АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: stopcom@ukr.net ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Скільки взяла грошей Тимошенко від Лозинського за місце у Верховній Раді?
13.07.2009р.

Скільки взяла грошей Тимошенко від Лозинського за місце в парламентській фракції БЮТ? Це питання, звичайно, риторичне, бо ніхто після таких угод документів не залишає. Довести корупцію і хабарництво за депутатські місця можуть хіба свідки і їх свідчення. Лозинському (це той, хто людей, як куріпок, вбивав в приступах жадності та вседозволеності) дали зелене світло втекти, куди йому заманеться. Всі пости відкриті, міліціонери пропускають злочинця під козирок, зелене світло на митних переходах. Все для рідного – все для собі подібного.

Про те, що це вже не люди, – про це вже можна не говорити, – це нелюди, бидло від влади, душогуби і зрештою слово супостати теж підходить.

Спочатку казали, що нічого не сталося. Потім говорили, що нічого особливого не сталося, в смислі, що тут такого – людину вбити, це просто, це все рівно, що два пальця об асфальт. Тим більше, що в дикій Україні феодалізм Лозинського – це поширене явище. Чи не те саме на Закарпатті від Балоги чи Шуфрича, а за концтабір імені Ахметова-Януковича на Донеччині навіть не кажу – і сліпий побачить, а глухий почує. Всі вони - «хазяїни» цілих регіонів, які час від часу пропонують повністю приватизувати собі ці регіончики через федералізацію України. Тоді закони прийматимуть всі ці нелюди самі, вони матимуть свою міліцію, свою армію і своїх кріпаків, якщо ті доживуть, а не будуть убитими, закатованими, спаленими в мартенівських печах замість газу. Все це цілком реально, бо все до того йде.

Отож, скільки заплатив Юлії Тимошенко громадянин Віктор Лозинський за те, щоб стати народним депутатом від БЮТ? Раніше цей любитель лісів і людиноненависник з радістю одержував подяку від Віктора Януковича «за самовіддану працю під час виборчої кампанії 2004 року та активну життєву позицію і відданість ідеалам Партії регіонів». І він не те, щоб переметнувся в оранжевий сектор з ідейних міркувань, просто в БЮТ на той час було дешевше, ніж в Партії Регіонів. В ПР за рахунок синочків лідера, коханок та водіїв місце в депутатському корпусі для сторонніх подорожчало. Але бізнес є бізнес – і Віктор Лозинський купив собі місце там, де воно вигідно продавалось. За скільки? Ну не за пляшку коньяку, звичайно, і не за склад чи завод такого коньяку. Дехто виправдовується тим, що не всі в БЮТ були «за» Лозинського у фракції, але дуже вже за нього заступався особистий касир Юлії Тимошенко – Олександр Турчинов. В його пастирському блокноті вже точно записано, хто скільки коштує в блоці Юлії Тимошенко. Довіренішої особи, ніж Турчинов, у Юлії Володимирівни просто немає. Ціну він не скаже ні перед присягою, ні перед Господом Богом; а навіщо – Бог і так все про нас з Вами знає. Тому сума залишається загадкою.

Але справа про вбивство пересічного громадянина Олійника досягла широкого розголосу. Про неї знають всі. І якщо команда БЮТ пробує відволікти увагу то нібито стріляниною сина Президента в ресторані, то ударом з-під тишка Шуфричем Льовочкіна, але масштаби неспіврозмірні. Хоча як було з випадком Юрія Луценко і його п’яного дебошу в німецькому аеропорту? Питання просто «заболтали», приспали і поклали в довгий ящик, де вже лежить дрібне хуліганство міністра внутрішніх справ в зв’язку з нападом на голову міста Київ.

Так само буде і з Лозинським. Мало того, через те, як легко йому дали втекти від слідства, можна припустити, що у випадку, коли Тимошенко стане Президентом Україно, то цей герой вже точно одержить з її рук достойну нагороду – «Герой України». А слідство по факту вбивства буде оцінено, як політичні репресії до борця за чистоту лісів від всяких-там двоногих істот з числа біомаси, пардон, електорату.

Дотичним доказом нечистоти душі Юлії Тимошенко в питанні покриття душогубів є той факт, що через свою озлобленість вона наказала своїм підлеглим депутатам під час голосування у Верховній Раді звільнити неслухняного корупціонера Йосипа Вінського без, так би мовити, «вихідної допомоги», тобто не за заявою міністра, а за поданням уряду. І в той же час у випадку з Лозинським все було з точністю навпаки. Саме депутатський злочинний корпус Верховної Ради дозволив звільнитися Лозинському за його заявою і ніяк не інакше. Всі пільги, доки він буде в бігах і буде вестися слідство, за ним залишатимуться. Отже, Юлія Тимошенко таким чином або виразила подяку Лозинському за щедрий хабар за місце в парламенті, або, може, і дійсно вона сама причетна як не до вбивства громадянина Олійника, то до інших злочинів Лозинського.

Зрештою, алібі пані Тимошенко нікому не пред’являла. А її ніхто і не питав: чи хоч колись вона гостювала в Лозинського на дачах, в лісах та на ставках? І хай вона чесно (хоча слово «чесно» не з їхнього лексикону) скаже про це. І хай не переживає, що її спитають більше, ніж це. Можна домовитись з журналістами і хай більше нікого не цікавитиме і не задаватимуть питань, хто там з нею міг бути ще, чи соратники по-партії, чи чоловік з зятем, чи Шуфрич з пляшкою шампанського, чи, може, вона там була з Януковичем і домовлялася про ширку, пострілюючи в селян і цькуючи перехожих собаками. Нехай залишить це собі. Хай вона тільки зізнається, що ніколи в тих угіддях не була або була. І все. А ми вже робитимемо висновки з того, що будемо мати.

Можливо, Тимошенко права, і той же Вінський є страшнішим корупціонером і злодієм, ніж її побратим і друг – Павло Лазаренко. Для мене, що є той Вінський, що його немає – в поїздах від цього чистіше не стане. Слідство покаже, чи він крав, а я не знаю, слідство не веду, але знаю те, що якщо гнилий прем’єр, то і міністри такого уряду такі самі. І якщо вона бачить порушення одних, але не бачить інших, то таку курячу сліпоту треба лікувати. Спочатку лікувати усуненням від влади, а потім слідством і судовим рішенням. І якщо Україна в другій сотні самих корумпованих і злочинних країн світу, то відповідальність за це несе в першу чергу уряд.

Тепер залишається вираховувати і гадати: скільки ще таких лозинських прикрилося депутатською недоторканністю? Десять, двадцять, сто, триста? Невідомо; як кажуть, «розтин покаже». Хочеться тільки, щоб розтин ходячого трупа під іменем «олігархічна, корумпована, проросійська, комсомольська, безвідповідальна влада» відбувся якнайшвидше.

ПАВЛОВСЬКИЙ Андрій
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов