АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Епідемія в Україні
03.11.2009р.

Коли в Україні опубліковують статистику треба завжди пам’ятати формулу: якщо динаміка позитивна – треба ділити на два, якщо динаміка негативна – треба на два множити. Ми жартуємо, Україна стає світовим лідером хоч в одному – по захворюванням. В Україні станом на ранок 31 жовтня на західній Україні 81 тисяч заражених невідомою хворобою людей, після обіду цифра виросла до 150 тисяч. Тому невідомою, що ніхто не може точно сказати чим ми хворіємо. Ситуація в епіцентрі подій така – більша частина людей відчуває слабкість, головну біль, більша частина перехворіла ще раніше. Декілька днів відчувалась висока температура, загальна біль м’язів. Хвороба має явно виражений вірусний характер, передається через повітря. Точного діагнозу не називає ніхто, хоча версій багато – штам грипу, чума, тиф, і кожна має право на існування, найгірша з них – «комплекс» хвороб одночасно.

Є інформація від лікарів, що загиблі від хвороби мають чітко виражені «спалені» легені, хоча по телевізору всі канали в один голос заявляють – люди хворі на пневмонію, а існує лише один випадок коли запалення легенів відбувалось не типово швидко, що і спричинило летальний випадок. По країні шириться інформація, що загиблих людей не так багато – не більше 15 в Тернопільській області, 14 в Львівській, по декілька в Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій. Хворіють всі, а наші генії-лікарі пояснюють все пневмонією. Чому світила науки мовчать, що даний діагноз не є хворобою, а є збірним поняттям таким як автомобіль, або літак, або небо. Частина Тернополя перехворіла ще в вересні, хвороба протікала дуже стрімко.

Зараз тих, хто має підозру на хворобу просять негайно телефонувати в лікарні. Більша частина смертей від того, що люди звернулись в швидку запізно. Правильно, інформацію про небезпеку ніхто не подавав доти, доки містом не пройшов інформаційний удар. Дехто втратив рідних, знайомих. Ми чуємо що лікарні переповнені, а чи ще більша концентрація хворих не зробить їм гірше? На дзвінки в міліцію чуємо відповідь – дороги не перекриті, все добре. Натомість всюди на кордонах областей стоять автоматники. Машини з чужими номерами перевіряють. Городяни не бачили цього, тому не вірили. На 31 жовтня був підтверджений карантин на обласному рівні та обмеження руху між областями. Ніхто не вірив, що Тернопіль можуть закрити на карантин, натомість закритий регіон. Всіх студентів відправили додому, а їх в Тернополі десятки тисяч, звідти і поширення хвороби по всьому регіону, але про це мовчать. Влада натомість з телеканалів трубить, що до робіт буде підключати студентів з медичних закладів. Не факт, що інфекцію розвезли по всім куточкам країни. Оголошений карантин на три тижні. По містам немає не те що ліків, але і масок. Тимошенко пригрозила позбавляти ліцензій усі аптеки, що піднімають ціни. Натомість незрозуміло – хіба немає державних аптек, які мали б забезпечувати нас ліками? Чи то всі продали та приватизували давно? І що продавати, якщо ліків немає. В Україні знищена вся фармацевтична галузь.

28 жовтня у лікарнях перебувало 326 хворих із попереднім діагнозом “пневмонія, спричинена ГРВІ та вірусом грипу”. Серед них – 55 дітей і 22 важких хворих. Знайте – гостро респіраторна вірусна інфекція може бути одночасно нежиттю, грипом, легеневою чумою. Після того, як чисельність померлих стрімко виросла в десятки, 31 жовтня було розпочато шоу. Значить, негадано прийшла осінь, епідемія грипу, та зима. Тоді, коли в регіоні померло вже 37 чоловік було розпочато інформаційну атаку. Всі газети, в тому числі наша була атакована технічними засобами, по всім телеканалам заперечується існування епідемії легеневої чуми, нас тішать епідемією «каліфорнійського грипу», ніби це є для нас спокійніше. Про епідемію чуми написали не більше десятка газет, разом з «Проти всіх», але інформацію про неї уже спростували на рівні уряду. Аналогічно в день апокаліпсису політики будуть нас тішити не тим, що на наші голови впаде комета, а тим що нас просто змиє великий ураган. І ніякої паніки – адже ураган краще ніж комета.

31 жовтня кожен політик поперед одного летів оголошувати надзвичайний стан. Міністри поперед президента «летіли» в епіцентр подій, Тимошенко приїхала в Тернопіль, де покрасувалась перед камерами, і на наступний же день була в Києві на селекторній нараді. В Тернополі пообіцяла – ліку будуть, гроші будуть, марля буде, обладнання буде, його ще влітку закупили, і мали до зими зібрати. В той же день було оголошено – на допомогу виділено 50 мільйонів, потім 150 мільйонів, потім здалось що обіцяного мало і зупинились на цифрі 500 мільйонів.

Почалося шоу. Сьогодні 31 жовтня по всім телеканалам показували як було зібрано усіх губернаторів та мерів. На 5 каналі виступала Тимошенко, на першому – Ющенко. Обіцяли одне і те саме. Казали, що будуть купляти захисні системи та проводити масові заходи. Порошенко створив оперативний штаб по боротьбі з пневмонією. Створений телевізійний марафон «Україна проти грипу». Говорили майже однакове, таке враження що зібрались одні чаклуни і кожен з них знає чари від недуги. Але цифра невтішна – в день заражається тисячі людей. Основними питаннями, що розглядались було забезпечення лікарень ліками, але світ не має ліків від цієї недуги, звідки в України ліки? Як на рахунок забезпечення марлею та пов’язками аптек? Вони настільки захопились ідеєю пошиття марлевих пов’язок, що створили цілу стратегію виготовлення цих масок. Але марля не лікує від жодних хвороб! Це не панацея! Але таке враження, що епідемію збираються бороти саме пов’язками. Ю.В.Т відмовилась з спілкуванням з губернатором Тернопільської області, оскільки в ту ж хвилину він перебував на нараді з Ющенком. В той момент Ющенко також роздавав корисні поради нації щодо боротьби з недугою. Було вирішено закупити маски. Аналогічно в будь-якій війні можна перемогти танки озброївшись ножами. Також було вирішено провести роботу серед населення – листівки, плакати, оголошення по телебаченню, було вирішено на божій службі в неділю провести агітаційну роботу. Обласні адміністрації дорікали – дайте коштів, дайте ще більше коштів, бо в нас немає автомобілів, телефонів. Кажуть, через телеканали треба проводити масову агітацію. Особливо професурі пояснювати як діяти, але поясніть як можна діяти без ліків – так, їсти часник та цибулю, пити чай з шипшиною.

Подивіться як швидко поширилась інформація про вакцини. Індія одразу запропонувала свої розробки проти грипу, але хіба ми забули дітей, які ще раніше загинули від вакцини. Нам кажуть про те, що якби українці вакцинувались – проблем би не було. Йде масове втирання в голову що вакцина єдиний вихід. Але вакцину не можна приймати – вона справді зменшує здатність імунітету спротивлятьсь, а без імунітету через 5 років кожен другий може загинути від нежиті. Не вакцинуйтесь! Все йде по аналогії з комп’ютерами – якщо у вас немає антивірусу, то вірус знищить вашу систему. Внутрішній антивірус людини – імунітет, кращий антивірус. Через декілька років ми можемо стати інопланетянами, які по однойменному фільму загинули на землі лише тому, що в них не було імунітету. В колишніх медиків та екс-міністрів від опозиції існує ідея закріпити вакцинацію на законодавчому рівні – з кримінальною відповідальністю для тих, хто не вакцинувався. Не вірте!

Тепер дещо про реальність. Як кажуть, ніхто не очікував що прийде осінь? Хіба ніхто не казав що буде епідемія грипу? Хіба Україна не приймала і не виділяла фінансові потоки для забезпечення вірусної безпеки? Порийтеся в новинах, літом нам торочили кожного дня – виділяються гроші на боротьбу з можливим поширенням масових інфекцій. Епідемія була очікувана та прогнозована, саме тому нам торочать про те, що ситуація під контролем. Невже цифри загиблих теж контролюються? Влада почекала поки ситуація вляжеться сама собою. Всі хворіли місяць і тільки тоді поширилась паніка? Всіх немов “закодували” – від грипу помирають люди, і ми тепер думаємо що це нормально, а якщо ми будемо хвилюватися – то наш імунітет, який залишився, ще більше буде вражений інфекцією. Звичайно, моральний стан впливає на імунітет, в кого він є, але це не значить те, що треба “сміятись” в лице хворобі. Ні, паніка не відбувається масово за один день по всій Україні. Можна побачити, що ще вчора офіційно МНС повідомляло що треба закрити вікна, а вже сьогодні пройшла інформація, що ніяких літаків не було. Тобто частина Тернополя, після того, як це стало фактом придумала це від страху. Це значить більша частина Тернополя яка бачила це дураки? Тільки тоді, коли інформація про масову епідемію пройшла містом, і була ані спростована, ані підтверджена владою вона дійшла до верхівки. Нас просять не сіяти паніку. Включаємо голову – офіційно влада хоче провести агітацію в неділю, тобто зібрати багато людей, почекати поки всі заразяться і тоді пояснити – що масові зібрання не потрібно робити. Якщо відмінені всі масові зібрання то чому не відмінили зібрання в церкві? Це ніяк не пов’язано з вірою, адже кожен може захворіти. Якщо 28 числа було 5 тисяч людей хворих, а 31 жовтня стало 150 тисяч то епідемія є світова, і за тиждень може загинути весь світ. Значить епідемія була раніше, люди заразились раніше. Яким чином? З 12 листопада Україною пройшов святковий тур «З Україною в серці», де молодь виходила та слухала музику. 16.10.2009 це свято музики докотилось до Тернополя – епіцентру епідемії. Закінчився тур в кінці жовтня. Отож, кожного разу біля 6 годин весела молодь мерзла під акомпанемент грайливих музик. І дні тоді були не самі теплі. Що змушувало мерзнути на концерті фактично молодь, яка потім з ослабленим організмом стала перенощиком вірусу? Може тому ми маємо дати відповідь на запитання – епідемія була керована і прогнозована? Чи може хтось свідомо вивів молодь для зараження?

І що ми чуємо по телебаченню? Світ ліків немає, а Україна має! Нас повністю забезпечили обіцянками та надіями. Ніхто не говорить, що подібна епідемія була в Китаї, і там була легенева чума. Яке право влада, не маючи медичної освіти спростовувати таку інформацію? Політики роблять свою справу. Всі просять – не поширювати паніку. Звичайно, нема чого панікувати, адже як казав міністр охорони здоров’я кожного року в Україні від грипу і без того гине 5 тисяч людей. Все очевидно. Тому, що нам пофіг в якій країні ми живемо, ми перестали бачити чорне і біле, ми перестали відрізняти брехню від правди, ми ліземо в невідомому напрямку і кожного разу нам говорять що ми знов не там. В нас єдиний вихід – кричати! Всі хто може – молю – перешліть інформацію по знайомим, друзям, всім! Не ходіть нікуди, навіть в церкву, відмініть усі плани. Бо тільки після того, як хворий усвідомить те, що він хворий можна почати лікування. А ми досі не знаємо від чого лікуватись і як. Запам’ятайте:

1. Точно встановити причину епідемії не може ніхто, перестати слухати тугих політиків, які нас і заразили.

2. Треба перестати виходити на вулицю лишній раз, та не ходити в приміщення де може бути більше 10-ти чоловік.

3. По можливості кварцу вати та провітрювати приміщення.

4. Вживати якомога більше цибулі, часнику, шипшини, не спокушатись на інформацію про вакцини, або щеплення.

5. При будь-яких проявах легеневої інфекції звертатись до лікаря, не займатись самолікуванням.

Джерело:

ПРОТИ ВСІХ
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов