АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• СпівробітництвоКредитно-валютне збиткування (спецвступ)
23.03.2014 р.

Спецвступ.

До форуму видавців у Львові – 2013, Літературна агенція «Піраміда» мала надрукувати книгу «Кредитно-валютне збиткування». Але того вона не зробила, «витко сє спудила». Тобто, для неї «ше той чєс не настов». Автор думає «по єнчому» і вважає, що для українських читачів той «чєс вже давно настов». Кохані читачі, до вашої уваги ненадрукована книга.

Автор Соловій Михайло, син Миколи.

Книга, яку ви читаєте, писалася на основі фактичних матеріалів. Тому назви юридичних осіб, назви фізичних осіб підприємців та назви звичайних фізичних осіб змінені.

Книга присвячується тим, хто у час, коли один долар США дорівнював п’ятьом українським гривням, відважився у комерційних банках України отримати кредит в іноземній валюті. А віддавати кредит доводилося вже у той час, коли один долар США дорівнював вісьмом українським гривням. Таким чином, всі потрапили у глибоку яму, «прекрасно» організованою владою (Свят! Свят! Свят! Хай та біда йде на скали!). Звичайно, що такі кредити бралися в основному представниками середнього класу. На момент написання цієї книги, значна кількість тих, хто отримав валютні кредити, практично зникла з українського ринку, багато хто ще шукає правди у «дуже справедливих судах» України, більшість позбулася заробленого, а деякі навіть покінчили життя самогубством.

Я, як автор цієї книги, теж брав такі кредити. Дякувати Богу, я ще живий, ще «сє терпіцкаю» на українському ринку і тому маю змогу написати те, що читаєте ви. Іншими словами, я знаю, що таке валютний кредит ізсередини і, так би мовити, знадвору.

Книга розрахована на тих, хто знає весь український алфавіт.

Під час написання книги я керувався Конституцією України, а саме статтею № 34, яка звучить так: «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань…» Все, що ви прочитаєте далі, – це мої думки, слова, погляди та переконання.

До слова, у даній книзі використано публікації Соловій Христини та особлива інформація від Соловій Емілї. За це їм ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!

Хочу зауважити, дана книга багатьом не сподобається. Бо у наш час голови людей забиті брехнею, а тут правда… (Далі буде).

Соловій Михайло
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов