АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


«Карфаген» має бути зруйнований!
01.08.2014 р.

Трагедія, що спіткала пасажирів літака Малайзійських авіаліній, стала останнім рубіконом, який перейшла країна-терорист – путінська Росія. Політика «умиротворення агресора» з боку європейських держав призвела до того, що сьогоднішній військовий конфлікт між Росією та Україною прогнозовано торкнувся інших країн цивілізованого світу.

Це – ціна байдужості, яку платять країни-гаранти України за невиконання своїх зобов’язань по захисту територіальної цілісності нашої держави, закріплених у Будапештському меморандумі, за зволікання із введенням санкцій, за відсутність військової допомоги…

Скільки ще можна терпіти відкриту агресію проти України і називати це "провокаціями" та "тероризмом"? Це вже не просто тероризм, не просто диверсії і не просто провокації. Це – війна. Це необхідно визнати.

Варто терміново оголосити воєнний стан у східних областях, розірвати дипломатичні та будь-які інші стосунки з державою-агресором, розпочати наступальні операції зі звільнення окупованих територій, завдати ударів по угрупованнях окупаційних військ, у тому числі на ворожій території, підтримати національно-визвольні рухи в самій РФ, сформувати антиросійську коаліцію і діяти спільним фронтом!!!

Скільки ще часу, територій і життів ми повинні віддати, щоб зрозуміти ці прописні істини? Лише санкціями Путіна вже не зупиниш...

Сьогодні треба зробити все можливе для перемоги у, поки що, російсько-українській війні. І ніякі вибори не повинні цьому перешкодити. Парламент дійсно варто переобирати, але воєнний стан в окремих областях цьому не завадить. Мешканці окупованих територій проголосують пізніше. У будь-якому разі, ніхто не голосуватиме під кулями.

Єдина можливість звільнення Криму, Придністров’я, Абхазії, Осетії, Чечні, Татарстану, Кенігсбергу, Кубані, Карелії та інших територій і націй від ворожої окупації – перемогти Москву.

Єдиний шлях уникнення Третьої Світової війни завтра – це капітуляція Москви сьогодні.

Єдиний спосіб відновлення історичної справедливості і засудження найкривавішого радянського режиму – це знищення імперії зла, що почала знову відроджуватись у Москві.

Я не говорю про те, що світова спільнота має розстріляти російську столицю з Градів чи розбомбити її авіацією, як це зробила російська армія з Грозним. Ні. Просто сьогодні слова «Кремль» та «Москва» - це вже не топоніми. Це уособлення кривавих тоталітарних режимів і деспотичних правителів, які загрожували і загрожують світовому порядку.

Сьогодні ми говоримо «Москва», але маємо на увазі «Путін»…

Для того, щоб Російська Федерація не загрожувала безпеці інших держав і власних громадян, режим Путіна має бути повалений. Бажано, щоб це зробили самі росіяни.

ля того, щоб вилікувати росіян від великодержавного шовінізму, суб?єкти Російської Федерації повинні отримати право на самовизначення. Московія лише у своїх первинних кордонах матиме шанс на демократичний розвиток.

Для того, щоб росіян почали поважати у світі, вони повинні припинити брехати. Передусім самим собі. Їхні головні ліки – правда. Від самознищення цей народ врятують лише правдиві новини, правдива історія, чесні лідери…

Колись римляни проголосили гасло: «Карфаген має бути зруйнований». І вони досягнули свого. Сьогодні замість слова «Карфаген» увесь цивілізований світ має вписати слово «Кремль»…

Дмитро Сінченко
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ