АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка

 
RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
А МОЖЕ, ПОРА ПОДУМАТИ? – ВСІМ РАЗОМ! В НАСТУПАЮЧОМУ РОЦІ!
10.01.2012 р.

У всіх наших спільних негараздах є один безсумнівний плюс – вони змушують нас всіх думати. Причому, чим гірша ситуація, тим напруженіше і швидше ми думаємо. А якщо ми думаємо, значить, ми існуємо – так Декарт колись сказав. А він все-таки розумною був людиною, йому можна довіряти. Правда, він забув додати, що існуємо ми точно так, як думаємо. ?

Так-так! Саме тут собака і зарита! – Наша спільна свідомість і визначає наше спільне буття! Саме в нашій спільній свідомості і криється джерело наших спільних бід! А зі спільною свідомістю, зі спільним думанням в нас повні негаразди! Більшість думає лише про своє, борючись зі своїми приватними труднощами (які часто мають спільні корені). І лише дехто думає про спільне. Та й ті, хто думає про спільне, кожний думає по-своєму, відособлено. Правда, іноді думаючі збиваються в невеликі зграї. Похороводять-похороводять – і розбіглись. По своїх келіях – клацати по клаві, ялозити мишею…

А країна між тим гине…

Щось треба терміново робити! – Що?

Зрозуміло що! – Думати, думати і думати! Всім разом про наше спільне життя! Інакше цього спільного життя скоро просто не стане. – По Декарту! Якщо разом не будемо думати, значить, разом не будемо й існувати.

Саме "разом подумати" і пропонується українському народу недавно створеним Громадянським рухом "За Народовладдя!". Аби потім, по завершенню думання, прийти на референдум, суміщений з виборами, і сказати своє впевнене "Так!" тому, як ми повинні будемо жити після референдуму. Аби ми зі спливом стількох років перебудови-переламування знайшли, нарешті, відповідь на питання Кучми "Що там треба побудувати?". Аби сказане всіма нами "Так!" і стало обов’язковою програмою дій для всього депутатського корпусу незалежно від партійного забарвлення. – Такий-собі наказ народу України українським парламентарям!

А то приходять найрізноманітніші партії в парламент з найрізноманітнішими програмами, і потім один на одного все звалюють, виправдовуючи свою бездіяльність або злочинну діяльність. Або гірше того – приходять вони і тягнуть країну в одну сторону, приходять інші і тягнуть в іншу. – Затягали нас вже! До дір! Пора це багатопартійне неподобство, цей лохотрон всеукраїнський припиняти! В країні повинен бути один господар – Український Народ!

Тому, Шановний Український Народе, пропонуємо нам всім разом міцно подумати і на референдумі все вирішити!

Давайте так і зробимо! Не звертаючи уваги на скиглярів, яких розвелася в нас величезна кількість, котрі говорять, що нічого в нас не вийде – ані подумати разом, ані, тим більше, референдум провести. Що невдалий ми народ, зовсім нікудишній – натуральна біомаса. Але так кажуть самі політичні невдахи – їх треба тільки пожаліти і зігріти.

Це вчора нічого в нас не виходило, тому що не дуже воно, напевно, нам було треба. А зараз, судячи з усього, вже дуже треба. Дуже вже дістало це "щоденне покращення життя". Ось тільки організувати думання і референдум треба з розумом і довести потім процес до логічного завершення – обговорити, вирішити, втілити! А тому підхід потрібен серйозний і люди серйозні на чолі цього процесу.

До речі, треба віддати належне новаторству Леоніда Даниловича, він – єдиний з президентів України, котрий запропонував українському народу разом подумати! І затіяв (за народною ініціативою ?) в 2000 році всеукраїнський референдум з ряду питань організації нашого спільного життя. Правда, подумати він запропонував чисто по-радянському – тільки правильно і без всілякого-там інакодумства. Тому громадяни правильно подумали, правильно проголосували, ну а результати такого думання і голосування Леонід Данилович сам потім правильно спустив в унітаз.

Були, правда, потім ще спроби провести референдуми за народною ініціативою, але безуспішні.

Намагались партії – збирали мільйони підписів громадян України.

СДПУ (о) і КПУ намагались винести на всеукраїнський референдум питання по НАТО.

БЮТ збирав підписи для проведення всеукраїнського референдуму стосовно змін до Конституції.

ПР виступали з ініціативою проведення референдуму з приводу надання державного статусу російській мові і про позаблоковий статус України.

В січні 2011 року на самому злеті зазнала поразки спроба ініціювати всеукраїнський референдум з приводу припинення повноважень діючої Верховної Ради і Президента України. ЦВК навіть не зареєструвала ініціативну групу, пославшись на те, що тематика питань не узгоджується з приписами Основного Закону.

Дійсно, картина вимальовується безрадісна. – Ну, не дає влада своєму народу слово сказати. І чому? Невже боїться власного народу? Невже розуміє, що один раз об’єднане в дуальному процесі і таке, що сказало своє перше виразне слово, населення України справді стане навіки Народом? І з того дня саме Народ стане господарем своєї країни!

Так, безсумнівно – боїться влада народу свого! Ну, а ми-то, народ, чого боїмося?

Що, так і будемо продовжувати мовчати? І ховатися по щілинах? – Так це ж злочин перед нашими дітьми і онуками, це ж їх зрада! Віддати їх, наших маленьких, беззахисних, дорогих на поталу цим нелюдам, які знищують багатомільйонну країну?

Оце вже ні!!! Що може бути нам дорожче за наших діточок?

Тому прохання до всіх нервово слабких відійти поки що в сторону! А тим, хто дужчий, пропонується спільними зусиллями приступити до реалізації Плану загальнонародних дій http://www.zobov.org.ua/content/259/ , затвердженого 3 грудня на Установчому з’їзді Громадянського руху "За Народовладдя!".

Цей план передбачає не лише думання і проведення референдуму, але і самоорганізацію всього населення України. По суті своїй – це план становлення Народу України! Адже без Народу не буде і Народовладдя! Буде все, що завгодно, тільки не воно. Якщо в когось є інший план з такою ж власне метою – пропонуйте, обговоримо. Ми з серпня пропонуємо всьому суспільно-політичному активу країни вибудувати СПІЛЬНИЙ план дій. Особливо дістали партійних лідерів. Але в партійному середовищі поки що вчувається лише тихе підкилимне шарудіння виборчими округами і списками. Типу – країна зачекає! Треба в першу чергу свій шкурний інтерес задовольнити.

Повертаючись до референдуму.

Як зробити так, аби він все ж відбувся?

Передбачається, знову ж таки, реалізувати відповідний план по часовому графіку, побудованому на основі Конституції України та Закону України "Про всеукраїнський і місцеві референдуми" (http://www.zobov.org.ua/content/266/ ). Але головне – не цей графік. Це справа чисто технічна.

Як зробити так, аби референдум став ВСЕНАРОДНОЮ справою, а не справою якихось окремих партій або груп ентузіастів?

Для цього пропонується реалізувати особливий підхід до ініціювання референдуму, за якого найавторитетніші люди країни і наш народ в цілому включається в процес на його найбільш початковому етапі – при постановці питань, що виносяться на референдум http://www.zobov.org.ua/content/267/. Аби відібрані були саме ті питання, котрі цікавлять людей, а не політиків, що загралися. У відповідності з цим підходом пропонується поетапно здійснити:

1. Формування Експертної ради у складі з 9 людей, які є лідерами суспільної думки, користуються заслуженою повагою в Україні. Експертна рада затверджується на основі консенсусу рішенням лідерів партій, які побажали взяти в цьому участь.

2. інформування громадян України про ініціативу референдуму, збір від них пропозицій і питань, первинне відсіювання спаму Експертною радою.

3. Формування Експертною радою методом випадкового набору з числа громадян України 450 Народних Представників, готових взяти участь в експертному засіданні в сесійній залі Верховної Ради України.

4. Проведення експертного засідання Народних Представників в сесійній залі Верховної Ради України (проект порядку проведення засідання див. Додаток 4 http://www.zobov.org.ua/content/267/), де саме Народними Представниками і будуть розставлені пріоритети з питань.

5. Формування Експертною радою за результатами засідання Народних Представників переліку питань, які виносяться на референдум.

Нехай весь народ України побачить на екранах своїх телевізорів в одній сесійній залі і пенсіонерку-колгоспницю, і робітника, і академіка, і бізнесмена… які з волі випадку (а може, з волі Всевишнього) стали Народними Представниками. І потече сльоза в багатьох – нарешті замість цих… правити нами будуть такі ж, які всі ми.

Так от за рішення такого Народного Представництва весь Народ України горою постане! Ось тоді-то референдум і відбудеться. За будь-якої погоди.

Ідея такого українського парламенту народилась не в моїй, остаточно політично затра…аній голівоньці. Належить вона звичайнісінькому (як він сам про себе говорить) електрику Кримському Анатолію Івановичу з-під Харкова (див. http://politiko.ua/blogpost35766 ). А також звичайнісінькому харківському пенсіонеру Сисоєву Юрію Миколайовичу http://prorvemsya.in.ua/reviews/5246-pro-demokratiyu.html . І напевно по Україні знайдеться ще багато їх однодумців – таких-собі пересічних громадян України.

То може, дослухаємось Голосу Народу, панове політики! Станемо на коліна, покаємося за все, що вчинили з рідною і улюбленою країною, і віддамо-таки узурповану владу її джерелу – Народу України!

З Новим роком всіх!

З новим щастям і Народовладдям в наступному році!

Марк Зобов,

Громадянський рух "За Народовладдя!" 095-886-73-53 mark_zobov@mail.ru
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ