АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Лизькість до тіла-2009
01.02.2010р.

"Власть" за традицією* в кінці року пропонує читачам обрати кращі підхалимські висловлювання на адресу перших осіб держави. У зв’язку з режимом тандемократії, що встановилася в країні, другий рік поспіль до участі в рейтингу допущені ті, хто відзначив компліментом Дмітрія Мєдвєдєва або Владіміра Путіна, а також ті, кому вдалося сумістити президента з прем’єром.

*З висловлюваннями кращих підхалимів минулих років можна ознайомитися у "Власті" N 50 за 2007-й та N 50 за 2008 рік.

Перед вами висловлювання лестивців, розміщені у випадковому порядку. Ви можете обрати ті з них, котрі здаються вам найбільш достойними того, аби увійти до історії.

1. "Ці мужики, Мєдвєдєв і Путін, роблять що треба. І те, що тримають країну за допомогою жорсткої виконавчої влади,— для нас в самий раз".

Сенатор від Білгородської області Ніколай Рижков 30 вересня в інтерв’ю газеті "Собеседник"

2. "Коли мене питають, як я ставлюсь до правлячої партії, я говорю: там, де Путін,— там все в порядку. Я вважаю, що не обов’язково бути членом партії, але раз Путін туди пішов, я всією душею там".

Музикант Юрій Башмет 22 квітня в інтерв’ю газеті "Вечерняя Москва"

3. "Відповіді Владіміра Владіміровіча для нас є певним орієнтиром і смислом розуміння багатьох проблем, тому що ми прекрасно знаємо, що нашого лідера відрізняє глибоке занурення в кожну тему".

Депутат Держдуми Іріна Яровая 4 грудня в інтерв’ю "РИА Новости"

4. "Треба подивитись, у вас в крові десь є, напевне, кавказька кров!"

Голова координаційного центру мусульман Північного Кавказу муфтій Ісмаіл Бєрдієв 28 серпня на зутрічі з Дмітрієм Мідвідівим в Сочі

5. "Впевнена, що робота Владіміра Владіміровіча може в подальшому зрости в ціні, так як це унікальний предмет — перша написана ним картина. Ще одна неочікувана грань видатної особистості".

Власниця галереї "Наши художники" Наталья Курнікова, яка заплатиал за роботу пензля Владіміра Путіна "Узор на морозном окне" 37 млн руб., 30 січня в інтерв’ю виданню "Независимая газета"

6. "Те, що наш президент наділений розумом, сміливий і відважний, сумнівів немає, а щоб він продовжував підтримувати свою фізичну форму, я б подарував Дмітрію Анатольєвічу спортивну штангу і гантелі".

Студент Уфімського державного авіатехнічного університету Боріс Соловйов 10 вересня в інтерв’ю виданню "Молодежная газета" (Уфа)

7. "Під час нашого останнього візиту до Сочі ми пережили чарівні моменти, коли пан Путін випустив у вольєри двох леопардів в Сочинському національному парку".

Голова координаційної комісії з підготовки до Олімпіади-2014 Жан-Клод Кіллі 7 жовтня на 121-й сесії МОК

8. "Послання Мєдвєдєва дуже патріотичне. "Росія, вперед!" — сказано геніально. Можливо, через 100 років Путіна і Мєдвєдєва назвуть великими реформаторами, які піняли країну з колін,— нарівні з Петром I".

Старший дізнавач відділу організації дізнання МВС по Республіці Мордовія Александр Захаров 17 листопада в інтерв’ю газеті "Столица С" (Саранськ)

9. "Як чоловік мені імпонує Владімір Путін. Він впевнений, видно його цілі. Всі якості Путіна, котрі я знаю, характеризують його як справжнього чоловіка. Він такий один".

Студентка Наталья Богданова 25 лютого в інтерв’ю газеті "Волховъ" (Великий Новгород)

10. "Я, звичайно, не можу ставити оцінки політику, але, будь це в школі, за таку роботу будь-який вчитель поставив би лише "відмінно"!"

Колишня вчителька математики Дмітрія Мєдвєдєва Іріна Грігоровская 5 жовтня в інтерв’ю газеті "Смена" (Санкт-Петербург)

11. "Дуже милий, хороший, цілеспрямований, він класний: спортсмен, розумний, красень. Він здібна людина. Криза для нього, звичайно, проблема, але він її швидко вирішить: Путіну все вдається!"

Учениця московської гімназії Аліна Р. 11 травня в інтерв’ю журналу "Профиль"

12. "Єдине, чого не вистачає Путіну,— це бути чеченцем. Всі решта хороші якості у нього є".

Президент Чечні Рамзан Кадиров 7 жовтня після перегонів на іподромі в Гудермесі

13. "Я завжди за нього (Мєдвєдєва.— "Власть") молюсь, частинку виймаю на літургії, за нього і за Путіна. Із усіх правителів з початку XX століття, крім, звичайно, Ніколая Алєксандровіча, вони мені найбільш симпатичні... Владу посилають або за гріхи народу, або як благословіння Боже народу. Думаю, що останні наші правителі послані все ж як благословіння".

Ігумен Сергій (Рибко), настоятель храму Сходження Святого Духа на апостолів в Москві 30 квітня в інтерв’ю сайту Regions.ru

14. "Мене дивує його (Мєдвєдєва.— "Власть") величезна енергія. У нього розклад дня, як у спортсмена-олімпійця. Спорт, культура, економіка, наука, армія — все встигає. Я його знаю вже десять років і можу сказати, що він просто гігант".

Сенатор від Ростовської області, президент Олімпійського комітету Росії Леонід Тягачев 2 березня в інтерв’ю "Власті"

15. "У нього велика сила и велика чарівливість, тому Путіну я довіряю у всьому".

Співак Борис Моісеєв 3 серпня в інтерв’ю "Власті"

16. "Я кожного разу, хоча й не перший день знаю Дмітрія Анатольєвіча, переконуюсь в тому, що він прекрасний, майстерний суперник, людина, котра вміє слухати, добре тримає удар. Коли йому щось не подобається, з його обличчя цього ніколи не визначиш... Я як людина досвідчена можу сказати, що це рідкісний дар, коли людина може так дискутувати, слухати і переконувати, як Дмітрій Анатольєвіч".

Президент Узбекистану Іслам Карімов 23 січня після зустрічі з Дмітрієм Мєдвєдєвим в Ташкенті

17. "Для мене Путін не тільки вагоміший (президента Білорусії Александра Лукашенка.— "Власть"), він особистість номер один на земній кулі. Я вважаю, що він — наріжний камінь всіх проблем на планеті".

Артист Міхаіл Боярскій 12 жовтня в інтерв’ю "Власті"

18. "Якщо подивитися на нашого президента, то він — яскравий вираз молодого красивого спортсмена. Всі мої вихованки з захопленням дивляться на Дмітрія Мєдвєдєва. Для мене найбільше щастя — коли наші діти і я співаємо гімн Росії на п’єдесталі пошани, і я знаю, що його грають також на честь президента країни".

Головний тренер збірної Росії з художньої гімнастики Іріна Вінер 5 березня в інтерв’ю ІТАР-ТАСС після церемонії вручення держнагород в Кремлі

19. "Нашей Родиной Россией

Дядя Путин управлял.

"Быть стране великой, сильной",—

Он однажды помечтал.

Только как без ребятишек?

Маловато их у нас!

Прочитал он много книжек

И издал стране приказ:

"Каждой маме по ребенку?!

Это мало!.. Надо двух!"

И теперь в родной сторонке

Появились детки вдруг.

Много их... Они красивы.

Как цветочки, там и тут.

Малышей теперь в России

ПУТИНЯТАМИ зовут!"

З книги поетеси Іріни Коннової "Путінята", виданої в жовтні саратовським видавництвом "Научная книга"

20. "Чесно, мені подобається чудове почуття гумору і в Дмітрія Мєдвєдєва, і в прем’єр-міністра Владіміра Путіна. Вони дуже дотепні! У Мєдвєдєва прекрасна посмішка. І Путіну пасує посміхатись, але він це не часто робить, як Мєдвєдєв. Я вважаю, вони одні з найдотепніших лідерів країни за всю історію".

Резидент Comedy Club Александр Ревва 3 липня в інтерв’ю газеті "Якутск вечерний"

21. "Обидва елегантні і завжди підтягнуті. Дуже цікаво, коли Путін одягається по-спортивному, і Мєдвєдєв буває розкуто і демократично одягнутий. Вони, як говориться, добре упаковані".

Модельєр Вячеслав Зайцев 14 вересня в інтерв’ю виданню "Наша версия"

22. "Помітно, що Мєдвєдєв працює день і ніч, на повну котушку, не шкодуючи себе".

Сенатор від Омської області Асламбек Аслаханов 30 квітня в інтерв’ю Regions.ru

23. "Притаманна Вам мудрість, заснована на щонайбагатшому політичному досвіді, є запорукою стабільності в нашій державі".

Патріарх Московський і всія Русі Кірілл 7 жовтня в привітальному посланні до Путіна

24. "В нелегкий час возглавил он Россию,

Вторым он занял президентский пост,

Но первым стал он Президентом сильным,

Россию смог он вывести вперед!

Поднял с колен священную державу,

Заставил уважать ее весь мир.

Он преумножил честь ее и славу,

И у народа он теперь кумир!

На путь великих устремлений,

Что предначертан ей судьбой,

Дорогой верной, без сомнений,

Повел Россию за собой!"

Помічник начальника Барнаульського юридичного інституту МВС по роботі з ветеранами Александр Фєдяєв в оді "От благодарного Алтая", написаній до приїзду Путіна в Барнаул 19 червня

25. "Обидва вони — президент Мєдвєдєв і прем’єр-міністр Путін — живуть і працюють заради процвітання нашої країни".

Прес-секретар прем’єр-міністра Дмітрій Пєсков 27 січня в інтерв’ю радіостанції "Голос России"

Переклад здійснено сайтом «Стопком». Джерело:

Коммерсантъ
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов