АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
непарламентський
опозиційний сайт

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СТОПКОМ


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Парад мародерів
14.05.2010 р.

Здавалося б, який бізнес можна зробити на глибоких старцях, навіки наляканих сталінщиною, не дуже ситих, битих, катованих, дивом виживши на фронті, де їх розглядали як поліна, які без ліку і без толку кидали в топку війни, або тих, котрі побували в полоні і потім півжиття виправдовувались за те, що не застрелилися? Які дивіденди можна отримати з 65 років тому закінченої війни? Адже навіть танки і літаки мертвим не продаси. Ми ж тільки мертвим і не намагалися їх продати, і не тому, що не заплатять: Уго Чавес, ХАМАС і Кім Чен Ір теж, по-моєму, платити не збираються; просто мертві, на відміну від живих, знають ціну життю, смерті і війні і в "стрілялки" гратися відмовляться навіть на тому світі.

Цивілізований світ тихо і пристойно відзначив 8 травня 65 років з дня перемоги над фашизмом. Власне кажучи, відзначили ті, кому було що відзначати. Східній Європі ані 8, ані 9 травня 1945 року відзначати було нічого, ніде і ні з ким. Я вже не говорю про країни Балтії і про Бессарабію. Адже Червона Армія - поневолювачка до цього святкового для США і Західної Європи дня вже встигла замінити німецьких окупантів, і Балтія зі Східною Європою давно корчилась під кривавими гусеницями радянських танків. Запитайте про їх святкові враження на 9 травня 1945 року у висланих і загиблих на 1/3 по дорозі чеченців. Висланих, видно, за рекордну кількість Героїв Радянського Союзу, даних цим народом країні, котра заживо спалила в сараях їх жінок і дітей, старих і хворих, котрі не могли дійти до вагонів для худоби, аби їхати в казахські степи. Запитайте в автора "Наскельного живопису" Єфросіньї Керсновської, як вона і її вислані по етапу з Бессарабії земляки відзначили 9 травня: голодною смертю на лісоповалі. Запитайте в шаламівського майора Пугачова - фронтовика, який втік з фашистського полону і був кинутий до колимського табору; запитайте в героїв Солженіцина - фронтовиків Івана Денисовича і кавторанга, як вони, названі "фашистами", відзначили цей день в таборах. Запитайте про святковий настрій рідних катиньських жертв, а також кинутих в табори венгрів, чехів, словаків; запитайте в замордованих задовго до 9 травня або померлих від голоду в Сибіру литовців, латишів та естонців, які почуття в них викликає наша святкова дата, що стоїть на п’єдесталі з 65-річної буденної брехні. І вони дадуть вам відповідь з могили: "Нам плювати на вашу Перемогу, бо вона стала ланкою в ланцюгу нашого поневолення і загибелі".

Але наша мародерська влада не упустила нічого і використала нещасних старців (за один обід, за один салют, за миску гречаної каші на Поклонній горі, за десяток-другий квартир – втрати незначні) на всі сто процентів. Тепер їх приберуть в нафталін, а до 70-річчя і чергового шабашу вони не доживуть. З них навіть зняли, як чоботи, георгіївські стрічки, зняли собі на бантики тилові чекістські щурі з Лубянки і з Кремля, хоча це блюзнірство, бо за ордени і медалі на таких стрічках на фронті платили кров’ю. в старих, бідних, закинутих і безпорадних людей не віднайшлося сил і досвіду, аби відірвати від себе чекістських п’явок, які присмокталися до них, і вони стали реквізитом для путінського шоу з танками, літаками і ракетами. Знову брязкання іржавим імперським залізом, знову ніхто й не подумав віддати гроші, які пішли на цей глазур агресорів, котрі розтоптали Чечню і розчленували Грузію, вцілілим фронтовикам. Бронзові Альоші і чужі кутаїські монументи їм, звісно, дорожчі за ті, які до цього часу лежать в лісах і ярах, непоховані солдатські кістки. На фронті за мародерство розстрілювали, але жодна кара не передбачена за мародерство в державних масштабах протягом 65 років. Тим гірше для гостей.

Що відзначали польські частини на Червоній площі? Розчленування своєї країни за пактом Молотова-Рібентропа? Поневолення її СССР за Ялтинською змовою? Відмову Червоної Армії допомогти їх повстанню і врятувати від знищення Варшаву? Катиньський розстріл? Може, президент Лех Качиньський повинен був вмерти саме тому, що він не допустив би Польщу до цього приниження: участі в якості кроликів в параді радянських удавів на Червоній площі?

Мародери не упустили нічого: вони дали пам’ятну медаль Кім Чен Іру, який народився на початку 40-х років XX століття, аби не відставати від Хрущова, який нагородив званням Героя Радянського Союзу єгипетського президента Насера і цим насмішив весь світ. Що ж, який Союз, такі й герої. Вони викопали сталінський труп і зробили його тотемом свого свята: то портрети в Петербурзі, то статуя в Калузі, то комуністи зі Сталіним замість хоругв на вулицях Москви саме 9 травня. То історична промова Мєдвєдєва на рахунок того, що сталінізму в нас немає, але не можна ж заборонити людям мати свою думку про Сталіна. Уявляю собі промову Ангели Меркель на тему: "Неможна заборонити людям мати свою думку про Гітлера, ветерани СС і вермахту високо оцінюють його історичну роль". Уявляю собі трамваї або автобуси в Берліні, обклеєні "приватним коштом" портретами Гітлера, а також пам’ятник йому коштами господаря тієї самої мюнхенської пивної в залі або біля дверей. Такого не може бути? Втрутиться світова громадськість? Агов, світова громадськість! Де ти була, коли портрети Сталіна вішали в Росії? Покладала вінки під сталінський гімн? Мир вам та злагода!

Правда, не все склалося у наших ветеранів НКВС, позавчорашніх, вчорашніх і сьогоднішніх. Рузвельта і Черчілля вони на свій бенефіс не отримали (хоча їм пропонували марно принца Чарльза і Джо Байдена, знехтуваних за відмову видати Березовського і добрі слова на адресу Грузії), і Сталін залишився наодинці з Путіним під час підписання нового Московської змови. Ані Саркозі, ані Берлусконі не побажали слугувати мішенню для своєї єхидної преси і брати участь в цьому шабаші. Вони надали перевагу тому, аби без Німеччини, келійно, "ліквідувати прорив в зоні євро". Ангелі Меркель нікуди було подітися. Німеччині ще довго доведеться покутувати свої гріхи, гріхи дідів і батьків. І це правильно, хоча з чекістами швидше наробиш нових гріхів, ніж спокутуєш старі. У пана Гімпу від Молдови вистачило мужності відмовитися прямо, естонський президент Ілвес наговорив перед приїздом такого, що стало зрозуміло: їхати він не хотів, а відбуває єпитимію і повинність. Героїчний президент Литви поїхала в Ірландію запастися картоплею. Приїхавши до Москви президентів стало вдвоє менше, ніж в 2005 році, а до 2015-го "вимруть", фігурально кажучи, всі.

Видхлий радянський Дракон з останніх сил душить сусідів: Грузію, Україну, Чечню, Білорусь, Киргизію, і його фашизм для дурних, бідних і нероб здався б пародією, якби не отруєні в "Норд-Ості" заручники, спалені в Беслані діти і гора трупів в Грузії та Чечні.

Вбити Дракона можна, якщо з ним не сідати на одну трибуну. Інакше він влізе тобі в душу, у зовнішню політику, в підручники і сяде незваним за святковий стіл. Колись тим, хто приїхав 9 травня в Москву, стане дуже соромно, а їх нащадки зрозуміють, що їхати на Червону площу після Грузії і Чечні, під портрети Сталіна, це було все рівно, що брати участь в тому самому моторошному параді в Бресті, разом з гітлерівцями і червоноармійцями, згідно пакту Молотова-Рібентропа. Молотова можуть звати і Лавровим, а Даладьє і Чемберленів розвелася ціла купа, від Вашингтону до Праги, котра, очевидно, забула, що таке Мюнхен, що таке Ялта, що таке Москва. Радянські дисиденти в 1968 році пішли на Червону площу з лозунгом "За вашу і нашу свободу!". Президент Клаус, спадкоємець Дубчека, непротивленця злу спротивом, приїхав на цю ж площу під девізом "За вашу і нашу неволю!".

Великий брат думає не лише про СНД, але і про Євросоюз.

Валерія Новодворська

Переклад здійснено сайтом «Стопком». Джерело:

ГРАНИ


Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ