АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• СпівробітництвоОРДА
24.01.2014 р.

« Число 22. Це – кінець алфавіту, двадцять друга літера, Омега. Воно може означати кінець випробуванням і, мабуть, становлення віри. 22 в сумі дає 4, симетрію, хрест, сузір’я у формі хреста, що було знаком посвячених і використовувалося в містеріях…»

«Те, що колись узяв на себе один , буде властиве всім – у більшій чи меншій мірі…»

« …вперше буде проведено роз’єднання (сегрегацію). Зло не буде знищене у світі, просто воно вже не буде перемішане з добром. Із хаосу виокремляться два основні кольори – білий і чорний…»

Віктор Савченко « І бачив я звірину «

Кривавий День Соборності 2014 го… У ніч на 11 грудня , коли почався штурм Майдану, над Києвом лунав бентежний дзвін , то був набат – з Михайлівського Золотоверхого. Про попередній нічний набат в історії згадувалося 1240 року, тоді під Києвом стояла монголо – татарська орда. Зараз в Україні теж панує орда , з тією різницею, що – внутрішня, чим є ще більш небезпечною. Цю орду, політичну партію ПР привели до влади менш- більш демократичним шляхом ті, які не розуміли, що може статися у випадку концентрації влади в одних руках, в руках колишнього шапкокрада. І ось майже 4 роки ці ординці на чолі з Януковичем, - топчуться по Конституції і законам, порядкують, хазяйнують, грабують всю Україну. Не варто детально зупинятися на характеристиці того устрою, який запанував в Україні під проводом ординців, все і так зрозуміло…

Переконаний також, що кожній самостійно мислячій людині зрозуміло, хто винуватець, а згодом , провокатор усіх тих подій, що відбуваються у Києві. Антиукраїнська, а отже антидержавна влада очолювана Януковичем, робила вигляд, що нічого особливого в країні не відбувається… Янукович, Азаров, представники партії ПР у ВР демонстрували нахабну, агресивну, поведінку вседозволеності. Це і призвело до вибуху народного гніву. Жорстоке протистояння триває вже більше 3х діб. Причин, як таке могло взагалі статися в Україні, є цілий ряд, коріння цих причин проростає з року 2004 го. Та нині, не про це…

Лунає чимало закликів до примирення, до знайдення можливих і неможливих компромісів. Все ніби й правильно, демократично, але чи так насправді? Чи можна домовитися з тими, хто чує лише самих себе ? Це по- перше, по- друге, чи слід проводити перемовини з режимом, який веде країну до диктатури і вже пролив не тільки людську кров, а і приніс смертні випадки? Що ж лідери опозиції ? Очільники, які мали б іти попереду усіх подій, тобто діяти на випередження, плентаються позаду возу подій, ну геть чисто подібно діють до горе – вождів 1917- 1919 років минулого століття . Майданівці, тепер вже повстанці ( герої справжні) , вони ведуть лідерів , а не навпаки. Вірю, що хоча б зараз уявиться Лідер, котрий очолить Опір ординській владі на чолі структури УНФ ( як варіант, Український Народний Фронт). Всі ці жахіття , які відбувалися, та й кінця їм наразі не видно, конкретніше, розгул хижих зграй « тітушок «, відкрите полювання на представників ЗМІ, побиття їх ,бажання покалічити ,людські смерті тих, хто не захотів коритися кривавому режиму. Всю відповідальність за те , що коїться повинен понести персонально – Янукович і « зграя» антинародних циніків з ПР.

Вимоги, які неодноразово лунали з уст промовців Майдану є єдино правильними і такими, що відповідають моменту подій. Відставка Януковича, його уряду, достроковий розпуск ВР і проведення виборів. Та ця влада, яка поводить себе як окупаційна, навряд чи погодиться добровільно зректися панування в Україні. Народ же, який має повне право жити у вільній державі, бореться за свою свободу і за свободу свого народу ,за свою державу, усе це можна здобути за трьох умов,- коли народ усвідомлює свої цілі, коли вірить у перемогу, коли знаходить Лідера. Дві перші умови є в наявності ,Лідер увиразниться у боротьбі !

Орда повинна піти, бо на цей раз доведеться відповідати за всі злочинства проти українського народу. А право на повстання заповідав Тарас Шевченко.

АНДРІЙ БУДКЕВИЧ
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ