АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка

непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Професор Хомяков створює в Києві Антиімперський Фронт
21.08.2009р.

Журналіст КЦ Дмитро Орлов проінформував, що московський професор Петро Хомяков, який втік від путінських кілерів у вільну Україну, прислав до редакції “Кавказ-центру” листа, в котрому він зокрема пише:

“Дякую за слова підтримки на мою адресу в скрутну хвилину.

Я налаштований працювати над створенням Антиімперського національно-демократичного фронту, міжнародної і міжнаціональної організації, що являтиме собою спілку всіх ворогів путінської Московії.

Готовий стати його ініціатором, тому що серед російських радикалів на це ніхто інший не наважиться. Приєднається потім багато хто. Але потім. А першого кроку не зроблять.

Без російських радикалів тут не обійтися, тому що без участі росіян Росію не розвалити. Її треба бити не по руках, а в сердце. І зробити це можуть лише росіяни, або ж за дуже активної участі росіян. Вбивши імперію, ми забезпечимо свободу всім. В тому числі і всьому Північному Кавказу.

Я прихильник цивілізованого розлучення всіх елементів РФ. Причому не лише мусульманських регіонів. Чисельні російські регіони теж не проти спробувати жити своїм, а не московським, розумом. Наприклад, Далекий Схід. Тому треба всім об’єднати свої зусилля. Боротися “За нашу і вашу свободу!”.

Серед росіян віднайдеться не менше 12–15 тисяч людей, котрі вже зараз готові зібратися у Російську визвольну армію.

Якщо АНД-Фронт буде організовано, то РФ можна буде коли не остаточно зруйнувати, то хоча б потрясти до підвалин вже до серпня 2010 року.

Успіхів вам!

Професор Хомяков”.

Згідно інформації, яка надійшла до редакції “Правого хостингу”, до Антиімперського Фронту готові приєднатися і представники Мережевої організації націонал-анархістів у випадку, якщо ідеологічна платформа нової коаліції не суперечитиме Православ’ю.

Тим часом російські націоналісти нагадали, що професор Хомяков є послідовним прибічником ліквідації Російської Федерації. На з’їзді міжнародної організації “Росіяни на УПА” в жовтні 2008 року він сказав:

“Оборонитися від агресивної недобитої імперії неможливо. Але … наступати на неї можна. Наступати, руйнувати, дербанити, рвати на шматки, ділити на трофеї”.

Російські націоналісти проджовжують розслідування обставин арешту Мухачева, котрий вважається керівником створеного бандою “ФСБ” підставного “Північного братства”.

З’явилась інформація про те, що Мухачева “здали” Лубянці його соратники по СБ Міронов, “Цинік”, “Шолох» і “Капітан”, коли він припинив їх фінансувати з доходів своєї фірми по торгівлі цеглою в зв’язку з путінською кризою, яка знищила будівельну галузь в Росії.

Окремі джерела також повідомили, що Мухачева “заклала” його дружина Касьяненко, котра, як і сам Мухачев, є агентом терористів “ФСБ”.

За добу інформація була уточнена. Виявляється, Касьяненко дала покази на відрядженого їй Лубянкою в чоловіки чекіста Мухачева, які довели його до в’язниці, за інакомислення, оскільки знайшла йому заміну в особі чорношкірого мешканця Москви Самсона з Африки.

Після того, як професору Хомякову з великими зусиллями вдалося втекти з Росії, націонал-сепаратисти повідомили про смертельну небезпеку, яка нависла над їх духовним лідером, відомим московським істориком Алєксєєм Широпаєвим:

“Широпаєв не розуміє ступеня небезпеки, яка йому загрожує. Йому не раз говорили — мовляв, Україна, Естонія. “Ні, залишусь всім гебістам назло”.

Переклад здійснено сайтом «Стопком». Джерело:

http://net14.org/?p=1549
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов