АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: stopcom@ukr.net ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
КІНЕЦЬ ІМПЕРІЇ ЗЛА. Сергій Мавроді провістив швидкий розпад Росії
08.07.2009р.

“Сатана гулять стомився: в Росії свічки згасають – бал скінчився”. Творець найбільшого російського акціонерного товариства “МММ” Сергій Мавроді прогнозує, що країна чекістів не переживе економічної катастрофи.

Видання “Новый Регион” зі збереженням авторської орфографії опублікувало найбільш актуальні вислови економіста:

“В цілковито комічному становищі виявилась наша (російська) влада, яка заколисує нас трохи чи не щоденними переможними реляціями, котрі виявились насправді звичайною брехнею”. “Адже що може “покращуватися” в нашій банановій республіці, якщо погіршується − у всьому світі? Що в нас може “ось-ось скінчитися”, якщо у всьому світі скінчуватися й не думає? Що в нас може бути “добре”, якщо в покупців наших бананів все погано, гірше нікуди?”.

“Попереджав я, що нинішня політика ЦБ по утримуванню долара смертельна для країни? Провіщав нечуване зростання безробіття і швидке руйнування економіки? Провіщав”. “Причому, знову ж, провіщав це тоді, коли всі навколо захоплювались “мудрістю влади” і з розумним виглядом обговорювали причини “стабілізації рубля”. “Ах, мовляв!.. Кон’юнктура ринку!..” Та яка там, на хрен, “кон’юнктура”!? Які ще “причини”!!??.. Крани перекрили, рубльову ліквідність обмежили, ось і всі “причини”. Грошей ні в кого просто нема”.

“Безробіття в країні взагалі немислиме, бунти вже голодні починаються, ВВП рекорди з падіння ставить. Звідки вони, ці рекорди? Раз рекорди, то, значить, наявний у нас в країні певний свій, особливий, специфічний, тільки їй одній притаманний фактор. Чисто росіянський! І такий, що робить всі ці рекорди можливими. Та ось він, цей фактор! На поверхні лежить. І далеко шукати не треба. Ставка рефінансування нечувана і небачена, котра душить все живе, і котрої більше ніде в світі немає. Тільки у нас одних. Як самих розумних. Обмеження рублевої ліквідності як раз саме те горезвісне. Тьху!!”.

На його думку, яка була виказана раніше в блозі, економічної катастрофи Імперія Зла не переживе і припинить існувати як єдина держава.

“Власне, дивно, як це досі ще нічого не відбулось. Далекий Схід, Кавказ, Татарстан, Якутія… Та всі майже розбіжаться. Хто захоче залишатися з теперішньою владою і дивитись з’їзди “единой России” по ящику та читати про нові яхти і палаци всяких там дерипасок-абрамовичів в радянській хроніці? Як вони майклів джексонів до себе на дні народжень виписують та повій шампанським по три штуки баксів пляшка на розкішних середземноморських пляжах обливають. На прекрасному золотому пісочку під лагідним південним сонечком. І одночасно пояснення всякі безкінечні з високих трибун слухати, чому ж у нас все так погано?! (І жерти вже майже нічого!!!) В той час як в сусідніх, котрі відділились, областях якесь життя почнеться, щось реальне відбуватися стане. Свіжий вітер змін подує! Всі ж не сліпі”.

За його оцінкою, Кремль нічого не зможе протиставити національно-визвольній боротьбі поневолених народів. “Армії вважай що немає. Та й не буде вона в народ стріляти. Внутрішні органи, спецнази всякі? Події у Владивостоці зрозуміло продемонстрували їх позицію. Не дарма ж довелося підмосковний спецназ для розгону демонстрацій викликати. Загалом… Сумно все це. Сумно. Не пам’ятаю вже хто, Чаадаєв, здається, сказав свого часу: “Бог створив Росію, аби показати іншим народам, як не треба жити”. Схоже, так воно і є”.

Переклад здійснено сайтом «Стопком».

Джерело:

http://net14.org/?p=401
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов