АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


Влада Закону
По сайту
• Головна сторінка
• АРХІВ: Новини Оголошення Заяви
Про нас
Проект
• Редакція
• СпівробітництвоКорупція як іржа…..
01.04.2014 р.

Що найбільш заважало, стояло на перешкоді державі Україна і сущим в ній українцям, стати однією з найбільш прогресуючих держав Європи і світу, за 23 роки відновленої державності. Кожен на це питання відповість по-різному, бо скільки людей, стільки і думок. Але чи не є однією з головних помилок те, що ми частенько намагаємося знайти причини «пораженчества» в наслідках того, що відбулося, не бачачи впритул причин? Чи була серйозна спроба за підтримки громадянства повністю замінити стару «Систему», до останнього часу – ні! І тільки його величність Майдан цю спробу робив, намагаючись завалити стіну «вчорашнього» світу і почати не реконструкцію, а побудову ледь не з «чистого аркуша», нового. Про що це ми? В першу чергу про питання кадрової політики в державі -- від найвищого рівня до найвіддаленішого українського хутора. Адже в цій архіважливій проблематиці є аксіоматична основа – кадри, які дійсно вирішують ледь не все. Так ось, найбільш кричущим фактом є те, що кадрова політика в Україні опісля першої хвилі Революції, анітрохи не змінилася. Отже, власне нічого не змінилося. Можливо, це не зовсім так. Змінилася зрозуміло риторика, але одних і тих же самих людей, людей позавчорашнього дня! Вони готові виголошувати, пропагувати будь-які ідеї, проекти, плани.Вони звиклі, гадаю, їм навіть не дуже важливо під яким прапором сидіти у зручному кріслі, аби з підігрівом, аби при такій рідній Владі. Корупцією пронизана уся велика наша країна, по вертикалі -- зверху до низу. Купівля посад, хабарництво - велике, середнє, дрібне, але хабарництво… Задумаймось хоч на мить ,невже головним і найбільш часто почутим словом - питанням, стало – «Скільки»? Чи ми, українська спільнота несемо провину у тому «що маємо те, що маємо»? Так, бо не потрібно давати хабарі і відтак – брати. Але риба, все-таки, гниє з голови….. Без всеохоплюючої., відкритої, прозорої люстрації, змін не буде. Можемо ж ми, українська спільнота, привести до влади нових, патріотичних, чесних державників? Можемо! Так, давайте зробимо саме так! А поки що…. Корупція як іржа, роз’їдає «тіло» держави. Фактів, прикладів, безліч, звернемо увагу на окремі.

У Дніпропетровській області діяло угрупування, яке очолював і фінансував Рибалка С.В. Це , один з власників найбільшого виробника в Україні снекової продукції – корпорація «Сі.Ай.Груп» Це угрупування займалося незаконною оперативно-розшуковою діяльністю та незаконним збутом особливо небезпечних наркотичних засобів. В січні 2014 року слідчий відділ управління СБУ у Дніпропетровській області зареєструвало кримінальне провадження №22013040000000176 за ознаками складу злочинів передбачених ст.307, 311,359, 212 КК України. Також було встановлено, що Рибалка С.В. створив і контролював, так звану «детективну агенцію», яка збирала інформацію незаконним шляхом про правоохоронців, державних діячів, з метою подальшого шантажу, та для полегшення оперативного забезпечення руху «наркотрафіку». На постійній основі був налагоджений збут прекурсовмісних і наркотичних препаратів закордонного виробництва через аптечні мережі міста Дніпропетровська. Ці препарати контрабандним шляхом надходили в Україну особливо великими партіями. Під час проведення обшуків, окрім зброї, наркотичних засобів, у членів цього угрупування була вилучена комп’ютерна техніка,яка була начинена дуже цікавою інформацією. Зокрема, протягом 5 років ці особи здійснювали візуальне спостереження і прослуховування наступних посадовців:

1.екс - міністра екології та природних ресурсів – Філіпчука Г.Г.

2. екс-голови ОДА Червоненка Є.

3. Прокурора Ленінського району м. Дніпропетровська

4. Співробітників МВС та контролюючих органів Дніпропетровщини

Як використовувалась зібрана аудіо і відео інформація цілком зрозуміло…

І це ще не все, у липні 2013 року припиненню кримінального провадження по фактах відмивання «брудних» коштів компаніями ТОВ «Рідний продукт». І ТОВ «Чиста планета», сприяли Верхогляд В.О. і заступник ГУ БОЗ України Дмитро Лазарев. Дійсно, багатовекторною була діяльність підприємств цієї компанії. Було ще бронювання та оплата чартерних перельотів, як по Україні, так і за кордон, конкретно,- для прокурора Дніпропетровської області Марчук Н.В. (вересень-жовтень 2013). Ниточка виходу до вищих ешелонів влади тягнулася від Верхогляда В.О. до одіозного тепер вже екс-першого заступника АП України А.Портнова. Треба ж було тиснути на слідчі органи «по-дорослому»!

Своєрідно, дуже специфічно керував усіма процесами Рибалка С В. Координував свої кроки з Приходьком С.В. і Приходьком А.В. та Колесник В.О. На сьогодні, останній знаходиться в розшуку. Враховуючи складність політичної та економічної ситуації в Україні, а також, сподіваючись на «покровителів» - А.Пшонку, Н.Марчука, В.Верхогляда панство Рибалка С. і Приходько С. переховуються, мабуть, сподіваються на кращі часи для них. Володіючи чималими грошовими ресурсами, зроблять усе можливе і не можливе задля закриття карної справи…. А Верхогляд В.О. – активно «працює» задля свого поновлення на керівній посаді в СБУ.

Корупція як іржа…. Її неможливо подолати? В житті немає неможливого…….

Корупція, (від лат. corrumpere - псувати), от усе у нас і пронизане непоясненною зіпсованістю. Дуже – дуже давно у Велику добу Русі Київської апостол Андрій казав, - що на цій землі возсіяє благодать Божа. Так буде! Бо з цих, пра – пра українських земель рушили у широкий світ арії, несучи світло високого Духа. На наших теренах заіскрила на увесь світ Трипільська культура, та й Кам’яна Могила – також на цій землі. Від остаточного провалля духовного, всіляких збочень, - фізичного і не фізичного характеру, наркоманії, алкоголізму, цебто усього того, що виходить з – під руки диявола, врятує віра і висока духовність. Джерела, радше потічки – струмені розіллються по усіх – усюдах саме з України. Отоді і прийде загибель і корупції, як складовій, з того чорного списку чорної доби. Зникнуть і сатанинські назви вулиць у великих містах Сходу і Півдня України. Перейменування (очищення) буде, бо гарне місто на Дніпрі, але без ганебного додатку «петровськ». І назва Кіровоград зникне з мапи України, а буде – Златопіль, чи інше ім’я міста, науковці з місцевими мешканцями виберуть правильне ім’я. Очищуймось! Кожен осібно, і всі загалом. Починати потрібно кожному з себе. Бо недарма було сказано: «Хто, якщо не Я…»

P.S. Почав читати чудовезну збірку поезій «Місце Сили», щирого і глибоко – духовного Павла Щириці… Куплет в тему: «Місце Сили – там, де зникає сум,

Місце Сили – там, де зростає віра,

Місце Сили – це коли Духу струм

Хтось запускає прямо тобі під шкіру.»

Андрій Будкевич
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ