АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка

 
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Тільки масові розстріли та депортації врятують цю країну?
06.09.2012 р.

Вожді злочинного «Пісуару» ніяк не заспокояться. Після того, як представники злочинного Пісуару стали владою в Україні (для довідки: Пісуар (скорочено - Південно-східна українська автономна республіка) – республіка, яку в 2004 році проголосили вожді Партії регіонів після результатів виборів 2004 року з метою розколу держави на користь правлячому фашистському режиму сусідньої держави, що є злочином, передбаченим ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України), вони і далі продовжують свою злочинну діяльність, але вже тепер на кошти державного бюджету, тобто їхню злочинну діяльність пасивно фінансує кожний громадянин України.

Постійно постає питання: що робити? Як позбутися всієї цієї напасті, коли партія плебеїв (тобто в класичному розумінні плебеї – це нацменшини, народи, які переселились з чужих країн) нав’язують свою волю народу, який їх пригрів, нагодував і допустив до своїх багатств та до керівництва над собою? Що в таких випадках каже нам історія, яка, як відомо, вчить нас брати від неї найкраще і не допускати чужих помилок? - Доки плебеї не мали рівних прав з корінним населенням, доти Римська імперія стояла тисячу років і панувала над Європою, а як тільки прирівняли в правах і допустили плебеїв до влади (як тепер в Україні пустили Партію регіонів до державного корита), - Римська імперія розвалилась. «Яку країну втратили!» - плакали тоді патриції, як плачуть тепер деякі ностальгуючі за безбожницьким Радянським Союзом пристаркуваті ідіоти, які живуть минулим, а значить, у яких ніколи вже не буде майбутнього.

Але СРСР був штучним державоутворенням, тримався виключно на страху і на крові, тому він від початку був приречений на розвал. Тим більше, що економічно державний капіталізм, який оманливо називали соціалізмом, ніколи не може бути ефективним. Як не може бути ефективним і теперішня олігархічна система, де окремі люди, наближені до влади, не маючи ні талантів, ні навіть часто елементарної освіти, стають володарями багатств, ними не створених.

Тільки завдяки причетності до влади, родинним зв’язкам у нас пінчуки, ахметови, коломойські та інші фельдмани ставали олігархами при Кучмі, а тепер свій шмат державного пирога наминають діти пахла-азарова, юні януковичі та інші єфремови, ім’я котрим плебейський легіон.

Звичайно, що від цього Україна економічно не може бути ефективною, бо всі ці олігархи самі по собі не ефективні і вони не знають, що робити з награбованими заводами та фабриками. Ще діяльність здирницьких банків їм зрозуміла, а от далі для них вся ця економіка – все рівно, що для черепах – квантова алгебра. Не в коня корм, як люблять казати на історичній батьківщині в більшості своїй наших плебеїв. Вони жеруть, але не давляться. Чужинці поводять себе, як паразити, бо не мають жодних чуттєвих сентиментів до тієї території, куди вони потрапили. Бо для них це все чуже і вони не будуть любити ні німців в Німеччині, ні французів у Франції, ні українців в Україні. Плебеї відрізняються виключною природною ненавистю. Це доводять статистичні дані кримінальної хроніки. Де найбільше сконцентровано приблудних людей, там висока злочинність. І така ситуація однакова що на Брайтон-біч, що в Краматорську. Вони і свою історичну Батьківщину теж недолюблюють, бо інакше давно би туди повернулись.

Може і справді Джугашвілі, цей кавказький орел, який знищив росіян більше за гітлерів і наполеонів разом взятих, був правий і розумів, що тільки масові розстріли та депортації хоч тимчасово, але врятують СРСР, де після великих переселень народів та міграцій кожний третій жив не на своїй рідній землі. Наприклад, не секрет, що на Донбасі є цілі селища вихідців із Західної України, які приїхали на Донбас за довгим рублем і так там і залишились, після чого повністю зрусифікувалися і в своїй ненависті до України не поступаються плебеям Табачнику чи хАзарову. Цей кавказець знав, як слід лікувати таких, як ці, і він був для них найкращим доктором Айболитом, він би навчив, як Батьківщину любити. І ліки ці були – розстріли та депортації. Може, тим, хто так плаче за радянським режимом, для профілактики потрібно саме таке лікування? Вони ж вірні ідеалам товариша Коби, то, напевно, треба забезпечити їм ці ідеали аж по саме горло….?

Питання залишається відкритим і поки що відповіді на нього ще нема. Правляча партія плебеїв закручує гайки. Перевиконує план по штрафах і кількості засуджених, інфляції та безробіттю, русифікації та духовній деградації, тим часом збагачуючись гігантськими темпами. Хтось надіється на те, що вони зазнають поразки на наступних виборах до Верховної Ради, але це ілюзія, бо ніхто просто так не віддасть владу, адже за всю ту катастрофу, яку вони завдали Україні, вони заслужили якщо не розстріли, то точно депортації на їхні історичні батьківщини. Ці гниди підуть по трупах і вмиють країну кров’ю, лиш би залишитися при владі. А ви кажете – вибори.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов