АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: stopcom@ukr.net ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ            Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
“СОЮЗНА ДЕРЖАВА”. Білорусія пригрозила “братській” Росії війною
10.06.2009р.

Через бездарну політику Кремля, між двома колись “дружніми” країнами може розгорітися справжня війна. Банда “Роспотребнадзор” заборонила ввезення на територію РФ білоруської молочної продукції у збиток бюджету цієї країни в $1 млрд. Президент Олександр Лукашенко, який заявив напередодні про можливість зриву військового співробітництва між Москвою і Мінськом, пригрозив Росії “ще однією Чечнею” в тому випадку, якщо вона спробує приєднати Білорусію, а також звинуватив Москву в посяганні на свій суверенітет.

“Незалежна газета” повідомляє, що російська влада оголосила про введення заборони на ввезення до Росії 499 видів молочної продукції з Білорусії. Формальним приводом для настільки жорстких і необґрунтованих заходів стало те, що білоруські підприємства ніби-то ”не переоформили документів” на поставки молочної продукції до Росії у відповідності до якогось “техрегламенту”, який набув чинності в РФ у грудні 2008 року. Нагадаємо, що раніше аналогічну “голодоморну” політику Кремль провадив стосовно Грузії та Молдавії, встановлюючи необґрунтовані заборони на експорт до Росії грузинського і молдавського вина, плодоовочевої продукції та мінеральної води “Боржомі”, життєво необхідної для пацієнтів російських лікарень.

Олександр Лукашенко викрив справжній задум Кремля, - пише “Время новостей”. Президент Білорусії заявив, що Москва хоче здобути участь в білоруській приватизації: “Дійшло до того, що молока не будемо в вас купувати, поки не віддасте молокопереробних заводів. І це на рівні уряду!.. Так розмовляти ми не дозволимо. Будемо, кажу, виливати це молоко, але ви так питання не ставитимете”. Білоруський лідер впевнений, що Москва відмовляє Мінську в підтримці з метою досягти ще й політичних поступок, зокрема визнання “незалежності” грузинських територій Цхінвальського регіону (”Південної Осетії”) і Абхазії, котрі з приходом Росії перетворилися на справжні кримінальні анклави. Президент також застеріг Москву від посягання на незалежність Білорусії, відзначивши, що такі посягання розв’яжуть руки білоруській опозиції: “Адже тут наші відморозки, їх небагато… але це найактивніші, найамбітніші, най-найвідмороженіші у всякому суспільстві. Вони готові розгорнути національно-визвольну війну… Миттєво з’явиться зброя, вибухи дестабілізують обстановку, і багато хто в суспільстві подумає: слухайте, це ж боряться за незалежність, за святе… ви що, хочете створити ще одну Чечню тут? Я не хочу”.

За даними білоруських експертів, поставки молока до Росії приносили до бюджету країни близько $1 млрд. З урахуванням того, що бюджет Білорусії складає всього $15 млрд., зрадливий удар Москви може бути цілком відчутним, відзначає “Коммерсантъ”. Незалежні аналітики в Мінську схильні розглядати заборону як введення прямих економічних санкцій. Керівник науково-дослідницького центру Мізеса Ярослав Романчук назвав те, що відбувається, знаком того, що холодна торгова війна, котра йшла між Росією і Білорусією протягом останніх двох років, перейшла в гарячу. На думку пана Романчука, “Москва його (Лукашенка) буде “мочити” до кінця”. Ще в своєму п’ятничному інтерв’ю Лукашенко заявив, що білоруси ніколи не вибачать нинішнього конфлікту: “Ви що, вважаєте, ми забудемо це ставлення зі сторони Росії до нас? Ні. Я переживу це, гаразд. Але люди не забудуть. Сьогодні кожен керівник виє: “Чому нас росіяни виштовхали?”.

Відзначимо в зв’язку із цим, що мати будь-які стосунки зі злочинною державою (Російською Федерацією) – недалекоглядно та небезпечно. Постійний автор “Правого хостингу” Олег Дмітрієв в інтерв’ю Net14.org дав наступну оцінку тому, що відбувається: “У московських бандитів є лише одна мотивація – почуття власної наживи та безмежного збагачення, за рахунок обкрадання корінних народів Росії та співмежних держав. Кінцевим підсумком всякого співробітництва з чекістською Росією завжди є грабіж та зрада. Теперішня агресія Москви стосовно колись “дружньої” Білорусії дуже наочний тому приклад”, - кінець цитати.

Переклад здійснено сайтом «Стопком».

Джерело: http://net14.org/?p=198
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов