АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

 
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Три роки з Віктором Федоровичем
27.02.2013 р.

25 лютого активісти «УДАРу», «Свободи», «Батьківщини», а також небайдужі мешканці міста, провели під стінами Кіровоградської обласної ради мітинг, пригадавши «здобутки» трирічного перебування на посту Президента України Віктора Януковича. Серед іншого звучали питання і стосовно недавніх виборів у Компаніївці, і відміна рейсів приміських електричок, і занепад економіки та культури загалом.

Не хотілось би бути голослівним, тож наведу декілька фактів:

- За 3 роки кількість безробітніх збільшилась на 34 тисячі осіб (або на 6,5%);

- За даними ООН, у 2012 році відсоток людей в Україні, які не доїдають, зріс до 16,2%;

- Замість доступного житла маємо зменшення фінансування даної програми. Так у бюджеті на 2013 рік в порівняні з минулорічним фінансування доступного житла скорочено в чотири рази: з 200 до 50 млн. грн.;

- У рейтингу Doing Business Україна за останній рік опустилась ще на 3 пункти і опинилась на ганебному 117 місці за показником «захист інвесторів»;

- За 2012 рік міжнародні резерви НБУ зменшилися на 7,25 млрд. дол. (22,8%) з 31,79 млрд. дол. до 24,55 млрд. дол.;

- У 2012 році ми мали рекордний дефіцит бюджету – 53,38 млрд. грн.;

- При президенстві Віктора Федоровича фракція Партії Регіонів у Верховній раді України проголосувала (а Президент підписав) закон «Про внесення змін до закону України «про столицю України – місто-герой Київ»», за яким було позбавлено реальних повноважень Київського міського голову. Фактично, повновладним господарем Києва став призначений Президентом чиновник – голова КМДА.

- За оцінками ООН за поширенням туберкульозу Україна – у першій трійці серед країн Європи. За темпами поширення ВІЛ-інфекції – 2 в Європі і п’ята в світі.

- 27 квітня 2010 року відповідаючи на запитання депутатів ПАРЕ у Стразбурзі Віктор Янукович заявив, що «визнавати голодомор як факт геноциду щодо того чи іншого народу, ми вважаємо, буде неправильно, несправедливо.»;

- Україна програла всі без винятку справи, які розглядав Європейський суд із прав людини за позовами, поданими громадянами проти України. Станом на січень 2013 року це 211 справ.

- Україна опустилась на 10 позицій і опинилась між Алжиром і Гондурасом у щорічному рейтингу світового індексу свободи преси, складеного міжнорадною організацією «Репортери без кордонів». Згідно щорічного звіту Україна, станом на січень 2013 року, займає 126 місце.

- Україна в індексі сприйняття корупції Transparency International: 2010 рік – 134 місце, 2011 рік – 152 місце;

- 27 квітня 2010 року контрольована ПР ВРУ ратифікувала угоду щодо продовження на 25 років базування у Криму Чорноморського флоту Російської федерації.

- 13 грудня 2012 року на сесії Європарламенту у Стразбурзі підписано резолюцію щодо ситуації в Україні. Євродепутати закликали українську владу покласти край вибірковому застосуванню правосуддя в Україні на всіх рівнях і створити рівні умови для участі опозиційних партій в політичному житті країни.

- Президенту України не довіряють 65,9% громадян (КМІС, лютий 2012 року). 58% українців вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку. Тих хто вважає, що в правильному – 22,8% (Центр Разумкова, листопад 2012 року). 44% населення визнає наявність політичних репресій (Центр Разумкова, з 7 по 12 вересня 2012 року).

Проблем , на жаль, з кожним роком все більшає і лише від нас залежить чи буде продовжено політику «покращення» в Україні. Факти наведено, висновки робити вам.

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Павло Лісниченко
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ