АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
незалежне
опозиційне видання

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СтопкомUA


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Аварія – дочка мєнта
17.03.2011 р.

Ще коли Радянський Союз здихав-собі в конвульсіях і громадяни тієї бездарної держави стояли в кілометрових чергах за продуктами з талонами в руках, на кіностудії «Мосфільм» зняли фільм «Аварія – дочь мєнта». Коротко сюжет такий, що Аварія — школярка, малолітня металістка, тоді як її батько — простий радянський міліціонер. Між ними виник конфлікт, визначений зміною епох, коли навіть діти вже зрозуміли брехливість системи, в якій тоді жили. Безшабашне доньчине життя доводить Аварію до групового зґвалтування бандою мажорів. Нещастя примиряє батька і дочку. Тепер міліціонер мстить насильникам, інсценуючи дорожньо-транспортну пригоду.

Але все це не про наш випадок, в нашому випадку все навпаки і тільки назва фільму підходить, як ніколи.

Так от, коли видання «СтопкомUA» на головній сторінці розмістило фото-загадку, чий саме автомобіль мало не щодня створює аварійну ситуацію перед головним корпусом Львівського національного університету, то на диво досить багато читачів правильно відповіли на наше питання. Мало того, читачі доповнили відповідь такими інформаціями, що можна дивуватись, що дарма ті, що вважають себе богами або напівбогами на нашій злиденній землі, думають, що про них ніхто нічого не знає. І що про всі їхні проступки чи злочини ніхто не дізнається. – Люди знають все.

Так от, зухвало, з порушеннями всіх можливих Правил дорожнього руху, створюючи аварійну ситуацію, ставить свій автомобіль марки "BMW X6" під державним номером ВС 0001 ВЕ громадянка України Пісна Наталія Василівна, донька колишнього начальника ГУ МВСУ у Львівській області Пісного Василя Михайловича. Читачі повідомили, що на даному автомобіля донька їздить за довіреністю, а власницею автомобіля є О. Костик - мати Наталії Василівни і дружина Пісного В.М., з котрим вона проживає в цивільному шлюбі, бо офіційно подружжя Пісних перебувають в розлученні. Само собою, це зроблено з огляду на боротьбу з корупцією, - так треба, щоб багатомільйонне майно Пісного було записано на чужу людину.

Отже, пані «Аварія», вона ж Пісна Наталія Василівна, помічник судді Львівського апеляційного суду, викладач кафедри кримінального права Львівського національного університету імені І.Я. Франка – майбутня суддя, проживає в смт. Брюховичі по вул. Лікарська 1, в палаці, якому б позаздрили європейські королі, і для побудови якого було вирубано не один гектар державного лісу.

А ще поступила інформація, яка повинна би була зацікавити правоохоронні органи (як не як, крім міліції є ще прокуратура та Служба безпеки України), – даний автомобіль поставлений на облік в 2009 році, а рік випуску саме цієї машини – 2010 рік! Як таке можливо? Чому підробка документів можлива саме тими особами, обов’язок яких власне його дотримуватись?

Крім того, дане щоденне порушення ПДР передбачає адміністративне покарання у вигляді штрафу, розмір якого у відповідності до ч. 4 ст. 122 КУпАП становить від 680 до 850 гривень, або позбавлення права керування автотранспортом від 6 місяців до одного року. Тож скільки коштів проходить повз бюджет, хоча порушення відбувається під самим носом Головного управління МВСУ у Львівській області? – І жодного вам протоколу про порушення.

А головне, що п. Пісній Н.В. завдяки своєму батькові є чим платити щодня навіть за таку дорогу парковку у 850 грн., бо вона є власницею готелю «Наталі18» за адресою м. Львів, пл. Осмомисла 7, котрого їй подарував на повноліття батько, здає в тому ж готелі своїй матері приватному підприємцю Костик О.П. в оренду нежитлові приміщення під ресторан. Про інше майно сім’ї, як пишуть нам читачі сайту, ходять фантастичні легенди. Звідки ж такі статки? – Один читач чи то жартома, чи, може, щось знає, повідомив, що є версія, що генерал-лейтенанту Пісному В.М. як довіреній особі колишнього міністра внутрішніх справ Луценка Ю.В. після перебування Муаммара Каддафі в Україні довірили закупити майно для лівійського тирана. Сам же Каддафі не приховував, що має нерухомість в Україні. Так що все може бути, все може бути…

P.S. Просимо чесних та порядних громадян у випадку викривання ними порушень чи злочинів представниками т.зв. "еліти" фіксувати дані факти і повідомляти наше видання. Ми обов'язково оприлюднимо цю інформацію. І ми сподіваємося, що подібні викриття допоможуть навести в державі громадянський порядок.

СтопкомUA відділ інформаційного нагляду

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов