АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
непарламентський
опозиційний сайт

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СТОПКОМ


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Алкогольні випари беззаконня
05.08.2010 р.

Президент України Віктор Янукович прийшов до влади наводити порядок. Так переконані всі ті, хто за нього голосував і чекає радикальних, позитивних змін в державі. Але що робити і як можна навести порядок, коли в теперішній Україні все купляється і все продається? Судову реформу проводять, але суди, як і раніше, виграють не ті, хто правий, а ті, хто має гроші і тому – правий. Правоохоронні органи наводять порядок з опонентами влади, але якщо опонент стає своїм, то він не тільки уникне відповідальності, але ще й орден отримає. Тяжко, дуже тяжко навести порядок, коли родичі оранжевих замінились родичами синьо-голубих і їх також не можна торкати, як і попередніх. Та і чи буде порядок в державі, коли спостерігається, що вірус беззаконня і вседозволеності, якого Кучма передав Ющенку, як перехідний червоний прапор соціалістичної праці, користується популярністю у нової всеукраїнської влади з донецького регіону.

Далі пропонується вашій увазі конкретний випадок з життя нуворишів, які на людському горі побудували свій особистий достаток і яким потурала попередня влада і, можливо, потуратиме нинішня. Мова йтиметься про колишніх членів СДПУ (о), а потім БЮТівців – братів Дубневичів Богдана та Ярослава, котрі є тіньовими власниками такого-собі Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Абсолютний стандарт»». В подальшому, щоб не було плутанини, де Богдан, а де Ярослав, бо їх плутають не тільки журналісти, але й правоохоронні органи (один в сімейному бізнесі відповідає за одне, а інший – за інше, один більше світиться в політичних проектах, а інший трохи в тіні), то в подальшому нехай їх переважно так і позначатиметься – Дубневичі.

Для довідки: Богдан і Ярослав Дубневичі, майновий стан яких станом на листопад 2009 року становив $ 27 млн., є також співвласниками таких активів: ТОВ «Дорожні ремонтні технології», аграрні підприємства «Львівське», «Енергія - Новояворівськ», «Енергія - Новий Розділ», «Енергія - Старичі», Рівненський завод надміцних залізобетонних конструкцій, Пустомитівський завод «Шляхзалізобетон», частково «Будінвест» і «Архібуд». Втім, офіційно останньою із згаданих компаній керує партнер братів Дубневичів Михайло Мужілівський. Він же координує діяльність об'єднання підприємців «Крок», до якого входять дружні до Дубневичів бізнесмени, а також діяльність фракції БЮТ у Львівській міській раді. Ярослав Дубневич є депутатом Львівської облради, де вплив братів і їхнього «Кроку» є незначним. Подейкують, Богдан Дубневич заробив свій перший справді великий капітал на ремонтних роботах для Львівської залізниці завдяки прихильності тодішнього її начальника Георгія Кірпи. З чуток, йому навіть довелося відсидіти у в'язниці за махінації з державними коштами: мовляв, підставився замість когось із залізничного начальства, тому потім бізнес пішов різко вгору. На даний момент основний бізнес Дубневичів - сільське господарство та житлове будівництво.

Чи чули ви щось про ТзОВ «НВП Абсолютний стандарт»? Так, так, - це те саме науково-виробниче підприємство, яке, як нам зрозуміло, чисто по-науковому долучилося до «святої» справи – споювання нашого народу своїми горілками: «Абсолютний стандарт», «Наша рідна», «Наша Пшенична», «Наша Житня», «Наша Дума», «Наша Перлина», «Наша Березова оригінальна».

Україна за рівнем алкоголізму в світі є одна із незаперечних лідерів, самі знаєте з ким в парі. Спиваються не тільки дорослі, але й діти, підлітки. Алкогольні напої, які є отрутою для людського організму, доступні та дешеві. Спостерігається вимирання нації. Безробіття, бідність і відчай перед завтрашнім днем заливаються дешевим і доступним «шмурдяком», з якого підприємливі брати Дубневичі купляють собі не тільки матеріальні блага, як, наприклад, величезні земельні території навколо Львова, де колись були сільського-господарські угіддя, а тепер через безгосподарність та захланність і жадібність Дубневичів – бур’яни та полин. Вони ще й купляють собі вседозволеність. Їм можна все. Для них закон не писаний. Як красномовно пишеться на їхніх фурах, що розвозять оковиту Україною: «І словом, і ділом».

Так, 27.07.2010 року на АЗС «AWR», яка знаходиться на перехресті доріг «Львів-Самбір» та «Городок-Крижова», виявлено автомобіль марки МАЗ, р.н. ВС3544ВН, під керуванням водія Легоцького Василя Мирославовича. Вказаний автотранспорт належить ТзОВ «НВП «Абсолютний стандарт». Під час огляду даного автомобіля працівники податкової міліції у його вантажному відділі виявили горілку ємкістю 0,5 л. із назвою «Наша Пшенична» виробництва того ж «Абсолютного стандарту» в кількості 9000 шт. із явними ознаками підробок марок акцизного збору, що в подальшому підтвердила експертиза. Проте відомо, як це у нас в Україні все робиться, що вже через тиждень результати експертизи можуть бути діаметрально протилежними. За гроші, якщо треба, наприклад, можуть змінити навіть стать або довести, що пішохід сам кидався на пішохідному переході під колеса автомобіля, яким керував прокурор або високопосадовий міліціонер, або їхні мажорні діти. Таке в Україні спостерігається повсюди.

Так от, згідно пред’явлених накладних і супровідних листів на товар, горілчані вироби перевозилися на склад фірми ТзОВ «Оверко» в м. Дрогобич. І особливою, так би мовити, цікавинкою є те, що на товарно-транспортній накладній на переміщення алкогольних напоїв стоїть штамп Державної податкової служби (податкової міліції) пункту пропуску з території підприємства, що знаходиться в м. Городок Львівської області по вул. Комарнівська, 66, - про те, що виїзд дозволено, але замість підпису чергового податкового міліціонера стоїть підпис головного бухгалтера підприємства. Ось так. Ні більше, ні менше. Липові акцизні марки і, можливо, наперед проштамповані накладні, де самі посадовці горілчаного підприємства ставлять підпис замість податкового міліціонера. Все зробиться так, як треба. І, напевно, це все відбувалося не раз, не два, а багато разів. Тільки в той день, мабуть, або спалахи на Сонці, або жадібність професійних вбивць народу алкогольними трутками не дозволили провести чергову аферу зі своєю «продукцією».

Всі ці дії посадовців ТзОВ «НВП «Абсолютний стандарт» тягнуть за собою кримінальну відповідальність за ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 204, 212, 216, 365, 366 КК України. І якби не кулуарні вирішення даних питань, то можна було б і не інформувати громадськість про подібні випадки. Але ж ми всі добре знаємо, чим такі справи закінчуються. – Та нічим вони не закінчуються. Все залишиться на своїх місцях і такі, як лозинські, котрі, як і Дубневичі, є членами БЮТу, й надалі розстрілюватимуть людей, бо у них за все заплачено і все проплачено.

І це не голослівна заява. Пригадуєте трагедію, яка сталася минулого року на так званому озері Байкал в с. Задорожнє Миколаївського району Львівської області, коли скутером вбили хлопчика? Так от, прізвище Дубневичів саме засвітилось з тією подією. В той день на дачі цих осіб відпочивали і пили горілку – мабуть, виробництва «Абсолютний стандарт» - і прокурор Львівської області, і керівник обласного СБУ, і ще ряд високопосадовців. Їм було весело. Вони веселились настільки, що все закінчилось вбивством. Хто був на тому злощасному скутері, хто вбивця і чому кримінальна справа до сих пір під сукном, про це ми можемо тільки здогадуватись. Влада і гроші ніколи не дружили з правдою і справедливістю. Станом на сьогоднішній день ми маємо хіба те, що Суд першої інстанції задовольнив позов депутата Львівської облради Ярослава Дубневича до Інтернет-видання «Остро» і визнав інформацію, поширену цим виданням, недостовірною й такою, що принижує його честь, гідність та ділову репутацію (читайте ЗІК) . А позов саме стосувався того, що в Байкальській трагедії депутат обласної ради від фракції БЮТ Ярослав Дубневич доводив, що «я не я – і хата не моя». А це і не дивно, - маючи таких гостей під час гулянки, хто ж скаже, що ти причетний до вбивства? Напевно, точно так само не причетний, як не причетний і до споювання та деградації нашого народу дешевою горілкою, яку продають з порушеннями законів України.

А тому ці випадки беззаконня, хоч не поодинокі, але є непоганим тестом на вошивість для теперішньої влади, президента Януковича В.Ф. та його команди. Народ цікавить: коли в Україні нарешті запанує не влада грошових мішків, збагачених на людській біді, а влада законності та справедливості. Коли ж нарешті в Україні буде порядок?

Далі буде.

Осип Самійленко


Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ