АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
незалежне
опозиційне видання

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Буря в стакані води
08.08.2011 р.

«Пошумлять, пошумлять – і перестануть», - надіється верхівка Партії регіонів, проїжджаючи на «Майбахах» повз перехід до Печерського суду міста Києва. «Люди збунтуються і занесуть Юлю в президентське крісло на Банковій прямо з СІЗО», - там же думають наближені до Тимошенко бютівці, зазираючи на натовп з вікон своїх «Мерседесів» і сигналячи водіям «Майбахів» - не затримуйтесь, проїжджайте далі.

Так одні хотіли показати свою силу, а показали свою слабкість, бо з бабою воювати такими методами, навіть якщо баба істерична, - це якось не по-чоловічому. Тут великого геройства не треба. Інші радіють, що рейтинг Юлі за три дні виріс з 9% до 18%. Що відбувається? – «Янукович знову показав, що він є всього лиш жирною каланчею із заячим серцем.» Ну так, звісно. А такі проявляють силу виключно перед тими, хто слабший або перебуває у службовій чи сімейній підлеглості. Недарма час від часу від оточення Януковича просочується інформація про побиття ним то одного, то іншого міністра. Він добре знає, що серед тих кроликів ніхто йому здачі не дасть. «Во мужик!», - радіє бидло. «Та хіба це мужик, якщо він від розбитого яйця непритомніє?» - кажуть інші. Він же все життя, доки не став президентом, перед кимось плазував, спочатку перед урками, бо так і немає повідомлень, що він очолював якусь банду чи шайку малолітніх злочинців. Значить, був там у когось на побігеньках. То перед директором бази, де почав свою трудову діяльність після відсидок, то перед Кучмою, даруючи йому на день народження подарунки вартістю в десять річних «губернаторських» зарплат. Місце так званого «губернатора» Донецької області купила та ж кримінальна братва, якій він всім зобов’язаний. Зрештою, перед Ринатом Ахметовим він плазує і донині, бо у того реальна влада, реальні гроші, активи та майно.

Ще в перші дні президентства за холуйською звичкою почав плазувати перед кремлівськими «гражданінамі начальниками». Але чим більше росли апетити у кремлівських, тим швидше Янукович, а головне, олігархат, який він обслуговує, зрозуміли, що вигідніше бути незалежним від примх російської хунти. На території Раши є запаси газу, а значить, через постачання його в Україну та Європу через Україну є можливість збагачуватись сім’ї Януковича. Та і з Європою чи Америкою йому сваритись не можна, бо саме там, а не тут чи десь в місті Пєнза сховані нажиті непосильною «працею» рецидивіста незчисленні скарби і капітали єнакіївського гопника. І він буде проукраїнським політиком рівно настільки, наскільки це вигідно його капшуку.

А на що розраховують прихильники Тимошенко? В першу чергу на те, що захід нам допоможе. Як буде прекрасно, коли на це святе діло на береги Дніпра висадиться десант морської піхоти США та Ізраїлю і визволять Жанну Дарк Дніпропетровського розливу. Розраховують на те, що буде новий Майдан, якого теперішня влада донецьких наперсточників перелякається і самі потовпляться в тому ж Дніпрі, а ті, що сильніші духом, взявши стоси паспортів інших держав, повтікають світ за очі. Здебільшого, правда, на береги гнилих вод Москви-ріки.

А ще прихильникам колишньої прем’єр-міністра хочеться, щоб Юлії Тимошенко як Нельсону Манделі дали б Нобелівську премію миру. Багато хто переконаний, що вона на це заслужила. І це вже точно розвалить режим Януковича. – Мрії, мрії. І чим нереальніші, тим красивіші.

Недолуга влада донецьких злобних наперсточників замість того, щоб знайти в діях Тимошенко корупційні діяння, хабарництво, крадіжку матеріальних засобів, за що б її ніхто ніколи не захищав зі сторони цивілізованого заходу, вирішили, що висмоктаний з пальця злочин вони знайдуть у підписанні нею путінсько-тимошенківської угоди на постачання газу. А як бути з тим, що вони при владі і їм під силу хоч через парламент, хоч іншим шляхом підписати будь з ким будь-які інші нові угоди, денонсувавши старі? Що вони, зрештою, і зробили в Харкові. То за Харківський пакт, в контексті судового процесу під головуванням молодого неврастенічного судді Р. Кірєєва, Януковичу, Азарову (Пахлу) та всьому цьому угрупуванню, напевно, світить щонайменше довічне ув’язнення.

Насправді нічого такого в найближчому майбутньому не буде. Лінивий, ситий захід трохи побурчить, вдаючи обурення, і все залишиться на рівні «політик N. висловив занепокоєння…». Не буде навіть списку небажаних візитерів в країни ЄС та США з числа високопосадовців режиму Януковича-Ахметова. Вони там краще за нас знають, скільки в західних банках лишилося грошей після діяльності головної опозиціонерки в газовій фірмі «Єдині енергетичні системи». Там мільярди, якими треба ділитися. Бізнес хоч і був зруйнований, але запаси лишилися.

А люди якщо і піднімуться, то не за Юлю, а проти режиму олігархів і криміналітету. Піднімуться проти бідності, чиновницького беззаконня і рекету, піднімуться проти влади зажерливих олігархів та їх обслуги в адміністрації Президента. Люди, захищаючи перш за все себе і свої права, а не політиків, нарешті стануть нормальними людьми.

До речі, за офіційними статистичними даними з офіційних джерел, станом на 1 січня 2011 року в місцях позбавлення волі перебувало 154 тисячі 027 осіб, в тому числі в СІЗО трималося – 39 тисяч 363 особи. Тільки за рік чисельність ув’язнених громадян зросла на 6 тисяч 311 осіб, тобто на 4,27%. Тоді як за попередній період – на 1770 осіб, тобто на 1,21%. Репресивна система набирає шалених обертів. При цій судовій системі та прокурорському гестапо навіть щодо суддів кожній людині загрожує бути побитою міліцією і бути засудженою за те, що прокурору просто хочеться їсти. Такі темпи зростання були тільки у 1999 році. Ось тут і треба робити висновки. Ось це і є підставою скликати Майдан, а не тільки тоді, коли за годину перебування на мітингу за чи проти окремо взятої підсудної платять по 15 гривень за годину. Далеко не всі ті, що сидять в слідчих ізоляторах, є злочинці, але завжди злочинцями є ті, котрі саджають невинних.

Андрій Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ