АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
непарламентський
опозиційний сайт

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СТОПКОМ


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Запам’ятайте: Путін – маріонетка Заходу!
16.06.2010 р.

Що залишиться від нього після того, як доведуть, що це він наказав ФСБ підривати будинки?

Днями з’явилися листи депутата Віктора Ілюхіна, а одразу за ними і відеозвернення.

До мене, відповідно, надійшли запитання.

По-перше, чи можна очікувати розвитку Катинської справи, наприклад, початок відкритого судового процесу з даного питання з усіма наслідками, що звідси випливають? Наприклад, участю в ньому мене, Сергія Стригіна та інших істориків з тих, хто залишився чесним і здатний аргументувати свою позицію в суді.

Що стосується ініціації таких процесів кремлівським режимом, то це навряд! Однак ми самі не збиралися сидіти, склавши руки, і ще до цієї сенсації звернулися до Тверського суду Москви від імені онука Йосипа Сталіна, Євгенія Джугашвілі, з позовною заявою.

В заяві, як і належить, по-перше, повідомили суд про те, що 28 квітня 2010 року Федеральне архівне агентство Росії на Інтернет-сайті http://www.rusarchives.ru, без повідомлення відвідувачів сайта про те, що дані документи є явно підробленими, розмістило електронні образи оригіналів п’яти підроблених архівних документів з «проблеми Катині» з «пакету № 1».

По-друге, просимо суд визнати відомості, які містяться в цих підроблених документах, про те, що Йосип Сталін, разом з п’ятьма іншими членами Політбюро ЦК ВКП(б) – Климентом Ворошиловим, В’ячеславом Молотовим, Анастасом Мікояном, Лазарем Кагановичем і Михайлом Калініним, - нібито запропонував НКВС СРСР справи 25.700 польських громадян розглянути в особливому порядку, із застосуванням до них найвищої міри покарання - розстрілу, вигаданими, такими, що не відповідають дійсності і порочать Йосипа Сталіна.

Ну, а поява свідка фальсифікації цих документів, це нам «як знахiдка».

Запитують також, чому, на мій погляд, російське керівництво пішло на такий крок, як визнання Катині? Особливо в Україні дивуються «патріоту» Володимиру Путіну.

Прошу пробачення, якщо я засмучу своїм баченням того, що відбувається, тих, хто сподівається на Володимира Путіна. Всеросійське керівництво перебуває під вимаганням Заходу, це маріонетки Заходу і, перш за все, Володимир Путін. Опріч банківських рахунків Володимира Путіна на Заході, котрі можна елементарно арештувати, Захід дуже легко може згадати йому організацію вибухів жилих будинків в Москві і Волгодонську. Чого вартує Конгресу США «отримати відомості» про ці вибухи і організувати комісію з їх розслідування? І що залишиться від нього після того, як ця комісія доведе, що це він наказав ФСБ підірвати ці будинки? Де Володимир Путін буде переховуватись? Не Усама бен Ладен, певно, «Аль-Каїди» в нього немає.

Але наші-то – кремлівські, пройдисвіти, у світі хочуть мати статус, хоча би рівних серед других!

Кремлівській кліці і оточенню не може подобатись, що базбашенні американці можуть ось так взяти і арештувати в банках Заходу все, що «наші» так ретельно крали! І навіть арештувати їх самих, як Бородіна або Адамова.

І «лідери» Росії почали дозволяти собі огризатися на господарів. Стали «патріотами», провадять «власну політику»! мета того, що сталося, – показати США, що й кремлівська кліка така же крута: американці можуть вбомбити Югославію в кам’яний вік, і кремлівська кліка, наприклад, теж може бомбити Грузію! А тому не сміють американці поводитися з Кремлем, як з якимись шістками! Це справжні пахани!

Мені по-іншому зрозуміти «патріотизм» Володимира Путіна складно. Хіба його колись турбували державні інтереси? Пробачте, а хто за тиждень до початку вторгнення до Осетії віддав китайцям здоровенний шмат російської землі на Далекому сході, і навіть не поморщився?

Тому я й дивлюся на Володимира Путіна, як на маріонетку Заходу, але з претензіями на певний гідний статус в середовищі світових керівників. Але це статус особисто його, і до інтересів Росії він не має стосунку. Він і надалі зраджує і продає інтереси Росії.

Юрій Мухін

Переклад здійснено сайтом «Стопком». Джерело:

«Наш Век»


Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ