АНТИОЛІГАРХІЧНЕ, АНТИГЛОБАЛІСТСЬКЕ, АНТИСОВКОВЕ ВИДАННЯ

"ПРАВОМ І СЛОВОМ!", а якщо не допоможе, тоді - "ВОГНЕМ І АВТОМАТОМ КАЛАШНИКОВА!"         "Без влади закону немає державності" (Арістотель)     Сайт діє за сприянням Всеукраїнського громадського об'єднання "Влада закону"           НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ СТАТТІ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ: v_zakon@ukr.net або stopcom@ukr.net
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. ( ст. 7 Загальної декларації прав людини)

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA

Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво


Переводчик онлайн


Слушать радио Тільки Українське онлайнКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
НАША КНОПКА:

ВЛАДА ЗАКОНУ
Топ статті. Політика. Правознавство.

У Росії немає перспективи? Країною керують примітивні люди

25.02.2010р.

Вчора після програми "Сухой остаток" я був дуже засмучений. До голови лізли думки: за що Росії дістаються такі короткозорі, примітивні і продажні правителі? Звичайно, в історії були видатні перші особи, і можливо, сьогоднішній дуумвірат недурний, але королів робить свита. Тупість і збитковість мислення оточення Мєдвєдєва і Путіна особисто в мене не викликає сумнівів. Вчора був приголомшливий гість, людина тієї ще радянської формації, та яка обмежено вписалася в добу високих технологій. Мій гість - академік РАН, гендиректор ВАТ "НИИМЭ и Микрон" Геннадій Красніков перед програмою засумнівався в доцільності обговорення теми розвитку мікроелектроніки в Росії в таку пізню годину. Мовляв, народ в цей час займається куди більш приємними речами, аніж прослуховуванням програми, в котрій йдеться про технологічний розвиток країни.

Відкрию вам свою "страшну" таємницю: незважаючи на майже 15-річний стаж роботи в журналістиці, я як першокласник, котрий 1 вересня йде до школи, завжди хвилююся за ефір. Ти не знаєш, як піде розмова, чи знайдеш ти відгук у слухачів, врешті решт, чи буде взагалі цікавою тема, котру ти заявив в ефірі. Правда, "страх" цей я легко долаю, коли входжу в студію прямого ефіру, коли вмикається мікрофон, все, понеслося, вже ніхто і ніяк не зможе мене зупинити. Все-таки я дуже люблю свою роботу, поважаю свого слухача, навіть якщо з його думкою не згоден. ... >>>>>Від чого здохла "помаранчева корівка"? Відповідь на статтю Валерії Новодворської "К чему было Майдан городить?"

23.02.2010р.

Таки здохла. Це факт. Але чи сама і наскільки за власною ініціативою? Чи так вже "добровільно"? Російсько-тамбовські "вовки" хіба що тільки не загризли її, але ці хижаки весь час зловіще рикали й скалили свої клики, полюючи на неї цілою зграєю. І кроку не давали ступити.

Не слід применшувати роль Росії у "сживании со свету" нашої української корівки. Бо це і не справедливо, і некоректно. Без російської дієвої участі, активної допомоги та всілякого сприяння тут явно не обійшлося (та й чи могло?).

Спочатку наші "брати"-росіяни спробували підпрягтися в пастухи, а коли в них це не вийшло, змінили тактику – почали жбурляти в нашу корівку камінням, по-садистськи насолоджуючись і щиро радіючи кожному попаданню в ціль! І чим сильніший був удар, чим більшою травма і завданий біль – тим більше було їхнє задоволення. ...>>>>>ОЛЕКСІЙ МАЗУРЛідер нації

23.02.2010р.

Сьогодні є велика потреба в появі нового лідера, який би любив Україну в собі, а не себе в Україні . Головною проблемою є відсутність постаті, яка могла б очолити Націю. Жоден з нинішніх політиків першого ряду не може претендувати на цю важливу роль. Лідер нації – це патріот, який відчуває дух нації, та володіє такими якостями як, мудрість, відвага, почуття справедливості, далекоглядність, глибокі знання історичного минулого і стратегічне бачення майбутнього, відпорність і пристрасна любов до своєї землі.

На потребу часу на роль лідера має з’явитися Постать, яка дбатиме за економічну і військову могутність держави, за Добро і добробут всього українського громадянства.

Національний лідер на сьогодні і на Велике Завтра, а не нинішні «користувачі території», яких можна класифікувати як ІНЗЕКТО ГОМО, (за термінологією В.Савченко). Їм, у переважній більшості, чужий цей народ, чужа його Велика минувшина, чужа культура, чужа мова. Лише безоглядне, нестримне бажання всю владу підпорядкувати під себе, рухає цими особами. ...>>>>>АНДРІЙ БУДКЕВИЧЯ ніколи не мав ілюзій

22.02.2010р.

Країна обрала нового Президента. Я не називатиму його прізвища, поки не відбудеться інавгурації. Не хочу зхибити… Сьогодні можна бути впевненим лише в одному – майбутнього українського керманича підтримує лише близько 12 млн. – тобто – менше чверті українців. Решта не вважає його своїм лідером. Влада не легітимна…

Якщо раніше Україна була поділена на 2 табори – помаранчевих та білоблакитних, то сьогодні можна виділити інші групи: тих, хто ще має ілюзії та надії на те, що система зміниться сама собою (вони прийшли на вибори і підтримали одного з кандидатів), і тих, хто відмовляється жити за її правилами (вони не підтримали жодного з «двох зол» або просто не пішли голосувати).

І тому сьогодні не може бути мови про новий Майдан, який збираються організовувати обоє кандидати. Їх не підтримають навіть їхні виборці. ...>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОДо чого було Майдан городити?

19.02.2010р.

В сусіда здохла корова. Душа у свята. Наша-то власна Бурьонка відкинула копита ще в 2000 році. Звалася вона "російська демократія", і чекістська хунта вже десять років хлебтає щі з цією забитої. Ми-то на сусідську корівчинку дивилися з заздрістю і любов’ю. Пасли, кремлівський гнус відганяли. Ми навіть не просили молока або там сметани. Ми хотіли тільки подивитися і порадіти на це чуже масло, ламаючи зуби об свій власний тоталітарний хліб.

І якби ще цю нещасну корову зарізали російсько-тамбовські вовки! Було б не так ганебно. Але ж корівка обійшлася без вовків, вона здохла своєю смертю, добровільно. Наша помаранчева корова. Помаранчева революція. Сурков, Путін і Янукович зараз саме знімають з неї шкуру. По Єсеніну: "Жалобно, грустно и тоще в землю вонзятся рога. Снится ей белая роща и травяные луга". ...>>>>>Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову

17.02.2010р.

"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову". Л.Костенко

Всі вісімнадцять років відновленої державності на етнічній Українській землі спостерігається парадоксальна ситуація. Внутрішня орда( п’ята колона) за потужної підтримки північно-східного сусіда України веде наступ на все українське, а саме – докладаються серйозні зусилля щоб призупинити процес відновлення історичної пам’яті ( мови, культури, історії) і відродження української нації. Цей антиукраїнський демарш складається з багатьох чинників. Три чинники є найбільш небезпечними – мовний, історичний і чинник державного устрою.

Національно відродження народу після віків денаціоналізації – це людське право тих, кого примусово денаціоналізовано. Адже факти денаціоналізації, лінгвоциду, етноциду – це реальні факти історії, і, засуджуючи їх, світ має визнати право на національне відродження – невід’ємним правом асимільованих народів. Історія знає приклади такого відродження і приклади таких держав. Коли з різних куточків світу з’їхались до Ізраїлю русифіковані, германізовані, американізовані євреї, держава Ізраїль забезпечила їм відродження національної культури на базі староєврейської мови. Процес цей глибоко демократичний та історично справедливий. Саме на таке повернення мають право примусово русифіковані українці. ...>>>>>АНДРІЙ БУДКЕВИЧТруднощі землевідведення

15.02.2010р.

Незважаючи на загальне спрощення порядку набуття прав на землю, ряд процедурних труднощів залишається.

Впродовж останніх кількох років процедура набуття прав на земельні ділянки так часто змінювалась, що свої акти на землю люди змушені чекати роками, не встигнувши отримати в рамках однієї процедури. В кінці минулого року було прийнято Закон від 05.11.2009 № 1702-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно спрощення порядку набуття прав на землю" (про котрий ЛІГА:ЗАКОН писала в матеріалі "Право на землю: ілюзія простоти"), що перекроїв все по-новому. Своїми поглядами на новий порядок поділились спеціалісти в сфері земельного права під час практикуму "Останні зміни до земельного законодавства, котрі набувають чинності в грудні 2009 року і в сіні 2010 року – спрощений порядок набуття прав на землю", проведеного компанією ЛІГА:ЗАКОН (детальніше про інші практикуми можна прочитати тут). ...>>>>>Деретизація влади

12.02.2010р.

Прогулюючись вечірнім Києвом, переді мною несподівано прошмигнула якась сіра істота. Дівчата, що йшли поряд, гучно заверещали, розмахуючи руками та тупотячи ногами. Це була звичайнісінька мешканка міських каналізацій та підвалів – криса.

Я вже не раз бачив їх на вулицях столиці. Що ж дозволило цим милим тваринкам мирно і безтурботно розгулювати київськими вулицями?

Відразу згадалось, як мені вдома працівниця ЖЕКу принесла оновлений список послуг, в якому були відсутні ряд пунктів, які і так вже давно не виконувались. Відповідно. Міфічна квартплата стала меншою рівно на їхню суму. Правда, решта послуг також не надавалась, або була неналежної якості, але суть не в тому. Зі згаданого переліку випала і деретизація, тобто знищення паразитів. У мене тоді відразу виникло питання: «А що, паразити стали вже безпечнішими і приносять менше шкоди? Чи вони, внаслідок незрозумілих науці процесів мутації почали навіть приносити людям користь? Або, може наша влада працює вже не для людей, а для паразитів?» ...>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОПро геноциди, дебілів і вибори

11.02.2010р.

На виборах в Україні переміг Віктор Янукович. Він випереджає свою суперницю Юлію Тимошенко на 2,5 проценти, і ця перемога, так само, як перемога Сальвадора Альєнде, Уго Чавеса або Адольфа Гітлера, ставить під сумнів основний принцип демократії: що народ здатний обирати собі правителів.

На жаль, народ здатний обирати собі правителів лише в багатих державах. В бідних державах він обирає собі гітлерів, януковичів і ахмадинежадів. ...>>>>>Загадка української душі, або про окремі риси українського характеру

10.02.2010р.

У час духовного оновлення і відродження, на порозі воскреслої України, архіважливою є проблема української ментальності. Мусимо знати, хто ми є, щоб будувати державу відповідно до основних рис українського характеру і психологічного стрижня нації.

Реалізація потуг українського менталітету на державному рівні, на основі національних цінностей, здатна зробити цивілізовано-шляхетним життя і діяльність народу. Потрібна велика праця для всебічного наукового відтворення правдивої історії України, звільненої від перекручень, фальшувань та ідеологічних викрутасів, бо знання минулого свого народу – прямо причетне до вибору народом своєї історичної долі в майбутньому. ... ...>>>>>АНДРІЙ БУДКЕВИЧСиня слизь замінила оранжеву чуму. Що далі?

09.02.2010р.

Констатуємо результат: ніхто за підсумками виборів 2010 року не зміг би стати Президентом всієї України. Так воно сталося п’ять років тому, так воно залишилося і тепер. Переможець президентських виборів Віктор Янукович за офіційними результатами виборів переміг всього-навсього у дев’яти областях України. Той самий червоний пояс компактно проживаючих насильно зрусифікованих українців і українофобських росіян, яким нарешті перепало щастя, що їхній «зємєля» порулить Україною. За нього проголосувало в межах дванадцяти мільйонів, це при населенні в сорок шість мільйонів, з яких тридцять шість мають право голосувати, – результат чисто арифметичний, але не політичний.

Янукович – Президент частини України. Тобто кожний другий може сказати: «Це не мій президент, я його зневажаю, бо я його не вибирав» і тільки кожний третій може сказати навпаки. Ніхто з кандидатів другого туру так і не зміг набрати 50% плюс один голос, щоб заявити – мене вибрав український народ. Тобто, будь-хто з цих кандидатів набрав голоси менше половини народу, які не полінилися піти на вибори. ...>>>>>МАКСИМ СВІЧАПристосуванці і великі мискоборці

08.02.2010р.

У національному характері українців, їх ментальності існувала і існує ціла низка рис, які певним чином впливали і продовжують впливати на формування і сучасний розвиток політичної культури в Україні. Етнічна психологія народу формується упродовж багатьох століть і тому позбутися спадку, який залишився нам від попередніх поколінь, неможливо, як і неможливо людині перекреслити своє минуле, яке постійно живе разом з нею в її підсвідомості.

На формування української політичної культури вплинули такі риси національного характеру, як комплекс „меншовартості”, недовіра, інертність, пасивність у громадянських справах, егоїзм, індивідуалізм, надто приземлений прагматизм, піддатливість зовнішнім впливам, пристосуванство, надмірна довірливість. Вислови „моя хата з краю, нічого не знаю”, „тихіше води, нижче трави” доволі влучно виражають життєву філософію багатьох громадян України. ...>>>>>АНДРІЙ БУДКЕВИЧ«Сибіру необхідна незалежність, так як цей регіон унікальний в географічному, економічному і культурному плані»

03.02.2010р.

Пропонуємо вашій увазі переклад репортажу американського журналіста-фрілансера Джошуа Кучери, який вперше опубліковано в мережевому журналі Slate.

Там, де Росія сходиться з Китаєм

Наскільки міцна влада Москви над Далеким Сходом? Задавшись цим питанням, американський журналіст-фрілансер Джошуа Кучера проїхався регіоном. В Іркутську він поспілкувався з борцями за незалежність Сибіру, а в Благовіщенську вивчав взаємовідносини росіян з китайцями. ...>>>>>Коли поїде цирк…

02.02.2010р.

Поет жовтневого перевороту В. Маяковський (добрий поет) у своєму вірші «Владимир Ильич Ленин» писав: «Единица — вздор, единица — ноль, один — даже если очень важный — не подымет простое пятивершковое бревно, тем более дом пятиэтажный». Посвята, мабуть, не вдала, але слова — правильні. Будь-який президент, окрім своєї особистості, сильний своєю командою, яка помагає йому реалізувати його програму. Що ж нас чекає у разі обрання Віктора Януковича президентом? Про особистість Віктора Федоровича писати не будемо — написано багато. Придивимось ближче до команди. ...>>>>>UIC.INFOЛизькість до тіла-2009

01.02.2010р.

"Власть" за традицією* в кінці року пропонує читачам обрати кращі підхалимські висловлювання на адресу перших осіб держави. У зв’язку з режимом тандемократії, що встановилася в країні, другий рік поспіль до участі в рейтингу допущені ті, хто відзначив компліментом Дмітрія Мєдвєдєва або Владіміра Путіна, а також ті, кому вдалося сумістити президента з прем’єром.

*З висловлюваннями кращих підхалимів минулих років можна ознайомитися у "Власті" N 50 за 2007-й та N 50 за 2008 рік.

Перед вами висловлювання лестивців, розміщені у випадковому порядку. Ви можете обрати ті з них, котрі здаються вам найбільш достойними того, аби увійти до історії. ...>>>>>Вибір тверезого розуму

30.01.2010р.

Сьогодні багато хто говорить про те, що між Тимошенко і Януковичем немає ніякої різниці, і на цій підставі закликає голосувати «проти всіх», чи як звучить у бюлетені «не підтримую жодного». Насамперед зазначимо, що особи «не підтримую жодного» не існує, тому реальний обов’язковий вибір буде серед двох претендентів.

Перетворювати вибори Президента України на соціологічне опитування «нехай всі побачать якою підтримкою користуються обидва кандидати» щонайменше несерйозно, бо репрезентантом України на міжнародному рівні принаймні 5 років буде Президент, нехай, навіть, з обмеженими правами. І якщо все таки «обоє рябоє», то ж є ще і відтінки! ...>>>>>UIC.INFOВідповідальність політиків та громадян – наша місія

28.01.2010р.

Пора агітації. На вулицях повиростали різнокольорові намети. Стовби, немов листячко, обліпили листівки. З біл-бордів та лайт-боксів на нас дивляться серйозні і відкриті обличчя нових-старих кандидатів у Президенти України. В повітрі запахло свіжим газетним папером. З телевізорів та радіоприймачів лине солодка пісня передвиборчих обіцянок. Тягне на спогади…

Ще у 2006-му році, під час однієї з таких «пір року» (я маю на увазі виборчу), стався цілий ряд випадковостей, що, з рештою, як виявилось, відбулись цілком закономірно. Одного чудового дня моя прекрасна колега (членкиня Кіровоградської обласної територіальної виборчої комісії) попросила її підмінити на чергуванні в неділю – 5 лютого 2006 року (хоч і вихідний, але їй не можливо було відмовити!). Вже під час самого чергування дістав “наряд внє очєрєді” - відвідати конференцію партії “Третя сила”, провести яку приїхав сам “співучий ректор” Михайло Поплавський (він був другим номером у виборчому списку). ...>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОШанс Юлії Тимошенко

28.01.2010р.

Після першого туру голосування на виборах Президента України 2010 року склалася пікантна ситуація — відсутній прогноз на переконливу перемогу будь-якого кандидата. Найймовірнішою є ситуація, коли різниця між переможцем і переможеним буде в межах 1-2 відсотків. Тому кожному з кандидатів за час, що залишився необхідно змобілізувати свої сили для схиляння на свою сторону тих виборців, які у першому турі віддали свої голоси за інших кандидатів або не брали участі у виборах взагалі. Які ж можливості має Юлія Володимирівна Тимошенко? ...>>>>>UIC.INFOЗахідні ЗМІ: Росія – держава, що згасає

04.01.2010р.

Росію у Вашингтоні (і це політолог вважає правильним) розглядають як державу, що згасає, а не як «державу-бунтівника», а минулорічний конфлікт з Грузією взагалі не вважають проявом імперських амбіцій Москви, а швидше наслідком невпевненості російської влади у своєму становищі. Іван Крастєв вважає, що Росія швидше збереже статус наддержави в союзі зі США, чим в конфронтації з Америкою. В той же час, відзначає болгарський експерт, не варто забувати, що в Росії політику Обами і кризу розглядають як симптоми занепаду Америки, і тому Росія не поспішатиме з відповіддю на ініціативи американського президента. Обамі потрібна серйозна перемога без допомоги Росії, аби переконати росіян приєднатися до США; наприклад, він міг би покінчити з Талібаном, стримати ядерні амбіції Ірану або змінити фінансову політику КНР. ...>>>>>Станіслав МінінМрії збуваються-2: львівські намісники газової мафії з «Нафтогазмереж»

31.12.2009р.
«Дядя на 350 мільйонів» Микола Гончарук пояснює «металургам» з «Нафтогазу» складні, але грошові терміни «сірий газ», «неучтьонка», «нормативні втрати в мережах». Ну а вдячні «чушки-сляби» з числа зампредів «Нафтогазу» платять йому тією ж монетою – забезпечують дах в силових відомствах і за необхідністю призначають його протеже на грошові посади. Про те, як оточення Олега Дубини, всі ці вихідці з металургійного бізнесу (в простонародді група «чушки – сляби») за два роки розграбували НАК «Нафтогаз України», і «Україна кримінальна», і інші видання писали багато і детально. Див., наприклад, в «Україні кримінальній»: «Мрії збуваються»: як газова мафія ІСД дорвалась до годівнички «Нафтогазу»». ... >>>>>>>>


Звернення громадян

30.12.2009р.
Конституцією України (ст. 40) в нашій державі визнано право кожного направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк [1]. Кого саме належить розуміти під словосполученням «усі мають право» (як в статті викладено дослівно), можна з’ясувати, звернувшись до Закону України «Про звернення громадян» (далі: Закон), котрий регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об'єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. ... >>>>>>>>ВОЛОДИМИР ЧОВГАН-СОКОЛІВСЬКИЙ


Кілери Кадирова – найкращі в Росії та за її межами

26.12.2009р.
В Туреччині стверджують, що у Рамзана Кадирова є «ескадрони смерті», котрі ліквідують за кордоном ворогів президента Чечні.

Труп чеченського польового командира Вісхана Абдурахманова виявлений в Баку. Про це повідомляє бакінський сайт musavai.com з посиланням на турецьке джерело Timeturk. Бойовик відомий тим, що в 1996 році в складі угрупування «Онуки Шаміля» зі зброєю захопив в турецькому порту Трабзон російський паром «Аврасія» з двома сотнями пасажирів на борту. Відсидівши в турецькій в’язниці, Абдурахманов осів в Азербайджані і зайнявся збором коштів для бойовиків, користуючись зв’язками з чеченськими діаспорами багатьох країн, особливо на Близькому Сході і в Туреччині. ... >>>>>>>>Допоможи своїй країні

25.12.2009р.
Ми не вступаємо в дискусії та обговорення. На сайті немає і не буде форуму, обговорень, коментарів та іншого. Або людина підтримує нашу позицію і допомагає своїй країні, або вона займається болтологією. А на останнє в нас немає ані часу, ані сил, ані бажання. В Інтернеті досить інших майданчиків, де кожен може висловити свою особисту думку і надискутуватися по «саме не балуйся». Цей портал для тих, хто зробив свій вибір не на користь будь-якого з «вампірів від влади», а на користь Надії. Тієї самої, з великої літери. Надії змінити Гондурасію на країну, де злодій сидітиме у в’язниці, дівчата не мріятимуть вирости валютними повіями, а з думкою громадянина доведеться рахуватися БУДЬ-ЯКОМУ чиновнику. ... >>>>>>>>


Чи можна давати зброю міліції, яка не знає законів?

23.12.2009р.
В побуті багато хто використовує такий вираз: "як мавпа з гранатою". На перший погляд, про походження такого словосполучення говорити нелегко, але якщо звернути увагу на тон висловлювань міліцейського чиновника про підстави застосування співробітниками МВС зброї - при спробі злочинця вчинити "хоча б найменший опір", то все виглядає не так уже й складно.

ТВідзначимо, що в Україні правовий порядок ґрунтується на принципах, згідно котрих ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади і органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України (ст. 19 Основного Закону). ... >>>>>>>>Строк неугодності

22.12.2009р.
Сьогодні вже ніхто з серйозних експертів не сумнівається, що на виборах до Конгресу США в листопаді наступного року демократи зазнають втрат. Питання лише в тому, наскільки тяжкою буде поразка. Ніколи раніше американський президент не звинувачував у всіх бідах батьківщини свого попередника так наполегливо, часто і довго, як це робить Барак Обама. Демократи так звикли посилатися на помилки і провали колишнього керівництва, що навіть оглядач І-Джей Діонн, котрий їм симпатизує, дорікає їм "ностальгією за Бушем".

Отримавши в 2006 році більшість в обидвох палатах, вони стали виправдовувати свою бездіяльність тим, що в них немає кваліфікованої більшості в Сенаті – 60 голосів, без котрих, мовляв, будь-яка законодавча ініціатива приречена на невдачу. Виникла парадоксальна ситуація: менталітет опозиції так в’ївся у свідомість демократів, що вони залишались нею навіть за численної переваги. Отримавши 60 місць у верхній палаті, вони взялися було за справу, але одразу з’ясувалось, що шкутильгає фракційна дисципліна – окремі законодавці відхиляються від лінії партії. ... >>>>>>>>В народу почнуть відбирати землю

21.12.2009р.
Президент України Віктор Ющенко підписав закон «Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомлялось, В.Ющенко 24 липня поточного року повернув в парламент з пропозицією відхилити вищевказаний закон. 17 листопада Верховна Рада подолала вето. І президенту не залишилось нічого іншого, крім як підписати закон, який дозволяє чиновникам відбирати землю в громадян України.

В Україні ніколи велику крадіжку не називали «крадіжкою», а рейдерство – «рейдерством». Якщо треба в когось щось забрати, це робиться в ім’я батьківщини. Прийнятий закон про примусове відчуження земель відкриває широкі перспективи перед тими, хто давно хотів, але не знав, як відібрати чуже майно. ... >>>>>>>>Роби те, що любиш!

17.12.2009р.
Нещодавно мені до рук потрапив журнал «Пропоную роботу». Я вирішив перевірити, чи є вакансії за моєю освітньою кваліфікацією. Оскільки на моєму дипломі написано «магістр адміністративного менеджменту», то і шукати варто або за суттю професії – керівник, управлінець, або за словами «менеджер» чи «адміністратор» у назві. Перше, що кинулось у вічі – окремо зазначались вакансії керівників, окремо – менеджерів, окремо – адміністраторів, окремо – офіс-менеджерів, і, зрештою, менеджерів з продажу. То в чому ж різниця між поняттями, які, в ідеалі, мали би бути тотожними?

В західному розумінні слова «менеджер», звідки воно до нас і потрапило, - це є керівник, управлінець. І цей менеджер керує певною групою людей, що займається певною діяльністю. Є різні рівні управління, і, відповідно – різні рівні менеджменту. Однак, який би рівень ми не брали – суть залишається однією – менеджер має чимось керувати. Що ж ми бачимо в оголошеннях? Менеджер з продажу, з персоналу, з реалізації, з реклами, з поліграфії, з поселення, по роботі з клієнтами… ким чи чим вони керують? І чи взагалі вони керують чимось? На практиці вони є простими підлеглими, і їхні посади доцільніше називати «продавець», «секретар», «асистент» або «спеціаліст з (потрібне вставити)»… так би було зрозуміліше і ближче до істини. ... >>>>>>>>ДМИТРО СІНЧЕНКОСтановище проводу ОУН щодо виборчої кампанії 2010 року

15.12.2009р.
2010-тий рік – це рік виборів Президента України, а також низки інших виборів: міських голів, депутатів місцевих рад і, можливо, дострокових до Верховної Ради України.

Кожні з цих виборів – важливі. Їхні результати визначатимуть не тільки майбутній курс держави України, адже основні політичні сили чітко декларують наміри змінити політичний устрій держави шляхом Конституційної реформи. Лише глибокі політичні реформи здатні забезпечити українському суспільству політичну стабільність, демократичність і децентралізацію влади, вдержати цілісність країни і створити умови для стійкого розвитку держави на благо української нації.

Ключовим виборчим процесом, безперечно, є вибори Президента України. Згуртований націоналістичний табір не виростив у своїх рядах необхідного кандидата. На старті виборчої кампанії Організація Українських Націоналістів оприлюднила критерії-вимоги до кандидата у Президенти від національно-патріотичного руху. Ми сформулювали нашу позицію у Заяві «Обираймо Президента-українця!», закликавши український загал робити зважений вибір і не дозволити себе зловити на порожні обіцянки. Окресленими критеріями-вимогами ми звернули увагу нашого членства і всього патріотичного суспільства на світоглядні і політичні переконання претендентів на головну державну посаду і, також, на особисті чесноти кожного кандидата. ... >>>>>>>>За депортацію!

11.12.2009р.
Я – прихильник депортацій. Я – прихильник того, щоб був порядок і щоб все стояло, лежало, перебувало на своїх природніх, законних місцях. Якщо порушується порядок, коли речі чи ще щось є не на своєму місці, то у світі як у малому, так і у великому масштабі відбувається дисгармонія. Такий непорядок є причиною поганого настрою, неправильного життя та навіть війн. Коли все перебуває на своїх місцях, то це гармонія, яка несе світові любов, мир, благоденство. Тому, якщо депортувати людей, які привносять дисгармонію в нашу державу, в місця, де їм буде комфортно, то буде добре всім. Позбувшись дисгармонійних чинників, ми не витрачатимемо сили на пустопорожні дебати з ворогами держави, а займатимемось ділом – розбудовою сильної, могутньої держави – України.

Так от, зайшовши на Ваш сайт, знайшов там інформацію про те, що засновники сайту «Стопком» і Всеукраїнське громадське об'єднання «Влада закону» минулого року проводили акцію під назвою «Россия зовёт! Родина ждёт!», смисл якої полягав в тому, щоб інформаційно допомогти поки що громадянам України знову одержати свою історичну батьківщину – Росію. Скориставшись путінською програмою переселення, допомогти всім тим росіянам, які живуть в Україні, але ні серцем ні душею не можуть змиритися з тим, що Україна вже не колонія Російської імперії. Зрозуміло, що ціль акції «Россия зовёт! Родина ждёт!» - довести до населення добру новину про те, що така програма переселення існує, що вона є вигідною і що етнічним росіянам гріх би було не скористатись нагодою і не переїхати жити на «родину предков», де їм буде краще, ніж в Україні, так як не відволікатимуться на все погане, що, на їхню думку, є у нас. ... >>>>>>>>СЕРГІЙ ВЕЛИЧКОПеревіряй, не довіряй! або як не потрапити до «податкової ями». Правила спорів з податковими органами і перевірки контрагентів

11.12.2009р.
Все більше підприємств повідомляють про те, що по декотрих їх контрагентах в ході перевірки виникли проблеми

Бізнес завжди пов’язаний з ризиком. Наприклад, неможна бути впевненими в своєму контрагенті, навіть якщо від нього отримані необхідні документи, або він перевірений за доступними базами ДПАУ. Адже він може виявитись… "податковою ямою". Що потягне за собою дуже неприємні судові розгляди. Податкові спори - одна з тем, що особливо хвилює підприємців. Як вибудовувати лінію поведінки, якщо думку платника податку і податківця різняться? Як аргументувати свою позицію? Як перевірити контрагента, аби випадково не впасти до "податкової ями"? ... >>>>>>>>Колективний портрет

08.12.2009р.
Україна ніколи не мала мудрих провідників. Це раз за разом оберталось для неї страшними катастрофами, знищенням як матеріального, так і культурного і духовного надбання.

То через князівське, то через гетьманське безголів’я. Тепер вона стоїть на порозі третьої руїни через президентсько-парламентське.

Чим далі, тим більше поглиблюється прірва між невеликою купкою неймовірних скоробагатьків-мільярдерів і основною частиною народу, яку вони нахабно експлуатують.

А що народ? Мовчить.

Що ж, зрозуміло, що після століть такого глуму, грубого приниження національної честі і гідності, потрібно починати нове життя із найважливішого – самоствердження. ... >>>>>>>>Висока хвороба

05.12.2009р.
Історія авторитарних режимів, що змінюють один одного в Росії, виявляє певну закономірність – вони гинуть не від зовнішніх ударів долі і не від натиску своїх супротивників. Вони, як правило, неочікувано вмирають від якоїсь дивної внутрішньої хвороби - від непереборної екзистенційної відрази до самих себе, від власної вичерпаності і сартровської нудоти (la nausee) буття.

Царське самодержав’я витримало в своїй історії багато що - крестьянські бунти, офіцерські змови, розгул терору, відчуження освіченого класу. Витримало і, здавалося б, вистояло. Його найнепримиренніший супротивник, котрий невтомно працював в затишній Швейцарії на поразку російської армії, що воювала з Німеччиною, з гіркотою і безнадійністю відзначив в кінці січня 1917 року, виступаючи перед місцевими молодими соціал-демократами, що "ми, старі, можливо, не доживемо до вирішальних битв цієї революції, що надходить. Але... молодь... буде щасливою не лише боротись, але й перемогти в пролетарській революції, що надходить". ... >>>>>>>>Святіші за Ісуса Христа?.. Продовження

04.12.2009.
Отримавши з нагоди опублікування матеріалу «Святіші за Ісуса Христа?..» другого листа дописувача сайту о. Юстина Бойка, оприлюднюємо текст цього листа на його прохання, а також подаємо відповідь редакції на нього. ... >>>>>>>>


Святіші за Ісуса Христа?..

03.12.2009.
На електронну адресу нашого видання прийшов лист від пана Юрія Бойка, який також є священиком, студитом і єрм. Юстином Бойком. Так як лист не має приватного характеру і порушені у ньому питання, на наш погляд, не стосуються чогось такого, що потрібно було б приховувати, то ми вирішили оприлюднити і сам лист, і нашу на нього відповідь, зберігши оригінальну лексику і граматику написаного. ... >>>>>>>>


Адольф Гітлер про Верховну Раду України

03.12.2009р.
Українська «демократія» і свобода слова досягли такого розмаху, що перетворились у справжню загрозу для української держави. Це розуміють уже всі – від інтелігента до двірника.

Адольф Гітлер: Мої Київські роки

Серед тих установ, котрі виявили процес розпаду української республіки особливо наглядно, - настільки наглядно, що навіть не надто далекоглядний міщанин не міг цього не помітити, - слід назвати, перш за все, український парламент або, як він називався в Україні - Верховна Рада. Коли я, заледве маючи 20 років, вперше відвідав розкішну будівлю на вулиці Грушевського, аби побувати в якості глядача на засіданні палати депутатів, я, як свободолюбна людина, не міг уявити собі жодної іншої форми правління, крім парламентської. Ідея будь-якої диктатури здалася б мені тоді злочином проти справи свободи і розуму. ... >>>>>>>>Погляд священика

28.11.2009р.
Ось уже кілька місяців, як тема грипу викликає неабиякий резонанс у ЗМІ. Засилля різнобічної, часто істеричної інформації призводить до того, що хочеться правдивого, простого пояснення ситуації та щирої поради. То що ж насправді відбувається нині в Україні?

Об’єктивна реальність насправді така: грип, звісно ж, є, але грип цей – передусім політичний. У період передвиборчої гонитви така ситуація політикам, природно, на руку, як чудовий спосіб публічної реалізації. Думаю, якби цього грипу не було, то його варто було б вигадати. Слава Богу, сьогодні немає повені, і нікого особисто не треба рятувати, чи, наприклад, пожежі. Однак маємо сезонно-загрозливий грип, і можна перед телекамерами власноруч розвантажувати літаки з медикаментами... ... >>>>>>>>Обрізана Європа

22.11.2009р.
Відразу повинен засмутити прихильників смаженого. Нічого такого, що стосується людей, яким або за вірою, або за походженням провели обряд обрізання, ви тут не прочитаєте. Тема не про це. Тема саме про Європу, яку розрізали і обрізали, через що одна половина називає себе Європою, а інша половина континенту – невідомо що. Мало того, та обрізана від іншої половини частина Європи тепер стала супердержавою, а значить, як і в часи нацизму, народи європейського континенту поділено на, умовно, вищі і нижчі раси.

Ну, от нарешті і вибрали президента так званого Європейського Союзу, ним став прем’єр-міністр Бельгії Герман Ван Ромпей. Офіційно посада називається голова Ради Євросоюзу. За одно в Брюсселі обрали Верховного представника Євросоюзу з питань безпекової та зовнішньої політики – ним стала британка Кетрін Ештон. Значить, мета «Ein Reih (Land). Ein Volk. Ein Fuhrer.” – досягнута. ... >>>>>>>>АНДРІЙ ПАВЛОВСЬКИЙГоловна - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Наступна сторінка>>>
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Завантаження...bigmir)net TOP 100