АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: v_zakon@ukr.net            Пишіть нам: v_zakon@ukr.net           
Головна сторінка

 
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Міністерство Королевської закриває інформацію про бюджетні гроші
15.02.2013 р.

Чиновник Міністерства соціальної політики відмовився надати експерту громадської організації «Центр Політичних Студій та Аналітики» копії закупівельних договорів на суму до 100 000 гривень, чим порушив Закон про доступ до публічної інформації. Про це повідомляє прес-служба ЦСПА.

30 січня 2013 року експерт Центру Політичних Студій та Аналітики Гліб Канєвський надіслав інформаційний запит до Міністерства соціальної політики щодо надання копій сторінок договорів, укладених на закупівлю товарів і послуг для утримання апарату міністерства, які були заплановані у додатку до річного плану закупівель. Згідно статті 6 Закону про доступ до публічної інформації – «не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами». Натомість, керівник апарату міністерства В`ячеслав Коломієць, переплутав річні плани із додатками до них та відмовив у наданні копій. Відтак, чиновник порушив чинне законодавство.

За словами експерта ЦПСА Гліба Канєвського, такі грубі помилки очільників міністерства можуть створити прецедент, на який у подальшому будуть опиратися регіональні чиновники і закривати інформацію про витрати бюджетних коштів.

Нагадаємо, річний план закупівель – це документ, який містить закупівлі вартістю 100 тис. грн. і більше. Він «закритий» для суспільства. А додатки – це окремий документ, який містить інформацію про закупівлі від 1 – 99 999 гривень, доступний для громадськості.

Копії інформаційного запиту ЦСПА та відповіді на нього керівника апарату Міністерства соціальної політики – у прикріплених файлах. http://cpsa.org.ua/

.

.

Міністру соціальної політики України

01001, м.Київ, вул. Еспланадна, 8/10

Канєвського Гліба Олександровича

«30» січня 2013 рік

Запит на отримання інформації

Керуючись статтями 14, 19, 20, 24 Закону України «Про доступ до публічної інформації»(далі - Закон), а також опираючись на частину 5 ст. 6 Закону прошу надати мені на електронну адресу копії перших сторінок договорів, а також сторінки специфікації до цих договорів, заключних на поставку наступних товарів та послуг відповідно до додатку до річного плану закупівель Міністерства 2012 рік на власне утримання:

1. послуги, пов"язані з поліграфією інші (послуги з розроблення макету буклетів з пропаганди національного усиновлення, розвитку сімейних форм виховання та попердження жорсткого поводження з дітьми та їх виготовлення)

2. устаткування для автоматичного оброблення інформації

3. роботи з покриття підлоги, облицювання стін та шпалерні роботи інші

4. послуги з постачання готової їжі (послуги з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення)

5. послуги зв"язку інші (послуги двостороннього зв"язку)

6. консультативні послуги з конфігурації комп"ютерних технічних засобів

7. послуги з розроблення пакетних програмних засобів

8. послуги з управління обчилювальними засобами (послуги з щоденного оперативного управління обчислювальнми засобами інформаційно-обчислювальної мережі, яка забезпечує інформаційно-аналітичну підтримку установ Мінсоцполітики)

9. послуги з оброблення даних обчилювальними засобами (ведення центрального сховища баз даних Мінсоцполітики)

10. послуги у сфері інформатизації інші (послуги INTERNET зв"язку)

11. державне управління загального характеру (підготовка щорічної державної доповіді про становище дітей в Україні)

12. послуги з прибирання будинків (очищення та загальне технічне обслуговування будівель Мінсоцполітики)

13. Виконання науково-дослідної роботи "Розроблення методичних рекомендацій щодо аналізу трудових та виробничих процесів з метою підвищення їх продуктивності"

14. Виконання науково-дослідної роботи "Розрахунок нормативу чисельності державних соціальних інспекторів залежно від показників соціального обслугованяя сімей (після впровадження додаткових функцій державних соціальних інспекторів та процедури їх виконання"

15. Виконання науково-дослідної роботи "Проведення наукового дослідження щодо визначення оптимальної чисельності працівників реабілітаційних установ змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів з розумовою відсталістю та установ постійного та тимчасового перебування інвалідів з розумовою відсталістю за функціями і виконуваними видами робіт з обгрунтуванням їх чисельності"

Електронна адреса, для отримання відповіді: kanevskiy1989@gmail.com

Телефонний номер засобу зв'язку: +38(063)832-96-69

З глибокою повагою, Г.О. Канєвський

ВІДПОВІДЬ:

Центр Політичних Студій та Аналітики
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ