АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА: stopcom@ukr.net            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
 
непарламентський
опозиційний сайт

RSS підписка нашого сайту

ПІДПИСКА СТОПКОМ


НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна сторінка
• Україна___ПОЛІТИКА
• Світ_____Н О В И Н И
• Аналітика
• Фото
• Відео
• Література
• АРХІВ НОВИН СТОПКОМУ
• Фото дня (архів)
• Політгумор
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• ЗАКОНОДАВСТВО і ПРАВО
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
Василю Надразі лаври Джона Кенді не загрожують. СТОП КОМедіантам в політиці!
19.07.2010 р.

З кожним днем, як нещодавно «слушно» зауважив прем'єр Азаров, жити стає все веселіше. Принаймні, владі - це точно. Вона щосили веселиться на своїх закритих ювілеях, та й на засіданнях уряду, брифінгах, ток-шоу намагається підтримувати відповідний настрій.

І справді, з таким рівнем інтелекту як в неї, розсмішити саму ж себе зовсім не складно. Тільки от не всім пересічним смішно від її "жартів гумору". Як не стараються чечетови-лук'янови-вечорки та інші клоуни, нічого в них не виходить.

Ні, їм-то весело, вони в захваті самі від себе та ВікторФедоричЯнуковича, куди б і як би той не вляпувався, але тим, на яких ця комедія розрахована, з кожним днем нової влади все менше "баранок від бубликів" залишається.

Коли Янукович здавав Мєдвєдєву Крим, то "пожартував", що Україна від того – у великому виграші, адже отримає за це аж 30-відсоткову знижку на газ.

« Але чи не забагату ціну і на багато років вперед заплатила Україна заради сумнівного газового задоволення ?» - непокоїлися ті, що не зрозуміли гумору.

У відповідь - лише нахабно-зухвалі широкі, як донецький степ, посмішки з застиглими на обличчях масками глибокого задоволення, спокою і вічної стабільності. Прямо як в тій рекламі - "жизнь удалась!".

Одначе не пройшло і кварталу, як теперішні керманичі запропонували нам реготати з чергової своєї дотепності - 50 % підвищення ціни на газ для населення, котре ніяк не второпає, як це поєднується з обіцянками, даними головним масовиком-витівником і за сумісництвом шістдесятирічним танцюристом-диско.

Але і це ще не кінець "шутки". Наступним в ролі коміка виступив міністр праці та соціальної політики Василь Надрага. З телевізійних екранів сміхмейкер на повному серйозі заявив, що по-перше, завдяки запропонованій урядом спрощеній схемі субсидій, під яку підпадає чи не 80 % громадян, люди не відчують підвищення цін на газ. А по-друге, запевнив, що стрибок цін на газ ще не означає і не потягне за собою підвищення тарифів на гарячу воду, тепло і решту комунальних послуг.

Хіба таке можливе в реальному житті, а не в тому, де перебувають наші можновладці і де їм все веселіше не по днях, а годинах?

Жарт міністра розкрився буквально наступного ранку, коли його колега, очільник міністерства з питань житлово-комунального господарства Юрій Хіврич оголосив про цілком логічне і очікуване , причому значне підвищення комунальних тарифів, хоча напередодні сам жартував за єдино-розробленою і затвердженою в уряді цирковою програмою.

Чим ще вражають наші жартівники - вони однаково аргументовано і популярно пояснюють взаємовиключні речі. Спочатку запевняють в тому, що те-то і те-то ніколи і ні за яких умов не відбудеться , позаяк, ну не може відбутися і все тут , а потім (буває, що вже наступного дня) переконливо ведуть розмову по те, чому воно таки сталося, ремствуючи, що нікуди від цього неможливо було дітися. Коли ж їм завуажують про такий казус, то так само впевнено заявляють , що ніякого протиріччя в їх слова не було – ні тоді, ні зараз. То як це називається і хто кому доктор?

Наш Надрага зовнішньо чимось схожий на голлівудського актора комедійного жанру Джона Кенді (1950-1994). Погляньте на фото. Таки є спільні риси, чи не правда? Вони немов рідні брати. Так той чесно отримував гроші за свої кумедні ролі. Це була його професія, а він у ній - великим майстром. А за що платять міністру та компанії? За невдалі розіграші? Злі жарти? Чи на своєму місці чолов’яга?

Одначе лаври уславленого Джона Кенді нашому міністру не загрожують - нічого в нього не вийде. Кіноактор був класним коміком і залишив по собі світлу пам'ять, Царство йому Небесне. Надразі ж, а разом з ним і всій кабмінівській (ледь не сказав "заразі") трупі на чолі з головним "реЖЖисером-постановником", так і хочеться гукнути в екран: «Стоп, знято. Дякуємо, всі вільні!»

Олексій Мазур, Дніпропетровськ.

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов