АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Із циклу «всі вони – одна банда»: Ахметов і Луценко разом дивляться футбол.
02.10.2009р.

А пам’ятаєте, як Луценко хотів відкрити кримінальні справи на Ахметова, тому що той бандит і вбивця, якому не через великі економічні здібності, а завдяки бандитизму тепер належить буквально вся рухома і нерухома власність більшої частини України? А пам’ятаєте БТР під його домом, де орли Луценка пищали: «Выходи, подлый трус»? А пам’ятаєте як той не вийшов бо пів року переховувся в Монако від помаранчевої влади, бо почув як запахло смаженим? А пам’ятаєте як його втеча закінчилась тим, що Віктор Ющенко призначив прем’єр-міністром Віктора Януковича і Ринат Леонідович повернувся в Україну і тут же щасливий і повний енергії почав загрібати при помаранчевій владі в декілька разів більше мільярдів доларів, ніж йому це було дозволено при Кучмі? Пам’ятаєте? Ну той що, що пам’ятаєте. Забудьте. Це Вам приснилося.

В четвер, після розгромної перемоги "Шахтаря" над белградським "Партизаном" в мікст-зону увійшов Рінат Ахметов у компанії з міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком. Звісно, журналісти не залишили без уваги президента "Шахтаря" та його гостя. Крім чисто футбольних питань і відповідей журналісти почули від міністра внутрішніх справ України Юрія Луценко наступне:

Юрій Луценко: Так, під час першої гри я просто був у Донецьку, а сьогодні перебував на стадіоні. Якщо треба, щоб "Шахтар" перемагав завжди, я готовий приїжджати постійно.

- А до Тулузи поїдете?

- Це гарна ідея! Я тільки що розповідав Рінату Леонідовичу про те, як у 2004 році на київському стадіоні в силу моєї "йоржисті" я разом з Юхимом Звягильським розмахував помаранчевим шарфом "Шахтаря" і вболівав за "гірників". А сьогодні отримав той же адреналін. Був на стадіоні разом з сином. Все здорово! Це бомба!

Далі Луценко продовжив: «Насправді це не просто футбол. П'ятдесят тисяч людей прийшли на свято: з сім'ями, красиво, цивілізовано. Це зовсім інший рівень організації ігор, ніж був на радянських стадіонах. Я зараз говорю як міністр внутрішніх справ: Я знаю, як зсередини організована безпека, як організована робота міліцейської служби. Це вже не тільки спортивне змагання. Це безпечне народне гуляння, яке дуже хочеться вітати. Свого часу, коли Ринат Леонідович Ахметов приніс історичний подарунок країні у вигляді Кубка УЄФА, я відправив йому телеграму з поздоровленням. Так і цей стадіон - не просто спортивна споруда. Це подарунок країні. Сюди люди ходять не просто на спорт, а влаштовують собі маленьке свято в наш важкий час.»

Ось такий у нас послідовний і принциповий міністр внутрішніх справ. Безперечно, що Ахметов від такого сеансу «подхалимства» і лизоблюдства зі сторони головного міліціонера держави залишився задоволеним і умиротвореним. В після матчевій суєті Луценко, правда, не встиг поцілувати при всіх ручку Рината Леонідовича, щоб той остаточно переконався в його відданості, але думається, що той з барського стола кине пару обглоданих костей цьому борцю за справедливість. А Луценку більше і не треба, він же в душі – соціаліст – помахає хвостиком і в буду, служить, гавкати, виконувати команду «фас», якщо тільки новий хазяїн забажає. Нічого не поробиш, такий закон природи: Собака – друг чєловєка. А Ахмєтов вам не просто чєловєк – це чисто конкретно вам – ЧЄЛОВЄЧІЩЄ. Луценко це для себе давно вирішив.

Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов