АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка

 
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Коли дурні при владі беруться за дороги
10.01.2012 р.

Всі знають класичну приповідку про дві біди: дороги та дурнів при владі. А от коли друга біда та й береться за першу... або за будь-що інше...

Зі щирим смутком змушений констатувати, що те, про що попереджали Львівські громадські організації і писав я кілька днів тому, (http://politiko.ua/blogpost75135) збулося, та ще й зі значним надлишком.

Перший день впровадження нової схеми пасажирських перевезень у Львові обернувся повним колапсом самих пасажирських перевезень, незважаючи на святковий день та ще й 1 січня, коли бажаючих скористатися послугами пасажирського транспорту значно менше, ніж у дні робочі. Тим не менше, шалено (як за совєтських часів) переповнені тролейбуси та трамваї, юрби розгублених і розлючених людей на зупинках, які годинами чекали можливості сісти хоч у якусь маршрутку, були характерними рисами цього дня.

Доклалося до погіршення і без того прогнозовано патової ситуації ще одне "ноу-хау" міського голови та його "креативної команди" - оголосити проїзд цього дня у автобусах безплатним. Перевізники відреагували до неможливого оригінально - машини просто не вийшли на маршрути.

Особисто я за весь день не спостеріг на вул. Під Голоском автобусів жодного із двох обіцяних маршрутів. Мирно крокуючи вниз до перехрестя Варшавської-Чорновола та через три години - назад, я не зустрів жодноі маршрутки. На пр. Чорновола ситуацію рятували автобуси 111 та 184а маршрутів, які, будучи не підпорядкованими міському управлінню транспорту, здійснювали перевезення у звичайному (якщо не враховувати надкритичну переповненість салонів) режимі.

Щоб не виглядати злісним наклепником і на підтвердження того, що ситуація в усьому місті була такою ж або й гіршою, наведу публікацію із ZIK:

У день безкоштовного проїзду маршрутки Львова «відпочивають»

Сьогодні, 1 січня, у зв’язку з введенням нової транспортної мережі проїзд у громадському транспорті Львова - безкоштовний. Проте маршруток на вулицях міста помітно поменшало.

Мешканець Львова Андрій, який надіслав листа зі скаргою на адресу ЗІКу, стверджує, що простояв на зупинці громадського транспорту 1,5-2 години (з 7 до 9 ранку), щоб доїхати з вул. Ш. Руставелі у мікрорайон «Санта-Барбара» і в кінцевому результаті поїхав тролейбусом №24, який був переповнений.

«За цей час жодної маршрутки не було! Жодної! В жодному напрямку!», - скаржиться чоловік.

«Люди з привокзальної доходили до площі Петрушевича і по дорозі теж жодної маршрутки не зустрічали! І це при тому, що маршрутки у нас починають їздити з 6 години ранку. Чи, можливо, приватним підприємцям невигідно безкоштовно возити жителів Львова, навіть враховуючи певне відшкодування з боку міської ради Львова. Чи, можливо, підприємці захотіли випустити на маршрут 1-2 маршрутки десь о 10-12 годині і потім отримати відшкодування за весь автопарк, який нібито перебував на маршруті?», - ставить риторичні запитання обурений пасажир.

«Гарний подарунок львів’янам на 1 січня... правда? Цього і слід було очікувати . По-іншому у нас не прийнято!», - підсумував чоловік.

За словами Андрія, копію цієї скарги він надіслав у Львівську міську раду.Нагадаємо, 29 грудня під час сесії Львівської міської ради міський голова Львова А. Садовий повідомив, що 1 січня проїзд у громадському транспорті Львова буде безкоштовним.

Він наголосив, що питання узгоджене з усіма перевізниками.

http://zik.ua/ua/news/2012/01/01/326902

А у цей же день міський голова Львова Андрій Садовий, який, до-речі, обіцяв цього дня сам особисто їздити у громадському транспорті для контролю якості перевезень, натхнено промовляв на вічі до Дня народження Степана Бандери: «Степан Бандера – це не обіцянки, не гасла, не промови. Це чин і дія. Вона варта тисячі пустих розмов».

Воістину, фарисество міського очільника, який дбає про що завгодно (Євро-2012, ЖЕКи, туристів, безбідність тепловиків і водопостачальників, будови, відкати), тільки не про львів'ян, не має меж!

Ну що ж, громада Львова має ще один чи не останній шанс здати іспит на громадянську зрілість, викинувши у найближчі дні Садового, Синютку і компанію з їхніх кабінетів. Якщо ж ні, то львів'яни дійсно є біомасою, вартою тієї влади, яку мають. Це стосується і партій, громадських організацій та рухів, які мали би організувати і очолити боротьбу мешканців міста за власні права.

Юрко Антоняк
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ