АНТИОЛІГАРХІЧНЕ ПОЛІТИЧНЕ ВИДАННЯ

НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ СТАТТІ ЯКІ ДОПОВНЮВАТИМУТЬ ЗМІСТ САЙТУ ЗА АДРЕСОЮ: stopcom@ukr.net ВОНИ ОБОВ"ЯЗКОВО БУДУТЬ НАДРУКОВАНІ!           Пишіть нам: stopcom@ukr.net           
Головна сторінка
непарламентський
опозиційний сайт

НАВІГАЦІЯ
По сайту
• Головна
• Україна
• Світ
• Аналітика
• Спорт
• Фото
• Відео
• Література
 
Влада Закону
Законність і ваші права
• ВГО "ВЛАДА ЗАКОНУ"
• Законодавство і право
• Коментарі фахівців
• Антикорупційна програма
• Зразки документів
 
Про нас
Проект
• Редакція
• Співробітництво
• Зворотній звязок
Треба нового пришестя Кучми?
02.03.2009р.

Юридично нічого не заважає Леоніду Даниловичу Кучмі балотуватись на пост Президента України на майбутніх виборах. Конституція дозволяє та і мотиви для повернення у владу цього діяча вагомі. Кучма ображено свого часу казав, що він хотів би побачити «Україну без Кучми», так як верещали про це різні теперішні бездарні корупціонери луценки. – Тепер побачив. І жахнувся – що ж зробили з нею, з Україною, всі ці його сини і доньки! – Україна перебуває в одній суцільній критичній ері.

Криза в політиці, бо дріб’язковість вождів не дозволяє їм бути вищими за дрібні образи, а тому вони не державники, а шушара, яка дорвалася до влади. Криза моральна, бо так і не знаємо, яку країну будуємо: продовження дикого совка, як того хочуть перефарбовані комуняки, чи європейську державу, але так, щоб нічого не робити і не віддавати кредити. Криза в економіці, бо крали і ті, що були, крадуть і ті, що є. Тобто як на колишніх, так і на теперішніх немає чесних та професійних прокурорів, а так було би все нормально і був би порядок.

Свого часу Кучма набрид всім, а зараз за ним навіть вже скучили, бо коли він інколи з’являється на телеекрані, то вже від його вигляду на обличчях громадян не виникають алергічні плями, як колись. І якщо в Дніпропетровську чи в Одесі в районі Молдаванки і зараз на стінах написано «Данилыч – прости! Ты был прав!», то хто його знає, може, для народних мас Кучма рідніший, ніж Ющенко, Янукович, Тимошенко разом взяті?

Так, при Кучмі був застій, але зараз цей застій виглядає стабільністю. Так, при Кучмі завдяки впливу його дружини-росіянки українське в Україні було, як і при Щербицькому – на межі знищення, але і зараз русифікація в країні успішно просувається, як і тоді: телеканали і FM- радіо повністю російськомовні з російськими однотипними серіалами і російською музикою. Українець що при Кучмі, що при ющенках, януковичах, тимошенках як був безправним і безпорадним, так і залишився. Як тоді, так і тепер мало хто впевнений у завтрашньому дні, щоб не хвилюватися за своє майбутнє і за майбутнє своїх дітей і внуків. Народ повний страхів, бо нас, може, чекає і голод, і війна, і розчленування територій, і ще всякі біди і горе, бо влада неспроможна захистити свій народ. Тому я вже не раз чую: «а от при Кучмі був порядок». Дожились! Кучма – це зразок порядку. Або ми від всіх тих політичних ток-шоу зовсім отупіли, або так воно і є.

Чи має Кучма шанси на перемогу на президентських виборах? – Так, має більше, ніж діючий Президент Ющенко. Шансів у нього також більше, ніж у Януковича, бо при балотуванні Кучми за того ж Януковича голосуватиме Донецька і Луганські області, як за земляка, але вже ніяк не вся східна Україна, якій вже давно набридло прислужувати донецьким бандюкам. Чи Тимошенко Кучмі конкурент? – Так, конкурент, але при грамотній агітаційній кампанії ця єдина мужчина в українській політиці перетвориться в істеричну бабоньку.

Так що ж, чим не кандидат? – І не рецидивіст, як дехто, і не бухгалтер, як дехто інший, і не «воровка», як та, що в білому і з сердечком. Він же ж з політики пішов непереможеним. Вибори він не програвав, просто у нього каденція закінчилась. І як народні маси не просили Данілича залишитись, і навіть Конституційний Суд дав «добро» на третій строк підряд, порахувавши попередні два, як одне, але Л.Д.Кучма був твердий в своїх демократичних переконаннях і немовби сказав: «Хлопці, навіть не просіть. Зараз заради неньки України я мушу полишити політику». Він, правда, не обіцяв повернутись, але це ж не проблема. І що ж, те, що було пізніше, ми добре знаємо і до сих пір переживаємо.

А ще Кучма має гроші на вибори. Недаремно ж його зятю Пінчуку дозволялося красти і приватизовувати за копійки цілі виробничі комплекси. Тепер украдені мільярди пригодяться. А ще у Кучми є дар, якого немає в жодного учасника сучасних політичних баталій, – він розбирається в людях і вміє вдало підбирати собі кадри. Ті ж Волков чи Азаров знадобляться Кучмі так, що замінять весь теперішній сірий і нікчемний Кабінет Міністрів.

А ще Кучма за останні роки бездіяльності на диво тримається в належній формі. І не спився ж? – дивуються старожили. І язик не заплітається, - констатують лікарі. Щоправда, українську мову прийдеться заново вчити, але, може, це вже і не таке страшне навантаження для мозку колишньої першої особи держави?

І насамкінець, ця стаття не про Кучму і про те, який він хороший, а про те, як ми з цією бездарною владою і опозицією далеко докотилися. Невже нам знову повертатись до того, від чого народ втікав або закордон на заробітки, або в стакан від безвиході? Невже ми приречені на останні позиції в світі, бо нами можуть керувати тільки колишні? Хочеться вірити, що ні. Хочеться вірити, що ті випробування, які на нас звалилися, є тимчасовими і через якийсь час ми згадуватимемо ці часи, як анекдот.

Павловський Андрій

Передрук дозволено тільки з посиланням на джерело та автора в друкованому виданні та гіперпосиланням в інтернет-виданні. Всі публікації захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов