АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Допоможи своїй країні
25.12.2009р.

Комітет виборців України "Не підтримай жодного кандидата - За Україну" оголошує:

Шановні відвідувачі сайту Комітету виборців України "Не підтримай жодного кандидата - За Україну".

Необхідно надати деякі пояснення до обраної нами, творцями цього ресурсу, нашої громадянської позиції.

Творці сайту ніколи не брали участі в політиці ні в якому її втіленні. Не були ані депутатами, ані чиновниками. Мало того, особисто ми й не прагнемо очолювати «комітети», «національні збори», ставати президентами та іншими «рятівниками нації». Нам просто боляче за свою Батьківщину.

Ми не вступаємо в дискусії та обговорення. На сайті немає і не буде форуму, обговорень, коментарів та іншого. Або людина підтримує нашу позицію і допомагає своїй країні, або вона займається болтологією. А на останнє в нас немає ані часу, ані сил, ані бажання. В Інтернеті досить інших майданчиків, де кожен може висловити свою особисту думку і надискутуватися по «саме не балуйся». Цей портал для тих, хто зробив свій вибір не на користь будь-якого з «вампірів від влади», а на користь Надії. Тієї самої, з великої літери. Надії змінити Гондурасію на країну, де злодій сидітиме у в’язниці, дівчата не мріятимуть вирости валютними повіями, а з думкою громадянина доведеться рахуватися БУДЬ-ЯКОМУ чиновнику.

Для того, аби це зробити, необхідно зламати існуючу систему і замінити її новою. Ми не знаємо, якою повинна бути ця нова система. Ми знаємо лише, що народ України вправі сам вирішувати, якою бути його власній країні. Чи буде це зроблено шляхом референдуму, скликанням якихось національних асамблей – це вирішувати вам. Але, ми нічого не зможемо зробити, якщо оберемо чергових трупоїдів і трутнів. Втім – це вибір кожного з нас.

Нас багато. Навіть побіжні опитування показують, що кількість людей, котрі прийдуть і проголосують «Не підтримую жодного кандидата» явно більша «заявлюваних» 7-12 (в залежності від джерела) процентів. Але, ми роз’єднані. Всі, хто були у влади ці 18 років, зробили все, аби ніколи не виникло справжньої народної опозиції. Вони наплодили безліч «громадських об’єднань», «народних фронтів» та інших а-ля «протестних» організацій і груп. Переважна більшість з яких не займались нічим, крім «розробки ідеологій», «прожектів майбутнього державного устрою» та іншою дурнею. Реально нічого в напрямку справжньої опозиції цієї бандитської влади не робилось. Ми не закликаємо об’єднуватись під якимись знаменами. Нам всім разом вами достатньо, для початку, просто разом рухатись в одному напрямку. А це може робити кожен з нас на своєму місці.

Пропонований Декрет – це один зі способів пережити перехідний період. Але виконання цього Декрету – це навіть не крок другий. І, аби його, швидше за все, «відшліфованого» вами ж, виконати – треба зробити крок перший. Без першого кроку всі решта етапів просто втрачають зміст.

Крок перший. На виборах Президента України 2010 перемагає «Не підтримую жодного кандидата».

Для цього необхідно, аби даний пункт набрав більшість в першому або в другому турі голосування. І, більш ніж необхідно проконтролювати реальність опублікованого результату.

На головній сторінці цього сайту вказана e-mail адреса, куди ви можете надсилати інформацію. В першу чергу – інформацію про себе. Ніхто не просить вказувати, як Вас звати. Достатньо – де Ви живете і чим реально можете допомогти. І певне позначення Вас самих (псевдонім, наприклад). Якщо Ви нам вірите, то можете дати про себе більш розкриту інформацію. Якщо не хочете, але готові допомагати – зв’язок з Вами будемо підтримувати листуванням. Ви самі можете і, мабуть, повинні, організувати навколо себе однодумців на місцях.

Далі ми наводимо список заходів, котрий необхідно виконати для здійснення першого кроку.

Одразу дамо відповідь на питання – «Звідки ми все це знаємо?». Багато хто з нас працюють (працювали) в рекламі і маркетингу. Займалися розкруткою відомих комерційних брендів. Технологія досягнення результату багато в чому схожа.

Поширення інформації про ресурс в мережі (в інтернеті). Методика:

Реєстрація на форумах, коментарі в тематичних статтях, розміщення в блогах. Причому, всі ці ресурси повинні бути не лише «політичного» характеру, а взагалі найбільш часто відвідувані ресурси. Рейтинг найбільш відвідуваних ресурсів (сайтів і порталів) можна знайти в будь-якому пошуковці. Розміщувати краще за все «Звернення до виборців». На політичних форумах і сайтах можна доповнювати Декретом. ОБОВ’ЯЗКОВО давати посилання на сайт. Рекомендується не вступати в дискусії, особливо якщо Ви слабко володієте інформацією з питань, що задаються. Всіх, хто запитує, рекомендуємо спрямовувати на цей сайт. Нехай задають свої питання на конкретний e-mail. Необхідно враховувати, що на таких форумах (особливо на політичних) дуже багато «засланців» зі штабів різних політсил, провокаторів і просто не зовсім адекватних особистостей. Найпоширеніший «крик обурення» буде таким: «А хто ви власне такі, аби нам тут вказувати?». Завчасно відповімо. Ми - виборці, повноправні громадяни своєї країни. Можу також відзначити, що ані «Вона», ані «Він», ані «Вони» в дискусії зі своїми виборцями не вступають. А тупо їх зомбують.

Створення тематичних груп в Однокласниках, в контакті та інших подібних. Об’єднання навколо себе однодумців.

Періодично ми розсилатимемо в ЗМІ звернення та інші документи. І дублюватимемо їх на цьому нашому з вами ресурсі. Необхідно буде точно по такому ж принципу розміщувати посилання на інших Інтернет-ресурсах на ці статті. Якщо ХМІ їх публікуватимуть, звісно.

Окремо ми, з вашою допомогою, сформуємо групу моніторингу інтернету. В її завдання входить відслідковування інших протестних груп цього ж напрямку і первинний контакт з ними (розміщення інформації про наш сайт на їх ресурсі або безпосередньо в особистих повідомленнях).

Наповнення нашого з вами сайту інформацією. Завдання:

Підбір статей в Інтернеті за схожою тематикою. Відсилайте на контактне мило. В надісланих статтях обов’язково вказуйте посилання на першоджерело (звідки ця стаття взята). Інакше ми не можемо опублікувати її.

Надсилайте нам свої власні статті, листи, розповіді. Не обіцяємо, що все опублікуємо, але особливо «яскраві» потраплять на наш сайт. Особливо цінні для нас серйозні аналітичні статті та перевірена інформація про фальсифікації, що готуються. А в тому, що вони будуть, сумнівів ні в кого немає. Всі Ваші власні статті, якщо публікуватимуться, підписуватись будуть однаково – Громадянин України. Незалежно від авторства.

Збирайте і надсилайте нам політичні карикатури. Якщо є здібності – малюйте самі і надсилайте нам. Також підійдуть і відеоролики. Сміх – це теж зброя.

Поширення інформації «в полі». Одне з найбільш складних завдань. Одразу скажу, що творці сайту – люди не горді, і тому самостійно розносять і розклеюють листівки. Це дуже важливе завдання. Переважна частина виборців в нашій країні не мають доступу до інтернету. А багато хто взагалі ніколи не цікавиться політикою. Дуже багато людей не збираються приходити на вибори взагалі. У повній впевненості в тому, що якщо явка буде менше 50% виборців, то вибори не відбудуться. А голоси «Проти всіх» будуть розподілені між всіма іншими депутатами. ЦЕ НЕ ТАК! Ті, хто контролює ЗМІ, свідомо замовчують ці моменти. За новим законодавством вибори президента відбудуться за БУДЬ-ЯКОЇ явки, а голоси «Проти всіх» не розподіляються між іншими кандидатами, а підраховуються окремо (п.10,ч.1,ст.83,п.12,ч.1,ст.84,ЗУ вiд 05.03.1999 № 474-XIV «Про вибори президента» http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=474-14). Це питання дуже важливо донести до людей. Треба дати їм зрозуміти, що незаповнений бюлетень все рівно буде заповнений. Тільки кимось іншим без їх відома. На нашому сайті є розділ «Файли». Ми рекомендуємо скачати «Звернення до виборців» та «Декрет». Кожен з них вміщується на аркуші формату А4. за деякої вправності обидва їх можна розмістити на одній сторінці А4. але буде дрібний шрифт. Все це можна роздрукувати і відксерити самостійно. Найкращі місця для розклеювання:

біля вхідних дверей (або на них, але можуть швидко зняти) в жилі багатоповерхівки.

в маршрутках і громадському транспорті на вхідних дверях «лицем» всередину салону (рекомендуємо дати спочатку почитати водієві і попросити дозволу).

в метро біля дверей (на рекламу) або на самих дверях «лицем» всередину салону.

на дошках оголошень.

на щитах біля зупинок, де скупчується досить багато людей.

біля ВУЗів, на дверях гуртожитків.

Центр листівки бажано розміщувати на рівні 1,65-1,7 м від підлоги. Шрифт краще більшим. Чорний на білому аркуші. Посилання на сайт знизу обов’язково великим жирним шрифтом і виділити.

роздача «з рук в руки» малоефективна, але теж може мати місце. Особливо біля військових частин.

«Сарафанне радіо». Передача інформації один одному особисто.

Поширення інформації в особистому спілкуванні один з одним. Якщо Вам задають питання, на котрі Ви не знаєте або не можете відповісти – пишіть нам. Відповіді на найпоширеніші питання ми даватимемо в цьому розділі. Фактично – це агітація.

Проведення опитувань.

Нам всім дуже важливо знати реальний стан речей. Т.б. реальний настрій виборців. Не замовні «штабами» кандидатів опитування, а саме справжній стан і його динаміку. Ви можете самостійно провести опитування своїх родичів і знайомих та надіслати нам його підсумки (хто за кого і скільки має намір голосувати, вік опитаних, їх стать, місто і область, кількість опитаних людей). Хай їх буде 5-10 людей. Але, всі разом ми зможемо скласти реальну картину того, що відбувається. Щойно набереться хоча б 1000 тих, хто відповів, ми почнемо публікувати і постійно коректувати (за надісланими Вами листами) наслідки опитувань. Якщо Ви здатні провести більш масштабне опитування – ласкаво просимо.

Проведення народного (реального) exit-pool (опитування) в дні виборів (перший і другий тур).

Те ж саме, що і в пункті 5. Але, необхідно буде все зробити за один день. Краще за все проводити опитування недалеко від виборчих дільниць. І ОДРАЗУ Ж відіслати на контактний e-mail результати. До цих днів нам потрібна буде допомога в обробці цієї інформації. Ми сподіваємось, що з людей, які до нас приєднались, ми зможемо створити аналітичну групу, котра зможе швидко підбити підсумки.

Об’єднання навколо себе однодумців на місцях.

Ми поки що не знаємо – яким буде наступний крок. У випадку невизнання владою результатів виборів і публікації інших результатів необхідно планувати протестні дії. Якими саме будуть ці дії, залежить від кількості тих, хто підтримав, і від їх готовності до активних протестних акцій. Одразу скажемо, що «під танки» ніхто нікого класти не збирається. Але, одна справа коли нас 10 людей, інша справа – 100 людей, зовсім інша 10 тис. людей. І т.д. Від цього залежить стратегія і тактика наступних кроків.

В процесі розвитку зміст цього розділу сайту буде поповнюватись. В залежності від результатів наших з вами дій.

І наостанок. Той, хто сподівається, що почнеться роздача грошей за махання прапорами, підкуп голосів, стояння в пікетах і т.д. – в сад. Свої послуги не пропонуйте. Ми Батьківщиною не торуємо.

Громадяни України

Питання - Відповідь

Питання.

«Ну, добре. Прочитав я це все… Десь навіть згоден. Ну і як досягти такого результату, аби Декрет був не лише на папері, але і реально втілився в життя?»

Відповідь.

По-перше, як вже було написано, якщо нас буде мало, то нічого ми зробити не зможемо.

По-друге. Якщо в цілому по Україні не переможе пункт «Не підтримую жодного кандидата», то вся подальша діяльність зі зміни системи переходить не лише в нелегальний, але і в нелегітимний формат. Т.б. для втілення в життя кроків 2, 3 і т.д. необхідна реальна підтримка громадян. Т.б., якщо велика частина виборців проголосує за пункт «Не підтримую жодного кандидата» в першому або другому турі, то ми отримаємо саме легітимність, а не правову законність, наступних дій. Просто кажучи, якщо воля більшості населення країни суперечить законам, то ці закони треба змінювати.

По-третє. Коротко кажучи, досягти введення Декрету можна лише двома способами:

1) Активним громадянським протестом.

2) Іншим шляхом.

Бувають ситуації, коли грань між першим і другим способами досить розмита. Ми б хотіли досягти цілі, по можливості, першим способом. Але життя покаже.

Вибачте, але далі поширюватись на загальнодоступному сайті про це ми не будемо.

Питання.

«все рівно все це марно. Я піду все рівно проголосую за (поставте будь-яке прізвище) і буду обирати краще із зол. Народ ніколи не підніметься».

Відповідь.

За кого голосувати – це Ваше особисте рішення. Щодо «кращого із зол» - пробачте, на сортах лайна не розуміємось. Але ви, все-таки, подумайте, що Ви особисто – часточка цього народу. Якщо підніметесь особисто Ви, Ваші друзі, знайомі… А якщо кожен обиратиме «краще із зол», то з кожним роком ми ВСІ житимемо тільки гірше і гірше.

Питання.

«Нічого тут розповідати. От закінчиться криза, і ми заживемо нормально».

Відповідь.

Сміємо Вас засмутити – криза тільки починається. Навіть якби вона закінчувалась «у світі», то причин для покращення життя громадян в нашій країні немає. Можемо Вам навести у приклад всі країни так званого «Третього світу». Куди Україна і входить. Ось уже 50 років ці країни з кожним роком живуть все гірше і гірше. А от ті країни, котрі змогли змінити свою корумповану систему (Південна Корея, Іспанія, Чілі, Сінгапур, Малайзія, Китай і т.д.) виходять в лідери. В т.ч. і за рівнем доходу на душу населення.

Питання.

«Я читав закон про вибори Президента України і не зрозумів, чому, якщо на вибори прийде менше 50% виборців, то вибори не можуть вважатись недійсними. Я ніде там такого формулювання не знайшов».

Відповідь.

Ось саме тому, що такого формулювання Ви там не знайшли. В попередньому законі такий пункт був. А в цьому новому законі його прибрали. Там, в принципі, взагалі прибрали всі форми визнання виборів такими, що не відбулись, по країні в цілому. Залишена лише стаття 80 закону (ЗУ от 05.03.1999 № 474-XIV «Про вибори президента» http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=474-14), де вибори можуть бути визнані недійсними по конкретній виборчій дільниці. І то, неявка виборців в категорію «недійсності виборів» до цієї статті не входить. Т.б. все, що не заборонено законом, – дозволено. Так як положення про те, що вибори можуть бути визнані такими, що не відбулись, через неявку виборців (менше 50%) з закону прибрані, то вибори будуть такими, що відбулись, навіть якщо на них прийде одна людина у всіх країні. А якщо сформулювати ще більш просто, то вибори будуть вважатись такими, що відбулись, при будь-якій явці будь-якому «офіційному» результаті.

Питання.

«Якщо Ви вважаєте, що результати виборів сфальсифіковані, то зверніться до Конституційного Суду. А не починайте тут незрозуміло що…»

Відповідь.

Згідно цього ж закону (ЗУ від 05.03.1999 № 474-XIV «Про вибори президента» http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=474-14), а саме – стаття 84, п.7, - «Скарги… до Центральної виборчої комісії не подаються. У разі надходження зазначені скарги залишаються Центральною виборчою комісією без розгляду. Подання таких скарг не перешкоджає встановленню результатів виборів Президента України та їх оголошенню.»

Подавати скаргу на розгляд можна лише до тієї виборчої комісії, де були зафіксовані порушення. Тобто, ті хто порушував закон, ті й будуть розглядати ці порушення (!!!!). Коментарі зайві, на наш погляд.

Питання.

«По-моєму, все це затівається для того, аби Ющенко залишився Президентом України».

Відповідь.

Згідно Конституції України ст.103, п.1. (http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=254%EA%2F96-%E2%F0) Президент обирається на 5 років, і ні днем більше. Т.б. його повноваження спливають 23.01.10 р. будь-яке продовження його президентства можливе лише у випадку його повторного обрання. Сподіваюсь, що у нашого народу вистачить розуму цього не зробити. Після цього він стає в.о. Президента (згідно статті 108 Конституції). Т.б. статті 104-107 до нього не належать. Він не гарант, не Головнокомандуючий (а в.о. Головнокомандуючого) і «не» і т.д. Яка різниця? Різниця є. Аби не потонути в юридичних словоблуддях, скажемо так: Ціль перемоги пункту «Не підтримую жодного кандидата» в тому, аби мати можливість легітимне право змінювати систему, а не в продовженні повноважень або перемоги якихось негідників. Все рівно всі дії зі зміни системи виходять за рамки існуючого в Україні законодавчого поля. Т.я. воно створене тими, хто не передбачає докорінних мін в принципі.

Питання.

«На кого ви працюєте?».

Відповідь.

На світову закулісу, Бен Ладана, жидо-масонів і т.д. (потрібне підкреслити або вигадати). Як Ви вважаєте – на кого працює агітація «Не підтримую жодного кандидата»? Зауважте, що ми закликаємо не бойкотувати вибори, а ПРИЙТИ і ПРОГОЛОСУВАТИ. Якщо ви не прийдете на вибори і/або заберете бюлетень з собою, то за теперішнім законом про вибори Президента Ви фактично додаєте проценти всім решті кандидатам. Особливо – «лідерам гонки». Т.я. вибори вважаються дійсними за будь-якої явки. Елементарна математика.

Тут поясню на прикладі.

Припустимо, у нас є 20 виборців і 4 кандидати. Хтось переконав 11 виборців бойкотувати вибори. Решта голосів розподілились так:

Кандидат №1 = 5 голосів

Кандидат №2 = 2 голоси

Кандидат №3 = 1 голос

Кандидат №4 = 1 голос.

Разом:

№1 = 55,5 %

№2 = 22,2%

№3 і №4 = по 11,1 %.

Перемагає Кандидат №1. Він президент. УРА! При цьому 11 з 20 (т.б. реально більше половини виборців) не підтримують жодного з 4-ох.

А ось коли Ви прийдете і проголосуєте, то Ваш голос «переписати» на когось уже значно складніше. До речі, тому ми категорично проти саме бойкоту (неявки виборців) виборів.

Питання.

«Все-таки я не зрозумів. Що дасть перемога пункту «Не підтримує жодного кандидата?»

Відповідь.

Оскільки законних методів зміни системи в інтересах країни і народу вже не залишилось, то ми повинні використовувати легітимний (т.б. такий, що суперечить законодавству, але підтримується більшістю виборців) метод. Можна по різному ставитись до Америки і американців, але в одному відомому в світі документі (в Декларації незалежності США) є дуже підходящі «моменту» слова:

Ми виходимо з тієї самоочевидної істини, що всі люди створені рівними і наділені їх Творцем певними невідчужуваними правами, до числа котрих належать життя, свобода і прагнення до щастя. Для забезпечення цих прав людьми засновуються уряди, які черпають свої законні повноваження зі згоди керованих.

У випадку, якщо якась форма уряду стає згубною для самих цих цілей, народ має право змінити або скасувати її і заснувати новий уряд, заснований на таких принципах і нормах організації влади, котрі, як йому уявляється, найкращим чином забезпечать людям безпеку і щастя.

Але коли довгий ряд зловживань і насилля, незмінно підкорених одній і тій же цілі, свідчить про підступний задум змусити народ змиритися з необмеженим деспотизмом, скидання такого уряду і створення нових гарантій безпеки на майбутнє стає правом і обов’язком народу.

Переклад здійснено сайтом «Стопком».

Джерело: http://systeme.net.ua/index.php?id=2&tabl=page

http://systeme.net.ua/index.php?id=13&tabl=page
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов