АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
непарламентський
опозиційний сайт

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СТОПКОМ


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Російські шахтарі - раби Абрамовича – це і є Russia Today
04.06.2010 р.

Росія знаходиться на грані розпаду – це зрозуміло всім розсудливим людям. 9 травня рвонуло на Распадській шахті. Може рвонути в будь-який момент де завгодно. Виведення з ладу Распадської відгукнеться всій країні. Так же, як і у випадку з аварією на СШГЕС, москвичі занижують масштаби руйнувань і можливі наслідки катастрофи на шахті для економіки країни. Вже зараз можна прогнозувати підвищення цін на вугілля на внутрішньому ринку і як наслідок, підвищення цін на продукцію металургійної промисловості. Як відзначив губернатор Кемеровської області Тулеєв, шахта «Распадська» давала кожну п’яту тону коксівного вугілля для всієї металургійної промисловості країни (частка «Распадської» в загальному об’ємі російського видобутку коксівного вугілля складає близько 10%. «На неї зав’язана практично вся металургійна промисловість". Основні споживачі продукції ВАТ «Распадська» - Evraz Group, Магнітогорський і Новолипецький металургійні комбінати, тобто путінський корєшок Абрамович.

Попередній збиток від вибухів на шахті «Распадська» склав близько 6 млрд. рублів, повідомив губернатор Кемеровської області Аман Тулеєв. З його слів, приблизний збиток від зруйнування споруд на поверхні складає 700 млн. рублів, всередині шахти - близько 5 млрд. рублів. При цьому ані шахта, ані обладнання не були застраховані. Крім того, мільярди рублів шахта «Распадська» втрачатиме через простій. За оцінкою аналітика БКС Олега Петропавловського, щомісячні втрати виручки можуть скласти близько 2,55 млрд. рублів. Всього, за даними Тулеєва, на відновлення шахти знадобиться «не менше року». Значить, значно більше року.

Це, так би мовити, наслідки економічні. Доведеться збільшувати видобуток вугілля на інших шахтах Абрамовича. Але ніхто не може гарантувати, що збільшення виробітку на "Мечел" і "Южкузбассуголь" не призведе до нових вибухів і порушення норм безпеки в гонитві за прибутком.

Сьогодні можна із впевненістю говорити про те, чого більш за все побоюються функціонери-єдинороси, сівши на шию російським рабам-шахтарям і намагаючись загнати їх до смерті. Побоюються вони перекриття, або зруйнування залізниці. Адже якщо подивитися на карту залізниці Росії, то виявиться, що вся країна зав’язана на одній-двох гілках Транссибу, побудованого за царя. БАМ не враховується, оскільки він до цього часу толком не функціонує, так як планували.

Кілька грамотних акцій помсти Дерипасківцям і Абрамовичцям з перекриття руху поїздів і всі їх акції впадуть протягом місяця до нуля, а самі вони змушені будуть залишити країну, так як їх нікому буде охороняти. Так що інтуїтивний рух шахтарів з перекриття залізниці - було ударом по печінці Роми Абрамовича. Як повідомляє Братство, протестуючі вимагають зміни умов праці гірняків в частині безпеки і підвищення заробітної плати. Через перекриття дороги було затримано більше 20 поїздів. До шахтарів вийшов мер Мєждурєченська, однак перемовини ні до чого не призвели. Людей з залізниці стали витісняти співробітники банди "омон". Гірняки вчинили активну непокору. Бандитів-омонівців закидували камінням і пляшками. На жаль, протест було придушено.

Відомо про шість постраждалих бандитів-омонівців. 28 учасників акції були доставлені до відділення банди "міліція рф". Вирішується питання про порушення другої кримінальної справи - за ст. 167 КК РФ (блокування залізниці і перешкоджання транспортному руху).

Те, в яких умовах змушені працювати російські люди під землею - окрема тема. Ви й самі можете взнати про зарплату в 20 тис. рублів з нижченаведених відео. Як правильно помітив зауважив на мітингу працівник: "Ніхто з керівництва навіть не висловив співчуття з приводу смерті шахтарів", дані про смерть котрих приховуються маріонетковою владою, кремлівськими шістками. Самі шахтарі говорять про понад сто загиблих, а їм видніше, хто не повернувся з роботи, оскільки в таких містечках люди знають один одного дуже добре.

9 травня країна продовжувала пити й гуляти, відзначаючи День Перемоги. Коли ФСБ підривала метро в Москві – було оголошено траур, коли загинули елітні бляді в пермській "Кульгавій кобилі" – було оголошено траур. Кемеровські шахтарі для москвичів - не люди, трауру по них, швидше за все, оголошено не буде. Країна розділена на бар-тварей і їх рабів. Але вічно тривати такий порядок речей не може. Загнані у безвихідь російські раби будуть продовжувати перекривати дороги і вступати у сутички з маріонетковим омоном, відгодованими московськими свиньми. Вперше за багато років сутички з маріонетковим ОМОНом набули бойового характеру. Ментів закидали камінням і штовхали ногами. Поки що без зброї. Чи далеко до захоплення найближчого складу зі зброєю? Схоже, що близько....

Олексій Ритніков

Переклад здійснено сайтом «Стопком». Джерело:

ruscenter


Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ