АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• СпівробітництвоПравдива революція починається від себе
09.03.2014 р.

Події, які розгорнулися в Україні, тривожать кожного українця. Але чи змінивши людей при владі зміниться сама система? – Ні! Як змінити «систему наживи»? – Почавши від себе! Що спричинило до такого стану зубожіння в Україні? – Можна шукати багато відповідей та скидати відповідальність на когось, але правдива причина є гріхи народу. Бог це на нас допустив. Ми, українці, відійшли від живого Бога! Це наша спільна провина.

За роки незалежності України маємо більше 40 млн. абортів, поширення алкоголізму, наркоманії, неморальності, розводи та подружні зради, торгівля дітьми, гомосексуалізм, гей-парад, корупція у державі та в Церкві, грошолюбство, непрощення, магія, поганські практики та вірування, альтернативна медицина, рок-музика та культ сатани, беззаконня та несправедливість тощо. Україну політики продавали вже від самого початку.

Бог дає ще час зупинитись! Не надіймося на людину, але на Бога, який є над усім! Скільки потрібно ще Божих бичів і кар, щоб наш народ поставити на коліна?

Якщо навіть і знайдемо добрих політиків та спеціалістів і запустимо ідеальну державну систему, все одно знайдуться зрадники, бо зрадник є у нас самих – наш егоїзм, порушена гріхом природа, з якою потрібно боротися аж до смерті. Гріх є причиною усякого зла, прокляття і воєн. Він робить нещасними одиниці і цілі народи.

Вихід є один – цілим серцем повернутися до Ісуса, робити покаяння за гріхи народу та свої власні. Лиш тоді прийде воскресіння України! Тільки Ісус може дати силу жити для свого народу, служити та любити його. А це означає: не красти, не брехати, бути справедливим, робити усе на совість, не дати себе підкупити чи застрашити. Ось це є героїзм! Для цього людина потребує правдиву і сильну мотивацію – віра в Ісуса Христа з якої випливає відповідальність та любов до правди. Без цього, усі людські намагання – це мильні бульбашки.

Для оздоровлення суспільства потрібно зробити чистку. А саме, викинути з державних посад усіх масонів та гомосексуалістів.

Де взяти добрих політиків? – Якщо український народ робитиме покаяння, Ісус дасть таких мужів. Якщо ні, тоді жидо-масони заведуть нам тут диктатуру та систему антихриста (гомосексуалізм, евтаназію, педофілію, чіпування ...). Велику відповідальність та гріх має Церква, бо не виховала свідомих та відповідальних політиків та спеціалістів. Бардак у Церкві – бардак у державі.

Закликаю усіх до покаяння та розпочати революцію від себе. Якщо воскреснеш до нового життя ти і я – воскресне ціла Україна.

Василь Пилипюк
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ