АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка

 
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво

Актуальна рубрика: Про Україну з-за хутора Михайлівського

Вибори Путіна виявилися пасткою для росіян України
27.03.2012 р.

Після голосування 4 березня російські виборці перебувають під загрозою втрати українського громадянства і депортації.

Справжня паніка панує зараз в багатьох сім'ях Півдня-Сходу України і Криму, де багато людей мають подвійне російсько-українське громадянство. Сповнені патріотичних почуттів і любові до російської Вітчизни, вони брали участь в обранні президента РФ. Причому абсолютна більшість проголосувала за Путіна.

А вже через кілька днів після виборів в пресі почала з’являтися інформація – виявляється, українська міліція і Служба безпеки здійснювали тотальний фото і відеозапис всіх, хто відвідав минулої неділі виборчі дільниці на території України та Криму. Зараз ці матеріали проходять обробку з повним встановленням особи та адресних даних. Метою є виявлення серед тих, хто голосував, так званих «подвійних» громадян.

Логіка зрозуміла – всі, хто прийшов на російські виборчі дільниці, мають паспорти РФ. Однак якщо документально з’ясується, що той, хто голосував, одночасно є і громадянином України, до нього в будь-який момент можуть бути вжиті заходи зі скасування його українського громадянства і примусового видворення на територію Російської Федерації.

Минулої неділі було офіційно оголошено, що у виборах на території України взяли участь близько ста відсотків громадян Російської Федерації, які тут проживають.

В Києві люди йшли на дільницю в російське консульство на вулиці Кутузова. Їх знімали на фото і відео вже дорогою від метро «Печерська». Тут утворилася черга, котра не розходилася протягом всього дня. Крім співробітників у штатському, в фіксуванні були задіяні курсанти військового ліцею.

Виборча дільниця № 5260 обслуговувала росіян, які перебувають в межах консульського округу Посольства Росії в Україні – це сам Київ, Київська, Вінницька, Житомирська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська області. Зрозуміло, що улов столичних спецслужб був особливо великим.

Севастопольці дали на теперішніх виборах президента Росії 100-процентну явку. До Будинку офіцерів Чорноморського флоту, де голосували офіцери з сім’ями, також довелося вистоювати довгу чергу. На дев’ять виборчих дільниць «міста російської слави» прийшли всі громадяни, внесені до списків – військовослужбовці, члени їх сімей, цивільний персонал Чорноморського флоту.

І ніхто не може зараз зрозуміти, за яким правом українська сторона вимагала – і головне, отримала! – такий список на 10 тисяч чорноморців-росіян.

Максимально полегшили виконанні власного завдання винахідливі менти Харкова. Вони пропускали в залу для голосування на території харківського Генконсульства РФ по кілька людей, одночасно вимагаючи пред’являти паспорти. Адже це дипломатична установа іноземної держави, а вони її охороняють! Поки черга рухалася, українські стражі порядку мали досить часу, аби спокійно зняти всі паспортні дані.

Росіяни також могли проголосувати на чотирьох виїзних виборчих дільницях Донецька, Луганська, Дніпропетровська і Запоріжжя. В Донецьку люди відчули небезпеку і намагалися пройти в залу обласної філармонії, пред’являючи міліції українські документи. Їх відмовили...

Особливо характерно розвивалися події в столиці Криму. Зараз Генеральний консул РФ в Сімферополі Володимир Андрєєв голосно жаліється на низьку явку росіян в Криму. Мовляв, чомусь не прийшли «несвідомі» співвітчизники на тутешні виборчі дільниці. Хоча, як цілком правильно заявив сам консул, на Сонячному півострові мешкає кілька десятків тисяч росіян, які мають право обирати свого президента.

- Свої голоси за нового президента Путіна в нас віддала всього 1891 людина, – змушений визнати дипломат В. Андрєєв. – Це мізерний процент, це ганебно мало. Я закликав їх не боятися, але вони боялися…

На жаль, сімферопольці пам’ятають, як минулого літа з півострова були силою вигнані перший президент Криму Юрій Мєшков і козацький старійшина Віталій Храмов. Президент Мєшков – похилого віку і хвора людина, в нього стався серцевий напад. Козак Храмов – багатодітний батько, який має на утриманні кількох малолітніх дітей. Все це не завадило нічним арештам. Людей скрутили, кинули в автозаки і видворили з Криму на керченському паромі.

Мєшков і Храмов не скоювали ніяких злочинів, але були неугодні українській владі. І єдиним приводом для депортації стали знайдені і в них російські паспорти.

Як результат, тепер мало бажаючих без особливої потреби навіть наближатися до стін російського консульства в Сімферополі. Найогидніше, що інформацію на своїх же співвітчизників «злила» спецслужбам України сама консульська служба і підрозділи міліції Росії.

Де-факто подвійне громадянство в Криму дійсно мають десятки тисяч людей. Дуже давно, ще в 90-х роках минулого століття, оформила собі другі паспорти ледь не половина цивільного населення Севастополя разом з моряками-чорноморцями. Та ж сама ситуація на Харківщині та в інших східноукраїнських областях.

Однак без українського «громадянства» неможливо вирішити дуже багато житейських проблем. Квартири приватизовані саме по українських документах. Машини зареєстровані тим же чином. Люди всіма правдами і неправдами прагли стати громадянами обох країн. Два паспорти в кишені дозволяли не помічати пострадянського розриву.

За українським законодавством це не дозволено, але і не карано. І ось за президента Ющенка до Верховної Ради надійшло кілька законопроектів, за якими власники другого російського громадянства оголошувалися кримінальними злочинцями. У випадку прийняття такого закону їм загрожували солідні тюремні строки, позбавлення громадянських прав і конфіскація майна.

Нова «регіональна» більшість Ради пропонує ввести штрафи і видворення за межі…

Правда, поки що вони змушені відкласти голосування за цими русофобськими законами, оскільки існує важлива проблема – неможливо карати лише з другий паспорт Росії. Як тоді бути з сотнями тисяч західних українців з Галичини, стурбованих своїм громадянством в Польщі та Угорщині? В одній Буковині мешкає щонайменш 50 тисяч людей з другими румунськими паспортами. А всього за роки української незалежності громадянство Румунії набули до 500 тисяч тутешніх громадян!

А є ж іще сотня найбагатших людей України, більшість котрих – якщо конкретніше, 83 людини – мають ізраїльський паспорт! Наприклад, зовсім не має наміру приховувати свою офіційну приналежність до Землі Обітованої дуже серйозний пан – дніпропетровський магнат, Ігор Коломойський, третє місце топа українських мільярдерів. В 2010 році строком на 5 років він обраний керівником Європейської єврейської ради.

В інтерв’ю «Українській правді» І.Коломойський особисто підтвердив наявність другого ізраїльського громадянства, дотепно зауваживши:

- Українське законодавство і Конституція в цьому випадку є суперечливими, і треба бути ідіотом, аби цим не скористатися!

Офіційний Київ наче не почув милого жарту. Зі зрозумілих причин тут зовсім не цікавляться паспортами новоспечених громадян Польщі або Ізраїлю. Ображати бандерівців і мільярдерів – собі дорожче. Зате список «російської депортації» вже під рукою.

Переклад здійснено сайтом «СтопкомUA». Джерело:

svpressa.ru
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ