АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
непарламентський
опозиційний сайт

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СТОПКОМ


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Як українців зробити заможними
28.08.2010 р.

Шановні, Співвітчизники! Ось і минув ще один рік відтоді, як Україна стала незалежною. І в цьому році ми вже відсвяткували 19 річницю Незалежності України.

Пройшло 19 важких для більшості років. За цей час виросло ціле покоління українців. За 19 довгих років більше 3 млн. українців виїхали на заробітки до інших країн світу. Зробили вони це не від гарного життя і не тому, що Україні вони стали не потрібні. В Україні просто не знайшлось для них роботи. Або ж за цю ж роботу за кордоном вони отримували набагато більше.

Хіба для цього треба було виборювати незалежність? Отримати незалежність від одних і перейти в залежність до інших? Оце українська Незалежність? Хто дійсно став незалежним, так це той, хто був і залишається при владі?

А що ж залишилося пересічному українцю? Йому залишилось лише одне – виживати. Риба шукає де глибше, а людина де краще.

Всі ми хочемо і прагнемо кращого життя. Багатою країна може стати лише тоді, коли громадяни цієї країни, переважна більшість, будуть заможними. А де його взяти те багатство, коли переважна більшість живе від зарплати до зарплати?

З приходом в Україну світової кризи, збільшилась кількість безробітних, зменшились заробітні плати, зменшилось надходження інвестицій в українську економіку. Купівельна спроможність громадян впала і продовжує падати. Страждає від цього не тільки населення України, а і вся українська економіка. До того ж, ще й українська влада набралася кредитів (боргів). І віддавати ці борги прийдеться нам, простим громадянам. Яким чином? За рахунок підвищення цін, за рахунок збільшення пенсійного віку, за рахунок… Влада придумає, яким чином витягти з нас гроші.

Марно сподіватись, що влада змінить щось на краще. Свою долю треба творити власними руками і діями. Ми, прості пересічні громадяни України самостійно в змозі значно покращити рівень свого життя. Більше того ми можемо самостійно залучити інвестиції з інших країн. Інвестиції з інших держав буде отримувати кожен із нас. Ми, прості громадяни України, яких більшість, почнемо заробляти гроші. І гроші чималі. Де ми будемо витрачати зароблені кошти? Ну звичайно ж в нашій рідній Україні!

А допоможе нам у цьому міжнародний проект PrimeTel.tv, який вже працює в Україні. Мета цього проекту – створення міжнародної корпоративної групи для отримання товарів і послуг на максимально вигідних, для членів корпоративної групи, умовах.

Проект не витрачає гроші на рекламу. Бо найкраща реклама - це всі ми з вами, хто не може жити без спілкування. Хто звик ділитись чимсь хорошим із своїм оточенням.

Так от, за те, що ми будемо розповідати нашим знайомим іноземцям про проект та заохочувати їх приєднуватись до проекту, PrimeTel.tv буде перераховувати кожному з нас 2 долари США. З якого дива спитаєте ви? А я відповідаю – участь у проекті не безкоштовна. В нашому житті взагалі не має нічого безкоштовного. Місячна абонентська плата за перебування у корпоративній групі складає 4 долари США для будь якої країни світу.

Так от, уявімо, запросили ми в проект когось із знайомих, що проживає за кордоном. Він заплатив абонентську плату за перебування у проекті, ті самі 4 долари. PrimeTel.tvзабрав для свого розвитку лише 50 центів, а 3,5 долари прийшли в Україну. Особисто Ви отримали 2 долари і ще 1,5 долари розійшлися структурою, яка знаходиться теж в Україні.

А тепер давайте рахувати. Запрошення одним українцем одного іноземця в проект принесе Україні інвестицію у розмірі 3,5 долари. Якщо 1 млн. українців запросить хоча б одного іноземця, то отримаємо 1 млн.х1х3,5=3,5 млн. доларів інвестицій. А якщо 10 іноземців прийдуть в проект за нашими запрошеннями, то Україна отримає 1 млн.х10х3,5=35 млн. доларів інвестицій. І так далі…

Таким чином, чим більша кількість українців буде приймати участь у проекті PrimeTel.tvта буде запрошувати у проект закордонних друзів та знайомих чи просто не знайомих людей, тим українські учасники проекту будуть заможнішими.

Заможні громадяни – заможна Україна!

Крім можливості стати заможним і дійсно фінансово незалежним, проект PrimeTel.tv надає ще й інші переваги для нашого повсякденного життя.

Перша перевага, яка вже працює – мобільний корпоративний зв'язок (всі дзвінки всередині корпоративної групи в межах України безлімітні і безкоштовні).

Громадяни України!

Патріоти своєї Вітчизни!

Зробимо себе і Україну заможними і незалежними!

Роман Молчанов

Для всіх, хто зацікавився проектом, контактні реквізити: Електронна поштова скринька - maai@ukr.net Скайп (Skype) - roman.molchanoff Мобільний телефон - +38 068 324-81-27
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов