АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


Маски скинуті, або самовідтворення системи
28.09.2014 р.

Не хочеться починати статтю зі слів «а я ж вас попереджав!», однак доводиться. Маски скинуті. Те, про що ми підозрювали під час президентських виборів, підтвердилось під час парламентських. Порошенко очолив «реакційні сили», які всіма силами намагаються зберегти існуючу корупційну систему. За один тільки день ми отримали купу підтверджень.

Головою Кіровоградської ОДА призначено екс-регіонала Кузьменка, а його батька висунуто в нардепи від Блоку Порошенка. Донбас здано москалям шляхом чергових махінацій у парламенті. ПР "злилась" під Порошенка, даючи йому можливість підібрати їх електорат.

Все стає на свої місця: Порошенко вживається в роль нового «януковоча», "фронтовики" підносять йому патрони, Юля, Ляшко, Тягнибок, Садовий і Гриценко - до нього в опозиції. І серед них однозначно вже є "ряжений"... а може й не один.

На цьому фоні смішно виглядають потуги тігіпківців та прушників гратись в опозицію, адже їхні гасла збігаються з діями нинішнього президента. Особливо яскраво про це свідчить голосування за «особливі статуси Донбаса». Нагадаю, за президентський законопроект проголосували колишні і нинішні регіонали, комуністи, ударівці, фронтовики та порошенківці. Проти виступали Батьківщина, Свобода, Ляшко і Гриценко.

Про псевдо опозицію я вже також раніше писав. І знову маємо тому підтвердження – розмови про фінансування тих чи інших політичних проектів одіозними олігархами. А небажання партій робити свої фінансові потоки прозорими лише підтверджують подібні чутки.

І що ж робити нам, громадянам? Знову розчаруватись і опустити руки? Ні в якому разі! Система саме цього від нас і чекає. А нам необхідно прийти на виборчі дільниці. Проголосувати за тих, кого вважаємо вартими своєї довіри. І далі вимагати системних змін. І досягати їх.

Ми маємо далі самоорганізовуватись, працювати над нашим баченням реформ, вимагати їх ухвалення. Ми маємо мріяти і втілювати свої мрії в життя.

Боротьба триває, і ми в ній обов’язково переможемо!

Дмитро Сінченко
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ