АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
непарламентський
опозиційний сайт

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СТОПКОМ


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Військовий переворот? Кремль в паніці. Політична ситуація в Росії.
29.10.2010 р.

Кремль в паніці. Реальні «господарі Росії» почали пакувати валізи і виводити рештки капіталів за кордон. Багато хто вже виїхав. Тим часом, інформація про серйозні тілорухи в верхах просочилася в блоги, точніше кажучи не просто в блоги, а саме в так звану «кремлівську бригаду», котра теж не знає, що їй робити, і, схоже, тепер діє на свій власний розсуд, публікуючи взаємно протилежні речі. Одні кажуть, що «переворот» (звільнення Росії) буде, інші, що ні, треті, що «за всім стоять американці» (ага, можна подумати, що це не Путін з Менделєм розвалили країну і виводили стабфонд за кордон, а дядя Петя…).

Чудінов Андрій пише: «Військовий переворот в Росії буде на початку листопада, швидше за все 7 листопада. Попереджаю: це не стьоб і не фейк, докази нижче. До мерії вже подана заявка на проведення військового перевороту. Заявка подана 25 жовтня до мерії, на 10 000 десантників. Збір колони призначено на Поклонній горі. Приблизний час перевороту – початок листопада, точну дату керівник перевороту – голова Спілки десантників Росії, екс-командуючий ВДВ СРСР генерал Владислав Ачалов озвучить трохи пізніше, коли вона буде остаточно узгоджена в мерії. Сумнівів у тому, що дозвіл на переворот буде отримано, у Ачалова немає навіть в найменшому ступені. Крім цього він заявив, що до перевороту мають намір примкнути козаки і ряд громадських організацій та діячів, котрих він розкрити відмовився. Ультиматум путчистів такий: ми не хочемо крові, нехай все керівництво міністерства оборони на чолі з Сердюковим залишить службові кабінети назавжди.

Ось вам поважне джерело сенсації (ttp://www.nr2.ru/incidents/306276.html/print). Єдиною умисною неточністю у вище наведеній інформації є заміна слова мітинг на слово переворот. Але погодьтеся, що це зовсім незначна натяжка для смислового форсажу, котрий підкреслює всю неординарність того, що відбувається. Хоча у мене є підозри, що натяжка ця й не дуже натяжка, адже Ачалов недвозначно натякнув – сказавши, що мітингом все не обмежиться. Назвати цей захід мітингом, однак, так же абсурдно, к назвати гуманітарною допомогою цукерку, котру педофіл дає дитині. Та й чи Сердюкову призначений ультиматум Ачалова? Ви теж думаєте, що не йому, а начальнику його – Путіну? І я так думаю. А які шикарні алюзії спадають на думку – адже десантники з московської демонстрації вже один раз йшли в смертний бій за Батьківщину. Було це саме 7 листопада 1941 року. Бій після цього був успішним і батьківщину вони вибороли. Як тоді Сталін з Мавзолею сказав? Не посоромимо наших предків? Чи подужають зараз десантники?».

Переляканий «генерал» Іванов пише: «Не буде військового перевороту, хлопці. Не буде заколоту під керівництвом ГРУ. Не буде національного повстання. Буде щось середнє між короткостроковим ГКЧП і таким, що не відбувся, рохлінським бунтом – по суті. Тільки кровища буде – по факту. Вона необхідна тим, хто все спрямовує, координує і контролює. Використають втемну бравих відставників (майбутніх героїв-мучеників і сидільців), оточених натовпами провокаторів. Під вояків збирають гарячу російську молодь цілими організаціями (майбутнє гарматне м’ясо). Наближається. Ви не загинете в боротьбі за праве діло, хлопці. Ви бездумно і страшно загинете за чужі інтереси».

Якийсь безіменний провокатор пише, причому досить масово: «Путіна – в Гаагський трибунал, Мєдвєдєву – Нобелівську премію, РНЕ – владу в Росії? – все на благо США. Головною бойовою силою стануть спецназівці, ну не просто ж так їх материв Сердюков… здача Росії НАТО повинна бути проведена чистими національно-патріотичними силами, аби народ повірив і підтримав. Ну а як інакше, їх лідери стільки років страждали за Росію, що знову її обманути буде нескладно. Як сказав Мєдвєдєв «Росіяни повинні змінити ставлення до НАТО». Але хто ж повірить Мєдвєдєву? А от Баркашову і Ачалову повірять. І дуже-дуже даремно».

Коментар редакції православного інформаційно-аналітичного порталу (ПІАП) «Москва – Третій Рим»: «Ті, хто хоча б трохи знайомий з ідеологією РНЕ знають, що вона побудована на абсолютному антизахідництві (антиамериканізмі), причому в релігійно-містичному аспекті. Тому звинувачувати Баркашова і тим більше Ачалова в роботі на західні спецслужби можуть лише зовсім недалекі провокатори. До того ж, доведеному до відчаю народу, якось байдуже, хто буде відстрілювати чиновників, що зарвалися, і їх охоронців, хоч марсіани. Обивателю по барабану, хто на які спецслужби працює, народ на власні очі все сам прекрасно бачить, а тому міркує цілковито іншими категоріями: тут – свої, а там – чужі. Свої, в даному випадку, це – об’єднана військова опозиція, а чужі – влада. Тому скільки б кремлівські бандити не роздували свою гидку пропаганду – це їм вже не допоможе, але цікаво навіть не це, а той факт, що тема про військовий переворот отримала публічне обговорення, причому досить широке і саме з подачі «кремлівської інтернет-бригади». Цікаво, до чого все це?».

Переклад з російської здійснено сайтом «Стопком». Джерело:

Портал «Москва – Третій Рим»
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов