АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: stopcom@ukr.net ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Службова криза
22.02.2009р.

Не знаю як Вам, а от мені вже до оскаженіння набридло дивитись та читати новини. Всюди одна й та сама тема: «Впевненим кроком прямує економічна криза по нашій рідній землі. Українці радо вітають її прихід і з щасливими посмішками звітують про повний розвал економіки…». Загалом простим людям постійно вдовблюють в голову, що все-таки настав довгоочікуваний кінець добробуту України. Армагедець. Виникає просте питання: а звідкіля взялась криза в державі, яка за 18 років фактично не виходила з різноманітних колапсів. В нас постійно то економічні, то політичні, то енергетичні і т. ін. кризи. Кожного разу влада урочисто обіцяє, що от в наступному році все буде добре, особливо якщо вони залишаться в своїх кріслах, ну а ті, що хочуть сісти в ті крісла, обіцяють повний розквіт за кілька тижнів після приходу до влади.

Щось за 18 років українці багатшими не стали, а тепер постала ситуація, що нам потрібно не жити, а виживати. Дивацтво та й годі…

Я не економіст, по освіті я історик, тому прошу вас пригадати, з чого почалась криза в Україні. А почалась вона з … телевізора. Два місяці по телеканалам і в газетах мляво пережовувались новини про світову фінансову (!!!) кризу (на той час «гарант конституції» намагався затовкти прем’єра і парламент під себе ну і погрожував розпуском останніх), і от, раптом, виступає представник уряду, який каже: «…народе…ось воно і наступило….». На наступний день кафедру проповідника в масмедіа займає представник Національного Банку України, який з кислим виразом обличчя розповів про те, що курс долара вийшов з-під контролю НБУ… І покотилось… Пригадайте реакцію канторів (купівля-продаж) по містах на наступний день - різкий ривок курсу долара. Раптово банки вирішили, що класичний кидок «Ощадбанк СРСР» - це норма, і відповідно раптом заморозили видачу депозитів (а нащо Вам гроші, банк краще знає, що робити з ВАШИМИ грошима) ну і паралельно заборонили видачу кредитів.

Раптом виявилось, що основна грошова одиниця України - не гривня (жах… стільки рулонів туалетного паперу витрачено на купюри невідомого достоїнства), а портрет мертвого президента заокеанської держави.

Тобто практично всі кредити для населення видані в доларах (квартири, машини і т. ін.) і винні банкам Ви не в українській валюті, а, як законослухняний громадянин США, – в доларах. Ну а так, як заробітну плату ви отримуєте все-таки в гривнях, то вляпались ви в кабалу. До речі, дуже сильно. Далі влада організовує всілякі відволікаючі маневри, щоб відвернути Ваше прагнення відібрати свої власні гроші в банківських структур. Криза поширюється… поглиблюється … і зичать наші можновладці 16 мільярдів доларів в МВФ на відновлення економіки (угробилась економіка держави, треба рятувати….) і нас ставлять перед фактом, що ті гроші ми повинні віддати… з процентами… високими… Тобто, Українці, нас, як кріпаків, заклали в заставу Міжнародному Валютному Фонду. Ми в кабалі і продали нас наші «слуги». До речі, до сліз довів репортаж з ВР України про те, що депутатам затримують заробітну плату і ті бідолахи тяжко бідують…

Нас продали слуги, які клялись на Біблії у вірній службі своєму народу. Українці, нас тримають за нерозумне бидло, яке вартує, щоб його обкрадали.

Верховна Рада, стільки кольорів фракцій і партій та ваша пасивність наводить на думку, що пора вам замінити жовто-синій колір прапора Української держави на прапор, який вам більше пасує, - сексуальних меншин , прапор кольору веселки («райдуги»), щоб конкретно охарактеризувати відношення Українців до вашої роботи і відношення до Вас.

Уряд і «Гарант Конституції», низький вам уклін. Ви виконали програму помаранчевої революції 2004 року: «Схід і Захід разом». Ви об’єднали всі території України в ненависті до Вас. Львів’янин в Севастополі і Донеччанин у Львові знайдуть спільну мову в одному понятті – ви накрались і пора вас міняти. Всіх. І всі громадяни мають бажання захищати своє право на існування навіть зі зброєю в руках. Проти вас. А хто захистить вас? Міліціонер, який, прийшовши додому, довідався, що оплатити за іпотеку на квартиру він вже не може, бо дружину скоротили з роботи, а гривень з ЗП не вистачає, бо потрібно платити в доларах (пане Луценко, Вас це не стосується)?.. Чи ви надієтесь, що вас захищатимуть голодні солдати Збройних Сил України?..

Віктор Андрійович (шановний Гаранте), Ви почали повторювати слова всіх ваших попередників: «цей народ не може самостійно вибирати собі керівників». Це хвороба всіх диктаторів України. Кравчук, Кучма і Ви повторюєте ті самі слова. Ви маєте народ за ніщо. Чи варто так жартувати з тими, хто Вас привів до влади в 2004 році?

Уряд, Верховна Рада, Президент, ви самі створили мільйонну армію безробітних і озлоблених людей в нашій державі. Задумайтесь і отямтесь. Ті люди вже, напевно, в петлю з безвиході лізти не будуть.

Слуги народу, ви забули, хто ваш хазяїн.

Станіслав Павловський
Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов