АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

 
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Літо – не час революцій
17.07.2013 р.

Влітку революцій не буває. Влітку, щоправда, легше убити ворога і позбутися його трупа, бо не доведеться закопувати труп в промерзлу землю, але спека, короткі ночі і літня лінь не сприяють помсті. А що вже казати про революцію в масштабі країни? Олігархи і їхні холуї з депутатськими мандатами, які називають себе владою або опозицією і годуються з одних і тих же рук, як і революціонери, теж лежать пупцями догори на сонячних пляжах різноманітних водойм.

Як добре і гарно під сонцем, навіть якщо вам страшно одержати рак шкіри або банальну меланому. Наше літо коротке, тут вам не Італія, Іспанія чи Греція, куди нашого народу виїхало мільйони і не стільки на заробітки, як погріти свої кості, що з покоління в покоління загрубіли від нестачі тепла в нашому помірному кліматі.

Скажете: а як там туркам або єгиптянам - хіба не жарко розпочинати революції в таку спеку? Так там же завжди спека, там завжди тепло і там тричі на рік збирають урожай. Єгиптянин чи турок не чекає часу, коли нарешті можна буде піти на ріку чи на ставок і скупатися. Ставки там постійно теплі і цвітуть водоростями цілорічно, наче смереки в Карпатах.

Аж тут - події у Врадіївці і багато хто почав вмиватися надією, що ось зараз нарешті все почнеться. Але даремно комп’ютерні та диванні революціонери потирають руки в передчутті чогось незвичайного в зв’язку з врадіївськими подіями. Навіть не напружуйтесь – нічого не буде. Миколаївські селяни пар випустять, а коли все охолоне, провладна банда, переловивши кожного, окремо їм помститься. І жодний опозиціонер від «Батьківщини», «Удару» чи «Свободи» і пальцем не поворухне, а тим більше зі зброєю в руках не визволятиме «бунтівників». Найбільше, на що вони взагалі спроможні, - це на голосне булькання з висоти парламентської трибуни і на одержання пайків з тих самих рук, з яких годується і партія регіонів. Але від цього булькання ще нічого в державі не змінилося.

І не зміниться. Дивлячись на безпорадних «батьківщинників», на мутних «ударівців» і на постійно бикуючих «свободівців», складається враження, що з партією регіонів вони – одна банда. Бо як одні, так і начебто протилежні годуються з однієї і тієї ж олігархічної миски, тому насправді зміна режиму станеться тільки тоді, коли ахметовим, коломойським, фельдманам та іншим особам неслов’янського, зате олігархічного походження захочеться змінити цей цирк на інший.

А доки їх все влаштовує і нічого їм не загрожує, доти одні брехатимуть про покращення, а інші створюватимуть шумовий ефект і водитимуть опозиційні хороводи під ритми патріотичних бубнів і тамтамів. Одним написана роль красти і ділитися краденим з реальними рабовласниками країни, а іншим приписано шуміти. Головне, щоб населення не дійшло до точки кипіння, але щоб цього не сталося, для того і потрібна опозиція, котра постійно вигадує щось таке, після чого народ, випустивши пару вдома, хоч і озлоблений, але спустошений лишень тільки спостерігатиме, як по телебаченню на політичних ток-шоу балакуни гавкають один на одного.

Недаремно споруда Верховної Ради подібна на чайник. Особливо її скляний купол. Помітили? – Так отож. Чайник кипить, вода парує, бульбашки в чайнику символізують точку кипіння та раптом невидима рука ляльководів час від часу припіднімає кришку цього чайника і все навкруг знову стає тихим, як на кладовищі, а навколо чайника, тобто в самій державі, в той час дрімучий совковий застій і болото. Саме літо тільки підсилює та сприяє розвитку бактерій та зарази. Отже і до нас нарешті прийшло літо, яке так швидко закінчиться, а тому прогноз вірний: революції не буде. Відпочивайте, друзі, на здоров’я. Засмагайте і купайтеся.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов