АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

 
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• СпівробітництвоЗлочин Царьова, або Хлопчину пора саджати за ст. 111 Кримінального кодексу
09.12.2013 р.

Тут ось Царьов, направду путінський хлопчик, для котрого прапор і гімн Росії – справжні цінності, почав поговорювати про те, що шпигуни в Україні майдани роблять, і він, Царьов, вже готовий цьому протистояти. І подумалося: СБУ, агов, а чому Царьов ще не закритий в Менській колонії на 15 років?

П’ята колона Путіна почувається в Україні комфортно: вони шкодять державі, лобіюючи потрібні Путіну рішення, підривають цілісність країни, намагаючись робити заяви, сповнені сепаратистського змісту, а то й відверто, не ховаючись, говорять про те, що Україна повинна бути у складі Росії?

Чи можна уявити собі факт того, що член сім’ї робить усе, аби сім’ї нашкодити, відібрати документи на житло і перепродати квартиру іншим? Можна – якщо він покидьок. В сім’ї з такими розбираються швидко. Вони або не живуть з родичами, або закінчують в лікарні чи на цвинтарі.

Але це – на побутовому рівні. На державному – жоден член уряду або парламенту в жодній країні світу не може заявити, що інтереси іншої держави для нього важливіші держави, котру він представляє. Якщо раптом таке станеться – мінімум, піде такий френд у відставку, максимум – буде відповідати перед законом за державну зраду.

Олег Царьов – індивід, який ніколи не приховував, що шкарпетки Путіна або його випорожнення в туалеті йому приємніше вдихати, аніж повітря в Києві, давно працює в напрямку розвалу суверенітету України, його пафосні заяви і дії вже неодноразово засвідчували: він шпигун Путіна, який веде підривну діяльність в парламенті. І він цього навіть е приховує. Він спокійно показує, що відвідує конференції з участю Владіміра Путіна в Києві, а потім – публікує про вокативний висновок, підготовлений центром «Правова держава», очолюваним Віктором Медведчуком (кумом Путіна), в котрому стверджує, що угода з ЄС – це порушення Конституції України.

Він так відрито намагався демонструвати, що позиція Путіна важливіша позиції українського народу і інтересів української держави, що навіть янукович був вимушений прибрати його з екранів ТБ. Але ось у януковича з’явилася необхідність знову підставляти зад Путіну, і Царьов – вистрибнув на ТБ. Адже інтереси господаря – треба пильнувати на шкоду країні Україна та її державності, а оскільки Путін вважає незалежність України – непорозумінням, то Царьов, який відверто заглядає Путіну до рота, згоден йому допомогти це непорозуміння виправити.

Пробачте, але поведінка Царьова – це державна зрада: діяння, умисно скоєне громадянином на шкоду суверенітету, територіальній цілісності і недоторканості, обороноздатності, державній, економічній або інформаційній безпеці держави. Але Царьов вже відверто надає допомогу державі Росія у веденні підривної діяльності проти держави Україна.

Державна зрада має декілька форм. Діяльність Царьова підпадає одразу під декілька пунктів:

1. Шпигунство.

2. Надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в веденні підривної діяльності проти України.

Діяльність пана Царьова підпадає під чітку статтю Кримінального кодексу України. Стаття 111 Кримінального кодексу України передбачає за такий злочин проти суверенітету країни, а також за підривну діяльність в інтересах іншої держави позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Питання до СБУ і Пшонки: чому Царьов досі не посаджений на 15 років?

P.S. Всі закордонні ЗМІ вже написали, що протести на #Євромайдані несуть пряму загрозу імперським амбіціям Путіна. Так що Царьов, який став на захист інтересів карликового імператора Путіна, вже зобов’язаний бути арештованим спецслужбами України.

Ліна ТИХА

Переклад здійснено сайтом «Влада закону». Джерело:

Сайт «Конфлікти і закони»
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ