АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Висловлюю Росії своє співчуття
05.11.2009р.

Я не політолог, не аналітик - тому говоритиму коротко. Мені шкода народ Росії, але скажу чесно - не весь. Ту його частину, котрій доводиться вважати себе громадянами своєї держави часів Мєдвєдєва і Путіна. Адже в перше – незважаючи на багаторічні спроби: приховати, злукавити, обманути, оббрехати, дезінформувати – їх правителі названі своїми іменами.

По-перше – вони злочинці, при чому міжнародного розмаху, адже порушували не одне положення міжнародного права, порушували роками - готуючи найбільшу провокацію, яка призвела до ще більшого беззаконня - визнання незалежності двох грузинських регіонів. Порушували - незаконною, злочинною паспортизацією населення сусідньої держави. Порушували цілеспрямованою, антигрузинською місією свого "миротворчого" контингенту. Порушували підготовкою бандитських озброєних формувань сепаратистів. Порушували систематичним їх озброєнням.

По-друге - вони БРЕХУНИ, в кращих традиціях ворога роду людського, Сатани. Жодного факту – який би вказував на здійснення геноциду зі сторони грузинів стосовно мирного осетинського населення, комісією виявлено не було.

По-третє - вони кровопивці, людиноненависники і грузинофоби, ідейні натхненники етнічних каральних зачисток грузинських сіл від всього грузинського: від грузинських життів, від грузинських могил, від грузинських церков, від грузинських будинків, від живності грузинської. Мєдвєдєв і Путін - міжнародні Злочинці, Брехуни, Нацисти і Кровопивці.

Ким виглядає, згідно висновків тієї ж комісії, президент Грузії? Главою держави, головнокомандувачем збройних сил країни – котрий в самий розпал невпинних воєнних провокацій і прямих підбурювань, що прикривалися цілеспрямованою бездіяльністю т.зв. миротворчого контингенту – дав наказ придушити вогняні точки бандитів і їх покривателів, не звертаючись до норвезької витримки і фінської холоднокровності, що очевидно і ставляться йому в вину європейськими членами комісії. І він не шкодує про прийняте рішення ані на грам - як заявив про це тижнем раніше. Адже - руки його чисті від крові мирного населення, а ноги його не забруднені попелом випалених сіл. Він всього лиш намагався захистити життя грузинського населення від тотальних воєнних провокацій бандитів. Він просто не розрахував їх кількості. Їх виявилось – кілька десятків мільйонів, в особі безжального північного монстра, підігрітого ревінням більшості свого населення: "Розіпни її!" - стосовно Грузії, Уділу Божої Матері. Тільки за те – що грузинські солдати, ціною своїх життів - не причетні до пролиття крові мирного осетинського населення, в своїх героїчних спробах, врятувати від злочинців проти людства, населення грузинське - я висловлюю президенту Грузії свою вдячність. Йому вдалося виростити в нашій країні Солдата, а не карателя і мародера.

Я вдячний йому за те – що комісія не змогла підтвердити ще один привід, наведений Росією, ніби грузинська сторона атакувала миротворців, і що в дійсності, мав місце абсолютно протилежний факт: 7 серпня вранці напали і знищили грузинських миротворців. Напад розпочався до підключення до бойових дій російських блакитних беретів. Я обіцяв говорити коротко, і на цьому завершу свою оцінку з таких довгоочікуваних висновків даної комісії.

Я висловлюю співчуття всім цивілізованим, демократичним і прогресивним силам Росії, всім своїм чисельним російським друзям і подругам, за те що весь світ дізнався правду про їх правителів. Про те, що їх державою правлять Злочинці і Бандити. За те - що серпанок з них була зірвана. І тільки за ЦЕ - варто певно нашим солдатам покласти свої життя в нерівній боротьбі з найбільш людиноненависницьким режимом 21-го століття.

Світла їм за це пам’ять!

Давид Картвелішвілі

Переклад здійснено сайтом «Стопком».

Джерело: http://www.apsny.ge/articles/1254462685.php
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов