АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
незалежне
опозиційне видання

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СТОПКОМ


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Країна пануючого бидла
29.04.2011 р.

З настанням 9-го травня у професійних покидьків загострюється шизофренія на тему «япомнюягаржусь». Однак з поточного року ця дата в Україні офіційно оголошена святом бидла.

Почалося все с Одеси, де міськрада постановила в «День звільнення» 10 квітня на всіх офіційних установах вивісити червоні прапори. В підсумку на закупку кумача було виділено грошей в півтора рази більше, ніж на допомогу ветеранам тієї війни, котру пам’ятають і пишаються.

Але це був початок. 21-го квітня Верховна Рада пропрезидентською більшістю ухвалила закон, який зобов’язує всі державні установи 9-го травня поряд з державним вивішувати і червоний прапор.

Але вже наступного дня міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що закон про червоний прапор йому не указ: «На посольствах України за кордоном ніхто, принаймні, я не планую вивішувати червоні прапори. На посольствах України за кордоном висітимуть винятково державні прапори України».

Воно й зрозуміло: тицяти цивілізованому світові в очі червоною ганчіркою, хоч із чорно-білою, хоч з серпасто-молоткастою свастикою – означає виправдання злочинів проти людства, скоєних під цими прапорами. Але для внутрішнього вжитку піде – бидло зобов’язане пам’ятати і пишатися.

Та історія з червоним прапором не випадковість. Ось для УЕФА в рамках піар-кампанії, котру Віктор Янукович дуже точно назвав «Умикни Україну», зняли промо-ролик про Харків, де будуть проходити матчі Євро-2012. Тільки зняли так, що на центральній площі міста зник пам’ятник Леніну: клумба є, сходинки до постаменту є, а самого істукана немає.

Звісно, хвалитися перед Європою пам’ятником ідеологу вбивств і грабежів сучасної «модернової» влади не зручно. Тому для зовнішнього вжитку вона пускає європейцям пил в очі, а для внутрішнього вжитку – кримінальні справи за руйнування пам’ятника Сталіну, а істукани Леніна оголошені історичною і культурною спадщиною. Бидло зобов’язане пам’ятати і пишатися.

До речі, влада і не приховує, що бидло на більше претендувати і права не має. Ось днями Янукович-старший випрошував у цивілізованого світу подаяння на укриття Чорнобильської АЕС. Цілих 550 мільйонів євро «нацарював», про що і заявив зі щасливим виразом обличчя. А в той же час світові ЗМІ сповістили, що найдорожчу квартиру в Британії купив член Партії регіонів Ринат Ахметов. Всього за 130 мільйонів євро.

Прес-служба ахметівської компанії СКМ роз’яснила зміст такого придбання – дуже вигідна інвестиція, чистий бізнес і нічого крім бізнесу.

Однак, слід відзначити, що весь світ скидається по мільйону, десять мільйонів євро на Чорнобильську АЕС, аби забезпечити безпеку і здоров’я в першу чергу народу України, а Ринат Леонідович в цей час робить інвестиції в лондонську квартиру, але не в здоров’я майбутніх поколінь України. І в цьому є своя логіка: бидло зобов’язане і так пишатися, що працює на заводах Ахметова, аби він інвестував гроші в економіку Британії та Кіпру.

Офіційний сайт Партії регіонів навіть виступив зі спеціальною заявою з цього приводу. Вустами нардепки Ірини Горіної (до речі, тещі відомого члена команди київських «космонавтів» Олеся Довгого) було заявлено: «…В спекуляціях на тему купівлі групою компаній СКМ нерухомості в Лондоні чітко проглядається спроба політичного втручання в господарську діяльність компанії і спроба дискредитації великого українського бізнесу як такого… Подібні спекуляції – це спроба дискредитувати Партію регіонів через Ахметова як члена даної політичної сили, а також спроба пошуку класового ворога в особі великого бізнесу, котрий формує бюджет країни… Коментарі про діяльність вітчизняних компаній та їх угоди – це спроба зруйнувати довіру між бізнесом та державою, спроба завдати шкоди бізнесу як партнеру держави, спроба підриву національної економіки. Це – удар по звичайних людях, котрі працюють в нашій країні…»

Аби не було сумнівів, «звичайними людьми» тут названо те саме бидло, котре зобов’язане пам’ятати і пишатися. Для цього бидлу і впхали червоний прапор, під котрим, до речі, таких як Ахметов розстрілювали сотнями.

Але бидлу вже все рівно. Накажуть пишатися злочинами комуністів – будуть пишатися, накажуть – будуть пишатися лондонською квартирою Ахметова… Назвали бидло переможцями – і від цього воно безмежно щасливе, здобуваючи на смітнику шмат хліба на харчування.

Зате, нарешті, настала їх влада в Україні!

***

Чем кровавей родина, тем надрывней слава,

Чем бездарней маршалы, тем пышней парад.

Выползла из логова ржавая держава,

Вызверилась бельмами крашеных наград.

.

Плещутся над площадью тухлые знамена,

Нищий ищет в ящике плесневелый хлеб,

Ложью лупят рупоры: “Вспомним поименно!”

Склеен-склепан с кляпами всенародный склеп.

.

Лбы разбиты дО крови от земных поклонов,

Мы такие грозные — знайте нашу прыть:

Мы своих угрохали тридцать миллионов!

Это достижение вам не перекрыть!

.

Крики заскорузлые застревают в глотках,

Тянет трупной сладостью с выжженных полей,

И бредут колодники в орденских колодках,

И в глазах надсмотрщиков плещется елей.

.

Думать не положено, да и неохота,

Пафос вместо памяти, дули вместо глаз,

Бантиками ленточки, глянцевые фото,

Куклы на веревочках, плюшевый экстаз.

.

Для раба хорошего — свежую солому,

Для его хозяина — пышный каравай.

А за свой родной барак пасть порвем любому,

Так, блин, и запомните! Вольно! Наливай!

(Юрий Нестеренко)

Сергій СУХОБОК

Переклад здійснено сайтом «СтопкомUA». Джерело:

ОРД


Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ