університети. У горах важко жити. Усе це наклало свій відбиток на життя, звичаї кавказців. Розлючені і обдурені, вони не хочуть жити з нами. І наші не хочуть. Якщо запитати росіян, усі скажуть, що не хочемо. ... >>>>>>>>>«Хорьки, бля?»

10.08.2010р.

Влада вважає громадян «хорьками», котрим при вияві невдоволення слід давати кулаком в обличчя. 31 липня, Петербург. Паруб’яга-омоновець на Невському проспекті гучно говорить, звертаючись до людей, які вийшли на мітинг: «Хорьки, бля, кому ещё?»

З усією очевидністю він має на увазі: кому ще заїхати в рило? Молода людина вимагає, аби омоновець припинив матюкатися. Омоновець підходить і б’є його в лице кулаком. Молоду людину тягнуть до міліцейського автобуса.

Це відео викладене в інтернеті, його переглянули вже десятки тисяч людей… ... >>>>>>>>>«На порозі розбитого корита», або об’єднуючи «всі континенти Америки…»

07.08.2010р.

В приміщенні Житомирської обласної державної телерадіокомпанії відбулась нарада за участю Міністра аграрної політики України Присяжнюка М.В. з питань комплексної програми реформування та розвитку сільського господарства України.

Міністр-житомирянин презентував план реформування агро-промислової галузі України. Під час свого виступу головний аграрій країни спробував відповісти на питання, яка ж форма розвитку аграрного сектору буде пріоритетною в Україні найближчими роками.

Свою промову він розпочав з тези про те, що «…Україна опинилась на порозі розбитого корита…», а його заступник продовжив видавати «перли», заявивши, що Віктор Янукович ще у 2003 році, будучи прем’єром, «…об’єднав всі континенти Америки…» на міжнародній конференції з питань сільського господарства. Ну що ж тут скажеш, урядовці намагаються не відставати від свого «лідера». ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОАлкогольні випари беззаконня

05.08.2010р.

Чи чули ви щось про ТзОВ «НВП Абсолютний стандарт»? Так, так, - це те саме науково-виробниче підприємство, яке, як нам зрозуміло, чисто по-науковому долучилося до «святої» справи – споювання нашого народу своїми горілками: «Абсолютний стандарт», «Наша рідна», «Наша Пшенична», «Наша Житня», «Наша Дума», «Наша Перлина», «Наша Березова оригінальна».

Україна за рівнем алкоголізму в світі є одна із незаперечних лідерів, самі знаєте з ким в парі. Спиваються не тільки дорослі, але й діти, підлітки. Алкогольні напої, які є отрутою для людського організму, доступні та дешеві. Спостерігається вимирання нації. Безробіття, бідність і відчай перед завтрашнім днем заливаються дешевим і доступним «шмурдяком», з якого підприємливі брати Дубневичі купляють собі не тільки матеріальні блага, як, наприклад, величезні земельні території навколо Львова, де колись були сільського-господарські угіддя, а тепер через безгосподарність та захланність і жадібність Дубневичів – бур’яни та полин. Вони ще й купляють собі вседозволеність. Їм можна все. Для них закон не писаний. Як красномовно пишеться на їхніх фурах, що розвозять оковиту Україною: «І словом, і ділом».

Так, 27.07.2010 року на АЗС «AWR», яка знаходиться на перехресті доріг «Львів-Самбір» та «Городок-Крижова», виявлено автомобіль марки МАЗ, р.н. ВС3544ВН, під керуванням водія Легоцького Василя Мирославовича. Вказаний автотранспорт належить ТзОВ «НВП «Абсолютний стандарт». Під час огляду даного автомобіля працівники податкової міліції у його вантажному відділі виявили горілку ємкістю 0,5 л. із назвою «Наша Пшенична» виробництва того ж «Абсолютного стандарту» в кількості 9000 шт. із явними ознаками підробок марок акцизного збору, що в подальшому підтвердила експертиза.... >>>>>>>>> ОСИП САМІЙЛЕНКОЗбудуй хату з лободи…

30.07.2010р.

Саме так співається у відомій українській народній пісні про молоде подружжя. Ще з давніх давен українці розуміли, що без власного житла не збудуєш міцної родини. Тому при створенні нової сім’ї все село збиралось на толоку – будівництво нового житла.

В радянські часи житлова проблема вирішувалась шляхом створення так званої черги на житло. З будівництвом нових будинків квартири роздавались тим, хто став на облік. Такі черги збереглись і в часи незалежної України. Однак, оскільки обсяги будівництва суттєво скоротились (якщо не сказати – припинилось), то і черга практично не рухається…

Вирішення проблеми було перенесено на місцевий рівень. Просування по квартирній черзі максимально ускладнилось великою кількістю різних нюансів. Контроль над видачею житла та земельних ділянок під його забудову отримали міськвиконкоми, і житло, за невеликим виключенням, почали розподіляти між «своїми». ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОПринцип свободи підприємницької діяльності, яка не заборонена законом

28.07.2010р.

Ваш добробут залежить від ваших власних рішень. /Д. Рокфеллер/

Конституція України гарантує право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. Держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності. Не допускається зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція. Види й межі монополії визначаються, згідно ст. 42 Конституції України, законом [1]. Відносини у сфері підприємництва — це частина предмета цивільного права, хоча вони врегульовані також і Господарським кодексом (далі: ГК) України. Обидва цих законодавчих акти регулюють підприємницьку діяльність фізичних та юридичних осіб [2; C. 15]. ... >>>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А.Політ – це свобода!

21.07.2010р.

З 12 травня по 8 червня у львівському Музеї етнографії тривала персональна виставка творів мисткині-художника Оксани Кінчеряк. Гортаю сторінки книги відгуків побаченого на виставці, - свої враження занотували, як Любов Волинець з Нью-Йорка, так і мешканка Вологди. Найчастіше зустрічаються слова – чудово, фантастично, прекрасний талант, вражаюче! Важко не погодитися з такими оцінками, від цього мистецького, небуденного явища.

Оксана Кінчеряк, уродженка села Дорошів, що на Львівщині, в якому мешкає і донині. По батьківській лінії родоводу – галичанка, по маминій - житомирянка, цієї древньої частини України, жителів якої колись іменували древлянами. Мистецьку освіту здобула у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва ( відділ художнього текстилю), має також музичну освіту, закінчила музичне училище, клас скрипки. Викладачами з фаху у інституті були – І.Боднар, М.Токар, Є.Фащенко. ... >>>>>>>>> АНДРІЙ БУДКЕВИЧДень всіх «святих» політиків

20.07.2010р.

Ну от ми і дочекались якоїсь визначеності у питанні місцевих виборів. Тепер ми точно знаємо, що вони відбудуться 31 жовтня – саме тоді, коли західні країни святкують Хелоуін, або «День всіх святих». За легендою, цього дня душі виходять зі світу мертвих у світ живих. Виходять як добрі, так і злі. А люди, щоб злі сили їх не помітили, перевдягаються у монстрів, демонів, відьом та всіляких потвор… коротше кажучи – дата символічна, і її відзначення, як кажуть – «по-Фрейду» – викриває істинне обличчя нашої влади.

Я, як, напевне, і тисячі мені подібних молодих амбіційних людей, вважаю себе людиною мислячою, активною, а тому відчуваю відповідальність за події у моєму місті і в моїй державі, і хотів би впливати на процеси, що там відбуваються, висловлювати і реалізовувати свої ідеї, словом, робити все для покращення нашого життя і розвитку нашої країни, зокрема, беручи участь у виборах… та з’явилось суттєве «але». ... >>>>>>>>> ДМИТРО СІНЧЕНКОВасилю Надразі лаври Джона Кенді не загрожують. СТОП КОМедіантам в політиці!

19.07.2010р.

З кожним днем, як нещодавно «слушно» зауважив прем'єр Азаров, жити стає все веселіше. Принаймні, владі - це точно. Вона щосили веселиться на своїх закритих ювілеях, та й на засіданнях уряду, брифінгах, ток-шоу намагається підтримувати відповідний настрій.

І справді, з таким рівнем інтелекту як в неї, розсмішити саму ж себе зовсім не складно. Тільки от не всім пересічним смішно від її "жартів гумору". Як не стараються чечетови-лук'янови-вечорки та інші клоуни, нічого в них не виходить.

Ні, їм-то весело, вони в захваті самі від себе та ВікторФедоричЯнуковича, куди б і як би той не вляпувався, але тим, на яких ця комедія розрахована, з кожним днем нової влади се менше "баранок від бубликів" залишається.

Коли Янукович здавав Мєдвєдєву Крим, то "пожартував", що Україна від того – у великому виграші, адже отримає за це аж 30-відсоткову знижку на газ. ... >>>>>>>>> ОЛЕКСІЙ МАЗУРУКРлаг. СТОП КОМендантській країні!

10.07.2010р.

Шістдесятирічному ювілею УРКАїнського прИзЕдента-рецидивіста Віктора Федоровича Януковича присвячується…

Невтомними стараннями президента-рецидивіста та його айнзац-команди з ліквідації всього українського наша держава стрімко скочується « Back in USSR ». Совок відроджується у всіх сферах життя. Хтозна до чого і як швидко може дійти і чи не стануть суворою реальністю життя наступні жахіття…

Україна. Недалеке майбутнє. Перший Національний. Диктор зачитує спеціальне урядове звернення до народу щодо поточної ситуації в країні. Трансляція йде по всім згальноукраїнським й регіональним телеканалам державного телебачення: ... >>>>>>>>> ОЛЕКСІЙ МАЗУРПринцип справедливості, добросовісності та розумності в цивільному праві

06.07.2010р.

Право є мірилом правильного, і все, що суперечить мірилу правильного, є шкідливим ( з правоположень, вироблених судовою практикою Стародавнього Риму).

Цивільний кодекс (далі: ЦК) України не сформулював визначення принципу добросовісності, справедливості і розумності, але аналіз змісту його положень, зокрема ч. 5 ст. 12, ст. 13, ч. 3 ст. 23 тощо, дозволяє стверджувати, що за допомогою таких категорій як добросовісність, розумність, справедливість закон встановлює межі здійснення цивільних прав осіб, запобігаючи тим самим зловживанню правом з боку останніх. Добросовісність і недобросовісність, розумність і нерозумність, справедливість і несправедливість мають правове значення у спеціально вказаних у законі випадках. Причому і добросовісність, і розумність учасників цивільних правовідносин презюмуються. Так, зокрема ч. 5 ст. 12 ЦК передбачає: ящо законом встановлені правові наслідки недобросовісного або нерозумного здійснення особою свого права, вважаться, що поведінка особи є добросовісною та розумною, коли інше не встановлено судом [1]. ... >>>>>>>>> ДЕМІНСЬКА А.А.ЛАНГЕл ’ єри . Кіно і німці

01.07.2010р.

Чи то Віктор Федорович сам так розпорядився, чи то, вгадуючи волю баріна та намагаючись йому вгодити, до цього додумалися його вірні холопи, але факт залишається фактом: керівнику українського відділення Фонда Конрада Аденауера Ніко Ланге протягом десяти годин відмовляли у в'їзді в країну, тримаючи в Бориспільському аеропорту.

І треба ж було статися такому співпадінню, що безпрецедентний для новітньої історії України випадок трапився невдовзі після того, як Ланге різко скритикував президента та його уряд у своїй аналітичній статті, присвяченій першим ста дням правління нової адміністрації.

Виходить, що тепер лужкови і затуліни – нам найліпші друзі, а представники міжнародних демократичних інституцій, правдиві прихильники незалежної України – ледь не персони нон-грата. >>>>>>>>>ОЛЕКСІЙ МАЗУРАнархія, або... диктатура!

25.06.2010р.

30 травня мали відбутись вибори до місцевих рад, незаконно відмінені Верховною Радою. Місцева влада тепер фактично «поза законом».

Органи місцевого самоврядування залишались останнім бастіоном легітимної влади, поруч з напів-легітимними президентом (якого підтримали на виборах лише чверть українців), коаліцією, утвореною в антиконституційний спосіб, урядом, призначеним такою коаліцією.

Останні події свідчать, що влада ігнорує як Конституцію і закони України, так і думку простих громадян. Такий стан справ називається узурпацією влади. Узурпація – насильницьке, незаконне захоплення влади окремою особою або гілкою державної влади. Згідно ст. 5 КУ «Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу». >>>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

24.06.2010р.

«Держава - це акціонерне товариство для спільного захисту і взаємодопомоги» ( Г. Спенсер )

Підрив суверенітету, незалежності, демократії в Україні, дії, спрямовані проти України як соціальної й правової держави, можуть завдати значної шкоди конституційному ладу та іншим складовим національної безпеки, віддалятимуть нашу державу від досягнення сучасних ідеалів держави й суспільства, а тому посягання на ці блага є найбільш небезпечними як для самої держави, так і для суспільства й кожного його члена.

Злочини проти основ національної безпеки України посягають не тільки на безпеку держави, а й на національну безпеку загалом, яка, відповідно до Закону України «Про основи національної безпеки України», визначається як рівень захищеності життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави, за якого забезпечується сталий розвиток суспільства [1]. >>>>>>>>>ДЕМІНСЬКА А.А.Головна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Наступна сторінка>>>
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Завантаження...bigmir)net TOP 100