АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Стара Конституція+минула влада=РАБСТВО НАРОДУ УКРАЇНИ!
20.02.2014 р.

1. Поняттєвий апарат: говорити про Майдан як про революцію, вважаю, передчасно, аж надто некомпетентно з огляду на рушійні сили, цілі, ідеї, форми й методи боротьби та ін. Як на мене, цей, другий, файєрно-паличний Майдан, на противагу минулому "апельсиновому" є нічим іншим, аніж ініційований мільйонерами й підтриманий зацікавленими інвесторами бунт проти мільярдерів і аж ніяк не боротьба за права національних працедавців, інвесторів і на загал громадян України. До революції такому дійству дуже далеко: адже клас українських приватних підприємців-власників ще й досі не має власної ідеології, стратегії й тактики борні й перемоги у сенсі Української Національної Лібертаріанської Революції, яка єдино спроможна вивільнити кожну самодостатню особистість з середовища українців, а також в цілому продуктивні сили українства і сформувати конкурентоздатну Європу тут, в Україні, вже й зараз. Мається на увазі не в один рік, звичайно.

2. Невпинний і нестримний потік словослів'я у бік Европейського Заходу, де наші зазвичай гарують на рівні другосортних найманців, не додає честі, ані ЗМІ, ані владі, ані державі, що вони нашим, підприємницьким коштом, вибудовують собі Євпропу там і тут водночас. Хіба таких тіпа Азаровських маєтків у світі не мають інші східні й західні та столичні громадяни-товстосуми, які вважають нормою стабільно ухилятися від сплати належних податків і зборів до національної скарбниці?

3. "Верхи", замість обуритися на себе-коханих за оту нефаховість у політиці й у економіці України, розважаються нашим коштом у казенних хоромах і на ЗМІ, позірно перетягуючи "ковдру" борців за народне щастя почергово, та таким чином, аби, не дай, Боже, не завадити комусь зі своїх у неправедному бізнесі при владі чи не зіпсувати стосунки з потенційними іноземними поневолювачами власного народу.

4. Революції стаються в часи найвищої суспільної активності СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ, повторюю, КЛАСУ, а не угруповань з вишкіреними замаскованими під обурення обличчями й кулаками, що їх так шалено провокують на оскаженіння проти своїх співгромадян, які мають інакшу думку чи інший статус у суспільстві. Проте, найважнішою ознакою революційної ситуації є нездатність, неспроможність "верхів" управляти нацією. Та ж наші "вершники" тільки тим і зайняті, що безсистемною, безідейною демагогією та дифамацією одне іншого. Хіба це достойні кандидати до Європи чи до інакшого напряму світового цивілізаційного процесу? 5. Минула (нинішня), генетично закодована свокомівськими стереотипами Конституція України, скільки її не перелицьовуй, перекроюй чи переписуй, не варта, як виявилося, жодного доброго слова, бо не забезпечена реальним ПРАВОМ кожного громадянина, а платника податків і поготів.

Праві у нас не ідеологічно "праві", які борються за реальні права громадян України, за Свободу Народу й ОСОБИСТОСТІ, а самопризначені грошові міхи, які "замісили" свій первісний капітал на поті, крові, передчасному вимиранні й еміграції співвітчизників. Такі довго не протримаються з огляду на досвід правдивих ліберальних (буржуазних) революцій у Європі ХVІІІ-ХХ сторіч. У висліді таких революцій і народжуються нормальна демократія, а не демагогія, Конституція, а не посадові інструкції владотримачів, цивілізована ринкова конкуренція, а не прихватизація національного надбання безсовісними спритниками, які так само підло захопили владу в Україні й усілякими семантичним версіями, диверсіями й контрверсіями силкуються її утримати. Не без допомоги наших нещадних конкурентів як із Заходу, так і з-за океану, так і зі Сходу чи з Далекого Сходу...

Революція, а надто буржуазна революція, читай: лібертаріанська, вимагає докорінного переформатування суспільної свідомості й способів мислення нації і кожного громадянина спільноти у сторону самодостатності, конкурентоздатності й приватної власності на себе, на своє майно і на результати легітимно відчуженої найманої праці. Минула епоха, яку досі толерує чинна Конституція України, канула в Лету. Тож не Основний Закон і не Закон повсякдення, а хамство владарює в усіх клітинах цієї антилюдської системи наглості.

Аби вийти достойно з цієї колізії КРИЗИ "ВЕРХІВ", аби направду позбутися в Україні назавжди авторитарних правлячих кланів і режимів, необхідно:

а) Скерувати на адресу Зимової Олімпіади-2014 в м. Сочі (РФ) сердечні вітання від волелюбного українського народу.

б) Висловити вимогу до Верховної Ради України: ухвалити Проект Основних Засад Конституції України новітньої ринкової доби як реальну модерну альтернативу до минулих текстів Конституції України.

в) Опублікувати науково-теоретичну статтю: Олександр Нагорний ІДЕОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ЛІБЕРАЛЬНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ КОНСТИТУЦІЇ І НАЦІЇ. http://historylaw.lp.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=72:2013-04-25-09-09-28&catid=45:2013-04-25-08-46-36&Itemid=66, http://vk.com/nagornybook/, http://www.usw.com.ua/profile/NagornijOleksandrMikolajovich, http://facebook.com/nagornybook/

P.S. Пані Ганно! Ви справляєте враження урівноваженої людини. До того ж ще й розсудливої. Невже історія Вас нічому не навчила? Лібертаріанські (буржуазні) революції, які ось вже понад два століття потрясають світ, каменя на камені не залишають феодального невігластва. Тож на початках маємо виборсатися із тенет совкомівської за буквою й за духом чинної Конституції України. Тут слід зважити, що й Ваша судна година може спрацювати урізнобіч. Вам обирати напрям особистого політичного буття... Не забаріться.

Олександр Нагорний
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ