АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Чи є в Росії право вчити інших життя?
16.07.2009р.

Нещодавно була опублікована стаття А.Дугіна «Таджикська наркорулетка». Її автор асоціює таджиків з хронічною злиденністю і наркоторгівлею, котра набула національного масштабу, - мовляв, цим займаються практично всі, навіть високопоставлені чиновники. Сам Таджикистан, на думку Дугіна, перетворився у наркокоридор в Росію і Європу. Автор пише також, що російські прикордонники, які стояли до недавнього часу на захисті таджиксько-афганського кордону, були піддані погрозам розправи зі сторони афганських і таджикських наркоугрупувань.

Після їх відходу обсяги наркотрафіка різко пішли вгору, а зараз героїн вже виробляється на території самої республіки в підпільних лабораторіях. За певними даними, 60% героїну, що постачається до Росії, - таджикського виробництва.

Пропоную подивитись, що ж за держава Росія. Дугін і його однодумці думають про те, як би врятувати невдячних таджиків. «Вперті, наперекір звинуваченням і образам, ми їздимо в Росію на зарабітки». Чи мають вони моральне право вчити нас?

Росія – що це за держава?

Наведу ряд фактів. Згідно офіційної статистики, населення Росії складає 132 млн. людей, 29 мл. з них проживає в Москві і Московській області, Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. В Росії - 87 міліардерів, сукупний капітал котрих досягає 471,4 млрд., а при цьому мінімальна пенсія росіянина складає не більше 3000 рублів. 42 млн. населення Росії заробляють меньше 6 тисяч рублів в місяць. В 79-ти регіонах Росії скоротилась народжуватись, а в 60-ти - збільшилась смертність. Щорічно 8 млн. російських жінок вчиняють аборти. Середня тривалість життя росіянина не перевищує 59 років. Найближчими роками Росія буде відчувати потребу в місцевій робочій силі. До 60% громадян Росії є пенсіонерами. Робоча сила складає 20 млн. людей - 4 млн. людей працюють в МВС, МНС, ФСБ. Більше 4 млн. населення – хронічні алкоголіки, 1 млн. - наркомани. Чоловіча смертність в 4 рази вище жіночої.

Хто працює в Росії?

81 млн. населення Росії - пенсіонери або громадяни передпенсійного віку. Кількість безробітних складає 6 млн. 110 млн. громадян знаходяться на бюджетному фінансуванні. ВВП Росії порівнюваний за об’ємом з ВВП американского штату Каліфорнія.

Конфесії в Росії

В Росії проживає 20 млн. мусульман. За останні 15 років їх кількість зросла на 40%. До середини століття кожен четвертий росіянин перейде в іслам. За даними російської ісламської асоціації, кожного тижня іслам приймає до 3 росіян. З ініціативи В.В.Путіна Росія отримала при Організації ісламська конференція статус спостерігача. В 2007 году на розвиток ісламу з федерального бюджету було виділено 800 млн. руб. Росія поки що єдина держава, яка визнала палестинський рух ХАМАС. До 2015 року основу російських збройних сил можуть скласти російські мусульмани. На даний час кількість віруючих православних не перевищує 4%. В Росії проживають також іудеї і буддисти, більшість російських громадян дотримуються атеїстичних поглядів, 32% - вірить в магію.

Москва

Гроші – найвища цінність в столиці Росії. До 40% продукції, що постачається в столицю, імпортується. 31% жителів столиці - росіяни; азербайджанці, грузини і армяни складають 22%; українці і білоруси - 11%; татари, башкіри і чуваші - 10%; таджики, узбеки, казахи, киргізи, дагестанці, чеченці та інгуші - 9%; молдавани, євреї і цигани - 8%; корейці та в’єтнамці - 5%; інші національності - 4%. Для стерилізації бездомних тварин з міського бюджету щомісячно виділяється 13 тисяч руб., - це більше коштів, перераховуваних для дитячих будинків.

Антирекорд

З виробництва нелегальної фармацевтичної продукції Росія посідає друге місце у світі. 92% реалізовуваної продукції потрапляє на ринок контрабандним шляхом, в некотрих випадках з простроченими строками придатності. За кількістю ув’язнених Росія посідає друге після США місце у світі. В Росії 200 злодіїв в законі. Щорічно росіяни витрачають на хабарі до 3 млрд. доларів. Професія лікаря в Росії одна з найнизькооплачуваніших. До 80% молоді мають різні захворювання. Кожен третій підліток палить. Стосовно 186 керівників російських освітніх закладів порушені кримінальні справи за хабарництво, щорічний об’єм котрого складає 0,5 млрд. доларів. За рівнем свободи слова Росія посідає 147 місце з 180. 90% ЗМІ - проурядові, 80% російського Інтернету - ресурси порнографічного характеру. Літр бензину в Росії коштує від 16 до 20 рублів, тоді як в нафтодобувних країнах його ціна складає від 5-6 рублів.

Армія

Щорічно в російській армії скоюється 2464 вбивства, 469 з них - самогубства. Батьки змушені платити "дідам" від 500 до 800 рублів (в місяць), отримуючи таким чином протекцію на дітей.

Смертність

Щохвилини в Росії вмирає 5 людей, народжується 3. Смертність (в рік) співставлювана з кількістю населення м.Пскова. В Сибіру 11 тисяч сіл і 290 міст зникли з лиця землі. 26 тисяч дітей в Росії вмирають, не досягаючи 10-річного віку. Щодня вмираю 50 дітей, 70% - в пологових будинках. Кількість сиріт складає близько 1 млн. людей. В Росії палить 70% чоловіків і 30% жінок. Щорічно від паління вмирає 270 тисяч людей. Кількість абортів перевищує народжуваність в 2 рази. Російська жінка робить в середньому до 2 абортів в рік. 35 тисяч людей щорічно гине в ДТП. Кількість скованих самогубств щорічно досягає 58 тисяч, вбивств - 40 тисяч, 70% - самогубств у перший рік військової служби, 60% - в місцях ув’язнення.

"Миллат", Таджикистан

Переклад здійснено сайтом «Стопком». Джерело:

http://inosmi.ru/print/250699.html
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов